کلوپ آبیدلان.

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نرید تو تاپیک پرسپولیسیا

ایشالله فردا بازی رو ببریم و بچه ها شل بازی در نیارن

چشم ... فقط خواستم یه خورده کل کل کنم ....:gol: به امید برد در بازی فردا

زنده باد هرکی استقلالیه

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینطوری، شیطونه گولم زد :biggrin::surprised:

اونکه هی میومد در خونتونو میزدو فرار میکرد . چند وقتیه نیومده؟، بلا ملا سرش نیومده باشه.؟!

كاش نميرفتي:w05:
نميدونم والا ميگم چرا همه جا امنه و ارومه پ بگو نرگس نيست:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ژوزه دو ماه پیش:بچه ها ناراحت نباشین،شکست مقدمه باخته
یه ماه پیش:بچه ها چتونه؟! هر باختی مقدمه مغلوب شدنه
یه ساعت پیش:ای بابا اینا رو ببین.سرتونو بلند کنین.تا زمین نخورین امکان نداره له بشین
یه ماه دیگه:من روزای شیرین تر از این رو هم دیدم.با بیستا باخت خودتونو گم نکنین
آخر فصل:بچه ها اینم دسته دو که بهتون قولشو داده بود.بخورید و بیاشامید و به فکر دسته سه باشید

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به آبیدلان عزیز من رنگ آبیو دوست دارم آقا منم استقلالی
سلاممم
خوش اومدی به جمع آبیدلان عزیز.....

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ابیدلان عزیز
خوبین؟
به به میبینم همینجوری سیر ابیدلان داره روانه کلوب آبیدلان میشه؟؟؟؟:D
به کوری چشم هرچی لنگیه.........
خداکنه امروز اسقلال بره تا هم قهرمان نیم فصل بشه هم فاصلشو بازم سپاهن زیاد کنه
پس به امید پیروزی.....

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا
این قلعه نویی با اون امیر چند فصل قبل که هیچ با همین قلعه نویی فصل قبل هم فرق داره
هر چی بازیکن آورده شدن نقطه ضعف ، منوچهری فاجعه هست و نمیدونم چرا جرات نداره یه بازیکن جوون رو بذاره جاش ، بائو انگاری جون نداره و نون نخورده ، اکبرپور فقط عصبیه و بگیر نگیر داره
تیم اصلا تاکتیک نداره ، اصلا موقعیت گل نداشتیم جز دقیقه 92 که اونم رودباریان سوتی داد
این چه تیمیه ساخته ؟؟ تیم مظلومی با همه ضعفهاش بهتر بود از این تیم این 2 هفته اخیر
حقمون بود ببازیم ، با این وضع باید منتظر چهارمین قهرمانی سپاهان باشیم ، تصمیمات اول فصل پدرمون رو درآورده
اگه میخوایم قهرمان بشیم تو نیم فصل دوم امیر هم باید مثل استقلال به خودش بیاد و عوض شه
یه زمانی اومد طالب لو رو گذاشت جای برومند اما حالا این کار رو با امثال منوچهری نمیکنه ، اعتقاد داشتن به یه بازیکن هم حدی داره

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام رفقا.خوبین،این باختو تبریک میگم!.;)
البته دیگه درمورد بازی صحبت نمی کنم دیگه نقاط ضعف تیمو هممون میدونیم با اینوجود بد نبودن ،داور هم نیمه اول کمی بد وسختگیرانه سوت زد.
تبریک گفتم چون این باخت به قوی تر شدن تیم و مصرتر شدن سرمربی و مسئولان باشگاه برای رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت کمک میکنه.
بهمین خاطربشخصه ترجیح میدادم مساوی بکنیم تا ببریم،اما این باخت نیروی محرک خوبی واسه بستن تیم فوق قوی واسه هدفمون که قهرمانیه باشگاههای آسیاست هست،انشالله اینطور باشه.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا
این قلعه نویی با اون امیر چند فصل قبل که هیچ با همین قلعه نویی فصل قبل هم فرق داره
هر چی بازیکن آورده شدن نقطه ضعف ، منوچهری فاجعه هست و نمیدونم چرا جرات نداره یه بازیکن جوون رو بذاره جاش ، بائو انگاری جون نداره و نون نخورده ، اکبرپور فقط عصبیه و بگیر نگیر داره
تیم اصلا تاکتیک نداره ، اصلا موقعیت گل نداشتیم جز دقیقه 92 که اونم رودباریان سوتی داد
این چه تیمیه ساخته ؟؟ تیم مظلومی با همه ضعفهاش بهتر بود از این تیم این 2 هفته اخیر
حقمون بود ببازیم ، با این وضع باید منتظر چهارمین قهرمانی سپاهان باشیم ، تصمیمات اول فصل پدرمون رو درآورده
اگه میخوایم قهرمان بشیم تو نیم فصل دوم امیر هم باید مثل استقلال به خودش بیاد و عوض شه
یه زمانی اومد طالب لو رو گذاشت جای برومند اما حالا این کار رو با امثال منوچهری نمیکنه ، اعتقاد داشتن به یه بازیکن هم حدی داره

امین منوچهری خوب نبود آرش هم که قربونش برم.بارها درحین بازی باخودم گفتم کاش یه مهاجم بهتر میاوردیم، البته یه اشتباهی که مسئولان باشگاه کردن این بود لیست افرادی رو که میخواستن از تیم بیرون کنن زود فاش کردن همین موضوع باعث تضعیف روحیشون شد،میثم حسینی هم خیلی جوندار بازی نمیکنه.
تو نیمه اول تا حدودی داشتیم سوار بازی میشدیم که اخراج کارو خراب کرد که بعدش بازی ضدحمله تو دستور کار قرار گرفت.
این مهاجم سیاهپوست داماشو دیدی از تک موقعیت یه گل ساخت، نمیدونم مسئولان ما از کجامیرن بازیکن میارن که نمیتونن مثل این بازیکن از فرصت ها بخوبی استفاده بکنن.
انشالله واسه نیمفصل دو این نقاط ضعفو رفع کنن.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
امین منوچهری خوب نبود آرش هم که قربونش برم.بارها درحین بازی باخودم گفتم کاش یه مهاجم بهتر میاوردیم، البته یه اشتباهی که مسئولان باشگاه کردن این بود لیست افرادی رو که میخواستن از تیم بیرون کنن زود فاش کردن همین موضوع باعث تضعیف روحیشون شد،میثم حسینی هم خیلی جوندار بازی نمیکنه.
تو نیمه اول تا حدودی داشتیم سوار بازی میشدیم که اخراج کارو خراب کرد که بعدش بازی ضدحمله تو دستور کار قرار گرفت.
این مهاجم سیاهپوست داماشو دیدی از تک موقعیت یه گل ساخت، نمیدونم مسئولان ما از کجامیرن بازیکن میارن که نمیتونن مثل این بازیکن از فرصت ها بخوبی استفاده بکنن.
انشالله واسه نیمفصل دو این نقاط ضعفو رفع کنن.

خیلی نوسان دارن بازیکنا ، خیلی زیاد
من اصلا بازیکنهای رو نیمکت رو نمیشناختم اما مطمئنا بد تر از منوچهری و بائو و بقیه نبودن ، یا خیلی ضعیف تر از بازیکنهای جوون فجر سپاسی نیستن که؟؟
همین یقوب کریمی تیم نفت تهران پارسال پیراسال نیمکت نشین همیشگی و نخودی بود ، الان چی شده؟
بالاخره مصدومیت و محرومیت هم جزیی از بازیه وگرنه هر تیم 16-17 تا بازیکن بسش بود ، حالا که یه بازیکن داره بد بازی میکنه چه اصراری داری که بمونه تو زمین(هفته دیگه هم بازیش بدیم) ، بازیکن ذخیره که واسه پر کردن نیمکت نگرفتیم
کلا قلعه نویی جسارت و شجاعتش کم شده ، میترسه ضایع بشه ، بازی هجومی از استقلا این نیم فصل دیدی؟؟ جز بازی با نفت آبادان

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
با وجود باخت امروز یه اتفاق جالب افتاد
لنگیا یه پله اومدن پایین....
رسیدن به همون پله 12 که مربی پیرشون اول فصل می گفت قول میدم 12 نشیم
بگو تو اگه مرد بودی سر قولت میموندی پیرمرد....

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
باختیم........حیف شد.....

قبول دارید استقلال تو این فصل یه بازیکن تموم کننده ی خوب نداره؟

با تعداد کم نفرات نمیشه کاری کرد بهتر از این......
همین نتایج هم عالی بوده ولی حتما ی تموم کننده خوب میخاد