کنکوری های 93 صنایع

sa70

عضو جدید
دوستان بیاین سوالاتتون در مورد کنکور 93 رو اینجا مطرح کنید!!!
مثلا چجوری برنامه ریزی کنیم !؟
چجوری بخونیم ؟!
چیا بخونیم ؟!
چقد بخونیم !؟
کدوم دانشگاهها ارششد صنایع دارن ؟!

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بیاین سوالاتتون در مورد کنکور 93 رو اینجا مطرح کنید!!!
مثلا چجوری برنامه ریزی کنیم !؟
چجوری بخونیم ؟!
چیا بخونیم ؟!
چقد بخونیم !؟
کدوم دانشگاهها ارششد صنایع دارن ؟!

من کاملا موافقم...
اول باید منابع رو بزاریم...
بعد تفکیکشون کنیم...
بعد تقسیم بندی کنیم...
بعد برنامه ریزی...
بعدم شروع :D

sa70

عضو جدید
من کاملا موافقم...
اول باید منابع رو بزاریم...
بعد تفکیکشون کنیم...
بعد تقسیم بندی کنیم...
بعد برنامه ریزی...
بعدم شروع :D

به سایت دکتر ایوزیان مراجعه کردین ؟ من اونجا یه گشتی زدم به نظرم اطلاعات مفیدی بود.
منابع ؟ :thumbsup2::thumbsup2:

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
به سایت دکتر ایوزیان مراجعه کردین ؟ من اونجا یه گشتی زدم به نظرم اطلاعات مفیدی بود.

آره... تقریبا هر چند روز به چند روز سر میزنم...

اونجا بیشتر کتابها و جزوات خودشونو توصیه میکنن...
البته هر آموزشگاهی فقط جزوات خودشو توصیه میکنه...:D

شما اصلا شروع کردی...؟؟؟

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1](کپی شده از سایت موسسه پژوهش) دکتر ایوزیان...
منابع دروس ارشد[/h] سلام
دروس کنکور ارشد صنایع :
.
کد ۱۲۵۹ : صنایع-صنایع و مهندسی مالی :
زبان با ضریب ۲
آمار با ضریب ۲
تحقیق ۱ و ۲ با ضریب ۳
دروس تخصصی با ضریب ۵
.
کد ۱۲۶۰ :
سیستمهای اجتماعی اقتصادی:
زبان با ضریب ۱
ریاضی با ضریب ۱
آمار با ضریب ۱
تحقیق ۱ با ضریب ۱
اقتصاد خرد و کلان با ضریب ۱
اصول مدیریت با ضریب ۰
.

مدیریت سیستم و بهره وری:
زبان با ضریب ۱
ریاضی با ضریب ۱
آمار با ضریب ۱
تحقیق ۱ با ضریب ۱
اقتصاد خرد و کلان با ضریب ۰
اصول مدیریت با ضریب ۱
.

آینده پژوهی:

زبان با ضریب ۳
ریاضی با ضریب ۲
آمار با ضریب ۱
تحقیق ۱ با ضریب ۱
اقتصاد خرد و کلان با ضریب ۰
اصول مدیریت با ضریب ۱
.

منابع پیشنهادی دروس ارشد:
آمار : دو جلد کتاب ایوزیان (انتشارات ترمه)+ کتاب ۲۰۰۰ تست خودم که فقط تسته برای افرادی که بیشتر می خوان تمرین حل کنن.
البته منابع خیلی خوب دیگه ای هم وجود دارند ولی با توجه به تعداد دروس پیشنهاد می کنم فقط با یجور کتاب برید جلو.
تحقیق ۱ : کتاب زاهدی سرشت (نگاه دانش)

تحقیق ۲: کتاب زاهدی سرشت (نگاه دانش)
کتاب تست تحقیق ۱ و ۲: کتاب ۲۰۰۰تست تحقیق آقای زاهدی سرشت (نگاه دانش) . این کتاب ۳ جلد استو جلد ۱ تستهای تالیفی و جلد ۲ و ۳ تستهای کنکوره. تستهای تحقیق ۱ و تحقیق ۲ هم تفکیک شدن.
زبان عمومی: ((کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین نوشته یوسف زاده و جهانشاهی (نگاه دانش)- این کتاب که ۱۶۰۰ لغت داره، خیلی خوبه و تمام لغات مهم کتاب لغات ضروری تافل و ۵۰۴ لغت و کتابای اصلی دیگه رو داره )) + ((کتاب زبان عمومی آقای فرزام (که خیلی زیاده) یا زبان عمومی آقای اشراقی- نگاه دانش- (از کتاب آقای اشراقی فقط ۱۰۰ صفحه اول گرامر رو بخونید).))

زبان تخصصی:
جزوه کلاسی مهندس شایان یا جزوه کلاسی مهندس نعمتی + کتاب بنفش زبان تخصصی مهندس نعمتی که تستهای کنکوره انتشارات نگاه دانش چاپ کرده اگه میرسید کتاب زبان تخصصی انتشارات سمت رو هم بخونید.

موجودی : کتاب راهیان ارشد آقای حسن پور یا (( جزوه مهندس عبدالله زاده +جزوه دکتر پورسعیدی ))

طرحریزی :کتاب مهندس نیکوفکر و مهندس عبدالله زاده

کنترل کیفیت: کتاب آقای دکتر امیری و مهندس کوشا (ویرایش جدید که کامل تر شده) + کتاب آقای دکتر سقایی

کنترل پروژه: ((کتاب آقای دکتر سبزه پرور + جزوه ی مربوط به ایشان)) یا کتاب آقای گلشنی. البته میگن کتاب جدید مدرسان هم تست کم نداره (من خودم هنوز ندیدمش).

اقتصاد مهندسی: کتاب تحلیل اقتصادی پیشرفته مهندس عباس زاده (انتشارات نگاه دانش-چاپ شده) یا کتاب اقتصاد مهندسی دکتر علینقیان انتشارات آتی نگر

ریاضی : جلد ۱ کتاب ریاضی ۱ + جلد ۱ کتاب ریاضی ۲ آقای آقاسی (نگاه دانش). اگر وقت کردین تست جلد ۲ها رو هم بزنید.

مدیریت (برای گرایش بهره وری): این درس طوریه که نمیشه براش منبعی معرفی کرد که همه تستای کنکور رو پوشش بده ولی معمولا بچه ها منابع زیر رو می خونن:
((کتاب مدیریت عمومی آقای الوانی یا کتاب مبانی سازمان و مدیریت آقای رضاییان)) + ((تستای کتاب دکتر پرچ (کتاب جامع مدیریت) یا ۲۰۰۰ تست آقای ناصر زاده یا کتاب آقای اوحدی -پارسه) )). ولی به دلیل حجم زیاد این درس من خودم پیشنهادم جزوه و کتاب آقای پرچ هست.
اقتصاد عمومی ۱ و ۲ : جزوه آقای دکتر قاسمی + کتاب ۲ جلدی اقتصاد خرد و کلان برای رشته مدیریت آقای دکتر نظری انتشارات نگاه دانش
. همچنین اگه رسدید کتاب ۲۰۰۰ تست ایشون رو بخونید.

اکثر منابع بالا و سایر منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و رشته های دیگر در کتابفروشی موسسه پژوهش هست.

sa70

عضو جدید
آره... تقریبا هر چند روز به چند روز سر میزنم...

اونجا بیشتر کتابها و جزوات خودشونو توصیه میکنن...
البته هر آموزشگاهی فقط جزوات خودشو توصیه میکنه...:D

شما اصلا شروع کردی...؟؟؟

آره خب اینطور هست ولی خب واقعا مجموعه ی اونا قویترین مجموعه تو کنکور ارشد صنایع است.
من دو هفته ای میشه شروع کردم ولی خیلی کند پیش رفتم فعلا جدی شروع نکردم!!
شما چطور ؟

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره خب اینطور هست ولی خب واقعا مجموعه ی اونا قویترین مجموعه تو کنکور ارشد صنایع است.
من دو هفته ای میشه شروع کردم ولی خیلی کند پیش رفتم فعلا جدی شروع نکردم!!
شما چطور ؟

من شروع نکردم :D
چون بین MBA و صنایع مونده بودم...
تازه تصمیم گرفتم...
ایشالله بعد ماه رمضون جدی شروع میکنم...
البته من ترم 6 هستم باید برنامه ریزی اصلیم بزارم برای سال دیگه...
شما ترم چندی...؟؟؟تموم کردی...؟؟؟

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
من شاید مدیریت خوندم
یعنی اگر بخونم مدیریت می خونم

sa70

عضو جدید
من شروع نکردم :D
چون بین MBA و صنایع مونده بودم...
تازه تصمیم گرفتم...
ایشالله بعد ماه رمضون جدی شروع میکنم...
البته من ترم 6 هستم باید برنامه ریزی اصلیم بزارم برای سال دیگه...
شما ترم چندی...؟؟؟تموم کردی...؟؟؟

شما شرایطت با من فرق میکنه. آره من تموم کردم. برنامه ریزی کردم که همین امسال به اون چیزی که میخوام برسم.

sa70

عضو جدید
من شایعاتی شنیدم که شاید امسال برنامه ریزی تولید هم به دروس تخصصی اضافه بشه !

sahat

عضو جدید

اره منم منابع رو از اونجا دیدم...... فقط واسه زبان نمیدونم چیکار کنم..... زبانم خوبه... یه منبع خوب واسه عمومی و تخصصی میخام

sahat

عضو جدید
سلام به همه.......
هرکی یه برنامه ریزی خوب داشته واسه ارشد راهنمایی بکنه ما هم استفاده کنیم... منابع خوب هم معرفی کنه.. من فعلا فقط آمار ایوزیان رو گرفتم و تحقیق در عملیات زاهدی سرشت و کنترل پروژه سبزه پرور.... ی کم هم خوندم ولی جدی شروع نکردمه...... ی راهنمایی خوب میخام.... البته من لیسانسم صنایع نیست

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما شرایطت با من فرق میکنه. آره من تموم کردم. برنامه ریزی کردم که همین امسال به اون چیزی که میخوام برسم.

ایشالله میرسی...
جایی کنکور آزمایشی ثبت نام کردی...؟؟؟ (ازین مرحله ای ها)

• Like
واکنش ها: sa70

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شایعاتی شنیدم که شاید امسال برنامه ریزی تولید هم به دروس تخصصی اضافه بشه !

همینجوریشم دروس تخصصیمون یه عالمست حالا یکی دیگه هم میخواد اضافه بشه...:razz:
من نشنیدم... باید از استادم بپرسم...

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه.......
هرکی یه برنامه ریزی خوب داشته واسه ارشد راهنمایی بکنه ما هم استفاده کنیم... منابع خوب هم معرفی کنه.. من فعلا فقط آمار ایوزیان رو گرفتم و تحقیق در عملیات زاهدی سرشت و کنترل پروژه سبزه پرور.... ی کم هم خوندم ولی جدی شروع نکردمه...... ی راهنمایی خوب میخام.... البته من لیسانسم صنایع نیست

کنترل پروژه سبزه پرور خوب هست...؟؟؟
اکثر بچه های ارشد صنایع همین کتابارو میگیرن...
دکتر ایوزیان گفته 30درصد 2تا از دروس تخصصی به انتخاب خودت باید تا مهر بخونی همراه شبی یک ساعت زبان کار کنی...
کمی که پیش رفتی یک درس ، یک درس بهش اضافه کنی...
البته این برنامه ای هست که تو مشاوره به یکی از دوستام داده...

sahat

عضو جدید
کنترل پروژه سبزه پرور خوب هست...؟؟؟
اکثر بچه های ارشد صنایع همین کتابارو میگیرن...
دکتر ایوزیان گفته 30درصد 2تا از دروس تخصصی به انتخاب خودت باید تا مهر بخونی همراه شبی یک ساعت زبان کار کنی...
کمی که پیش رفتی یک درس ، یک درس بهش اضافه کنی...
البته این برنامه ای هست که تو مشاوره به یکی از دوستام داده...

فصل اولشو خوندم بد نبوده.... یه جا یکی از بچه ها گفته بود سبزه پرور زیاد خوب نیست.... منم منابع رو از سایت دکتر ایوزیان دیدم....
زبان ب نطرتون چی بخونم ... دیپلم زبان دارم.. گرامرم خوبه

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
فصل اولشو خوندم بد نبوده.... یه جا یکی از بچه ها گفته بود سبزه پرور زیاد خوب نیست.... منم منابع رو از سایت دکتر ایوزیان دیدم....

آره چون شنیده بودم زیاد خوب نیست ازت پرسیدم... چون هنوز خودم نخریدمش...

راستش من زبان ارشد سرچ کردم کتابهایی از انتشارات نگاه دانش معرفی میکرد...
که البته تبلیغشو دیروز تو باشگاه هم دیدم...
کتاب تخصصی هر رشتست ( سولای عمومی و تخصصی )
یه نگاه بنداز ببین خوبه http://generalenglish.ir

بازم زبانو مطمئن نیستم ، من خودم فعلا که دارم 504 میخونم برای شروع... کتاب کاملشو گرامر و لغت با هم...
شما که دیپلم زبان داشتی خیلی خوبه دیگه نیاز به شروع از اول نداری...
کتاب کنکوری بگیری از الان بهتره....

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی کنترل پروژه مدرسان هم میگن بد نیست...
اگه کتاب سبزه پرور کامل نبود ، مدرسانو یه نگاه بنداز...

tina364

عضو جدید
ا
سلام دوستان عزیز من امسال (92) کنکور صنایع دادم رتبم هم خوب بود ولی تهران نمیارم احتمالا باز واسه امسال بخونم!!! , واسه کنترل پروژه فقط سبره پرور رو خوندم اتفاقا عااااالی بود وتوکنکور از 10 تا 9تاشو زدم ودرست بود;) بچه ها فقط به زبان خیلی خیلی بها بدید درسته ایوزیان میگه روزی 1 ساعت اما باور کنید کمه! من خودم تو جلسه های مشاوره ایشون بودم چندین بار:redface: زبان رو هم پایه ی خوبی داشتم اما واسه کنکور به تخصصی بیشتر بها دادم ! درصدام با دوستم تقریبا یکی بود من تخصصی 36 وزبان 23 اون تخصصی 19 زبان 40 !! رتبه اون 124 شد و من....:cry: شدم 230!!! 504 نخونید بی فایده است اسنشیال تافل رو بخونید هم زمان باهاش زبان عمومی پارسه بعد از اینا برید سراغ یه کتاب معجزه به اسمword 1100 :smile: من دیر کشفش کردم!! فقط 7 درسشو خوندم اما واقعا خوب بود...

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا
سلام دوستان عزیز من امسال (92) کنکور صنایع دادم رتبم هم خوب بود ولی تهران نمیارم احتمالا باز واسه امسال بخونم!!! , واسه کنترل پروژه فقط سبره پرور رو خوندم اتفاقا عااااالی بود وتوکنکور از 10 تا 9تاشو زدم ودرست بود;) بچه ها فقط به زبان خیلی خیلی بها بدید درسته ایوزیان میگه روزی 1 ساعت اما باور کنید کمه! من خودم تو جلسه های مشاوره ایشون بودم چندین بار:redface: زبان رو هم پایه ی خوبی داشتم اما واسه کنکور به تخصصی بیشتر بها دادم ! درصدام با دوستم تقریبا یکی بود من تخصصی 36 وزبان 23 اون تخصصی 19 زبان 40 !! رتبه اون 124 شد و من....:cry: شدم 230!!! 504 نخونید بی فایده است اسنشیال تافل رو بخونید هم زمان باهاش زبان عمومی پارسه بعد از اینا برید سراغ یه کتاب معجزه به اسمword 1100 :smile: من دیر کشفش کردم!! فقط 7 درسشو خوندم اما واقعا خوب بود...

ممنون از راهنماییت عزیزم...
زبان تخصصی چه کتابی به نظرت خوبه...؟؟؟

کتابایی که خوندی برای تمام دروس ؟؟؟ و تعداد ساعات مطالعه در روزت چقدر بود...؟؟؟

sa70

عضو جدید
ا

برای کنترل پروژه من هم شنیدم بهترین کتاب موجود همون سبزه پروره !
برای زبان هم من شنیدم Essential Toefl خوبه !
آره درصد زبان واقعا معجزه میکنه. ولی کتاب 1100 ندیدم و نشنیدم.

موجودی چی خوندی ؟ من کتاب راهیان ارشد گرفتم خوب نیست بنظرم !

sahat

عضو جدید
ا

زبان تخصصی چی خوندی؟؟؟ منابعی که خوندی رو میشه بگی؟؟؟واسه همه درسا

sa70

عضو جدید
ایشالله میرسی...
جایی کنکور آزمایشی ثبت نام کردی...؟؟؟ (ازین مرحله ای ها)

آره پژوهش ثبت نام کردم. شنیدم برای صنایع بهترین موسسه همونه ! تو چی ؟

راستی برا زبان تخصصی هم من شنیدم کتاب صورتی رنگی نوشته رضا نعمتی کتاب خوبیه. سوالات چهارگزینه ای داره !

sa70

عضو جدید
اره منم منابع رو از اونجا دیدم...... فقط واسه زبان نمیدونم چیکار کنم..... زبانم خوبه... یه منبع خوب واسه عمومی و تخصصی میخام

زبان عمومی Essential Toefl بخون برا تخصصی من شنیدم کتاب رضا نعمتی خوبه !
تستیه.
rezanemati.ir

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره پژوهش ثبت نام کردم. شنیدم برای صنایع بهترین موسسه همونه ! تو چی ؟

راستی برا زبان تخصصی هم من شنیدم کتاب صورتی رنگی نوشته رضا نعمتی کتاب خوبیه. سوالات چهارگزینه ای داره !

من نه عزیزم شرکت نکردم...
گفتم که چون برنامه اصلیم برای سال بعد امسال فقط میخوام تا جایی که میتونم بطور پیش زمینه ای بخونم...
منم شنیدم برای صنایع بهترین موسسه پژوهشه...
اگه این کتاب زبانو گرفتی مطالعه کردی بهم بگو چطور بود...ممنون عزیزم...

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
این پیشنهاد زبان پژوهشه :

زبان تخصصی:
جزوه کلاسی مهندس شایان یا جزوه کلاسی مهندس نعمتی + کتاب بنفش زبان تخصصی مهندس نعمتی که تستهای کنکوره انتشارات نگاه دانش چاپ کرده اگه میرسید کتاب زبان تخصصی انتشارات سمت رو هم بخونید.

tina364

عضو جدید
ممنون از راهنماییت عزیزم...
زبان تخصصی چه کتابی به نظرت خوبه...؟؟؟

کتابایی که خوندی برای تمام دروس ؟؟؟ و تعداد ساعات مطالعه در روزت چقدر بود...؟؟؟
زبان تخصصی پارسه رو خوندم وکتاب انتشارات سمت...کتاب نعمتی هم فقط 1 ماه آخر خوندم....در کل زبان تخصصی صنایع زیاد سخت نیست وقتی رو زبان عمومی خوب کار کنید واسه تخصصی مشکلی ندارید
آمار واحتمال : ایوزیان+ گایینی پارسه( بعضی جاهاشو خوندم) تحقیق: اشجری وزاهدی سرشت اقتصاد: عباس زاده( اصلا کتاب خوبی نبود امسال بخوام بخونم اصلا نمیخونمش منبع خوب پیدا کردید به منم بگید!!) موجودی: راهیان ارشد( این کتاب یه کمی خاصه شاید اوایل که شروعش میکنید هیچی نفهمید اما صبور باشید موجودی تکرار وتمرین زیادی لازم داره;)) طرح ریزی : نیکوفکر+ مدرسان شریف کنترل کیفیت: امیری
خیلی دنبال ساعت مطالعه نباشید آدما باهم متفاوتن واستعدادهای متفاوتی دارن!!:smile: تابستون روزی 4-5 ساعت پاییز 7-8 یکی دوماه آخرم 10-11... ناگفته نمونه من فقط تلاش کردم استعداد خاصی نداشتم!! احتمالا شما کمتر از این مطالعه لازم دارید:redface:

sa70

عضو جدید
من نه عزیزم شرکت نکردم...
گفتم که چون برنامه اصلیم برای سال بعد امسال فقط میخوام تا جایی که میتونم بطور پیش زمینه ای بخونم...
منم شنیدم برای صنایع بهترین موسسه پژوهشه...
اگه این کتاب زبانو گرفتی مطالعه کردی بهم بگو چطور بود...ممنون عزیزم...

باشه . حتما ;)

sa70

عضو جدید
زبان تخصصی پارسه رو خوندم وکتاب انتشارات سمت...کتاب نعمتی هم فقط 1 ماه آخر خوندم....در کل زبان تخصصی صنایع زیاد سخت نیست وقتی رو زبان عمومی خوب کار کنید واسه تخصصی مشکلی ندارید
آمار واحتمال : ایوزیان+ گایینی پارسه( بعضی جاهاشو خوندم) تحقیق: اشجری وزاهدی سرشت اقتصاد: عباس زاده( اصلا کتاب خوبی نبود امسال بخوام بخونم اصلا نمیخونمش منبع خوب پیدا کردید به منم بگید!!) موجودی: راهیان ارشد( این کتاب یه کمی خاصه شاید اوایل که شروعش میکنید هیچی نفهمید اما صبور باشید موجودی تکرار وتمرین زیادی لازم داره;)) طرح ریزی : نیکوفکر+ مدرسان شریف کنترل کیفیت: امیری
خیلی دنبال ساعت مطالعه نباشید آدما باهم متفاوتن واستعدادهای متفاوتی دارن!!:smile: تابستون روزی 4-5 ساعت پاییز 7-8 یکی دوماه آخرم 10-11... ناگفته نمونه من فقط تلاش کردم استعداد خاصی نداشتم!! احتمالا شما کمتر از این مطالعه لازم دارید:redface:

اتفاقا منم نظرم به نظر شما نزدیکتره ! به ساعت مطالعاتی نباید توجه کرد به پیشرفت کار باید توجه کرد.
برای کوجودی من هم دارم راهیان ارشد رو میخونم ولی نمیدونم چرا زیاد باهاش ارتباط برقرار نمیکنم !

بالا