๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑..๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑ ..๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑ " یه برگه از کیفتون بیارید بیرون " ๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑..๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑ ..๑Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ๑

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاری عزیزم اول از همه به خودت تبریک میگم خانم معلم باحالو مهربون..

بعدشم به آگاهدخت عزیزم...

حالا که رفتیم رو سن به خواهر و شوهر خواهر عزیزمم تبریک میگم...

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
من عاشق روزمعلم بودم چون چن روزمونده به جشن معلمامون خوب میشدن:D

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اول روز معلم رو به همه ی معلمای سایت تبریک می گم(مبارک شما هم باشه پار مهر عزیز)
راجع به اون جمله ی یه ورقه در بیارید،من خیلی این جمله رو وقتی سر زنگ انشا معلممون به زبون می آوردن مخصوصا دوره ی راهنمای دوست داشتم.یاد آوری شیرینی بود.ممنونم از دعوتت.
:gol:

نادین

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول این روز قشنگ رو به پامهر عزیزم که منو دعوت کرد تبریک میگم.....;):gol:
بعدبه معلم عزیزدوران دبیرستانم خانم بهبهانی عزیز،معلم ریاضی،هندسه وجبرکه عاشقاته دوستش میدارم تبریک میگم.....:gol::heart:
بعدم به استادای عزیزم این روز رو تبریک میگم....البته فقط به 3تاشون:استادتجزیه،آلی ومعدنی.....:gol:
امیدوارم همیشه تمام این بزرگوارانی که نام بردم در زندگیشون موفق وپیروز باشن......والبته همیشه مابتونیم یه کاری بکنیم که ازمون راضی باشن....;)

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
منم این روز رو به استارتر و همه معلم ها تبریک می گم

معلم خوب، معلم سخت گیره،استاد سخت گیره همونی که باعث شه نگاهت عوض شه و اون درسو هم خوب یاد بگیری هم اونقدر درگیرش شی که حتی بعد سالها یادت نره
مدیون همه معلم های مدرسه و دبیرتانمون هستم حتی بی سوادشون
مدیون استادامم هستم حتی اگه برا عملی بجا نمره کامل بهم 16 داده باشه و باعث شه معدلم افت کنه؛ مدیونشم که مثل اون نباشم
مدیون همه استادایی هستم که خودخواهی و تبعیض اونها نیروی محرکه ماها بوده و هست

"ALPHA"

کاربر ممتاز
اینی که عنوان تاپیک یه برگه دربیاریده فکر کنم کلی خاطره بیاد جلو چشمون!!

بچه ها همیشه می گفتن می گیم برگه نداریم!! معمولا استادای سخت گیر برگه هم می آوردن و همه نقشه های ما رو آب می شد

یه بارم برگه ها رو برگردوند به خودمون و نفر اولی بدون این که بپرسه همه رو انداخت سطل آشغال خیلی حال داد اندازه استرسی که کشیدیم و حتی بیشتر!!

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پنجم دبستان که بودم یه معلم فوق العاده خشن داشتیم.... اقای معین فر... ولی با من خوب بود همیشه... منو مبسر کلاس میذاشت تا بچه ها شلوغ نکنن

ولی بچه ها ازم حساب نمیبردن... من عصبانی میشدم و میزدمشون.... ولی فایده ای نداشت...منم یه دفتر چه داشتم اسم مینوشتم...یکی بود خیلی شر بود همیشه اسمشو مینوشتم

یه روز معلم عصبانی شد از دستش .... اینقد کتکش زد بیهوش شد بعد یا کفشاش رفت روی سرش... همه از ترس مردن.... از اون به بعد همه ازم میترسیدن:w07:

نادین

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پنجم دبستان که بودم یه معلم فوق العاده خشن داشتیم.... اقای معین فر... ولی با من خوب بود همیشه... منو مبسر کلاس میذاشت تا بچه ها شلوغ نکنن

ولی بچه ها ازم حساب نمیبردن... من عصبانی میشدم و میزدمشون.... ولی فایده ای نداشت...منم یه دفتر چه داشتم اسم مینوشتم...یکی بود خیلی شر بود همیشه اسمشو مینوشتم

یه روز معلم عصبانی شد از دستش .... اینقد کتکش زد بیهوش شد بعد یا کفشاش رفت روی سرش... همه از ترس مردن.... از اون به بعد همه ازم میترسیدن:w07:

داییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی......
این چه کاری بود بابچه بدبخت کردی داهی جونم؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!:surprised::cry:
وای دایی من دیگه ازت میترسم!!!!!!!!!!!:cry:
داهی ....مطمینی این موجودی که توصیفشو کردی معلم بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!:surprised::surprised::surprised:تاحالا توعمرم از این معلماندیدم؟!!!!!!!:cry:
.
.
.
ولی دایی خیلی کار باحالی باهاش کردی......الحق که دایی خودمی...;)

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی......
این چه کاری بود بابچه بدبخت کردی داهی جونم؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!:surprised::cry:
وای دایی من دیگه ازت میترسم!!!!!!!!!!!:cry:
داهی ....مطمینی این موجودی که توصیفشو کردی معلم بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!:surprised::surprised::surprised:تاحالا توعمرم از این معلماندیدم؟!!!!!!!:cry:
.
.
.
ولی دایی خیلی کار باحالی باهاش کردی......الحق که دایی خودمی...;)

تازه اینکه چیزی نبود تو راهنمایی بچه ها رو با شیلنگ کتک میزدن.... جز یوسف... چون همیشه سر به راه بود:)

یادش بخیر

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز

خاله؟؟؟:eek:

نادین

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه اینکه چیزی نبود تو راهنمایی بچه ها رو با شیلنگ کتک میزدن.... جز یوسف... چون همیشه سر به راه بود:)

یادش بخیر

خب داهیه عزیز خودمی دیگهههههههههههههههههههههههههههه.....بهت افتخارمیکنم داهی جون....;)

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز

عجب بابا منم مبسر کلاس بودم امار دفترو میاوردم واسه بچه ها گند کاریاشونو میپوشوندم.چون دوسشون داشتم.ولی یوفس باید عوضشو از استخونت در بیارم کاری کردی پسر مردم غش کنه!یه روز بیا دانشگاه حسابی حساب اون طفل معصومو پس بدی:mad:

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اکثر معلمای که یادمه چه زن چه مرد یه جورای بیمار روانی بودن.عقده ای.یادمه یه خانوم معلمی بود چون صاحب پسر نمیشد از دختر نفرت داشت چند باری هم خودکشی کرده بود.اینقد وحشیانه بچه های 8ساله رو کتک میزد که تاچندین شب کابوسمون بود.چون بچه زرنگ تشریف داشتم هرگز کتک نخوردم.ولی چهره دوستامو هرگز فراموش نمیکنم.تازه تهدید میکرد اگه برید خونه لو بدید تنبیهات بدتر میشه

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب بابا منم مبسر کلاس بودم امار دفترو میاوردم واسه بچه ها گند کاریاشونو میپوشوندم.چون دوسشون داشتم.ولی یوفس باید عوضشو از استخونت در بیارم کاری کردی پسر مردم غش کنه!یه روز بیا دانشگاه حسابی حساب اون طفل معصومو پس بدی:mad:
خب منکه مرض نداشتم میخواستن ساکت بشن!!!دیراستی شنبه صبح طبقه پایین دانشگاه ساختمون قدیمیه تو کارگاه کامپیوتر کلاس دارم!جرات داری بیااز استخونم در بیارش :)

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اکثر معلمای که یادمه چه زن چه مرد یه جورای بیمار روانی بودن.عقده ای.یادمه یه خانوم معلمی بود چون صاحب پسر نمیشد از دختر نفرت داشت چند باری هم خودکشی کرده بود.اینقد وحشیانه بچه های 8ساله رو کتک میزد که تاچندین شب کابوسمون بود.چون بچه زرنگ تشریف داشتم هرگز کتک نخوردم.ولی چهره دوستامو هرگز فراموش نمیکنم.تازه تهدید میکرد اگه برید خونه لو بدید تنبیهات بدتر میشه

ولی ما خوبیش این بود! تنبیهات در ملا عام صورت میگرفت!

من از خدام بود تنبیه بشن بچه ها کلاس کلا تعطیل میشد! و صحنه های اکشن شروع میشد

حتی پسر معاون مدرسه که زرنگ بود و رفیقم بود بعضی وقتا کتک میخورد:)

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب منکه مرض نداشتم میخواستن ساکت بشن!!!دیراستی شنبه صبح طبقه پایین دانشگاه ساختمون قدیمیه تو کارگاه کامپیوتر کلاس دارم!جرات داری بیااز استخونم در بیارش :)
شنبه ظهرش هستم .بنظرم دوستاتم بیار تا بتونن جمعت کنن ببرنت خونه:neutral:ببین جانم مزه دوران ابتدای و راهنمایو دبیرستان به خاطرات شلوغ کاریشه.یادش یخیر دبیرستان تربیت به یمن قدوم منو دوساتم به دبیرستان جن زده معروف شده بود.روزای سردو برفی کلید پنکه ها که تو راهرو بودو میزدیمو در میرفتیم.یادشششششششششششششششش بخییییییییییییییییییییییییییییییییر

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی ما خوبیش این بود! تنبیهات در ملا عام صورت میگرفت!

من از خدام بود تنبیه بشن بچه ها کلاس کلا تعطیل میشد! و صحنه های اکشن شروع میشد

حتی پسر معاون مدرسه که زرنگ بود و رفیقم بود بعضی وقتا کتک میخورد:)
ماهم تنبیهات در ملا عام بود. هرچند مادختر بودیم وچقد وحشیانه برخورد میکردند.خداخدا میکردیم سال بعد معلممون مرد باشه.اقایون برخوردشون با دختر بچه ها خیلی خوب بود روزی چندبار دردمونو مینداختن رو سر پسرا.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شنبه ظهرش هستم .بنظرم دوستاتم بیار تا بتونن جمعت کنن ببرنت خونه:neutral:ببین جانم مزه دوران ابتدای و راهنمایو دبیرستان به خاطرات شلوغ کاریشه.یادش یخیر دبیرستان تربیت به یمن قدوم منو دوساتم به دبیرستان جن زده معروف شده بود.روزای سردو برفی کلید پنکه ها که تو راهرو بودو میزدیمو در میرفتیم.یادشششششششششششششششش بخییییییییییییییییییییییییییییییییر
من جزو پرسنل حراست دانشگام...دیگه گفتن نداره!فقط همین !!! ما تو دبیرستان باروت میساختیم!:)

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جزو پرسنل حراست دانشگام...دیگه گفتن نداره!فقط همین !!! ما تو دبیرستان باروت میساختیم!:)
ایووووووووووووووول باروتو خوب اومدی.اگه شما جرات ترکوندنشو نداشتید ما یک بار چندتا محلول از ازمایشگاه اوردیم شیرین کاریمون گل کرد کلاسو فرستادیم رو هوا یک شیشه سالم نموند.اگه شد فردا فیتیله بیچت میکنم:biggrin:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترقه رو که صد در صد میترکونیدم!!!!چطوری فیتیله پیچ میکنی اونوخت؟

lailiya

کاربر فعال
ای خدا به کی بگم استاد .... فردا واسه ما امتحان میان ترم گذاشته:cry:

"ALPHA"

کاربر ممتاز
ای خدا به کی بگم استاد .... فردا واسه ما امتحان میان ترم گذاشته:cry:

جمعه ها کلاس دارین؟؟ دانشگاه؟؟ یا آموزشکده اینا؟ حتما براش روز معلم بگیرین!! حداقل شیرینی چیزی!

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همین اخرین باری که ایلام زلزله اومد فک کنم پارسال بود!!!

یه استاد خانم داشتیم تو دانشگاه یه استاد خانم داشتیم! اصلا سروقت کلاس نمیومد!

یه هفته میومد دو هفته غایب بود! بعد دخترای کلاس زنگ میزدن بهش واسه کلاس جبرانی و اینا

اقا ماهم خبر نداشتیم چخبره ..نمیرفتیم کلاس ینی کسی بهمون نمیگفت!

اقا یادمه من خواب بودم تو خونه!! مامانم صدام زد گفت بدو بیرون زلزله اومده! گفتم ب جهنم بذار بیوفته روم

بذار بکپیم بابا!

شما نگو همون لحظه خانما تو کلاس درس بودن..همه با جیغ و داد زده بودن بیرون از دانشگاه

بسی با دوستان خندیدیم

بالا