دلیل استفاده نکردن از اسم وفامیل حقیقیمون؟؟؟؟؟؟

محسن قلی پور

عضو جدید
نه عزیزم شما یه سر برو اینجا وخداییش بگو چقدش دوست یابی هست http://www.www.www.iran-eng.ir/forum.php
بعدش هم این دوستی با اون چیزی که شما فک میکنی زمین تا اسسمون تفاوت داره خیلی راحت هر جای سایت دوست داری برو و خودت کلاه ت رو قاضی کن ببین با سایت های دوست یابی یکی هست
فقط پیش داوری نکن

ببین اینو قبول دارم ولی خداییش خودت قضاوت کن چنددرصد از اتفاقات توی سایت مربوط به درس هستش؟
قبول کن داریم خیلی از اون چیزی که بایدباشه دور میشیم.
باور کن گاهی وقتا این مسئله به خودمم سرایت میکنه

محسن قلی پور

عضو جدید
هر طور که راحتی.;)
فقط بذار بقیه هم روی اعتقادشون بمونن و خودشونو تا حدودی سکرت نگه دارن.
دلایلش هم که گفته شد.
و اینم اضافه کنم که نباید یک موضوع رو به کل یک سایت تعمیم داد.
این سایت که البته واقعا از نظر علمی غنی هستش،شاید بخشی از اون دوستیابی شده باشه اونم بدلیل سادگی بعضی افراد.
آدم نباید بخاطر یک نقص کوچیک یک منفعت بزرگ رو از دست بده.
شما مثل قبل توو سایت فعالیت کن.بذار بقیه هم هر جور که مایلن از فضای مجازیش استفاده کنن.
لکم دینکم ولی الدین.;)

ممنون مهندس.
انشاالله

• Like
واکنش ها: Mute

saman205

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین اینو قبول دارم ولی خداییش خودت قضاوت کن چنددرصد از اتفاقات توی سایت مربوط به درس هستش؟
قبول کن داریم خیلی از اون چیزی که بایدباشه دور میشیم.
باور کن گاهی وقتا این مسئله به خودمم سرایت میکنه
حرف شما درسته ولی آیا یه مهندس نیازبه استراحت نباید داشته باشه یا گفتگوی آزاد با همکاراش یا اینا لازم نیست
[h=3]با یه صلوات حاضری بزنید به هر نیتی(سلامتی پدر ومادر,شفای بیماران و...)[/h][h=3]دعای دسته جمعی (أَمَّنْ يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ يَكْشِفُ السُّوءَ))- به نیت قبولی حوائج خود و تمام دوستان شرکت کننده)[/h][h=3]::اتاق تفسير قرآن كريم (جلسات حفظ قرآن باشگاه مهندسان ايران)::.[/h]
باور کن همه چیز درس نیست

• Like
واکنش ها: Mute

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم با نظر دوستمون موافقم بالاخره هرکسی یه دیدگاهی داره که واسه خودش مهمه و حتما روش فکر کرده که میخواد فامیلیشو بگه یا نه.
در ضمن شرایط ،محیط وحتی خواسته ها وهدفی که هرکی واسه عضو شدن داره فرق میکنه .

مهندس نفت

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام نمیدونم چرا ولی میخان مخفی بمونند اگر کاری کردند شناخته نشوند فکر میکنم برای اینه

حامدیا

اخراجی موقت
من اول با نام و شهرت حقیقیم حتی قسمتی از پسوندم در باشگاه حضور پیدا کردم وقتی دیدم همه مستعار دارن یا چیز دیگه......ولی من برای خودم دلیل داشتم و اینجور هم به نظرم بهتره ربطی به دختر یا پسر بودن هم نداره ..

baharet

عضو جدید
من از فامیلیم استفاده نکردم چون از 1 خیلی سخته2 اینجا که ی جای رسمی نیست که فامیلیم بدرد بخوره

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون میخام تو دنیای مجازی یه آدم مجازی باشم.نه با اسم و رسم حقیقی.ترجیح میدم فقط یه عده خاص که نیاز هست منو بشناسن نه همه!هویت واقعی باعث میشه افرادی که تو دنیای حقیقی شناختنت تو زندگی شخصیمونم کنجکاو شن .وشاید بعضیاشون دردسر درست کنن
در ضمن،یه موضوع دیگه اینه که خیلیا نسبت به دنیای مجازی دید بدی دارن.وقتی ببینن کسی اینجا فعالیت داره بدون در نظر گرفتن رفتار و منشش فکر بدی در موردش میکنن و متاسفانه بلند هم فکر میکنن جوری که بقیه بشنون.
در کل...به نظر من بهتره از هویت مجازی استفاده کنیم تا کسی مزاحممون نشههه

simiar

عضو جدید
1- اینجا فیس بوک نیست!
2- برای اینکه بتونی به راحتی نظرتو در زمینه های مختلف بگی و مورد بازخواست قرار نگیری لازمه که شناسایی نشی.

محسن قلی پور

عضو جدید
1- اینجا فیس بوک نیست!
2- برای اینکه بتونی به راحتی نظرتو در زمینه های مختلف بگی و مورد بازخواست قرار نگیری لازمه که شناسایی نشی.

1-به نظر من توبعضی ازقسمتا اینجا ازفیسبوک آلوده تره
2- باهمون اسم واقعیتم میتونی راحت نظرتو بدی مگه اینکه واقعا بخوای نظر ... بدی

بالا