آقایون هم باید آشپزی کنند ؟

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط گند ممممیزنن،البته بعضیاشون

این کلمه اصلا زیبا نبود.. هرچقدر هم که نتونن درست کنن. که حتما میتونن غذاشونو خوب درست کنن.. این حرف رو بیان کنید..
با احترام تر صحبت کنید.. حالا با همون بعضی ها هم با احترام..
ممنونم.

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

آقایون هم باید آشپزی کنند؟

1) آره ...چرا که نه ؟

2 ) زرشک ...عمرا

گزینه3:وظیفه شون هستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت:mad:

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه بکنه کرده دیگه،ولی خودم دوست ندارم آشپزی آقایونو ، چیه آخه مرد ام میره آشپزخونه:razz:

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بگو ببینم میخوای چی بگی.....
حرف حق تلخه؟:biggrin:

اولا که تحقیقـــــــــات نشان داده
اونقدر که موی سر خانم ها تو غذا پیدا میشه :razz:
موی دست آقایون پیدا نمیشه :D

دومــــــــــــا
آقایون بعد از شستن دستها
با دست کش کار میکنن :ی :w11:

hasan_g2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببنید این موضوع یکجورایی موضوع خانوادگی ، نباید علنی بشه ...
آخه تو کجای دنیا ، مردها که در بازه زمانی از ساعت حدود 4 الی 8 شب میرسند خونه ، آشپزی می کنند ؟؟؟
جدا کمی واقع بین باشیم ...
اگر مردی قرار باشد ساعت 6 صبح برود سر کار و حدودای 5-6 عصر برگردد خانه و تازه آشپزی هم بر دوشش باشد ، فکر می کنید پایبند زندگی می ماند ؟
صد در صد نه ...
مطمئن باشد یک همچین مردی اولا وجود ندارد و به فرض وجود ، مثل این فیلم ایرانی ها ، اسیر عشق خیابانی شده و از خانه گریزان میشود ...
من مطمئنم حداقل در 90 درصد موارد ، مردها ( با وجود تبحر فروان در آشپزی ... ) در منزل آشپزی نمی کنند ( اون 10 درصد هم کبابی باد بزنند ، پیتزایی درست کنند یا ... )
تنها خطر ممکن و پیش رو ، شستن ظرفهاست ...
آن هم چاره ای ساده دارد ( از اینجا به بعد مردونه است و خانم ها نباید بدانند ... )

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببنید این موضوع یکجورایی موضوع خانوادگی ، نباید علنی بشه ...
آخه تو کجای دنیا ، مردها که در بازه زمانی از ساعت حدود 4 الی 8 شب میرسند خونه ، آشپزی می کنند ؟؟؟
جدا کمی واقع بین باشیم ...
اگر مردی قرار باشد ساعت 6 صبح برود سر کار و حدودای 5-6 عصر برگردد خانه و تازه آشپزی هم بر دوشش باشد ، فکر می کنید پایبند زندگی می ماند ؟
صد در صد نه ...
مطمئن باشد یک همچین مردی اولا وجود ندارد و به فرض وجود ، مثل این فیلم ایرانی ها ، اسیر عشق خیابانی شده و از خانه گریزان میشود ...
من مطمئنم حداقل در 90 درصد موارد ، مردها ( با وجود تبحر فروان در آشپزی ... ) در منزل آشپزی نمی کنند ( اون 10 درصد هم کبابی باد بزنند ، پیتزایی درست کنند یا ... )
تنها خطر ممکن و پیش رو ، شستن ظرفهاست ...
آن هم چاره ای ساده دارد ( از اینجا به بعد مردونه است و خانم ها نباید بدانند ... )

خیلی هم وجود دارد :D
اون اولا که کوچولو بودم یادمه همیشه با بابام با هم غذا درست میکردیم(سه تایی: منو داداشمو بابام) تازه یادمه یه بار کل اشپزخونه رو فرستادیم رو هوا.:w21:
الانم تقسیم کار داریم تو خونه ضرفا با منو بابامه غذا با مامانمو داداشم !!

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
کلا آشپزی توی خونه از کارهای خانموماس .. و مردهای گرامی در نقش موش آزمایشگاهی
شوخی کردم :D

ولی برای تنوع مردها هم آشپزی کنن خیلی خوبه ..
توی فامیل ما که مردها همه استاد آشپزی هستن (ارثی هست هنر آشپزیمون) .. من آشپزیم خوب نیست .. یعنی غذا درست نمیکنم .. ولی اگر پاش بیفته درست کنم انگشتاتون هم میخورین :D

.........
یه چیزی بگم
اینکه میگین از وظایف زن هست یا مرد بنظرم درست نیست
کلا از واژه "وظیفه" بدم میاد

وقتی دو نفر رفتن زیر یه سقف خب هر کس یه کاری رو برعهده میگیره .. و لزومی هم نیست همیشه یک کار رو بکنه و بکارای دیگه کاری نداشته باشه

مشارکت .. آقا خانموما .. مشارکت در زندگی مفهوم زندگی رو میسازه ;)

gole ziba

عضو جدید
کلا آشپزی توی خونه از کارهای خانموماس .. و مردهای گرامی در نقش موش آزمایشگاهی
شوخی کردم :D

ولی برای تنوع مردها هم آشپزی کنن خیلی خوبه ..
توی فامیل ما که مردها همه استاد آشپزی هستن (ارثی هست هنر آشپزیمون) .. من آشپزیم خوب نیست .. یعنی غذا درست نمیکنم .. ولی اگر پاش بیفته درست کنم انگشتاتون هم میخورین :D

.........
یه چیزی بگم
اینکه میگین از وظایف زن هست یا مرد بنظرم درست نیست
کلا از واژه "وظیفه" بدم میاد

وقتی دو نفر رفتن زیر یه سقف خب هر کس یه کاری رو برعهده میگیره .. و لزومی هم نیست همیشه یک کار رو بکنه و بکارای دیگه کاری نداشته باشه

مشارکت .. آقا خانموما .. مشارکت در زندگی مفهوم زندگی رو میسازه ;)

لایک ;)