گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

ستاره67

عضو جدید
سلام بچه ها چطورین؟
خونه تکونی کردین؟
ما لوسترامون مونده من دیگه حالشو ندارم پاک کنم
سلام به روی ماهت آلما جون.خسته نباشی عزیزم.
آره دیگه من که یه دستمال گرفتم دستم دو بار کشیدم رو میز که فردا نگن کار نکرد.:D
لوستر!!!؟؟؟؟شما چه مایه دارید.با این گرونی و یارانه و ....لوستر روشن می کنید؟؟؟:D

ستاره67

عضو جدید
سلام چطورین؟؟؟
انگار بچه ها موجود نیستن ؟؟!!
:(
سلام دوست عزیز.ممنون.شما خوبید انشاله؟؟
بله انگاری هنوز مواد منفجره هاشون از دیشب مونده:D

بابا دپرس شدم ازین کم کاری شیمیا!
4 سال پیش همه سایت یه طرف بود، مهندسی شیمی یه طرف :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
نفرمایید الان دیگه بچه ها پیداشون میشه.
من با اجازه مرخص شم.شبتون بخیر.

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بابا دپرس شدم ازین کم کاری شیمیا!
4 سال پیش همه سایت یه طرف بود، مهندسی شیمی یه طرف :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
سلام جناب...........
یه سوال داشتم از خدمتتون
تو این 4 سالی شما کجا تشریف داشتین که زیارتتون نکردیم؟؟!!:surprised:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آقا محسن شما معلومه پسر حرف گوش گنی هستی ولی این حامدو بهنام باشگان ولی اینجا نمیان ویدام که نیست.نگارم که میگفت زود بیاین خودش اینجوری.اونا که اومدن من میرم تا همه غصه بخورن:razz:

همین که من اومدم بسه دیگه.........:cool:

student.sh86

عضو جدید
آقا محسن شما معلومه پسر حرف گوش گنی هستی ولی این حامدو بهنام باشگان ولی اینجا نمیان ویدام که نیست.نگارم که میگفت زود بیاین خودش اینجوری.اونا که اومدن من میرم تا همه غصه بخورن:razz:

سپیده ه ه ه جووون.....اومدم................سلام.......................فقط 45 دقیقه تاخیر داشتم که :دی

سلام به همه بچه های حاضر

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام داداش حسین
چطوری؟
خیلی ممنون شما خوبین
زنده یاد لویی پاستور دروصیت نامه اش گفت :
در هر حرفه ای که هستید، اجازه ندهید با بد بینی های بی حاصل، آزرده شوید و نگذارید بعضی لحظات تاسف بار که ناگزیر برای هر ملتی پیش می آید، روحیه خوب شما را به یاس و نا امیدی بکشاند.در آرامش حاکم بر آزمایشگاه ها و کتابخانه هایتان زندگی کنید، نخست از خود بپرسید :
من برای کشور خود چه کرده ام؟و این پرسش را اینقدر ادامه دهید تا به احساس شادی بخش و هیجان انگیز برسید که شاید سهم کوچکی از پیشرفت و اعتلای بشریت داشته اید !
علی رغم هر پاداشی که در برابر تلاش هایتان در زندگی دریافت می دارید، باید در انتهای هر مرحله بتوانید با جسارت و صدای بلند تکرار کنید : آن چه در توان داشته ام انجام داده ام...

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز

:gol:سلام سپیده من اومدم ولی امشب سرعت خیلیکمه

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان...سلام بر مهندسان..سلام بر دانشجویان...سلام بر فارغ التحصیلان...سلام بر پشت کنکوری ها...سلام بر بیکارها..سلام بر شاغل ها

ihih_jimbo

عضو جدید
اسلام و علیک و رحمته الله
ان شاالله که امشب بچه های باشگاه خسته نیستن و مثل دیشب نمیشن رفیق نیمه راه;)

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بالا