الگوتون تو زندگی؟؟؟؟

سهراب1991

عضو جدید
خیلی ها میگن برای اینکه موفق باشی تو زندگیتون باید الگو داشته باشید
شما الگو دارید توی زندگیتون؟؟؟

چه کسی الگو زندگیتونه؟؟؟

((چراشم دوست داشتید بگید؟؟؟))

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
الگوی زندگیم پدر مادرمن..همیشه از پدرم یاد گرفتم اگه شکست خوردم تو زندگی هیچ وقت نشکنم و خیلی قوی با هر مشکلی برخورد کنم..و از مادرم صبر زیادی که تو زندگی داره...

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو بچگی الگوم رابین هود بود :D
دوس داشتم بزرگ شدم مثه اون باشم

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
الگوی من
امممم راستش خودم;)
دلیلشم اینه بلدم خوب زندگی کنم یعنی بیشتر وقتا بلدم
میتونم مسائل زندگی رو حل کنم
محکم باشم
قر نزنم
و خیلی یزای دیگه

سهراب1991

عضو جدید
الگوی زندگیم پدر مادرمن..همیشه از پدرم یاد گرفتم اگه شکست خوردم تو زندگی هیچ وقت نشکنم و خیلی قوی با هر مشکلی برخورد کنم..و از مادرم صبر زیادی که تو زندگی داره...
الگوهای قوی انتخاب کردین
اومیدوارم همیشه موفق باشید...

REYMOND00

کاربر بیش فعال
الگوی من تو درس و تلاش برای درس یکی از هم رشته ایهای دانشگاهمونه که 6 تا رتبه 1 آورد تو ارشد ...با معدل 18/5...80% هم زبان زد...من برا ارشد که می خوندم روزی نبود که ازش یاد نکنم و همش به خودم می گفتم می شه...وقتی یکی تونسته پس تو هم می تونی ...حالا اشکال نداره اولین نفر نباشی که 6 تا 1 آورده اما می تونی اولین کسی باشی که 7 تا 1 آورده...ولی خب متاسفانه بخاطر اینکه یکی از درسامو (برام اصلی بود)2 تا درسو بیشتر تک رقمی نیاوردم................
و خب تو درس هم هم این آقا و هم فرید مر...که پدر علم زمین شناسی ایرانه...متاسفانه از دانشمندان خارجیمون زیاد نمی شناسم...
تو اخلاق هم فک کنم شیخ بهایی!!که نمی شناسمش اما کشکولشو بارها خوندم...
البته می شه آدم تو هر گرایشی و هر بخشی از زندگی الگوی خاصی داشته باشه!!
مثلا تو ورزش هم همیشه مایکل فلپس تو ذهنم هست!!با اینکه نه المپیک شرکت کردم و نه حتی رفتم...اما از همین دور هم که هست تحسینش می کنم...و تو سالهایی که مسابقاتی شرکت می کردم همیشه اینکه نباید تسلیم شد تو ذهنم بود و همیشه هم فراتر از اونی که تو تمرینات بودمم تو مسابقات ظاهر می شدم...چه بسا رتبه ای هم نمیاوردم اما بهتر از قبلم می بودم...
تو روابط اجتماعی آنتونی رابینز و دیل کارنگی و وین دایر.........
از نظر روانشناسی و رفتار اجتماعی هم خیلیا هستن!!!!!یه چیز از کافکا دوس دارم یه چیز از زولا...جایی از شریعتی و جایی از کوروش...جایی از امام علی جایی از قرآن...خلاصه که خیلی چیزا هستن و خب همه همه چیزاشون کامل نیست که بخوام یه نفرو بگم یا همه خصوصیات یک نفر خوب نیست که بشه اسم ببرم که فقط همین یه نفر...و خیلی از آدما هستن که دست به دست هم دادن تا من رو تشکیل بدن!!مثلا حتی تو زمینه آدم فضایی ها فون دنیکن و تو ماورا طبیعه خیلی تحت تاثیر مودی هستم...و زندگیهای مختلف تحت تاثیر ال وایس...
اینا باهم جمع می شه و می شه من!

m.sabri

عضو جدید
من هنوز کسیرو که از همه لحاظ عالی باشه پیدا نکردم... اونم این دورو زمونه....:razz: