کلوپ طرفداران پرسپولیس

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای گلم من پرسپولیسی هستم وتا اخرم میمونم ..فقط از سردار بدم میاد همین:(
اوج درخشش تیممون با سرپرستی کاشانی بود ولی این ...:)
درضمن من تماشاگرنماهم نیستم ...عاشق سرخپوشانم:razz:

کسی نگفت شما پرسپولیسی نیستی اتفاقا افتخار میکنیم که پرسپولیسی هستی....
با دلیل و منطقی بگو مشکلت چیه با سردار....

شاکانی ما رو به عرش برد دوباره به فرش اوردمون....بدبختمون کرد....کاشانی یه باند باز بود...به لیدرا رو میداد....با اوردن استیلی نابودمون کرد...همین آقا با این کارش جو سکو ها رو متشنج کرد هنوز ک هنوزه داریم شعار علی دایی رو رو سکو ها میشنویم که همش حاشیس واس تیم...

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
كاملا درسته;)

به خدا دوساله حرف منم همينه. كاشاني بلايي سر تيم آورد كه جبران كردنش حداقل دو فصل طول ميكشه.

درسته كه تيم دايي نوسان داشت ولي انصافا خوب كار ميكرد(حداقلش اين بود كه كسي تو زمين راه نمي رفت).

فكرشو بكنيد بازيكنايي كه الان داريم اگه اونموقع تو تيم دايي بودن قهرماني ليگ كه سهل بود براي قهرماني

آسيا ميجنگيديم .

به اميد اينكه پرسپوليس تو اين فصل به روزاي اوجش برگرده.

با نظرت مخالفم...شدید.......دایی دو جام حذفی اورد برامون دستشم درد نکنه.....ولی تو لیگ با اون بازیای افتضاح و کسل آورش حالمونو بهم زد...کلا مالی نیست...
مطمئن باش با همین بازیکنا هم نمیتونست تو لیگ نتیجه بگیره فوقش با اون همه شناخت از لیگ و پرسپولیسو جو ایرانو و.......آخر 4یا 5 میشدیم...تو آسیا هم که شرف نذاشت واسمون..چهارم شدیم...اگه بود باز همین آش و همین کاسه بود

با همین کادر فنی بهترین نتایجو میگیریم ..........

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز

کسی نگفت شما پرسپولیسی نیستی اتفاقا افتخار میکنیم که پرسپولیسی هستی....
با دلیل و منطقی بگو مشکلت چیه با سردار....

شاکانی ما رو به عرش برد دوباره به فرش اوردمون....بدبختمون کرد....کاشانی یه باند باز بود...به لیدرا رو میداد....با اوردن استیلی نابودمون کرد...همین آقا با این کارش جو سکو ها رو متشنج کرد هنوز ک هنوزه داریم شعار علی دایی رو رو سکو ها میشنویم که همش حاشیس واس تیم...

اصلا من نمیدونم ..همه خوبن ...والا اونا دارن پولشونو میخورن ما داریم بحث میکنیم ...سیاست کشور همینه..فوتبالم مال همین مملکته دیگه...

تیم فقط اسپانیا ..:D

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا من نمیدونم ..همه خوبن ...والا اونا دارن پولشونو میخورن ما داریم بحث میکنیم ...سیاست کشور همینه..فوتبالم مال همین مملکته دیگه...

تیم فقط اسپانیا ..:D

دیدی باز اشتباه کردی
......تیم فقط آرژانتین....بعدشم آلمان....بعدشم هلند......بعدشم پرتغال

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاخیر دو ساعت و نیمه کنفرانس خبری AFC به خاطر علی کریمی.

[h=2]فوتبال جهان - کنفرانس خبری بازیکنان برتر فوتبال آسیا به خاطر علی کریمی با دو ساعت و نیم تاخیر در کوالالامپور برگزار می‌شود.[/h][h=4]رحمانی عضو ایرانی کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره حضور علی کریمی در مراسم معرفی برترین‌های آسیا گفت:« قرار بود کنفرانس خبری سه بازیکن برتر فوتبال آسیا ساعت 15 روز چهارشنبه در مقر AFC برگزار شود، به همین منظور ما از علی کریمی درخواست کردیم در صورت امکان ساعت پرواز خود را تغییر داده و کمی زودتر به مالزی بیاید اما این امکان فراهم نشد.»او این را گفت و ادامه داد:« از آنجا که علی کریمی ساعت 14 به وقت مالزی وارد کوالالامپور می‌شود هماهنگی‌های لازم صورت گرفت و به همین دلیل کنفرانس خبری با دو ساعت و نیم تأخیر و در ساعت 17:30 برگزار خواهد شد تا علی کریمی نیز به عنوان یکی از کاندیداها در کنفرانس خبری حضور داشته باشد.»

گفتنی است، علی کریمی امشب فرودگاه امام خمینی (ره) تهران را به مقصد دوبی ترک می‌کند و سپس راهی مالزی خواهد شد.
[/h]

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
ممنون دوست محترم ...کاشکی همه اینطور میبودن...

نه ببین ..اگه ما گفتیم سردار خوبه اصلا کسی نخواسته که به نظرت احترام نزاره یا بهت توهین کنه ..هر کدوم از بچه ها نظر شخصیشون رو گفتن و من هم گفتم که به نظر من سردار خیلی خوب بوده ..البته فکر نمی کنم نظرامون خیلی با هم فرق داشته باشه من هم از نظامی ها و کلا دولتی ها خوشم نمیاد ولی من تو این مورد فقط جنبه فوتبالیشو در نظر میگیرم ...

sajad 3000

کاربر ممتاز
درحالی که نشست خبری باشگاه پرسپولیس و ترافیک برگزار شده بود دستیار علی دایی در این باشگاه حضور پیدا کرد.
به گزارش پارس فوتبال :مسئولان باشگاه پرسپولیس امروز در نشستی با مدیران و قائم مقام ترافیک برزیل قرار داد 3 ساله خود را با این آکادمی امضاء کردند که حاشیه‌های این نشست را در زیر می‌خوانیم.

*این برنامه به دلیل جلسه رویانیان با مسئولان ترافیک با تاخیر ۲۰ دقیقه ای برگزار شد.

* حضور میاچ دستیار علی دایی در تیم راه آهن که برای طلبش که به باشگاه پرسپولیس آمده بود، قابل توجه بود. به این مربی قول داده شد به زودی طلبش پرداخت خواهد شد.

* مراسم با صحبت های رویانیان آغاز شد، وی در دقایقی پس از اینکه با اصرار زیاد یک خبرنگار مواجه شد که باید اسم 5 بازیکن خوب فوتبال اروپا که در ترافیک برزیل آموزش دیده اند را معرفی کنند گفت به دلیل اینکه شما به این موضوع گیر داده‌اید تا آخرش هم پیگیری کن تا جواب سؤال خود را بگیری. پس از دقایقی بالاخره مسئولان ترافیک برزیل نام 5 بازیکن خوب خود را را در دو سال گذشته گفتند.

* اما حاشیه دیگر نشست امروز این بود که با توجه به سؤال خبرنگار دیگری در مورد امکانات سخت افزاری پرسپولیس و متوجه نشدن مدیر عامل ترافیک برزیل از این سؤال و جواب‌های اشتباه باعث شد تا خود رویانیان در خصوص این موضوع و امکانات سخت افزاری پرسپولیس صحبت‌هایی را داشته باشد. او قبل از اینکه حرف‌هایش را آغاز کند گفت به دلیل اینکه آقایان نگرفتند چه حرفی را بزنند من جواب شما را می‌دهم.

* در هنگام امضای تفاهم نامه نیز رویانیان از فیلمبرداران و عکاسان خواست تا به صورت دقیق از تفاهم نامه امضاء شده فیلمبرداری کنند تا بعدها شبهه‌ای در این زمینه پیش نیاید.

* یکی دیگر از حواشی‌های نشست امروز صدای عجیبی بود که به یکباره در حین صحبت‌های رویانیان سالن کنفرانس را فرا گرفت تا حدی که برزیلی‌ها کمی از این موضوع ترسیده بودند اما پس از گذشت دقایقی این مشکل با تلاش مدیر روابط عمومی باشگاه حل شد.

* پس از این مراسم استیلی و رویانیان جلسه ای تشکیل دادند.

sajad 3000

کاربر ممتاز
[h=1]رویانیان: لقب حاجی قشنگ‌تر از شوالیه است | انصاری فرد را یک میلیون دلار می‌خواهند [/h]محمد رویانیان پس از عقد قرارداد همکاری با آکادمیک ترافیک برزیل گفت: از این به بعد پرسپولیس جهانی را می‌بینیم و شاهد هستیم که تیم‌های بزرگ جهان توسط پرسپولیس به ایران می‌آیند. ما وقت داریم 5 نفر از مربیان را که دارای گواهینامه A آسیا هستند، برای آموزش و کسب علم به برزیل بفرستیم. از اسفندماه 5 بازیکن 21 ساله را نیز عازم این کشور می‌کنیم تا آنها هم بتوانند آموزش ببینند.

وی افزود: شعار جدید باشگاه پرسپولیس دانش و ورزش در فصل جاری است. در حرکت تازه خود تلاش می‌کنیم به فرهنگ فوتبال ایران کمک کنیم.

رویانیان در مورد اینکه اگر بازیکنان پایه برای آموزش به 3، 4 سال به برزیل فرستاده شوند، مشمول خدمت سربازی خواهند شد، عنوان کرد: روز شنبه قرار است اتفاقاتی بیفتد که تمامی این مسائل حل می‌شود. اجازه بدهید روز شنبه برسد و انشاءالله این مشکلات بخش عمده آن حل خواهد شد. البته ما تمام بازیکنان را به صورت 3 ساله به برزیل نمی‌فرستیم، ما نفرات 14 تا 21 سال داریم که در دوره‌های 3 ماهه، 6 ماهه و 3 ساله عازم برزل خواهند شد، اجازه نمی‌دهیم مشکلی ایجاد شود.

وی افزود: همچنین قصد داریم در کنار آموزش فوتبال بازیکنان ما زبان انگلیسی را نیز یاد بگیرند، کمتر کسی در برزیل می‌تواند انگلیسی صحبت کند اما ما با کمک دوستانمان تلاش می‌کنیم تا بازیکنان ما بتوانند آموزش این زبان را ببینند.

رویانیان تاکید کرد: در چند روز گذشته مسئولان آکادمی ترافیک از زمین درفشی‌فر و امام رضا بازدید کردند هر امکاناتی که لازم بود تامین کردیم. خدا را شکر مشکل سخت‌افزاری نداریم. اگر می‌بینید برزیلی‌ها جواب شما را نمی‌دهند به خاطر این است که من به آنها چیزی یاد ندادم. اگر قبل از نشست به آنها صحبت کردن را یاد می‌دادم الان مثل بلبل برای شما صحبت می‌کردند. بازیکنانمان را به برزیل می‌فرستیم و پس از سربازی قرارداد 3 ساله با آنان می‌بندیم تا از آموزشی که دریافت کرده‌اند هم ما و هم سایر تیم‌ها استفاده کنند.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که اگر شما از پرسپولیس برکنار شدید آنوقت سرنوشت چه می‌شود، گفت: من برنامه‌هایم را داده‌ام و هر مدیرعاملی که بیاید نمی‌تواند برنامه‌هایم را بهم بزند. من یک کار ملی انجام می‌دهم همیشه آماده هستم مرا بردارند، در پرسپولیس همانند پلیس 110 و راهنمایی و رانندگی کارهایی کرده‌ام که ماندگار باشد. من استاد رفتن هستم و شما اطمینان داشته باشید که هیچ مشکلی نیست.

رویانیان یادآور شد: کار کوچکی انجام نمی‌دهیم بازیکنان توانمندی را به برزیل می‌فرستیم تا با سطح اول فوتبال جهان آشنا شود و سپس به ایران باز می‌گردیم، تمام تلاشمان این است که در آینده نفرات بیشتری را به برزیل بفرستیم.

رویانیان با پاسخ به این سؤال که آیا باشگاه ترافیک ارتباطی با رانندگی و راهنمایی دارد، اظهار داشت: ما هر جا می‌رویم همه چیز را گردنمان می‌اندازند، یا ترافیک یا ماشین و یا حمل و نقل است که با آن روبرو می‌شویم که در پرسپولیس هم دست از سر ما برنمی‌دارد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود شهاب گردان قرار است به سپاهان بپیوندد، گفت: از دو باشگاه برای گردان پیشنهاد آمده که آنها را مطالعه می‌کنیم. شهاب یکی از بهترین‌های ایران است تمام تلاشمان را می‌کنیم تا او از رکود خارج شود چرا که می‌تواند به تیم ملی کمک کند. به هر قیمتی این کار را انجام می‌دهم شاید به خاطر این تصمیم ما متضرر شویم اما کاری می‌کنم که به نفع شهاب باشد.

رویانیان در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در مورد اینکه چرا تیم‌های اروپایی و آسیایی این روزها به دنبال بازیکنان پرسپولیس افتاده‌اند، گفت:‌ دو باشگاه بزرگ کریم انصاری فرد را می‌خواهند. یک باشگاه حاضر است یک میلیون دلار به ما فقط برای هزینه انتقال انصاری فرد پرداخت کند. بازیکن ما از اروپا، شرق و غرب آسیا پیشنهاد دارد و آنها به طور جدی به دنبال نفرات ما هستند، این انتخاب برای ما افتخار است اما ما بازیکنان‌مان را دوست داریم و به صورت شش دانگ به آنها نیازمند هستیم.

وی ادامه داد: ابتدای فصل می‌گفتند سردار میلیاردی خرج می‌کند، اما من این کار را نکردم و اگر هم کرده باشم دو هدف در نظرم بود. یکی اینکه بازیکن میلیاردی را دو برابر بفروشم و هدف دومم این بود که با جوانانی که کسب کردم سال دیگر نیاز به هزینه سنگین نداشته باشم. پس کار من اقتصادی بوده. این یک افتخار است که بازیکنان ما را از اروپا، شرق و غرب آسیا می‌خواهند.

رویانیان در مورد اینکه آیا علی عسگر به فجر سپاسی قرار است بپیوندد، عنوان کرد:‌حمید برای پرسپولیس است. او از بچگی در تیم ما حضور داشته و انشاءالله با خداحافظی با پرسپولیس هم فوتبالش را تمام می‌کند.

وی در مورد شرایط پرسپولیس گفت: برنامه پرسپولیس برای نیم فصل نیست بلکه هدف‌ ما تمام فصل است، می‌خواهیم در 3 رتبه ابتدایی فصل قرار بگیریم. برای رسیدن به این هدف برنامه داریم و می‌خواهیم تیم‌مان را تقویت کنیم. می‌خواهیم به رتبه‌های بالایی جدول برسیم، حداقل خواسته ما کسب سهمیه آسیاست در مسیر ما ممکن است دچار افت و خیز شویم اما دیگر باید خیز بلندتری بردایم تا بتوانیم به جایی برسیم که مناسب ما باشد.

رویانیان افزود: مقابل ملوان بازی سختی را داریم وضعیت آب و هوا بزرگترین مشکل ماست. حاشیه‌هایی هم بیرون از زمین وجود دارد که این کار را سخت‌تر کرده است اما انزلی و هوداران ملوان مردم بسیار خوب و با ارزشی هستند. باعث خوشحالی من است که آنها در جدول شرایط خوبی دارند و جایگاه تیمی با سابقه ملوان هم رتبه‌های بالایی جدول است.

وی در مورد حواشی بیرون از زمین بازی عنوان کرد: مسائلی است که متاسفانه غیر فوتبالی است. حرف‌هایی است که دوست ندارم آن را عنوان کنم و حتی دوست ندارم تیتر آن را هم عنوان کنم.

مدیر عامل پرسپولیس عنوان کرد: ما درخواست کردیم یا بازی‌مان را عقب بیندازند یا به تیم ملی دو بازیکن بیشتر ندهیم. امیدوارم با این دو خواسته موافقت شود.

رویانیان در مورد اینکه ماجرای رفتن و ماندن او که این روزها مطرح می‌شود، چه چیزی است، گفت: رفتن موضوع خوبی است اما ماندن نه، من هم همین امروز آماده رفتن هستم چون با تمام توان تلاش خودم را کردم البته ممکن است 5 سال هم در پرسپولیس بمانم چون اخلاقم به این شکل است.

وی در مورد لقب شوالیه فتح‌الله‌زاده عنوان کرد:‌ نمی‌دانم شوالیه چیست، باید این موضوع را از فتح‌الله‌زاده بپرسید، شوالیه در فرانسه بود یا در انگلیس نمی‌دانم، نمی‌دانم این بحث‌ها به عنوان شوخی مطرح می‌شود و باید بگویم که فتح‌الله‌زاده به قول جوانان یکی است. به نظر من لقب حاجی برای فتح‌الله‌زاده خیلی قشنگ‌تر از شوالیه است، حالا او می‌خواهد شوالیه باشد چیز دیگری است. من یک مدرک سربازی دارم و دیگر دنبال این حکم و آن حکم نیستم، فرماندهان بزرگی داشتیم که من کوچک همه آنها هستم، همیشه افتخار می‌کنم که به عنوان سرباز ایران فعالیت می‌کنم.

رویانیان در مورد اینکه آیا در جام حذفی شرکت می‌کنند، یا نه، گفت: متاسفانه از وقتی که مدیرعامل پرسپولیس شدم تمام اتفاقات بد به من می‌خورد. تاریخ دربی سال قبل در جام حذفی بسیار بد بود، متاسفانه قرعه بد، تصمیمات بد و همه اتفاقات بد برای ما رقم می‌خورد. بیشترین بازیکن از تیم ما به تیم ملی دعوت می‌شود و الحمدالله همه تصمیمات بر علیه من است. اگر قبول نکنم اول تذکر می‌دهم بعد وارد میدان می‌شویم و در آخر چون هیچ کاری نمی‌توانیم بکنیم وارد زمین می‌شویم و بازی می‌کنیم.

sajad 3000

کاربر ممتاز
[h=1]برخورد گرم ژوزه با کریمی/ خط خورده های پرسپولیس مشخص شدند[/h]
[h=3]تهران - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درآخرین تمرین بازیکنان قبل از رویارویی با ملوان بندرانزلی برخورد گرمی با علی کریمی داشت.[/h]
به گزارش خبرنگارایرنا، آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از بازی با ملوان بندر انزلی در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ظهر امروز (سه شنبه) در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد.

علی کریمی بازیکن مصدوم پرسپولیس که ساعت 20:45 دقیقه امشب برای حضور در مراسم برترین های فوتبال آسیا راهی مالزی خواهد شد، در تمرین امروز سرخپوشان حاضر شد و مانوئل ژوزه سرمربی تیم پرسپولیس برخورد گرمی با او داشت.

در پایان تمرین امروز خط خورده های این تیم در بازی برابر ملوان مشخص شدند که اسامی آنان به قرار زیر است:

سید جلال حسینی (محروم سه کارته)، محمد قاضی ، امیرعابدزاده، محمدحسین کنعانی، سعید قدمی، پوریا سیف اللهی ، افشین اسماعیل زاده، علی کریمی (مصدوم) و مسعود داستانی.

ˈفرشاد احمدزادهˈ هافبک تیم امید پرسپولیس در لیست 18 نفره این تیم برای بازی با ملوان قرار گرفت و کارت بازی او نیز صادر شد.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 19:30 امشب راهی رشت خواهد شد تا با اتوبوس از این شهر به بندرانزلی برود.

گفتنی است، مصدومیت ˈسامان آقازمانیˈ نیز کاملا برطرف شده است و او تیم پرسپولیس را در سفر به انزلی همراهی خواهد کرد.

sajad 3000

کاربر ممتاز
سازمان لیگ با درخواست پرسپولیس موافقت کرد/ سپاهان - فولاد یک روز زودتر
برنامه جدید مرحله یک‌شانزدهم و یک‌هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی در حالی اعلام شد که طبق این برنامه دیدار پرسپولیس با ملوان با 3 روز تعویق برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار مهر، از سوی سازمان لیگ برتر برنامه مراحل یک شانزدهم و یک ‌هشتم نهایی بیست و ششمین دوره رقابت‌های فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور اعلام شد که طی آن دیدار سپاهان و فولاد 24 زودتر از زمان از پیش اعلام شده برگزار می‌شود. همچنین پس از درخواست مسئولان باشگاه پرسپولیس برای عقب انداختن دیدار این تیم برابر ملوان در مرحله یک‌شانزدهم نهایی، مسئولان سازمان لیگ با این درخواست موافقت کرده و زمان این بازی که پیش از این یکشنبه 26 اذرماه اعلام شده بود با 3 روز تعویق، روز چهارشنبه 29 آذرماه برگزار می‌شود.

sajad 3000

کاربر ممتاز
لیست ۱۸ نفره تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار مقابل ملوان اعلام شد.

گردان، نیلسون، پولادی، بنگر، نورمحمدی، ماهینی، نقی‌زاده، آقازمانی، رضایی، نوری، فشنگچی، خانزاده، مهدوی‌کیا، علی‌ عسگر، احمدزاده، کاظمیان و انصاری فرد، 18 بازیکنی هستند که برای دیدار مقابل ملوان عصر امروز به انزلی می‌روند.

در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر، تیم‌های پرسپولیس و ملوان فردا از ساعت ۱۵:۱۵ با یکدیگر روبرو می‌شوند.

sajad 3000

کاربر ممتاز
[h=1]دیدار مدیر عامل پرسپولیس باخانواده مرحوم قایقران
[/h][h=3]تهران – محمد رویانیان مدیر عامل پرسپولیس سه شنبه شب با حضور در منزل پدر مرحوم سیروس قایقران از خانواده وی تقدیر کرد.[/h]به گزارش ایرنا، محمد رویانیان با حضور در منزل پدر مرحوم سیروس قایقرانی بازیکن اسبق تیم ملی یاد این بازیکن با اخلاق فوتبال کشورمان را زنده نگه داشت و از خانواده این بازیکن ارزنده تقدیر به عمل آورد.

رویانیان در این دیدار گفت: پس از حضور در انزلی حضور در خانه خانواده قایقران را وظیفه خود دانستم و به اعتقاد من زنده یاد سیروس قایقران یکی از اسطوره های محبوب فوتبال ایران به شمار می رود.

محمد رویانیان امروز به همراه پرسپولیس عازم انزلی شد تا این تیم را در دیدار فردا مقابل ملوان بندرانزلی همراهی کند.

FREE DOOM

عضو جدید
با نظرت مخالفم...شدید.......دایی دو جام حذفی اورد برامون دستشم درد نکنه.....ولی تو لیگ با اون بازیای افتضاح و کسل آورش حالمونو بهم زد...کلا مالی نیست...
مطمئن باش با همین بازیکنا هم نمیتونست تو لیگ نتیجه بگیره فوقش با اون همه شناخت از لیگ و پرسپولیسو جو ایرانو و.......آخر 4یا 5 میشدیم...تو آسیا هم که شرف نذاشت واسمون..چهارم شدیم...اگه بود باز همین آش و همین کاسه بود

با همین کادر فنی بهترین نتایجو میگیریم ..........

امين با همه اين شرايطي كه گفتي من فكر ميكنم كه تيم دايي رو به پيشرفت بود.
اگه فصل قبل رونيمكت بود اون افتضاح بار نميومد.
دايي يه مشكل خيلي بزرگ داره اونم اينه كه خيلي مغروره و هيچ كسو نميتونه بالاتر از خودش ببينه.
ولي در هر صورت منم با اضافه شدن گلمحمدي به كادر فني خيلي اميدوار شدم به اين تيم و اين كادر فني.
ايشاا... كه بهترين نتايجو بگيريم.فقط كافي كه تيم به بردن عادت كنه و نتيجه نگرفتناي فصل قبلو فراموش كنه. بالاخره تو فوتبال ايران50% درصد كار روحي و روانيه ديگه.

GAME_OVER

کاربر ممتاز
واقعا این ملوان تیمی نبود که بتونه از ما امتیاز بگیره ...:razz:
گردان دو تا گل خورد که هر دوش مقصر بود مخصوصا اولی آخه اون توپ بود که نتونی بگیریش ؟ تو این دو بازی اندازه 7 8 بازی نیلسون گل خورده من نمیدونم وقتی نیلسون مصدم نیست چرا اینو بازی میدن ....
انصاری فر هم بخاطر یه دقیقه خودشو 3 کارته کرد ..کلا همه رو اعصاب بودن ..:razz:

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
گردان دو تا گل خورد که هر دوش مقصر بود مخصوصا اولی آخه اون توپ بود که نتونی بگیریش ؟ تو این دو بازی اندازه 7 8 بازی نیلسون گل خورده من نمیدونم وقتی نیلسون مصدم نیست چرا اینو بازی میدن ....

چمیدونم .. وقتی میذارنش رو نیمکت واسم قیافه هم میگیره:razz: .. همش الکی گل میخوره............ ااااااااااااه.............. باید میبردیییییمشون...
شانسم آوردیم این آخر آخرا گل نخوردیم!!!!..... :mad:

FREE DOOM

عضو جدید

كلا اين خطا هاي بي مورد مشكل كل فوتبال ايران.
واقعا اين گردان افت كرده. اگه نيلسون تو اين دو تا بازي بود چهارتا گل مفت نميخورديم.
البته طبق معمول روگل اول يه خطاي بيمورد پشت محوطه داديم و آخر سر هم كه به خاطر جاگيري نا مناسب شهاب گل خورديم(اصلا توپو نديد).وقتي 99% درصد گل هايي كه ميخوريم رو ضربات ايستگاهي هست چرا بايد اينقدر عصبي بازي كنيم و الكي پشت محوطه خطا كنيم.
رو گل دومي كه خورديم دقيقا همون مشكلي بروز كرد كه الان تيم ملي داره .يه بازيكن پشت سه تا دفاع گل زد.
چمن ورزشگاه اينقد بلند بود كه توپ حركت نميكرد .كيفيت تصاويرم كه افتضاح بود .گزارشگرم يك سره ور ميزد .حالا به همه اينا شادي بعد گل مازيارم اضافه كن .خلاصه دو ساعت حرص خوردم اصا يه وضي.......:wallbash:

من موندم چرا هادي نوروزي كه تو زمين ول ميچرخه بايد بمونه تو زمين اونوقت محمد نوري تعويض بشه.اي خدااااااااااااااااااااااااااااا...

FREE DOOM

عضو جدید
این زارع هم تا تو پرسپولیس بود همه ضربه های ایستگاهیش تو آسمون بود حالا واسم گل زن شد:razz:
اونم از خوشحالیش! عقده ای بدبخته نمک نشناس:mad::mad:

بازيكنارو تو همچين جاهايي بايد شناخت پرسپوليس رو فقط به خاطر منافع خودشون دوست دارن.همچين گزارشگر ميگه با بي مهري كنار گذاشته شدن انگار هفته اي سه تا گل واسه پرسپوليس ميزدن اونوقت تيم اخراجشون كرده.يادشون رفته تو زمين قدم ميزدن ........

شانسم آوردیم این آخر آخرا گل نخوردیم!!!!..... :mad:

اگه محمد نوريو تعويض نمي كرد امكان داشت گل سوم و بزنيم.اي خداااااااااااااااااااااااا........

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
این زارع هم تا تو پرسپولیس بود همه ضربه های ایستگاهیش تو آسمون بود حالا واسم گل زن شد:razz:
اونم از خوشحالیش! عقده ای بدبخته نمک نشناس:mad::mad:
آره تو پرسپولیس که بود هرچی شوت میزد میرفتن تو دریاچه مجموعه ورزشی آزادی
واقعا پرسپولیس جای هر بازیکنی نیست ...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
بازيكنارو تو همچين جاهايي بايد شناخت پرسپوليس رو فقط به خاطر منافع خودشون دوست دارن.همچين گزارشگر ميگه با بي مهري كنار گذاشته شدن انگار هفته اي سه تا گل واسه پرسپوليس ميزدن اونوقت تيم اخراجشون كرده.يادشون رفته تو زمين قدم ميزدن ........

اگه محمد نوريو تعويض نمي كرد امكان داشت گل سوم و بزنيم.اي خداااااااااااااااااااااااا........
کسی یادش میاد این ماز یار تو پرسپولیس کاشته گل کرده باشه ؟ من که یادم نمیاد ...
اسطوره و نماد بی غیرتیه .... کسی که بعد رفتنش به ملوان خودش اعتراف کرد که دل و دماغ بازی نداشته و تو زمین فقط راه میرفته..
اینم اگه اشتباه گردان نبود گل نمیشد ..کلا پرسپولیس از گلر شانس نداره .. حیف که رویانیان اشتباه کرد و آسمیرو از دست داد ...
چیزی که منو ناراحت میکنه حرکات این بی غیرت نیست از این ناراحتم که میتونستیم برنده باشیم اگه گردان اینقد اشتباه نمیکرد اگه بازیکنامون قدر موقعیتایی که تو جریمه حریف بدست آوردن رو میدونستن ..متاسفانه ما هم مثل تیم ملی رو ضربات ارسالی و سانتر مشکل داریم ...میتونستیم اختلافمونو با صدر 3 امتیاز کم کنیم ...:razz:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

دقیقا بازیکن هایی که فصل قبل از پرسپولیس رفتن هیچکدوم در حد پرسپولیس نبودن و یه سری دیگه شون هم این فصل باید برن مثه هادی نوروزی-غلام رضا رضایی-نقی زاده و...
کلا هر بازیکنی میاد پرسپولیس افت میکنه شهاب گردان تو ذوب آهن عینه کانگرو می پرید برا تو پ ها حالا اومده پرسپولیس از تو نافش توپ میره تو گل

GAME_OVER

کاربر ممتاز
دقیقا بازیکن هایی که فصل قبل از پرسپولیس رفتن هیچکدوم در حد پرسپولیس نبودن و یه سری دیگه شون هم این فصل باید برن مثه هادی نوروزی-غلام رضا رضایی-نقی زاده و...
کلا هر بازیکنی میاد پرسپولیس افت میکنه شهاب گردان تو ذوب آهن عینه کانگرو می پرید برا تو پ ها حالا اومده پرسپولیس از تو نافش توپ میره تو گل

نوروزی یه بازی خوبه دیگه مییییره تا 2 ماه دیگه ..تو بازی ذوب آهن واقعا خوب بود .. رضایی هم که مثل همیشه رو اعصابه ..کاظمیان هم اصلا در حد پرسپولیس نیست ...ولی خدایی نقی زاده از وقتی اومده زحمت کشیده ..اونم بازیکنای جدیدمون بیان برا نیمکت خوبه ..