فال ازدواج پسران مجرد !!! بدو بیا!!!

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخی بلا جوابات مثل خودت باحالند کلی خندیدم.......

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو شهر ما به دختر 20 ساله نمی گن ترشیده :)

همیشه دخترا سنشونو........ کم میکنند ..........خودتو قول بزن ........... تا 28 سالگیت کسی نمیاد ... خواستگاریت ..... میری شبای محرم ....تو هر مسجد شمع میزاری خدا برات شوهر نصیب کنه......

fappist

عضو جدید
بعضی دخترا حتی فکر کردن بهشون هم زجر آوره مثل دختر همسایه یا فامیلو اقوام که هر چی نزدیکتر بدتر:cry:

fappist

عضو جدید

همیشه دخترا سنشونو........ کم میکنند ..........خودتو قول بزن ........... تا 28 سالگیت کسی نمیاد ... خواستگاریت ..... میری شبای محرم ....تو هر مسجد شمع میزاری خدا برات شوهر نصیب کنه......

خودم شوله بر میدارم همه احل کوچه شوله میده

ویسا

عضو جدید
شهریور : یه شب كه داری با موتورت میری خیابون گردی تو یك خیابون تاریك میبینی یك ماشین با شدت به یك دختره می زنه و فرار می كنی . سریع مثل قهرمانان فیلمای هندی میپری دختره رو بغل می كنی و می بری به بیمارستان و خلاصه نجاتش می دی اما دختره به كما رفته و پلیسا هم فكر می كنن تو باهاش تصادف كردی و میگیرن زندانت می كنن . بعد از 3 ماه دختره بهوش میاد و میگه تو چه فداكاری كردی و پدر و مادرش میان تو رو آزاد می كنن . بابای دختره یك كارخونه دار میلیاردره و میگه پسرم خیلی ازت خوشم میاد و دوست دارم دومادم بشی و خلاصه دوماد میشی و تا آخر عمر فقط می خوری و می خوبی و سفر خارج میری.

چه خوب میشه

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شهریوریم همیشه عاشق این بودم که عشقم رو از رو یه اتفاق مث اون چیزی که گفتی اپیدا کنم اما من اصلا اهل موتور سواری نیستم

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم شهریورم
همیشه از خدا خواستم یه اتفاق مث همین که گفتی برام بیفته که بتونم عشقم رو پیدا کنم
اما اصلا اهل موتور سواری نیستم

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم شهریورم
همیشه از خدا خواستم یه اتفاق مث همین که گفتی برام بیفته که بتونم عشقم رو پیدا کنم
اما اصلا اهل موتور سواری نیستم
دیگه اگه میخوای عشقتو پیدا کنی باید از همین الان اقدام کنی!!موتورسواریو!!
شهریور : یه شب كه داری با موتورت میری خیابون گردی تو یك خیابون تاریك میبینی یك ماشین با شدت به یك دختره می زنه و فرار می كنی . سریع مثل قهرمانان فیلمای هندی میپری دختره رو بغل می كنی و می بری به بیمارستان و خلاصه نجاتش می دی اما دختره به كما رفته و پلیسا هم فكر می كنن تو باهاش تصادف كردی و میگیرن زندانت می كنن . بعد از 3 ماه دختره بهوش میاد و میگه تو چه فداكاری كردی و پدر و مادرش میان تو رو آزاد می كنن . بابای دختره یك كارخونه دار میلیاردره و میگه پسرم خیلی ازت خوشم میاد و دوست دارم دومادم بشی و خلاصه دوماد میشی و تا آخر عمر فقط می خوری و می خوبی و سفر خارج میری.

چه خوب میشه

;)

MASOUD.S

عضو جدید
پسرا هر وقت اراده کنن دختر گیرشون می آد. دخترا بهتره به فکر باشن

تفلک بچه های اسفند.فقط یه پیرزن دم مرگ!
غصه نخورین من اصلاحش می کنم!
از بدو تولد همه بچه های دختر تو بیمارستان عاشق صدای گریه تون شدن.حالا بزرگ شدین و اتقدر کار زیاده که تصمیم می گیرن یه کار فرهنگی انجام بدین و میرین گزارشگر رادیو می شین و سپس انقدر که تفریحای سالم زیاد دارین تصمیم می گیرن ناپرهیزی کنین و برین کنسرت جنیفر لوپز!
بد از تموم شدن کنسرت به دوستتون می گین آهنگ قشنگی بود ناگهان آنجلی جولی که تو کنسرت بوده و در همون بیمارستان که شما به دنیا اومدین متولد شده احساس می کنه که نیمه گمشدش رو پیدا کرده میاد می گه با من ازدواج می کنی بعد شما می گین نه در موردش فکر می کنم.جنیفر هم که آدم دودره بازیه سریع زنگ می زنه عاقد و هماهنگ میکنه و یه دفعه شما رو صدا می کنه و شما می گین بله با من بودین .... دیگه همه می گن می گن مبارک و .....
دیگه کارتون می شه خوردن و خوابیدن و سفرهای کهکشانی رفتن ....
آنجلی هم که به خاطر شما خودکشی می کنه و ....
....

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. سیما جون عیدت مبارک.خوشم اومد حسسسسسابی حالشونو گرفتیا.دمت گرم.

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
خرداد :تا دو سال دیگه ازدواج می كنی و با یك دختر بسیار زیبا كه خیلی هم دوستش داری اما شب عروسی موقعی كه می خوای بری رو تخت پات به لبه تخت گیر می كنه و می افتی سرت می خوره به پایه تخت و درجا میمیری.

چه صحنه دردناکییییییییییییی.:biggrin:

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه صحنه دردناکییییییییییییی.:biggrin:
;):biggrin:خوبی این فالا اینه که آگاه میکنه!بپا حواست جمع باشه..
سلام. سیما جون عیدت مبارک.خوشم اومد حسسسسسابی حالشونو گرفتیا.دمت گرم.
سلام مرسی سال نو شما هم مبارک!فدات..!نه باؤ...واسه اینکه دور هم جمعیم بخندیم گذاشتم...;)
تفلک بچه های اسفند.فقط یه پیرزن دم مرگ!
غصه نخورین من اصلاحش می کنم!
از بدو تولد همه بچه های دختر تو بیمارستان عاشق صدای گریه تون شدن.حالا بزرگ شدین و اتقدر کار زیاده که تصمیم می گیرن یه کار فرهنگی انجام بدین و میرین گزارشگر رادیو می شین و سپس انقدر که تفریحای سالم زیاد دارین تصمیم می گیرن ناپرهیزی کنین و برین کنسرت جنیفر لوپز!
بد از تموم شدن کنسرت به دوستتون می گین آهنگ قشنگی بود ناگهان آنجلی جولی که تو کنسرت بوده و در همون بیمارستان که شما به دنیا اومدین متولد شده احساس می کنه که نیمه گمشدش رو پیدا کرده میاد می گه با من ازدواج می کنی بعد شما می گین نه در موردش فکر می کنم.جنیفر هم که آدم دودره بازیه سریع زنگ می زنه عاقد و هماهنگ میکنه و یه دفعه شما رو صدا می کنه و شما می گین بله با من بودین .... دیگه همه می گن می گن مبارک و .....
دیگه کارتون می شه خوردن و خوابیدن و سفرهای کهکشانی رفتن ....
آنجلی هم که به خاطر شما خودکشی می کنه و ....
....

ایییول!!خودت اسفندی هستی؟؟

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که شهریوری هستم و تکلیفم معلوم دختره رو هم پیدا کردم منتظرم یه ماشین بهش بزنه و ....:biggrin:

• Like
واکنش ها: beso

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin:بپا یکی دیگه نفله اش نکنه!!
آن دخیه خوشبخت کیه؟؟

اول سلام
دوم سال نوت مبارک
سوم خوبی؟
چهارم بازگشت غرور افرین اواتار قبلیت مبارک
پنجم غمت نباشه هواشو دارم سپردم یه اشنا زیرش کنه :biggrin:
ششم هر وقت کارخونه به اسمم شد بهت میگم

• Like
واکنش ها: beso

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول سلام
دوم سال نوت مبارک
سوم خوبی؟
چهارم بازگشت غرور افرین اواتار قبلیت مبارک
پنجم غمت نباشه هواشو دارم سپردم یه اشنا زیرش کنه :biggrin:
ششم هر وقت کارخونه به اسمم شد بهت میگم

سلام
سال نو تو هم مبارک
مرسی تو خوبی؟؟
مرسی....به احتمال زیاد عوضش میکنم!!
مطمئنی؟؟
شتر در خواب بیند پنبه......;)

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
;):biggrin:خوبی این فالا اینه که آگاه میکنه!بپا حواست جمع باشه..
متاسفانه فکر کنم از همین الآن دارم واسه اون اتفاق تمرین میکنم آخه پام بدجوری به همه چی گیر میکنه!!:D

SIMA.T

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه فکر کنم از همین الآن دارم واسه اون اتفاق تمرین میکنم آخه پام بدجوری به همه چی گیر میکنه!!:D
:biggrin:
ای بابا اخه من چه بدی به شما کردم که باید این جوری دهنم سرویس بشه

بهمن

:biggrin:
الهی!!!ببین موقع اش رسید یه خبر بده عمرا اگه بزارم دخیه نه بگه...;)