اهواز 1390/12/28

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام همشهری... خیلی نگرانم . خونواده ی من همه مشکل ریوی دارند . . . ترسم از اینه .... کاش میتونستم با دستای خودم یه کاری کنم...

سلام و درود بر شما همشهری عزیز
خیلی کارها میشود کرد
این هم یکی از امتحان های الهی است که باید صبر کرد **یا** یک عذاب الهی است که بر اثر گناه گناهکاران ایجاد شده و خشک و تر دارن با هم میسوزند **یا** یک ظلمی است که بر ما فرود آمده که باید حقمان را از ظالم بگیریم و سعی در رفع آن کنیم

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
doste khubam sanaye ahvaz ba markaze shahresh 12min bishtar fasele nadare ama sherkate sanye foolad ahvaz k dg 7min yani doesh mostaqiman bayaye shahre

man hata tehran zendgi kardam b in shekli k shoma migin nist

ma inja aslan bada az 10min ensan tavanaye tanafose khodesho az dast mide va shadidan dochare moshkel mishie

hala tasavor kunid alave bar dod sanaye gardo qobar ham 51darsad balatar az hade mojaz bashe dg.....!!!!

مرسی از توضیحت دوست گلم
منم یکیو میخواستم بهم توضیح بده که دلیلش چیه
نه اینکه بگم تهران از اهواز بدتره.....

راستی میدونستی هوای تهران برای بیمارای تنفسی سمه
مرکز تهران خیلی هوای کثیفی داره مخصوصا ساعتای ترافیک و ریه های من واقعا آتیش میگیره....

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
از یه روحانی شنیدم میگفت اونایی که توی مناطق گرم زندگی میکنن خدا توی عذابشون تخفیف قائل میشه
حالا من حساب کردم که اگه بابت این گرد و خاک هم که صد برابر بد تر از گرماست خدا یه تخفیف دیگه مهمونمون کنه اون دنیا حسابی نونمون تو روغنه
آخه خدا که مثل دانشگاه آزاد نیست که فقط به یه مورد تخفیف بده.

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
تایید

تایید نمیشود.
فکر کردن مسوولان به دردی میخوره وقتی عمل پشتش نیست
5سال هست که این وضعیت حاکم هست.مسوولان فقط فکر میکنن و حرف میزنن بدون عمل

شما زیاد خودش رو ناراحت نکن همشون یه کرباسن.....وسلامتی مردم براشون مهم نیست..

ad_kh66

عضو جدید
واویلا! ما میخواستیم عید بیایم اونورا! اونجام که اونجوریه! پس ما کجا بریم عید؟!:cry:
ایشا... زود تموم شه این هوا هم ما بتونیم بیایم هم شما راحت شین....

niki.unique

عضو جدید
همین امروز و باز هم همین الان دارم خبر از شدت گردو غبار و لغو پروازهای تهران - اهواز می شنوم ، نمیدونم در این شرایط باید چی بگم فقط این چند وقت خیلی خوب به من ثابت شد که تنها چیزی که برای آقایان اهمیت نداره مردم و ایران هستند...

raha**

عضو جدید
نفس کشیدن ، اولین حق هر انسانی است اما از مردمان شريف و نجيب سرزمين كهن ايران سلب شده است‌(

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودمونم خداوکیلی خیلی بی فرهنگیم
حالا کاری به هوا نداریم ولی هرجا ما رفتیم امکان نداشت تمیز باشه....

کلا حقمونه بابت یه جای تمیز پول بدیم
خودمون جنبه تمیز نگه داشتنشو نداریم:razz:

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باید تو خاکهای گرد و غباری عراق مازوت ریخته بشه
کاری که صدام با توافق ایران تا سالیان پیش انجام میداد...
اینجوری که نمیشه...

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای خدا لعنتت کنه ای عراق ....که به جز دردسر هیچی نداری واسه ما........

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وااااااااااای نههههههههه:cry:
باید قدر برف بیشتر بدونم

ایشالله واسه شماهم هوا بارونی برفی بشه
دلیلش چیه؟؟؟
دلیلش سد سازی بی رویه بر روی رودهای دجله و فراته که باعث کم شدن میزان رطوبت و ایجاد محیط مناسب برای ایجاد بیابان و شن های روان می شوند.

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
وضعیت مهاجرت چطوریه؟اگر کاری هم بکنند تا جواب بده همه نابود میشند که،تو اهواز خیلی هارو دیدم که بدجور مریض شدند:mad:

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
وضعیت مهاجرت چطوریه؟اگر کاری هم بکنند تا جواب بده همه نابود میشند که،تو اهواز خیلی هارو دیدم که بدجور مریض شدند:mad:

الان اینجا جوونای ما مشکل قلبی دارن!جوونای تو سن 20-25!مشکل تنفسی که دیگه عادی شده!بیماری هایی میگیریم که نمیفهمن دردمون چیه!همش مال آلودگیه!