★✪✬✭✰ جشن عيد نوروز 91 ★✪✬✭✰

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو اين تاپيك ميخوايم عيــــــــد نوروز رو حسابي جشن بگيريم و يه كم از غـــــم هاي زندگيمون دور باشيم

اين تاپيك رو بايد بتركوووووونيم هاااااااا

بچه هاي پايه همگي آماده باااااااش

(امیدوارم تکراری نباشه)

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
صد سال به این سال ها بابا بیاید تو دیگه .................

سال خوبی داشته باشید

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی نمیاد شادی کنیم

حالا که من دلم شادی میخواد کسی نیست

هییییییییییییییییییی

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااام
سااااااااااااال نوتون مبارک (پیشاپیش)

ما هم هستیم....

mahya_s

عضو جدید
منم به نوبه خودم عید رو پیش پیش تبریک میگم.امیدوارم که امسال بهتر از پارسال باشه و کلی به همه خوش بگذره:w33:

WOMIS

عضو جدید
سلااااااام بچها خوبین؟
میبینم که نزدیک عیدی ترکوندین .....منم اومدم
پیش پیش عیدتون مبارک

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام ما هم اومديم ولي ميگم فك كنم اين تاپيك بسته بشه بهتر بود تو زنگ تفريح ميزدي

به هر حال مام هستيم چه خبره اينجا عيدتون مباركا باشه

باغ آجونی

عضو جدید
بچه ها قدر مادر و پدر خودتون و بدونین وقتی خدا اونا رو از بین ما میبره می فهمیم که خدا به ما چی داده غم از دست دادن پدر خیلی سخته من با ذره ذره وجودم درک میکنم که الان سمیه چه حسی داره فقط شما مواظب پدر و مادرتون باشین.:cry:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بچه ها قدر مادر و پدر خودتون و بدونین وقتی خدا اونا رو از بین ما میبره می فهمیم که خدا به ما چی داده غم از دست دادن پدر خیلی سخته من با ذره ذره وجودم درک میکنم که الان سمیه چه حسی داره فقط شما مواظب پدر و مادرتون باشین.:cry:
ميشه بگي چي شده سميه كيه؟؟؟

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا شله ها باید بترکونید ببینم چه میکنید...........................................

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز

:cry:..........

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز