هنگ میکنم اونم چه جوری!!!!!!!!!!!!!!!!

Mehrdad-254

عضو جدید
یه مثل ترکی هست که میگه : کور چیزی رو که گرفت دیگه ول نمیکنه. منم وقتی که میبینم یه عده ای خیال میکنن عقل کل هستند و ول کن خودشونم نیستند ه ه ه هنگ میکنم.

اختیار دارید
مگه تا شما تو این باشگاه هستید عقل کل معنی هم میده؟؟!!!!!
خوش باش عمو جون
خوش باش

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من همیشه وقتی پستای ayjaرو میخونم هنگ میکنم..چون خیلی با منطق و رک حرفشو میزنه....عاشقشم..هرکیم با این منطقش مخالفه بره مثل خودش باسواد بیاد جلو..بازم میگم دمت گرم عزیزم!!!!(گرچه بعضی وقتا نظرمون باهم متفاوته و کمی تندی!!!!)

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: ayja

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم هنگ میکنم و قتی از اول تا آخر تاپیک رو میخونم...
واقعا اعصاب خورد کنه که دو نفری که همدیگه رو نمیشناسن درباره ی هم اظهار نظر میکنن و همدیگه رو در برابر همه ی کاربرای باشگاه به چالش میکشن...
منم هنگ میکنم میبینم کسایی هستن که سرشون تو کار دیگرونه و به خودشون اجازه میدن طرف رو به قضاوت بشینن...

Mehrdad-254

عضو جدید
منم هنگ میکنم و قتی از اول تا آخر تاپیک رو میخونم...
واقعا اعصاب خورد کنه که دو نفری که همدیگه رو نمیشناسن درباره ی هم اظهار نظر میکنن و همدیگه رو در برابر همه ی کاربرای باشگاه به چالش میکشن...
منم هنگ میکنم میبینم کسایی هستن که سرشون تو کار دیگرونه و به خودشون اجازه میدن طرف رو به قضاوت بشینن...

سلام
من جناب ayja رو از خیلی وقت پیش میشناسم
قبلا کم فعالیت میکردند و نظرات خیلی خوبی هم میدادند.
بعد از یک مدت فعالیتشون کم شد.
ولی الان دوباره اومدند اما نظراتشون مثل قبل سازنده نیست بیشتر تخریب کننده هست.

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
به قول خودش اینجوری نظر دادن بین ما جا نیوفتاده دیگه! نمیشه گفت تخریب کننده بیشتر رکه و خیلی خشن پست ارسال میکنه!

• Like
واکنش ها: ayja

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

آخه تو این تاپیک حرف شخصیت شناسی ایشون که نیست...
من انتقادم از خود ایشونه... که به جای اینکه خودش باشه مثل قبل همون طور رک و صریح باشه بیشتر درگیر حواشی تاپیک ها میشه...
لزومی نداره که به تمام نظرات ارائه شده در تاپیک واکنش نشون بدن...( دوست عزیز منظور اوایل تاپیکه...)
حرف شما متین...

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آخه تو این تاپیک حرف شخصیت شناسی ایشون که نیست...
من انتقادم از خود ایشونه... که به جای اینکه خودش باشه مثل قبل همون طور رک و صریح باشه بیشتر درگیر حواشی تاپیک ها میشه...
لزومی نداره که به تمام نظرات ارائه شده در تاپیک واکنش نشون بدن...( دوست عزیز منظور اوایل تاپیکه...)
حرف شما متین...
با تشکر از نظرات شما و بقیه دوستان.
ببینید الان مدتیه که وضعیت تالار گفتگو از نظر مفهوم و تاپیکهای خوب بد جوری بهم ریخته. اکثر پیشکسوتها بخاطر همین نمیان و من و چند تا از دوستان قدیمی هم که فعال هستیم , داریم رسالت خودمونو بعنوان یه کاربر و دینی که به باشگاه داریم ادا میکنیم.
اگه اون نظرات بیدار کننده من و بقیه دوستان نباشه دیگه بعد یه مدت کل تالار میشه مهد کودک. شما یه نیگا به تاپیکهای الان بندازی احساس میکنی که تالار ویژه نوجوانان هست. شب که میخوابی موبایلت رو کجا میذاری ؟ الان داری چی میخوری؟ و انبوه چیستان و ضرب المثل و داستانهای خرافی و غیره که داره اصالت تالار رو بعنوان محفل مهندسان زیر سئوال میبره. من وقتی تو این تاپیکها شرکت میکنم یه جوری جواب میدم که استاتر متوجه ورژن کم موضوعی که مطرح کرده بشه و اونام اتفاقا با رفلکس هایی که میدن نشون میدن که متوجه میشن. در عین حال من هیچوقت به کسی توهین نمیکنم و نظراتم همیشه مودبانه ولی اکثرا بر خلاف تاییداتی است که استاتر انتظارش رو داره .
امیدوارم تونسته باشم جواب دوستان رو بدم و اونام منو درک بکنند.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
الان من یه تاپیک زدم با این ادرس :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/356819-مفهوم‌-جهان‌-هولوگرافيك‌
تا این ساعت فقط یه کاربر توش شرکت موثر داشته و یکی دیگه هم اومده و توهین کرده و رفته. شما فکر میکنید تاپیکهای مفید مشتری داره که من بزنم؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اختیار دارید
مگه تا شما تو این باشگاه هستید عقل کل معنی هم میده؟؟!!!!!
خوش باش عمو جون
خوش باش
عمو جان؟
ببین دوست عزیز , ما میایم اینجا که رشد فکری و روحی یافته و بتونیم دوباره خود واقعی مونو پیدا کنم , اونوقت یه عده از کاربران ضمن سوء استفاده از امکانات تالار , میان و تاپیکهایی میزنن که حتی بچه های کودکستان هم با خوندنشون اغناء نمیشن. یه عده هم محض سرگرمی لی لی به لا لای این تاپیکها میذارن و بار ارزشی و علمی تالار تا حدی پائین میاد که انسان متاسف میشه. رفتار انتقادی من و بسیاری از دوستان در مقابل این موضوعات جهت حفظ اصالت تالار و پیشگیری از طرح موضوعات آبکی و به درد نخور و حفظ ارزش های ادبی و کلامی و غنای اونه. باقیش بهونه.