تشخیص کیبورد از بارکدخوان

persian_arian

عضو جدید
سلام بر همه دوستان
من یک textbox دارم که می خوام فقط از طریق بارکد خوان اطلاعات وارد کند و از طریق کیبورد نتونه اطلاعات وارد کنه .حالا من چه طوری می تونم بارکد خوان را از کیبورد تشخیص بدم .بارکدخوان مثل کیبورد کار میکنه.با enable,disable ,e.handle=true,readonly=true هم مشکلم حل نمیشه .بارکدخوان هم کنترل خاصی نداره که بتونم ازش استفاده کنم.
ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی روش وقت گذاشتم اما راه حلی پیدا نکردم:cry:

persian_arian

عضو جدید

ialex

عضو جدید
سلام بر همه دوستان
من یک textbox دارم که می خوام فقط از طریق بارکد خوان اطلاعات وارد کند و از طریق کیبورد نتونه اطلاعات وارد کنه .حالا من چه طوری می تونم بارکد خوان را از کیبورد تشخیص بدم .بارکدخوان مثل کیبورد کار میکنه.با enable,disable ,e.handle=true,readonly=true هم مشکلم حل نمیشه .بارکدخوان هم کنترل خاصی نداره که بتونم ازش استفاده کنم.
ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی روش وقت گذاشتم اما راه حلی پیدا نکردم:cry:

سلام دوست عزیز
فکر کنم این مقاله مشکل شما را حل کنه .
http://code.msdn.microsoft.com/windowsdesktop/Using-Barcode-Reader-In-C-e5172a25

مرسی دوست عزیز
بارکدخوان من از نوع usb است . می تونم از این کدها استفاده کنم؟یعنی راه حلی نیست که برای همه نوع بارکدخوانی استفاده بشه ؟

بعید میدونم این مقاله پاسخ دوستمون باشه. مشکل این دوستمون غیر فعال کردنه کیبورد هست و مقاله در رابطه با استفاده از بارکدخوان.

bthgh

عضو جدید
لطفا مشخصات کامل بارکد خوان خودتونو بدین تا بتونم بهتر کمک کنم

persian_arian

عضو جدید
لطفا مشخصات کامل بارکد خوان خودتونو بدین تا بتونم بهتر کمک کنم
بارکد خوان من از نوع usb است بدون نیاز به نصب درایور خاصی .می خوام تشخیص بدم از نوع بارکدخوان یا کیبورد .
البته یک سری کد از سایت code project گرفتم اما با کارکتر های اعداد مشکل دارم .ممنون میشم کمکم کنید.