کانی رسی

ryha

عضو جدید
سلا م کسی از بچه های زمین شناسی می تونه درباره ی کانی رسی وپدیده ی واجذب واسم کتاب بفرسته؟مرسی:gol:

solar flare

مدیر بازنشسته
دوست وهمشهری عزیز در مورد کدوم کانی رسی کتاب لازم داری؟
همونطور که میدونید کانی های رسی اقسام مختلف دارن که هر کدوم از اونها دارای جذب متفاوت هستند
شما بگید کدوم کانی رسی تا شاید بتونیم کمک کنیم

ryha

عضو جدید
سلام خوبین
واقعا همشهری؟پس یه لطفی کن اگه کتابی دربارهی ساختار کانی رسی دارین؟واسم معرفی کنین
من ارشدزیست محیطم
شما رشته تون چیه؟:biggrin:

Pantalasa

عضو جدید
سلام خوبین
واقعا همشهری؟پس یه لطفی کن اگه کتابی دربارهی ساختار کانی رسی دارین؟واسم معرفی کنین
من ارشدزیست محیطم

بهههههههه همشهری های عزیز!!!!
اییییییییییی رس!!!:confused: کتابی که فقط در مورد رس باشه رو تو ذهنم ندارم ولی بصورت پراکنده تو کتاب خاک دکتر کردوانی و حسن احمدی میشه 1چیزایی پیدا کرد!
حالا اگه بدونم دقیقا چی میخواید از رس بدونید شاید بتونیم کمکی کنیم دوستم;)

solar flare

مدیر بازنشسته
سلام خوبین
من ارشدزیست محیطم
بله منم تبریز هستم
من کارشناسی تموم کردم
گمونم کانی شناسی پیام نور به دردتون بخوره

parsto

عضو جدید
مرسی ممنون از راهنماییتون ولی فک نکنم به دردم بخوره:gol:

سلام من خیلی اتفاقی وارد این سایت شدم بخاطر این بتونم جواب سوال شمارو بدم مجبورشدم عضوبشم چندتا کتاب معرفی میکنم امیدوارم کمکتون کنه 1- مقدمه ای بر کانی های رسی نوشته مصطفی رقیمی 2- رسوب شناسی جلد اول (روش های مطالعه و کاربرد)، احمدمعتمد،ص 231تا264 3- سنگ شناسی رسوبی، فریدون سحابی ، ص 66تا 71 4- سنگ شناسی رسوبی، موریس تاکرتدجمه موسوی حرمی ،فصل 3 ؛ کتاب اول رو می تونید از انتشارات فروزش که خود تبریزه تهیه کنید منظورم تبلیغش نیست چون من اصلا آذری نیستم و فهمیدم شما اهل تبریزیدگفتم خود من اینترنتی کتابو ازشون خریدم ،خیلی خیلی امیدوارم شما این مطلبموبخونید

ryha

عضو جدید
سلام من خیلی اتفاقی وارد این سایت شدم بخاطر این بتونم جواب سوال شمارو بدم مجبورشدم عضوبشم چندتا کتاب معرفی میکنم امیدوارم کمکتون کنه 1- مقدمه ای بر کانی های رسی نوشته مصطفی رقیمی 2- رسوب شناسی جلد اول (روش های مطالعه و کاربرد)، احمدمعتمد،ص 231تا264 3- سنگ شناسی رسوبی، فریدون سحابی ، ص 66تا 71 4- سنگ شناسی رسوبی، موریس تاکرتدجمه موسوی حرمی ،فصل 3 ؛ کتاب اول رو می تونید از انتشارات فروزش که خود تبریزه تهیه کنید منظورم تبلیغش نیست چون من اصلا آذری نیستم و فهمیدم شما اهل تبریزیدگفتم خود من اینترنتی کتابو ازشون خریدم ،خیلی خیلی امیدوارم شما این مطلبموبخونید
ممنون عزیز از راهنماییت