کلوپ آبیدلان.

ddrraaggoonn

عضو جدید
خدا عاشقتممممممممممممممم.دمت گرم.راستش قبل از بازی اصن امید نداشتم استقلال ببره ولی به کمهکه خدا و بازیه قشنگشون بردن.به همه ابیدلای گل تبریک میگم
منم اصلا فکرشو نمیکردم تبریک اساسی..............

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلالی ها به عنوان یه پرسپولیسی بهتون تبریک میگم اما تبریک بزرگتر بخاطر بازی خوب و به اوج برگشتنتون

ممنون عزیز.انشالله تیم شماهم به اوج برگرده هم شاهد بازیای زیبایی ازشون تو آسیا وهم بازیای خوبی در مقابل هم باشیم.

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب تبریک میگم ایشالله همیشه رو به روی تیم های عربی برنده باشیم.

بله شما سپاهانی هستید یا تراکتوری قبلا تو تاپیک کل کل تک پیاماتونو دیدم.بهرحال ممنون منم بشما تبریک میگم.

من از رشت هستم چرا فکر کردید باید برام سپاهان یا تراکتور مهم باشند ؟!

داماش قهرمان :)

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینم ازین بشرکه همیشه مارو کچل میکنه.
خدایا مارو از دست این گل نزدنای آرش نجات بده.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیکارش دارین دوتا گل که زد............
کاریش نداریم که،چرا بشما بر مخوره،نکنه آشناشی ،آره؟

جیگرمونو خون کرده با این کاراش ولی خدا ارشو برا ما نگه داره.

گفتم خدایا مارو از دست گل نزدنای آرش نجات بده،خودشو که نگه داره ،فراراش هنوز بکار میاد.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
قهرمانی رو که مفت از دست دادیم
امیدوارم اگه توو آسیا و مرحله بعدی به سپاهان خوردیم , بعد از سالها تو اصفهان ببریمشون و مظلومی بتونه ثابت کنه که تیمش اگه مصدوم نیمداد میتونست قهرمان بشه
هر چند بهتره اگه قراره با ایرانیا بازی کنیم تو مراحل بعدی باشه

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
قهرمانی رو که مفت از دست دادیم
امیدوارم اگه توو آسیا و مرحله بعدی به سپاهان خوردیم , بعد از سالها تو اصفهان ببریمشون و مظلومی بتونه ثابت کنه که تیمش اگه مصدوم نیمداد میتونست قهرمان بشه
هر چند بهتره اگه قراره با ایرانیا بازی کنیم تو مراحل بعدی باشه

سلام.خوبی مدتی نبودی؟
موافقم.

ddrraaggoonn

عضو جدید
درود بر همه آبیدلان...
حالا به همین خیال باشید که تو اصفهان ببریم...من که از خدامه ببریم
ولی این سپاهانی که من میبینم خیلی قویه....
دروووووووووووووووووووووووووود
خیلیم شانس داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر همه آبیدلان...
حالا به همین خیال باشید که تو اصفهان ببریم...من که از خدامه ببریم
ولی این سپاهانی که من میبینم خیلی قویه....

دروووووووووووووووووووووووووود
خیلیم شانس داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دروووووووووووووود.
مطمئن باشید اگه تیممون به حاشیه نخوره و اونموقع مصدوم محروم نداشته باشیم حتما میبریمشون.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه قرار نشد آیه یاس بخونیما.میزنیم درسم میزنیمشون

آفرین بانو.
من مطمئنم اگه استقلال اونموقع آماده باشه هر تیمی رو میتونه توی خونش شکست بده حالا میخواد سپاهان باشه یا الاهلی.

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان گلم.دلم براتون تنگولیده بود.برد اس اس رو بهتون تبریک میگم.اگه قسمت باشه قهرمان میشیم.کار نشد نداره.به امید قهرمانی...
سلام داداش.تبریک به شما این برد

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااام بروبچ آبیگل،مبارکتون باشه مخصوصا داداش رضای گل که یمدتی نبود دلمون براش تنگیده بود.
دم بچهای استقلال گرم ،آره واقعا کار نشد نداره ولی من میگم بهتره تمرکزمون روی بازی با نسف قاشق باشه بهتره.

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
با اینکه امروز بازی استقلال رو کامل دیدم و تیم خوب بازی نکرد ...... اما وقتی بردیم حال کردم و اعصاب خوردیم از بین رفت
حالا اما با مساویه سپاهان باید بیشتر افسوس 3 امتیاز بازی با پرسپولیس ... مس کرمان ... نفت آبادان ...... شهرداری تبریز
و اون مساوی های 2-2 بعد از داربی رو بخوریم ....... حیف شد ...... قهرمانی رو دو دستی و کادو پیچ دادیم به سپاهان
پرسپولیسم که 4 تایی شد ..... این مجیدی چیکار کرد با اینا؟؟ 4 تا بازیه پشت همه که باختن ...... توو لیگ هم که فقط 4 تا 4تا میخورن

ddrraaggoonn

عضو جدید
سلام به همگی
با اینکه امروز بازی استقلال رو کامل دیدم و تیم خوب بازی نکرد ...... اما وقتی بردیم حال کردم و اعصاب خوردیم از بین رفت
حالا اما با مساویه سپاهان باید بیشتر افسوس 3 امتیاز بازی با پرسپولیس ... مس کرمان ... نفت آبادان ...... شهرداری تبریز
و اون مساوی های 2-2 بعد از داربی رو بخوریم ....... حیف شد ...... قهرمانی رو دو دستی و کادو پیچ دادیم به سپاهان
پرسپولیسم که 4 تایی شد ..... این مجیدی چیکار کرد با اینا؟؟ 4 تا بازیه پشت همه که باختن ...... توو لیگ هم که فقط 4 تا 4تا میخورن
سلام
بازی امروز افتضاح بود من بازی پرسپولیسو بیشتر میدیدم اخه خیلی حال میداد:biggrin:
امروز که اونا مساوی کردنو ما بردیم خیلی دلم سوخت مفت مفت قهرمانی را از دست دادیم.....:cry:

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بازی امروز افتضاح بود من بازی پرسپولیسو بیشتر میدیدم اخه خیلی حال میداد:biggrin:
امروز که اونا مساوی کردنو ما بردیم خیلی دلم سوخت مفت مفت قهرمانی را از دست دادیم.....:cry:

آره افتضاح بود ...... انگاری هوا خیلی گرم بوده ..... اما بازیکنهای استقلال فقط راه میرفتن ... گاهیم که میدوییدن .... واسه این بود که نفتیا میدوییدن.....
اگه نفتیا هم راه میرفتن ... اونا هم دیگه نمیدوییدن .... اما خوب گاهیم اینجوری حال میده که ببریم .... چون بعضیا بازیا بوده که خیلی توپ و موقعیت داشتیم و گل نکردیم ....
اما گاهی استقلالیا زیادی ریلکس بازی میکنن ... چوبشو توو بازی با پرسپولیس خوردیم ..... با همون بازی الان میشد قهرمان شیم
آره منم هی میزدم شبکه 2 ...وقتی راه آهن گل چهارم رو زد ... خیلی حال کردم