[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو فوق لیسانس که من جدولشو دیدم اینطوریه
اولش مهندسی نفت
بعد رشته های فنی
بعدش نیمه فنی
بعدش غیر فنی
دریا هم حتما از خشکی بیشتره این چیزی که من میگم ماله مناطقه که جدولشو روز مصاحبه به ما دادن

و البته در کل نفت و در همه جا برای لیسانس هم شرایطی رو که فرمودن در مورد حقوقا صدق میکنه

امیدی

عضو جدید
سلام
اولا در جواب اون دوستمون در مورد حقوق و پرواز عسلویه بگم که پروازش که هست و معمولا اگر اونجا بهتون اقامت دائم ندن بصورت 14 روز کار 14 روز رست کار میکنید یا 21-7 در مورد حقوق هم باید بگم که توی پتروشیمی و نفت اون منطقه بیشترین ضریب دریافتی رو دارن اگه صفر کیلومتر باشی حدود 1.5 میگیری اگه سابقه کار داشته باشی بین 2 تا 2.5 میگیری اگه روی سکووی نفتی هم باشی که بیشتر از اینا میگیری

امیدی

عضو جدید
موردی نداره پسر جان هر جایی موتونی بدی چون از محل تولد و سکونتت هم استعلام میکنن

aa313

عضو جدید
سلام داوود جون الانم فک کنم خوابیدی و داری خواب دلار می بینی،ما هم امروز که ساعت 6:40 جمعست داریم کار می کنیم آخه به رستم جان قول دادیم تا آخر 91 فاز تموم کنیماینجا هم انگار نه انگار که دم عید و جمعست همه،ایرانی کره ای و فیلیپینی دست به دست هم دادیم که ان شا الاه فاز14،13،12 ...........کنیم آباد:D راستی به فیلیپینیا گفتم یه حاج آقا داریم توپ توپ،دعا کنه مستقیم از اینجا میرین مانیل از اونورم میرین بهشت،خلاصه فکر کردن پرافیتی هستی واسه خودت:biggrin: حاج آقا امروز میری نماز جمعه غیر از بچه های تاپیک برو بچه ای فازهای جنوبو هم فراموش نکن،دعامون کن حسابیراستی رکعت اول قنوت بعد از رکوعرکعت دوم قنوت قبل از رکوعما هم حاج آقای شدیم واسه خودمونا،البته پیش شما باید طلبگی کنیمخلافیم هم میدم باباه پستش کنه،ما که اینجا گیریم
سلامداداش شما که تجربه کاری داری میشه لطفاً بفرمایید کار یه کارشناس الکترونیک در عسلویه تقریباً چیه؟ که اگه خدا بخواد تو این فرصت یکم اطلاعاتمون را تکمیل کنیم مثلاً plc یا زبان یا ..... ؟؟؟؟؟؟تشکریا علی مدد

samnic68

عضو جدید
سلام برمهندسین آینده نفت،پیشاپیش عیدتون مبارک،خواهش میکنم دیگه بحث دانشگاه دولتی،آزادویاهردانشگاه دیگه رونکنید.چون باسوادی وبی سوادی به دانشگاه ربط نداره،اینوهمهءمهندسین عزیزکه تااین مرحله رسیدن،میدونن چون همه اونایی که قبول شدن دولتی یاآزادنیستن.

ehsan6472

عضو جدید
سلام
اولا در جواب اون دوستمون در مورد حقوق و پرواز عسلویه بگم که پروازش که هست و معمولا اگر اونجا بهتون اقامت دائم ندن بصورت 14 روز کار 14 روز رست کار میکنید یا 21-7 در مورد حقوق هم باید بگم که توی پتروشیمی و نفت اون منطقه بیشترین ضریب دریافتی رو دارن اگه صفر کیلومتر باشی حدود 1.5 میگیری اگه سابقه کار داشته باشی بین 2 تا 2.5 میگیری اگه روی سکووی نفتی هم باشی که بیشتر از اینا میگیری
سلام دوست عزیز
از شرایط کاری و میزان حقوق در پالایشگاه اطلاعاتی داری بهمون بدی ممنون میشم...
کاردانی وکارشناسی(فنی مکانیک)

mojtaba.baharani

عضو جدید
سلام خدمت تمامی مهندسین گل
امروز از پالایشگاه شازند با من تماس گرفتند و گفتند 5 فروردین شروع به کارته
ایشالا تک تک بچه ها به زودی دعوت به کار میشید و میایید اینجا و ما را هم در خوشحالی خودتون شریک میکنید، البته اگه ما را قابل بدونید
در آستانه فرا رسيدن عيدنوروز باستاني قرار داریم،لذا حلول سال نو را به عنوان مظهر لطف الهي تبريك و تهنيت عرض مینمایم و در پرتو الطاف بيكران خداوندي، سلامتي و بهروزي، طراوت و شادكامي، عزت و كاميابي را برايتان آرزومندم

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا تک تک بچه ها به زودی دعوت به کار میشید و میایید اینجا و ما را هم در خوشحالی خودتون شریک میکنید، البته اگه ما را قابل بدونید
در آستانه فرا رسيدن عيدنوروز باستاني قرار داریم،لذا حلول سال نو را به عنوان مظهر لطف الهي تبريك و تهنيت عرض مینمایم و در پرتو الطاف بيكران خداوندي، سلامتي و بهروزي، طراوت و شادكامي، عزت و كاميابي را برايتان آرزومندم

به سلامتی، مبارک باشه انشا ا...

H-Engineer

عضو جدید
نمیدونم این چه وضعیه این تاپیک هم داره به سرنوشت تاپیک مشابه "استخدام" و قفل شدن پیش میره
اینجا تبدیل شده به محل چت سه چهار نفر! آقایون اگه میخواین چت کنین یاهو مسنجر هست !!
یک ساعته 10صفحه به تاپیک اضافه میشه میای میبینی همش هجویاته مثل چاکرم ...و نوکرم... و عزیزی و من رئیسم ... عزیزان آخه ظرفیت هم خوب چیزیه ! اگه اطلاعات بدرد بخوری دارین راجع به کار و آموزش و حقوق و مزایا و ... بذارین وگرنه صحبتای بی ربط به موضوع یا خصوصی رو میشه تو قسمت چت انجام داد
ببخشید لحنم تند شد دیگه اینجا متعلق به همه هست حالا نگین ناراحتی برو یه جای دیگه !!
دوست عزیز حق داری،من از شما معذرت می خوام،خودت نگاه کن که من چند دفه گفتم اگه کسی حرفی داره اینجا پیام نده،چون خوب نیست و ربطی به موضوع نداره،عزیزان،برادران،پیام خصوصی واسه چیه پس؟این همه میگم!این تاپیکو به انحراف نکشیم.
دستتون درد نکنه،وااای همه چش و گوش منو باز کردن،باشه یاد گرفتم دانشگاه آزاد سطحش از شریفم بالاتره،از هارواردم بالاتره،اصن آخرشه،تموم کنین دیگه!
عزیز من،تو فک کن من هنوز دبیرستانیم،شما که ماشالله بزرگی و تجربه کار داری چرا اعصاب بقیه رو به هم میریزی تا جواب یه بچه رو بدی؟
yas عزیز،درست میگی شما،:) من معذرت میخوام. قصد هیچ توهینی نداشتم و خیلی از بچه ها هم هنوز متوجه حرف من نشدن،چون حرفمو کامل نخوندن،ایشالله که متوجه بشن:victory:
اگرم کسی به توانایی های علمی بالاش توهین شده من ازش معذرت میخوام،چون جرات معذرت خواهیودارم،اما خیلیاتون به من توهین میکنین،هرچی میخواین میگن و........!:smile:

عید همگی مبارک

آخرین ویرایش:

امیدی

عضو جدید
در مورد حقوق یه بار دیگه میگم این اعداد البته تقریبیه
اونم در مورد لیسانسای فنی

اگه بالای کشوری روی رنج یک میلیون حساب کن
اگه جنوب کشوری روی رنج 1.5 میلیون حساب کن

البته با فرض اینکه بوق بوقی ( صفر کیلومتر)

اوناییکه هم قبول شدم مبارکشون باشه شروع کارشون دو یا سه ماهه دیگس

اگه سوالی هست در خدمتیم

در مورد شرایط کاری اضافه کنم اگه افتادید عسلویه که از لحاظ آب و هوایی دهنتون سرویسه هم گرمه هم شرجی البته تابستونش از لحاظ شرایط کاری بستگی داره به خیلی چیزا یکی اینکه توی پروژه و راه اندازی باشی یا بیفتی جاییکه در حال سرویسه به خودتم بستگی داره اینکه تنگش همون اولش زحمت بیشتری بکشی و سریع کارو بگیری و خودتو به جاهای بالاتری برسونی یا اینکه به یللی و تللی بگذرونی ......... یکمی دپرسی داره که اگه سوسول مامانی نباشی بهش عادت میکنید

آخرین ویرایش:

MOHSEN_ATLANTIS

عضو جدید
قطب آموزشی صنعت نفت دریایی درکیش شکل می‌گیرد
با استقرار پنجمین منطقه عملیاتی شرکت نفت فلات قاره در کیش، افزون بر پیدایش یک کانون مهم تولید گاز، این جزیره به قطب پشتیبانی صنعت نفت دریایی کشور و مرکز آموزش شرکت نفت فلات قاره ایران تبدیل شده است
http://www.hellokish.com/news/details.php?code=259

سلام اقا داوود.چندتا سوال داشتم.1-شما شماره ایی از گزینش :w45:فلات ندارید که بهم بدین چون هنوز با من تماس نگرفتن خواستم پیجور شم با گوشیم تماس نگرفته باشن چون این روزا اکثرا گوشیم خاموش بوده.
2-اموزشِ بلاخره محمود اباده یا کیش؟
3-مصاحبه فنی تخصٌصی شما کجا بود باشگاه صنعت نفت؟;)

majid2798

عضو جدید
دوستان کسی از گزینش پارس شماره ای نداره که تماس بگیریم نتایج گزینشو جویا بشیم؟؟؟
کسی اطلاعی داره که ردی هم داشته یا نه اصلا

ممنون از همتون;)

kiyan_max2020

عضو جدید

بسیا بسیار مبارکه انشاالله نوبت بقیه بچه های تاپیکم بشه
اولین حقوقتو که گرفتی یه کمی برا آدم های بی بضاعت کنار بزار خدا چندین برابرشو بهت میده
خیلی خوشحالمون کردی با این خبرت

naeem63

عضو جدید
در مورد حقوق یه بار دیگه میگم این اعداد البته تقریبیه
اونم در مورد لیسانسای فنی

اگه بالای کشوری روی رنج یک میلیون حساب کن
اگه جنوب کشوری روی رنج 1.5 میلیون حساب کن

البته با فرض اینکه بوق بوقی ( صفر کیلومتر)

اوناییکه هم قبول شدم مبارکشون باشه شروع کارشون دو یا سه ماهه دیگس

اگه سوالی هست در خدمتیم

در مورد شرایط کاری اضافه کنم اگه افتادید عسلویه که از لحاظ آب و هوایی دهنتون سرویسه هم گرمه هم شرجی البته تابستونش از لحاظ شرایط کاری بستگی داره به خیلی چیزا یکی اینکه توی پروژه و راه اندازی باشی یا بیفتی جاییکه در حال سرویسه به خودتم بستگی داره اینکه تنگش همون اولش زحمت بیشتری بکشی و سریع کارو بگیری و خودتو به جاهای بالاتری برسونی یا اینکه به یللی و تللی بگذرونی ......... یکمی دپرسی داره که اگه سوسول مامانی نباشی بهش عادت میکنید

سلام به دوست عزیز و ممنون از ازطلاعاتی که دادین

آیا سابقه کار غیرنفتی (تو یه شرکت خصوصی قطعات خودرو) تاثیری تو حقوق داره یا فقط سابقه کارنفتی می خوان؟
بچه های نفت و گاز پارس کجا مشغول میشن؟ (تو فاز ها یا سکو) . بستگی به رشته تحصیلی هم داره؟
تسهیلاتی برای افرادی که متاهل اند ( و فرزند دارن) قایل می شن؟
تعهد میگیرن؟ (سفته یا ... ) چند سال؟ اگه بهمون نساخت، میتونیم بیایم بیرون؟
امکان انتقالی برای متاهل ها چقدره؟
ادامه تحصیل میشه داد( مقطع دکترا) ؟ خودشون حمایت می کنن؟

samnic68

عضو جدید
قلاوند اعلام کرد:۱۳۹۰/۱۲/۹پرداخت پاداش به کارکنان نفتخیز جنوبپرداخت پاداش به کارکنان نفتخیز جنوب 11:18 مدیر عامل شرکت مناطق نفتخیز جنوب با اشاره به پرداخت پاداش تولید به کارکنان رسمی و ارکان ثالث از احتمال افزایش حقوق کارکنان مناطق عملیاتی در مناطق نفتخیز جنوب در سال 91 خبر داد. به گزارش پانا نیوز به نقل از شرکت ملی نفت، هرمز قلاوند مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از استخدام کارکنان جدید در سال 91 خبر داد و گفت: در دی ماه امسال با اخذ مجوز از هئیت مدیره شرکت ملی نفت ایران، پاداش افزایش تولید سال 89 را به کارکنان رسمی پرداخت کنیم و همچنین بر اساس نامه وزیر نفت پاداش نیروهای ارکان ثالث نیز واریز شد. وی پیگیری برای افزایش حقوق و دستمزد کارکنان این شرکت به خصوص افراد شاغل در شرکت‌های بهره برداری نفت و گاز گچساران، آغاجاری و مسجد سلیمان را از دیگر موفقیت‌های شرکت مناطق نفتخیز جنوب در سال جاری برشمرد. منبع: پانانیوز

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی از گزینش پارس شماره ای نداره که تماس بگیریم نتایج گزینشو جویا بشیم؟؟؟

ممنون از همتون;)

این شماره هسته گزینش شرکت نفته (تهران، خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، کوچه یغما) : 66725057-021

به ما گفتن 15 فروردین به بعد میتونید نتیجه رو از این شماره بپرسید. (من نفت و گاز پارس بودم ولی از بقیه شرکتها هم اومده بودن)

FAMINE RIAN

عضو جدید
این شماره هسته گزینش شرکت نفته (تهران، خیابان جمهوری، نرسیده به پل حافظ، کوچه یغما) : 66725057-021

به ما گفتن 15 فروردین به بعد میتونید نتیجه رو از این شماره بپرسید. (من نفت و گاز پارس بودم ولی از بقیه شرکتها هم اومده بودن)

قربونت دادشی ممنون بابات این شماره امید وارم همه گی قبول شیم
عید همگی مبارک

آخرین ویرایش:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربونت دادشی ممنون بابات این شماره امید وارم همه گی قبول شیم
عید همگس مبارک

خواهش می کنم،

امیدوارم سال جدید سالی مملو از شادی و موفقیت برای تک تک بچه های گل این تاپیک باشه. راستی این میتونه برای بعضی از ما آخرین نوروزی باشه که بی دغدغه در کنار خانواده هامون هستیم، پس تا می تونیم باید ازش لذت ببریم! :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

لحظه سال تحویل براتون بهترین ها رو از خدا می خوام.:w36:

blackberry35

اخراجی موقت
آقا جان از نتایج تکمیل ظرفیت خبری نشد

کد رهگیری شما :
106769

آقای محسن علی بیگی بنی

با تشكر از اظهار تمايل جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد.

عنوان سهمیهرتبه داوطلبرتبه آخرین فرد قبول در سهمیه
ایثارگران

بومی استان خوزستان5742
بومی استان بوشهر

آزاد

pouyashayan

عضو جدید

آقا خیلی مبارکه،ایشالا به سلامتی;)
راستی اینکه نوشتی شروع بکار منظورت آموزشه دیگه نه؟

FAMINE RIAN

عضو جدید
راستی بچه ها گزینش من اول تا آخر 10 دقیقه هم نشد واقعا نمی دونم چرا این قد کوتاه
همه بچه ها 50 دقیقه گیر بودن . و هر سئوالی که می کرد اول جوابش رو میگفتم میگفت کافیه بعدی رو پرسید

reza 68

عضو جدید
سلام به همگی.شبتون خوش
پیشاپیش روز ملی شدن صنعت نفت رو تبریک میگم;)
سال پیش این موقع فکر میکردید که روز ملی شدن صنعت نفت به شما هم مربوط بشه
من یکی که رشتم برقه و اصلا هم فکر اومدن تو صنعت نفت رو نمیکردم:smile:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون از همتون;)

گزينش شرکت نفت و گاز پارس زير مجموعه گزينش شرکت ملی نفت ایران ميشه و همونجور که دوستان گفتن شماره اش اینه
02166725057
02166725061
آقايان باقری يا سليمانی
من 10 روز بعد از مصاحبه ام زنگ زدم طرف گفت اگه مصاحبه رفتين بعد از عيد زنگ بزنيد (من شماره پرونده ام هم روز مصاحبه بم داد) و گفت اگه مصاحبه نرفتين تماس بگيرين

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی.شبتون خوش
پیشاپیش روز ملی شدن صنعت نفت رو تبریک میگم;)
سال پیش این موقع فکر میکردید که روز ملی شدن صنعت نفت به شما هم مربوط بشه
من یکی که رشتم برقه و اصلا هم فکر اومدن تو صنعت نفت رو نمیکردم:smile:

سلام به روی ماهت
شب تو هم خوش
ممنون به خاطر تبريکت منم امشب که بيرون بودم خواستم فردا تبريک بگم اما خب شما پيش دستی کردی
سال پيش این موقع من دربدر دنبال اکسيد تنگستن ميگشتم که باش پروژه ام رو شروع کنم و اصن تو این واديا نبودم! ر
اینو ميگن چرخ روزگار

majid2798

عضو جدید
گزينش شرکت نفت و گاز پارس زير مجموعه گزينش شرکت ملی نفت ایران ميشه و همونجور که دوستان گفتن شماره اش اینه
02166725057
02166725061
آقايان باقری يا سليمانی
من 10 روز بعد از مصاحبه ام زنگ زدم طرف گفت اگه مصاحبه رفتين بعد از عيد زنگ بزنيد (من شماره پرونده ام هم روز مصاحبه بم داد) و گفت اگه مصاحبه نرفتين تماس بگيرين
ممنون از لطفت دوست عزیز

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جان از نتایج تکمیل ظرفیت خبری نشد

کد رهگیری شما :
106769

آقای محسن علی بیگی بنی

با تشكر از اظهار تمايل جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد.

عنوان سهمیه
رتبه داوطلب
رتبه آخرین فرد قبول در سهمیه
ایثارگران
بومی استان خوزستان
57
42
بومی استان بوشهر
آزاد

:biggrin:
بخدا دلم خیلی برات تنگ میشه....پشتکارت تو حلقم

امیدی

عضو جدید
سلام دوست عزیز
در مورد سابقه کار اینطور که شنیدم اگه سابقه کارت مرتبط باشه تا 80% شو اعمال میکنن پس اگه غیر مرتبط باشه این مقدار کمتره و احتمالا فقط از لحاظ ریالی چیزی بهت اضاف شه نه از لحاظ سابقه.در مورد مکان و نوع کارتون قطعا به رشته تون بستگی داره ولی اینکه خشکی یا دریا هستینو حقیقت نمیدونم ولی بعید می دونم شماها رو ببرن سکو چون خیلی مونده تا آب بندی بشین.رو سکو موندن کار هر کسی نیست. منورت از لحاظ تسهیلات چیه؟ اگه حق اولاد و از این جور چیزاست که میدن ! در مورد مسکن هم یا توی شهرک جم بهتوت خونه میدن یا ودیعه حدود 10 تا 12 میدن . شهرک جم هم جاش بد نیست ولی سوتو کوره . در مورد تعهد هم در مورد بچه هایی که پالایش و پخش قبول شدن راستش شنیدم علاوه بر تعهد باهاشون قرارداد تامین اجتماعی می بندن که خیلی بده ولی با بچه هایی که نفت قبول شدن قرارداد نفتی می بندن و هر وقتم دلت خواست می تونی فلنگو ببندی!!
توی سه چهار ساله اول به فکر انتقالی نباش غیر از اینکه پارتیت به اندازه خدا باشه انتقالی ربطی به تاهل و این چیزا نداره. ادامه تحصیل هم اگه بتونی بدی کسی کاریت نداره!!

بالا