خداحافظی مغناطیسی . . . .

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همیشه موفق و پیروز باشید. ایکاش نمیرفتید. هر چند گفتن این حرف تاثیری نخواهد داشت اما بازم میگم ایکاش نمیرفتید.
حلال خوشون اولسون الله امانیندا.

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداحافظ ای شعر شبهای روشن:gol:
خداحافظ ای آبی روشن عشق
:gol:
خداحافظ ای همنشین همیشه
خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
تو تنها نمی مانی ای مانده بی من
تو را می سپارم به دلهای خسته
تو را می سپارم به دامان دریا
تو را می سپارم به رویای فردا
به شب می سپارم تا نسوزد
به دل می سپارم تا نمیرد
اگر سبز رفتی اگر زرد ماندم
خداحافظ ای داغ بر دل نشسته

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی دارم میرم؟؟؟
کجا میری؟؟؟؟:surprised:
خوب به اینترنت دسترسی نداری؟؟؟:surprised:
باشگاه 4 تا عضو خوبم که داشته باشه باید همینا هم برن.......

3erERFAN

عضو جدید
سرامیست عزیز .... تازه درد دل منو فهمیدی و دونستی اینجا جای موندن نیست... راستی عنوان تاپیکت منو یاد امتحان چند روز پیشم انداخت... فصل آخر مواد پیشرفته ... مغناطیس .. چقدر استاد تند تند درس داد هیچی نفهمیدم .... امیدوارم با رفتن عرصه ی جدیدی از رندگی برات آغاز بشه و پیشرفت های زیادی توی دنیای واقعی داشته باشید همون طور که الان هم پیشرفت دارید مهندس. انشااله دکتری قبول بشید . موفق باشید
خوبه حالا خودتم تازه واردی!!! هم چین میگی تازه درد دل منو فهمیدی و دونستی اینجا جای موندن نیست انگار 4 .5 ساله اینجایی!!!

ما که نفهمیدیم معنی این کارا چیه!!!:razz:

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
امام علي(ع) مي فرمايند: روزگار مامور گشته به پراكنده كردن كساني كه با هم الفت و انس دارند.

مگنت عزيز، توي همين مدت كوتاهي كه با هم بوديم و مثل برق و باد گذشت، جز خوبي ازت چيزي نديدم. از صميم قلب ميگم كه مثل يه برادر بزرگتر برام بودي؛ هر چند كه يه سال بالايي هم برام محسوب ميشدي و جايي كه بحث علمي ميشد به خودت ارجاع ميدادمش؛ چون ميدونستم كه هم باسواد تر از مني و هم عاقلتر.
:redface:

شايد "ايكاش اينجا بموني" ديگه فايده نداشته باشه؛ منم مثل خودت شده بودم؛ ولي بدون توي اين باشگاه هميشه براي عزيزاني مثل خودت جا هست و دست به سينه ميشينيم تا دوباره برگردي
:)

اميدوارم هر جا هستي موفق و پيروز باشي و همچنان محكم و استوار و سربلند
به يادمان باش كه به يادتيم دوست عزيز
حق نگهدارت

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
سلام!!

در شک رفتنون هستم هنوز !!

با اینکه مدت کمی از آشناییمون میگذشت اما ...

خدا آخر و عاقبت هممون رو بخیر کنه!!

.
.
.

نمیدونم چیی بگم؟!

هر جا هستید شاد و موفق و سلامت باشید ...

خدانگهدار!!

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با اینکه شناخت زیادی نسبت بهت نداشتم ولی تو بعضی تاپیکا دیدمت.دلیلشو نمیدونم ولی خواهش میکنم نرو.....هرچند میدونم تاثیر نداره
به هر حال...............یُلون آچئک اُلسون

L_1363

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میشه یکی توضیح بده آخه چرا ما باید بهترین ها رو تو این تالار از دست بدیم؟اون هایی که میتونن جلوی این رفتن ها رو بگیرن، لطفا یه کاری بکنند..........
ما همه منتظر بازگشت“magnet” میمونیم.

هر وقت تو زندگي رسيدي به جايي که يه در بزرگ با يه قفل گنده داره اصلا نترس
چون اگه قرار بود باز نشه به جاي در، ديوار مي ذاشتن

آخرین ویرایش:

MASOUD.S

عضو جدید
چرا همه ی مدیرایی که خداحافظی می کنن ترک زبانن؟! مشکلی برای ترکا این به وجود اومده؟!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مگنت جان ........ناراحت شدم
امیدوارم که باشین و به خصوص هم رشته ای هاتون رو از دانش خودتون . همچنین دوستانتون رو از محبتتون بی بهره نفرمایین .......به نظر من رفتن شما فقط پاک کردن صورت مسئله است .........در شرایطی که حل اون با توجه به شبهه هایی که پیش اومده کار چندان دشواری نیست .
خداحافظی نمیکنم ........چون دوست دارم هم شما و هم خسرو شاهی عزیز باشین
علی یارتون .......

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خدا حافظی بکنم یا نکنم شما که قرار نیست دست از سرما برداری!:Dپس خدا حافظی نمی کنم!
و اما بعد!
عذرخواهیتو میپذیرم و حلالت میکنم:D نبینمت دیگه اینورا:biggrin:

واما بعد بعد....

ناراحتم از اینکه دوستان خوبی مثل شما و آقا مسعود و...دارید میرید
و امیدوارم شرایط بگونه ای مساعد شه که شما وسایر دوستانمون موندگارشید!
و من الله التوفیق

baran0

عضو جدید
من که دلم گرفت از رفتنت با اینکه خیلی از دوستیمون نمیگذره از طرفی دیگه من از کجا باید یوزر سایت هایی معروف مثل ساینس رو ازکجا بیارم بابا با رفتنت مارو هم داغون کردی بهرحال من که از رفتنت ناراحتم آخه با اینکه منو خیلی نمیشناختی به من یوز دادی بازم ممنونم از لطفت باران

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت

سلام .

سرانجام انسان به جایی می رسه که احساس میشه باید تغییری رو انجام بده .
شاید این وسط کاتالیزورهایی هم باشه ، اما دیر یا زود این موقع فرا می رسه .

اول اینکه از همه دوستان ، کاربران و .. که حین بحث های سیاسی و اعتقادی و فوتبالی و علمی و قومیتی و ادبیاتی و الخ ! ، ناراحتشان کرده ام یا موجبات عصبی شدن یا دلگیر شدنشان را فراهم کرده ام ، عذرخواهی و حلالیت می خواهم .

دوم هم اینکه عذرخواهی اصلی رو به مدیر خوب تالار مواد بدهکارم که چون کاری رو قبول کردم ولی نشد که ادامه بدم . مطمئنم که با توجه به قدرت علمی و مدیریتی شون کمبودی متوجه تالار مواد نخواهد شد ، چه حتی که کاربران قوی تر و ... هم هستند که کمک کنند . پوزش دیگر من هم برای این است که نشد استعفای درست حسابی بدم ! ، این نوشته را از من به عنوان استعفای اجباری قبول کنید لطفاً . ممنون

سوم هم اینکه دوستانی که احیاناً کاری داشته باشند ، از گزینه ی ارسال ای میل در صفحه پروفایل می تونند منو از حالشون باخبر کنند. خوشحال میشم .
دوستان بسیاری را از باشگاه مهندسان داشته ام و خواهم داشت . امیدورام روزی برسه که بتونم از موفقیت تک تکشون باخبر شم . شرمنده که نشد تک تک ازتون خداحافظی کنم .

ممنون .

و خداحافظ

سلام
تصمیم در مورد اینکه چه تاپیکی در کدوم تالار قرار بگیره به عهده مدیر تالار و مدیر سایت هست و مدیر هر تالاری مستقلا می تونه در این مورد تصمیم بگیره. هر چند این نحوه اعتراض شما به انتقال یک تاپیک به تالار دیگه رو شایسته نمیدونم ولی این اختلاف نظر باعث نمیشه زحمات شما نادیده گرفته بشه. بنده از جانب خودم و سایر مدیران صمیمانه از زحمات شما برای باشگاه تشکر می کنم و امیدوارم هر جا هستید موفق و پیروز باشید. اجرتان با خدا.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تصمیم در مورد اینکه چه تاپیکی در کدوم تالار قرار بگیره به عهده مدیر تالار و مدیر سایت هست و مدیر هر تالاری مستقلا می تونه در این مورد تصمیم بگیره. هر چند این نحوه اعتراض شما به انتقال یک تاپیک به تالار دیگه رو شایسته نمیدونم ولی این اختلاف نظر باعث نمیشه زحمات شما نادیده گرفته بشه. بنده از جانب خودم و سایر مدیران صمیمانه از زحمات شما برای باشگاه تشکر می کنم و امیدوارم هر جا هستید موفق و پیروز باشید. اجرتان با خدا.

اقای مدیر محترم جبهه گیری و رفتار غضبناک شما و سایر مدیران محترمه بر کسی پوشیده نیست
هر مدیری که این نوع تصمیمان ناسنجیده و دور از ذهن و رو میگیره مطمئن باشین فردی بیمار و متحجره که با این رفتارش عقده های حقارت خودشو خالی میکنه
از زحمات شما و سایر مدیران کمال تشکر را دارم

من برای دوستانی که از اینجا رفتن ارزوی خیر و سلامت میکنم و تشکر میکنم که زودتر این تصمیم عاقلانه رو گرفتند

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
خیلی ناراحت شدم که از پیشمون رفتی :( ...
هر کاری می کنی ... ان شالله موفق باشید... ما که نفهمیدیم چرا رفتی؟

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

جناب محترم ادمین، من نه شمارو میشناسم نه magnet. فقط در همین حد میدونم تو این مدت که ایشون دستیار مدیر تالار مواد بودند، واقعا عالی کار کردند و هیچی کم نذاشتند. برخوردشون با کاربرای تالار مواد، فوق العاده بود... به نظر من به این راحتی از یه مدیر خوب گذشتن، خیلی کار درستی نمیتونه باشه... من اگه مدیر یه جایی بودم که یکی از مدیران زیر دستم به دلیل اختلافات مجبور به ترک پستش شده بود، سابقه مدیریتیشو بررسی میکردم و اگه میدیدم خوب بوده، با چنگ و دندون سعی در رفع اختلاف و نگه داشتن ایشون میکردم...
شما میتونید یه تاپیک در تالار مواد بزنید و از بچه های اون تالار که با Magnet در ارتباط بودن، نظر خواهی کنید... ببینید چجوری ازشون تعریف میکنند. رفتن ایشون باعث دلخوری خیلیا میشه.... هدف از اینجا اومدن و دور هم جمع شدنا چیه جناب admin؟ چرا هر روز باید یکی پست خداحافظی بزنه و بره؟ نزارید کاربران خوب سایت برن... :(

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سلام .

اول اینکه از همه دوستان ، کاربران و .. که حین بحث های سیاسی و اعتقادی و فوتبالی و علمی و قومیتی و ادبیاتی و الخ ! ، ناراحتشان کرده ام یا موجبات عصبی شدن یا دلگیر شدنشان را فراهم کرده ام ، عذرخواهی و حلالیت می خواهم .

دوم هم اینکه عذرخواهی اصلی رو به مدیر خوب تالار مواد بدهکارم که چون کاری رو قبول کردم ولی نشد که ادامه بدم . مطمئنم که با توجه به قدرت علمی و مدیریتی شون کمبودی متوجه تالار مواد نخواهد شد ، چه حتی که کاربران قوی تر و ... هم هستند که کمک کنند . پوزش دیگر من هم برای این است که نشد استعفای درست حسابی بدم ! ، این نوشته را از من به عنوان استعفای اجباری قبول کنید لطفاً . ممنون

سوم هم اینکه دوستانی که احیاناً کاری داشته باشند ، از گزینه ی ارسال ای میل در صفحه پروفایل می تونند منو از حالشون باخبر کنند. خوشحال میشم .
دوستان بسیاری را از باشگاه مهندسان داشته ام و خواهم داشت . امیدورام روزی برسه که بتونم از موفقیت تک تکشون باخبر شم . شرمنده که نشد تک تک ازتون خداحافظی کنم .

ممنون .

و خداحافظ

چقدر زود برچسب مدیر بازنشسته پایین اسمتون زدن....رفتنتون واقعا ناراحت کننده بود اصلا انتظار نمیرفت که روزی اینجارو ترک کنید
واقعا حیف نیروی به این خوبی که باشگاه از دست داد.....شخصیت شما بی نظیر بود و کمیاب...
شما خیلی پرتوان و انرژی واسه باشگاه وقت میگذاشتین خیلی خوب خیلی مفید....

.
.
.
واقعا ناراحت شدم....
هرجا هستید موفقو پیروز باشید:gol:

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما میتوانید علمتان را در هرمکان و زمانی به دیگران منتقل کنید
بهترین کار ممکن را با رفتن از این سایت انجام دادید
هرجا هستید موفق باشید

نقاب خردادی

کاربر بیش فعال
خیلی زود گذشت اما من به یادت هستم همچنان

خیلی زود گذشت اما من به یادت هستم همچنان

سلام .

ممنون .

و خداحافظ

کاشکی بودی

یا بر میگشتی