[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

davood253

عضو جدید
تهران واسه پس فردا، آخه طب ما هنوز مونده

آهان
پس منكه همه مراحل را انجام دادم اين چند روز باقي مانده را بايد روز شماري كنم
دلمم نمياد اين كارم را ول كنم آخه يه برج حقوقم يه برج حقوقه تا آخر برج ميرم بقيش را وللش

pejman4u

عضو جدید
تبریک به همه برو بچ گل فلاتی بخاطر شروع بکار :gol: این پارس که هنوز خوابه :whistle: فرق شرکت ها اینجاست که مشخص میشه فلات از همه دیرتر دعوت کرد واسه طب ولی از همه زودتر دعوت کرد واسه شروع به کار ;) بازم گلی بگوشه جمالش

khalegh

عضو جدید
تبریک به همه برو بچ گل فلاتی بخاطر شروع بکار :gol: این پارس که هنوز خوابه :whistle: فرق شرکت ها اینجاست که مشخص میشه فلات از همه دیرتر دعوت کرد واسه طب ولی از همه زودتر دعوت کرد واسه شروع به کار ;) بازم گلی بگوشه جمالش

واسه من که هنوز نه طب دعوت شدم نه مصاحبه!!!:(

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهان
دلمم نمياد اين كارم را ول كنم آخه يه برج حقوقم يه برج حقوقه
تا آخر برج ميرم بقيش را وللش

تبریک میگم به بچه های گل فلات که بالاخره تکلیفشون معلوم شد.
تا آخر برج ميرم بقيش را وللش :eek::surprised:
داوود جون بقیش تا سه خرداد میشه دو روز ، نه تو رو خدا اون دو روز هم برو سر کار ، حیفستا دادا...:biggrin:

pouyashayan

عضو جدید
سلام دوستان
آقا پویا این ترتیبی که زدی درسته
راجب به اسپیرومتری،و صحبت دوستمون آقا mehdi-hp
والا واسه خود من همون روز اول انجام شد و در واقع اکثر دوستانی که اون روز با من شروع کردن تست اسپیرو رو همون روز اول انجام دادن و مهمتر از همه اینه که روز اول نوبت چشم رو بگیری،البته زمانی که من رفتم خیلی شلوغ بود،الان شرایط رو نمیدونم
و همینطور که آقای aa313 گفتن بهتره تا 30 10 واسه تست اعتیاد اونجا باشی،البته اون 2 روزی که ما بودیم تا 11:15 هم پذیرش داشتن
راجب به آدرسم من خودم اول میرفتم میدان فردوسی از اونجا با موتور 4 یا 5 دقیقه میبردنت تا بیمارستان نفت،آخه تو خیابان فردوسی هتل و مسافرخونه زیاده و به خیابان سرهنگ سخایی که بیمارستان نفت اونجاست نزدیکه
بازم سوالی داشتی در خدمتیم
;)
سلام
فکر کنم آز عدم اعتیاد فقط تا ساعت 10 و نیم نمونه بگیره، سعی کن تا قبل از این ساعت بری!
من خودم چون دیر رسیدم (روز اول سعی کن 6.5 اونجا باشی) اول نوبتای بیمارستانو گرفتم بعد رفتم آز اعتیاد و وقتی برگشتم تقریباً همه نوبتام رد شده بودن و وقتی نشون می دادم، سریع میرفتم داخل!!!!! :biggrin:ولی بچه هایی که زود معرفی نامه گرفته بودن اول رفتن همه آزها را دادن و وقتی مراجعه کردن برا عدم اعتیاد دیگه نوبت نمی داد و سه روز کارشون طول کشید!
موفق باشی
سعی کن از هر کسی که دیدی یه طور اطلاعات کسب کنی، مثلا سعی کن با کارمندای شرکت نفت که منتظرن تا نوبت دکترشون بشه،هم صحبت بشی وآمار شرایط کاری را بگیری، بعضی وقتها اطلاعات خوبی میدن که ممکنه کارگشا باشه؟!
سلام.
همش روز اول انجام میشه فقط اسپیرومتری رو روز اول انجام نمیدن.روز دوم سعی کن تا 6:30 اونجا باشی و برای اسپیرومتری نوبت بگیری
وقتی رفتی مهمانسرا حتما یه دوش بگیر.بعد از تست اعتیاد خیلی می چسبه!
فقط نوبت اپتو متری و خون خیلی طولانی میشه و سر صبح تموم میشه پس همونطور که گفتی اول اون دو تارو ok کن بعدم مواردی که جوابش روز بعد میاد ( رادیولوژی و تست اعتیاد) بقیه هر جور باشه همون روز یا اول روز بعد انجام میشه
و یک نکته دیگه اگه عینکی هستی روز دوم اول صبح هم یه نوبت چشم بگیر که اگه یه وقت دکتر طب فرستاد پیش چشم پزشک باز یه روز دیگم علاف نشی برای چشم پزشکی
دوستان خیلی خیلی از لطفتون متشکرم:gol:همتون خیلی با مرامین،قربون تک تکتون:heart:انشالا ماهم با خبر خوش برمیگردیم

pejman4u

عضو جدید
آهان
(( دلمم نمياد اين كارم را ول كنم )) آخه يه برج حقوقم يه برج حقوقه تا آخر برج ميرم بقيش را وللش

فرق اصفهونیا با بقیه اینجا مشخص میشه :biggrin:

FAMINE RIAN

عضو جدید
با دیدین این پست ها یاد بهمن ماه افتادم هر روز میامدیم و مینوشتیم امروز واسه من تماس گرفتن بیا واسه نامه ها الانم خوشحالم که میبینم بچه های گل فلات دارن میرن به امید خدا همه اول خرداد میریم و یه جشن درست حسابی راه میندازیم .

pouyashayan

عضو جدید
آهان
دلمم نمياد اين كارم را ول كنم آخه يه برج حقوقم يه برج حقوقه تا آخر برج ميرم بقيش را وللش

عوض اینکه روزشماری بکنی،کمی حکم تمرین کن جلوم کم نیاری:biggrin:

pouyashayan

عضو جدید
چون نفرات فلات خیلی کمتر از پارس هستش،بالطبع کارش طول میکشه

pejman4u

عضو جدید
واسه من که هنوز نه طب دعوت شدم نه مصاحبه!!!:(

آهای یک فلاتی جا مونده اینم ببرینش :thumbsup: دوست عزیز نگران نباش آدم سر از کار این شرکتا در نمیاره ولی اینطور که پیداست واسه فلات گزینش مهمتر بوده از طب آخه یه عده که هنوز طب دعوت نشدن واسه شروع بکار دعوت شدن :question: واسه پارس یه عده همه کارشون آمادست ولی هنوز دعوت نشدن درکل باید صبر کنیم تا ایشالا نوبت شما و تک تک دوستان بشه
موفق باشید

آخرین ویرایش:

pouyashayan

عضو جدید
با دیدین این پست ها یاد بهمن ماه افتادم هر روز میامدیم و مینوشتیم امروز واسه من تماس گرفتن بیا واسه نامه ها الانم خوشحالم که میبینم بچه های گل فلات دارن میرن به امید خدا همه اول خرداد میریم و یه جشن درست حسابی راه میندازیم .
داداش قربون آواترت:heart:

shamabady

کاربر فعال
منم به همه ی دوستان فلاتی تبریک میگم خیلی خوشحال شدم:gol:
یادمه اسفند ماه همه شرکتا داشتن برای طب دعوت میکردن به جز فلات بچه های فلات هم دلنگرون هی میومدن میگفتن فلات رفته خواب زمستونی و... چرا دعوت نمیکنن
معلوم شد که خواب نبوده داشته زیر پوستی حساب شده کار میکرده;)
حالا برعکس شده بچه های فلات تکلیفشون مشخص شده و بقیه شرکتا بلاتکلیف هی میگن کی زنگ میزنن :cry:و....:D

انشاالله این خبر خوب رو به بقیه دوستان هم هرچه زودتر بدن و از دل نگرانی خارج کنن
و همچنین جواب تکمیل ظرفیت هم سریعتر بیاد و دوستانی که تو این تاپیک هستند و قبول نشدند هم خبر قبولیشون رو بشنویم و خوشحال بشیم (مخصوصا آقای علی بیگی :D )

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه بابا پارس ميدونه من هنوز دفاع نکردم کاری نميکنه ! صبر کرده من تاريخ دفاعم معلوم بشه 3 روز بعدش رو تعيين کنه واسه شروع آموزش!;)

بچه ها خيلی دعا کنيد که تاريخ دفاع من قبل از شروع آموزش باشه!:cry:!! چون اگه بگن تاريخ دفاعم مثلا 24 ارديبهشته و پارس زودتر بگه بياید واسه آموزش چون نميتونم وسط آموزش بيام دفاع کنم و برگردم به فنا ميرم و رييس تحصيلات تکميلی گفته اونايی که تا قبل خرداد دفاع نکنن شورا درباره ی اخراج يا ادامه ی کارشون تصميم ميگيره :(((

reza 68

عضو جدید
جدا در وهله ی اول فک کردی سر کاريه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه واسه چی؟
آره ،بعد از این که پست رو تو تاپیک زدم،یک شک به دلم اومد، چون من هنوز طبم مونده ،هر چی به شماره تو اس ام اس زنگ زدم کسی گوشی رو برنداشت

تازه الان دیگه همه میدونند که من میخوام برم نفت،تازه تمام اطرافیان من هم دنبال سر کار گذاشتن همچین سوژه هایی هستند

حالا تو تصور کن که فلات هم از همه دیرتر کارهاش رو انجام داده،یک کم شک میکنی!!

majid2798

عضو جدید
بچه ها من دعوت شدم
:w21:
:w21::w21:
کارآموز محترم لطفا جهت گذراندن دوره های آموزشی بدو استخدام در تاریخ 3.3.1391
در مرکز آموزش محمود آباد حضور بهم رسانید
شرکت نفت فلات قاره ایران
شماره های تماس:
23942538
23942590
آخ جوون
همین الان اس ام اس اومد
اینم شماره اس ام اس:30007650001479
خدایا شکرت:D:w33::w33::w33::w33::w33:

خیلی خوشحال شدم همشهری
ایشالا موفق باشی

yas_85

عضو جدید
بچه ها من دعوت شدم
:w21:
:w21::w21:
کارآموز محترم لطفا جهت گذراندن دوره های آموزشی بدو استخدام در تاریخ 3.3.1391
در مرکز آموزش محمود آباد حضور بهم رسانید
شرکت نفت فلات قاره ایران
شماره های تماس:
23942538
23942590
آخ جوون
همین الان اس ام اس اومد
اینم شماره اس ام اس:30007650001479
خدایا شکرت:D:w33::w33::w33::w33::w33:

تبریک میگم. واسه منم الان اومد ولی من تازه فردا باید برم طب صنعتی!!!!!
زنگ زدم گفت من طب رو نمیدونم ولی 3 خرداد اونجا باش.

سلام آقا رضا،تبریک میگم:gol:برا منم همین الان اومد،آقا تهران حتما همدیگرو ببینیم;)

براي منم اين پيام اومد پس با هم همدوره شديم من و شما و پويا شايان كس ديگه اي نيست

دوستان گل فلات عشق تبریک
:gol: آقا واقعا خوشحالمون کردین:w23::w14::w14::w14:
ایشالا همه بچه ها از هر شرکتی که هستن بیان و خبر دعوتشون رو بدن
خصوصا نفت و گاز پارس، و ما هم استعفا بدیم از این کارو یه 2 هفته عشق و حال و تفریح بدون نگرانی

بازم تبریک میگم،موفق و موید باشین
;)
یا علی

آخرین ویرایش:

bahmanpour_ali

عضو جدید
سلام.اول مرسی از اینکه این تایپک رو ساختی.فکر میکنم خیلی بتونیم به همدیگه کمک کنیم.دوما من سوالات خیلی زیادی دارم.فعلا دوتاشو میپرسم اگه میتونید بهم کمک کنید.1-یه توضیح درباره اریفیس و طرز کارش می خوام.2-من شنیدم احتمالا برای شروع مصاحبه میگن که خودتون رو به زبان انگلیسی معرفی کنید.اگه اینو از شما بخوان چطور جواب میدید؟اینجا به انگلیسی بگید چی خواهید گفت؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز..در مورد سئوال اول :برای اندازه گیری میزان Flow( دبی)عبوری مواد وبخصوص سیالات راه های متفاوتی وجود داره که یکی از بهترین و مرسوم ترین اونها ایجاد اختلاف فشار در مسیر مواد عبوری است بگونه ا ی که با استفاده از فرمول Q=K*√Δp میتوان میزان دبی را بدست آورد......ایجاد اختلاف فشار در سیالات با تجهیزی به نام اوریفیس انجام میگیرد که با توجه به نوع (مایع یا گاز)و غلظت(ویسکوزیته)و املاح موجود در آن سیال متفاوت میباشد..پس از قرار دادن Orifice از یک ترانسمیتر فشار از نوع Δp جهت اندازه گیری اختلاف فشار و بالطبع اندازه گیری دبی سیال عبوری استفاده میشود(2 نکته: 1- ترانسمیتر فشار از نوع Δpیک وسیله الکترونیکی و مجهز به سنسور اندازه گیری فشار بوده که برای اندازه گیری فشار استفاده میشود..2- با توجه به فرمول بالا تفاوت دلتا پی با میزان دبی تنها عدد ثابتK میباشد که مقدار آن با توجه به سیال عبوری از جدول مربوطه استخراج میگردد. برای اطلاعات بیشتر به سایت های زیر مراجعه کنید:

"""""http://www.efunda.com/formulae/fluids/calc_orifice_flowmeter.cfm""""http://www.engineeringtoolbox.com/flow-meters-d_493.html""""""
"176px-Blende_eng.png

DP_OrificePlate_cal.gif

آخرین ویرایش:

rahsam2

عضو جدید
سلام
من شنبه طب صنعتی ام تمام شده و به خاطر جراجی واریکوسل که قبلا داشتم من رو فرستادن پیش متخصص کلیه و مجاری ادرار و اون متخصص نوشت که من دیگه مشکلی ندارم ولی پزشک طب صنعتی برام نوشت که پرونده ام بره کمسیون میگم به نظر شما چی میشه خدای نکرده مشکلی پیش نمی یاد
لطفا برام دعا کنید
سلام من واریکوسل خفیف دارم میخواستم بدونم تو طب صنعتی مشکلی ایجاد میکنه؟ممنون

gookdarreh

عضو جدید
سلام
حالتون خوب هست ، من 6 سال واریکوسل داشتم و همون موقع عمل کردم و روز طب صنعتی پزشک طب صنعتی برام نوشت ارجاع به متخصص اورولوژی و متخصص برام نوشت که من مشکلی ندارم به نظر شما من مشکلی خدای ناکرده برام پیش نمی یاد.
اخه من رو فرستاد کمسیون
نه بابا.اگه دکتر نوشته مشکلی نداری،حله.درضمن همه پرونده ها رو میفرستن گمیسیون.

moeinb

عضو جدید

دوستان گل فلات عشق تبریک
:gol: آقا واقعا خوشحالمون کردین:w23::w14::w14::w14:
ایشالا همه بچه ها از هر شرکتی که هستن بیان و خبر دعوتشون رو بدن
خصوصا نفت و گاز پارس،ما هم استعفا بدیم از این کارو یه 2 هفته عشق و حال و تفریح بدون نگرانی

بازم تبریک میگم،موفق و موید باشین
;)

دوستان فلاتی به همتون تبریک میگم:w23::w23::w23:

براي منم اين پيام اومد پس با هم همدوره شديم من و شما و پويا شايان كس ديگه اي نيست

سلام آقا رضا،تبریک میگم:gol:برا منم همین الان اومد،آقا تهران حتما همدیگرو ببینیم;)

تبریک میگم. واسه منم الان اومد ولی من تازه فردا باید برم طب صنعتی!!!!!
زنگ زدم گفت من طب رو نمیدونم ولی 3 خرداد اونجا باش.

تبريك ميگم به همه دوستان و همكاران اينده در شركت فلات قاره.
شما كه رفتين. ما هم ايشالا سري دوم ميرسيم خدمتتون. فقط رفتين يه اماري بگيرين كه سري دوم فلات كي ميان واسه اموزش؟
هر چند كه ماها هنوز واسه طب هم نرفتيم.

MiSs.

عضو جدید

خوشبختانه توی هفته اخیر مسئولین محترم وزارت نفت نشون دادن که این باور که نمیشه کاری کرد درست نیست! چون بچه های پالایش لاوان رفتن به وزارت نفت دسته جمعی و آقای دکتر سلحشور معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت تعجب کرده بودن از شنیدن این مساله حتی گفته بودن اگه پالایش و پخش نمیتونه این افراد که یکساله تو پروسه ی آزمون استخدامی هستند جذب کنه خود ما یه فکر ی براشون میکنیم !! (نقل به مضمون کردم) و مسئولین تامین نیروی پالایش و پخش هم که بچه ها دسته جمعی باهاشون صحبت کردن قول مساعد دادن :heart: تعدادی از دوستان هم با دکتر بازرگانی معاونت حقوقی وزارت نفت مشکلو در میون گذاشتن که ایشون هم تعجب کرده بودن و عینا این جمله رو گفته بودن که کسانیکه پروسه ی آزمون استخدامی وزارت نفت رو طی کردند پالایش حق نداره اونارو به شرکت خصوصی معرفی کنه و این شرکتها خودشون باید نیرو جذب کنن! بهرحال تا اینجا باید از مسئولین محترم وزارت نفت تشکر کرد که الحق و الانصاف پشت و پناه بودن حالا امیدمون خیلی زیاد شده بهر حال حق گرفتنیه:gol:

دكتر سلحشور انسان شريف، بسيار رئوف و دوست داشتني هستند، اگه ايشون گفتن پيگيري ميكنند حتماً مشكل شما رو حل ميكنه:gol:

samaneh91

عضو جدید
خبر جدید !!

البته از خودم!!

همین الان یعنی ساعت 10:41 با مناطق تماس گرفتم همون خانم محترمه جواب داد گفت همه مدارکت کامل طب و گزینشت هم اوکیه اویل خرداد دعوت به کاری و آموزش هم اهوازه!!!!

حالا اگه می خواید بهم تبریک بگید
:D:smoke:

مبارکه مهندس

gookdarreh

عضو جدید
تبريك ميگم به همه دوستان و همكاران اينده در شركت فلات قاره.
شما كه رفتين. ما هم ايشالا سري دوم ميرسيم خدمتتون. فقط رفتين يه اماري بگيرين كه سري دوم فلات كي ميان واسه اموزش؟
هر چند كه ماها هنوز واسه طب هم نرفتيم.

سلام بچه ها.واسه منم اومد.زنگ زدم پرسیدم گفتن آموزشی 7هفته پشت سرهمه.بقیه جزئیات رو همونجا بهمون میگن.

فریدف

عضو جدید
دوستان به نظر شما کسی که مثلاً تو دعوت نامه ی مصاحبه ی پارسال براش زدن نفت و گاز پارس، یعنی تو تکمیل ظرفیت نیز فقط شانس قبولی تو همین شرکتو داره یا بقیه ی شرکتا هم امکان داره دعوتش کنن؟؟؟؟

farkhaniii

عضو جدید
مبارک باشه به تمام برو بچ فلات قاره که دعوت شدن . ایشالا اونجام موفق باشین :gol:

aa313

عضو جدید
با سلام خدمت شما دوست عزیز..در مورد سئوال اول :برای اندازه گیری میزان Flow( دبی)عبوری مواد وبخصوص سیالات راه های متفاوتی وجود داره که یکی از بهترین و مرسوم ترین اونها ایجاد اختلاف فشار در مسیر مواد عبوری است بگونه ا ی که با استفاده از فرمول Q=K*√Δp میتوان میزان دبی را بدست آورد......ایجاد اختلاف فشار در سیالات با تجهیزی به نام اوریفیس انجام میگیرد که با توجه به نوع (مایع یا گاز)و غلظت(ویسکوزیته)و املاح موجود در آن سیال متفاوت میباشد..پس از قرار دادن Orifice از یک ترانسمیتر فشار از نوع Δp جهت اندازه گیری اختلاف فشار و بالطبع اندازه گیری دبی سیال عبوری استفاده میشود(2 نکته: 1- ترانسمیتر فشار از نوع Δpیک وسیله الکترونیکی و مجهز به سنسور اندازه گیری فشار بوده که برای اندازه گیری فشار استفاده میشود..2- با توجه به فرمول بالا تفاوت دلتا پی با میزان دبی تنها عدد ثابتK میباشد که مقدار آن با توجه به سیال عبوری از جدول مربوطه استخراج میگردد. برای اطلاعات بیشتر به سایت های زیر مراجعه کنید:

"""""http://www.efunda.com/formulae/fluids/calc_orifice_flowmeter.cfm""""http://www.engineeringtoolbox.com/flow-meters-d_493.html""""""
"مشاهده پیوست 95267

مشاهده پیوست 95268
خیلی عالی بود، تشکر، فقط یکم (البته فقط یکم) دیر تشریف آوردین، حدودا یه سال البته خوب خیلی هم نیست!!:biggrin:

بالا