پپپپپپپپووووووووووووووووو وووووووول

وضعیت
موضوع بسته شده است.

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودم ماهی حداقل یه میلیون رو در میارم! :دی

ولی جدا از شوخی من اصلا پول برام مهم نیست

من با در امد یک میلیون و دویست هنوز امادگی با ازدواج پیدا نکردم. فکر کردی 300 تومان کاری از پیش میبره؟

PESARE IRAN

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا میگم مهم نیست

ما خب ۷ سال دانشگامون که تموم بشه باید تو یه شهر کوچیک، ۲ سال طرح بگذرونیم
حقوق دخترا تو طرح ۱.۵ میلیون میشه
البته مال پسرا خیلی کمتره
قابل مقایسه نیست!

سال 97 دیگه 1.5 میلیون پولی نیست ! احتمالا افزایش پیدا کنه

چند سال دیگه مونده تموم کنی ؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سال 97 دیگه 1.5 میلیون پولی نیست ! احتمالا افزایش پیدا کنه

چند سال دیگه مونده تموم کنی ؟

حتما بیشتر میشه

تو سالهای قبل خیلی کمتر بود

هر سال بیشترش میکنن

من هنوز اول راهم...
۶ سال دیگه دارم....

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما دیگه توقعت خیلی بالاست

نه اینو قبول ندارم

توقع من بالا نیست. من فقط پاینترین سطح یک زندگی استاندارد رو میخوام .خواسته زیادیه؟ حالا ببین این زندگی حداقلی استاندارد چقدر خرج داره.
چرا قبول نداری؟ نیستی تو صنعت نمیبینی

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
توقع من بالا نیست. من فقط پاینترین سطح یک زندگی استاندارد رو میخوام .خواسته زیادیه؟ حالا ببین این زندگی حداقلی استاندارد چقدر خرج داره.
چرا قبول نداری؟ نیستی تو صنعت نمیبینی

خب میگی چقدر پول خوبه؟

۲ تومن بسه؟

تو صنعت چه خبره؟
من لابد نمیدونم!

Hacksaw

عضو جدید
درسته زیاد میشه .......................... ولی چقدر 10% 20% سالی حساب کن ببین 300 تومان پایه 10 سال دیگه میشه چقدر؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب میگی چقدر پول خوبه؟

۲ تومن بسه؟

تو صنعت چه خبره؟
من لابد نمیدونم!
باید دولت خط فقر رو طبق استاندارد زندگی اعلام کنه که یه چهار بنج سالیه نمیکنه.ولی منابع دیگر مبلغ 1370000 رو خط فقر اعلام کردن.کاش ما هم روی خط فقر بودیم.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
درسته زیاد میشه .......................... ولی چقدر 10% 20% سالی حساب کن ببین 300 تومان پایه 10 سال دیگه میشه چقدر؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قطره قطره جمع گردد!

باید دولت خط فقر رو طبق استاندارد زندگی اعلام کنه که یه چهار بنج سالیه نمیکنه.ولی منابع دیگر مبلغ 1370000 رو خط فقر اعلام کردن.کاش ما هم روی خط فقر بودیم.

جــــــــان ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

کدوم منابــــــع ؟؟؟!!!!!!!

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 1250000 شنيده بودم.ما به همون خط فقر هم راصي هستيم.
در ضمن اين بانك مركزي خط فقر را با احتساب كمترين قيمت ها در نظر ميگيره
ما بهمون روي خط فقر راضيم.

Hacksaw

عضو جدید
ما جالب توی خیلی مسایل خودمون رو با اروپا مقایسه میکنیم مثلا بنزین که تو فرانسه لیتری 1000 تومان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی حداقل حقوق کارگر چی؟ ماهی 1700 دلار
قطار مسافری سرعت؟ 350 کیلومتر در ساعت
........... و .........و...........و.....و؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حداقل مزد سال 90 براساس خط فقر تعيين شود
خط فقركشوردرحال حاضر كمتراز 900 هزار تومان در ماه نيست هرچندكه وزارت رفاه به عنوان متولي اعلام خط فقر حاضر به اعلام اين عدد نمي.شود/حداقل مزدكارگران بايد 40 درصد افزايش داشته باشد.

ايلنا: دبيراجرايي.خانه.كارگراستان سمنان.گفت: عدالت حكم مي.كندكه حداقل مزد سال 90 براساس خط فقر تعيين شود.
حسين طاهرزاده درگفت.وگو با خبرنگارايلنا افزود: خط فقركشوردرحال حاضر كمتراز 900 هزار تومان در ماه نيست هرچندكه وزارت رفاه به عنوان متولي اعلام خط فقر حاضر به اعلام اين عدد نمي.شود.
وي تصريح كرد: با 303 هزار تومان حداقل مزد، زندگي كارگران براي 10 روز تامين مي.شود و 20 روز ديگر كارگران بايد هوا بخورند.
دبيراجرايي خانه كارگران سمنان با اشاره به عقب.افتادگي مزدكارگران در زمان جنگ تحميلي اظهار داشت: دولت.هاي گذشته به توافق خود با نهادهاي كارگري و جبران عقب.ماندگي مزدكارگران توجه نكردند.
طاهرزاده گفت: به نظر مي.رسد حداقل مزدكارگران بايد 40 درصد افزايش داشته باشد تا بتوان از اين موضوع رضايت نسبي داشت.
اين فعال كارگري خواستار ارايه بن كارگري شد و گفت: چگونه است كه كارمندان دولت از بن و ساير مزايا بهره.مند شد اما نوبت به كارگران كه مي.شود، مي.گويند نداريم​

Hacksaw

عضو جدید
اگه قشر کار گر با این حقوق کار نکنه فکر میکنی کارفرما دلش به حال کی سوخته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
بییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییرووووووووووووووووووووووووووووووووون.............................

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه قشر کار گر با این حقوق کار نکنه فکر میکنی کارفرما دلش به حال کی سوخته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
بییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییرووووووووووووووووووووووووووووووووون.............................

الان شرکتی که من توش کار میکنم یه کارخونه است که قبلا حدود 100 کارگر داشت. لان با داشتن 25 کارگر داره لک ولک میکنه و احتمالا بعد از عید چوب حراج به کارخونه بزنه. ما که شغل دوممونه بیچاره کارگرا.

Hacksaw

عضو جدید
من واقعا موندم که با این وضع خودم چطوری باید زندگی بچرخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اونم زندگی خودم تنهارو.............

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واقعا موندم که با این وضع خودم چطوری باید زندگی بچرخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اونم زندگی خودم تنهارو.............

نه این حقوق واقعا برای یک مرد که باید زندگی رو بچرخونه خوب نیست.
همزمان که دارید کار میکنید دنبال یک کار بهتر با حقوق بالاتر باشید.

Hacksaw

عضو جدید
نه این حقوق واقعا برای یک مرد که باید زندگی رو بچرخونه خوب نیست.
همزمان که دارید کار میکنید دنبال یک کار بهتر با حقوق بالاتر باشید.
این مبلغ پایه حقوقه..... و کسی که از صبح ساعت 6:30 تا 17 یک سره سره کاره و ساعت 18 میرسه خونه چه کاره دیگه ای میتونه در کنار انجام بده؟؟؟؟؟؟؟

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
300 تومن که خوبه باهاش کلی کار می شه کرد
الان کلی ا تازه با زن و بچه دارن با همین حقوق زندگی می کنن
درضمن علم رو باید فقط برای خود علم کسب کرد نه واسه کا و پول

چه خانم فداكاري

خودت حاضري با يك مرد كه انقدر حقوق ميگيره زندگي كني ؟؟؟

اگه واقعا حاضر باشي معلومه خيلي فداكاري

Hacksaw

عضو جدید
چه خانم فداكاري

خودت حاضري با يك مرد كه انقدر حقوق ميگيره زندگي كني ؟؟؟

اگه واقعا حاضر باشي معلومه خيلي فداكاري
منم فکر میکنم اینا همه اش شعاره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه..............

Hacksaw

عضو جدید
جدا با این شرایط باید چی کار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوش به حال همی اونهایی که هنوز دانشجو هستن..........

Hacksaw

عضو جدید
جدا با این شرایط باید چی کار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوش به حال همی اونهایی که هنوز دانشجو هستن..........
شاید حرفهای منو فقط کسایی متوجه میشن و درک میکنن که زیر بلیط بابا و خانواده نیستن دلشون میخواد مستقل باشن و روی پای خودشون وایستن هدف دارن و نگران اینده هستن ...........
سوال من واسه کسایی قابل درک و فهمه که دستشون تو جیب خودشون میره ....... و فقط به خودشون وابستن.....

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید حرفهای منو فقط کسایی متوجه میشن و درک میکنن که زیر بلیط بابا و خانواده نیستن دلشون میخواد مستقل باشن و روی پای خودشون وایستن هدف دارن و نگران اینده هستن ...........
سوال من واسه کسایی قابل درک و فهمه که دستشون تو جیب خودشون میره ....... و فقط به خودشون وابستن.....

اینکه شامل همه میشه ! کیه که دلش نخواد مستقل باشه و روی پای خودش بایسته ؟

اما فعلا شرایط طوریه که به خیلی از اون چیزها که حقمونه و باید داشته باشیم نمیرسیم ! چه اونهائی که شاغلند و چه شاغل نیستند عمدتا دپرسند !

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
درکت میکنم...منم مثل شمام......
اینکه شامل همه میشه ! کیه که دلش نخواد مستقل باشه و روی پای خودش بایسته ؟

اما فعلا شرایط طوریه که به خیلی از اون چیزها که حقمونه و باید داشته باشیم نمیرسیم ! چه اونهائی که شاغلند و چه شاغل نیستند عمدتا دپرسند !
آخه وقتی آینده شغلی نداشته باشی....شرکت های خصوصی بیان از این موقعیت ها سو استفاده کنن و خیلی از مزایا رو ندن وکسی نباشه که جلوشونو بگیره .....روند پارتی بازی های عجیب تو شرکت ها و موسسات دولتی......نبود پشتوان برای یه جوون ....اون موقع حرف چیه!!!!بعد میگن چرا سن ازدواج بالاست....چرا فحشا تو جامعه زیاده...یه سوال .....من همین شرایط اول تاپیک تو یه شرکت واسه استخدام داشتم ...اگه هیچی نخوری و نپوشی چقده طول میکشه که با این حقوق یه تلویزیون بگیری ....یا یه یخچال .....یا یک تخته فرش......جواب ؟......کی باید جواب بده....

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه وقتی آینده شغلی نداشته باشی....شرکت های خصوصی بیان از این موقعیت ها سو استفاده کنن و خیلی از مزایا رو ندن وکسی نباشه که جلوشونو بگیره .....روند پارتی بازی های عجیب تو شرکت ها و موسسات دولتی......نبود پشتوان برای یه جوون ....اون موقع حرف چیه!!!!بعد میگن چرا سن ازدواج بالاست....چرا فحشا تو جامعه زیاده...یه سوال .....من همین شرایط اول تاپیک تو یه شرکت واسه استخدام داشتم ...اگه هیچی نخوری و نپوشی چقده طول میکشه که با این حقوق یه تلویزیون بگیری ....یا یه یخچال .....یا یک تخته فرش......جواب ؟......کی باید جواب بده....

بله درسته . فعلا که کسی جوابگوی مشکلات جوانان نیست و فقط بلدند امارهای دروغین تحویل ملت بدند .

گاهی فکر میکنم ای کاش فلسطینی یا لبنانی بودم چون اینطوری بیشتر از پول نفت این مملکت بهره مند میشدیم تا الان که ایرانی هستیم . :surprised:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا