آمادگی زبان عمومی برای ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کسی نیست من درس 4 رو اماده ام اگه خواستین بیاین برا تمرین

تهرنگ

عضو جدید
سلام به همگی. میبینم که کلی عقب موندم. من برای یه کاری ایران نبودم و دیشب اومدم. الانم فقط اومدم اعلام حضور کنم. تا شب همه پستها رو میخونم و دوباره پست میدم. همگی موفق باشید

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها من اومدم اما طبق احتمالاتی که می دادم از الان من نسبت به بقیه دوستان کندتر می شم.از همه شرمنده ام .
البته خودمو هم تنبیه می کنم.:w43::wallbash:

تهرنگ

عضو جدید
متاسفانه موقعی اومدم که همتون رفتید. من درگیر یه کاری شدم که فعلا نمیتونم بیام به تاپیک سر بزنم ولی به محض اینکه برنامم رله شد میام و عقب موندگیمو هم جبران میکنم.

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
words online flashcards with pronunciation 504

words online flashcards with pronunciation 504

سلام به همگی‌،
میبینم که دارید حسابی‌ میخونید، من برای تلفظ کلمات ۵۰۴ مشکل داشتم (چون عادت دارم تلفظ درست رو همزمان با معنی‌ یاد بگیرم) ، سرچ کردم یه جا فلش کارت‌ها رو به صورت online با تلفظ پیدا کردم، که براتون لینک می‌کنم اینجا:

خوبیش اینه که میتونید تنظیم کنید که همزمان با تغییر کارت تلفظ هم انجام بشه، میتید دو طرف کارت رو همزمان ببینید یا بچرخونید و جواب رو ببینید، در ضمن می‌شه که کارت‌ها رو برو بزنید و random بخونید، میتونید تست‌ها یا بازی‌ها هم استفاده کنید که با کلمات همین کارت‌ها انجام می‌شه، فقط فکر کنم برای شما خواندن انگلیسی‌ به انگلیسی‌ سخت باشه، ولی‌ گفتم شاید به دردتون بخور ، من که ازش خوشم اومد.

الان که اومدم دوباره سرچ کردم دیدم فارسی هم داره ولی‌ بعضی‌ هاش یه کمی‌ اشکال داره تو ترجمه، خودتون چک کنید.:cool:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خوب ظاهراً از لینک قبلی‌ خوشتون اومده، من توی همون سایت یک گروه درست کردم به اسم iran-eng که اگر دوست دارید میتونید بیاید اونجا و سری کارت‌های ۵۰۴ رو که به نظر من مناسب بود رو بخونید، امیدوارم تو گروه ببینمتون، اینم لینکش:

http://quizlet.com/group/174468/
password: parisa1

arefeh

کاربر ممتاز
سلام كسي هنوز نيومده؟؟؟

arefeh

کاربر ممتاز
Sleet
Region
Hoop
Crumble

arefeh

کاربر ممتاز
Sleet
Region
Hoop
Crumble

arefeh

کاربر ممتاز
بچه ها چرا تاپيك خوابيد؟؟؟كجايين؟امشب اكه مياين اعلام امادكي كنيد.من درس 4تقريبا خوندم اما 5كامل نه.تا شب سعي مي كنم تمومش كنم.شماها چه كردين؟سايه جان ندا.saminax .سانشيد شماهان كه نيستين؟؟؟؟

sayeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چرا تاپيك خوابيد؟؟؟كجايين؟امشب اكه مياين اعلام امادكي كنيد.من درس 4تقريبا خوندم اما 5كامل نه.تا شب سعي مي كنم تمومش كنم.شماها چه كردين؟سايه جان ندا.saminax .سانشيد شماهان كه نيستين؟؟؟؟

سلام عزیزم منم مثله خودتم امشب میام....

وضعیت
موضوع بسته شده است.