استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

.Petroleum

عضو جدید
یعنی چی؟! 1.5 ماهه تمام کارهای تحقیق و طب صنعتی رو برای 90ی ها انجام دادن ،کلا کاراشونو 4 ماهه ( از آزمون تا آموزشی ) تموم کردن ! ولی تقریبا 5 ماهه داره میگذره ، هنوز برای همه ما کاملا تحقیق نکردن فرضا برای همه تحقیق رفته باشن و خود بچه ها متوجه نشده باشن بازم خیلی شِف شِف میکنن ، اگه نیرو لازم دارن چرا مثه دوره قبلی ها سریع سرو تهشو هم نمیارن ؟ مارو خیلی علاف کردن بنظر من به انتقال دولت جدید هم ربط نداره ، کاری که مجوز داره و برنامه ریزی شده و ... هست تعلل چرا ؟ فک کنم برای تامین بودجه به مشکل خوردن !چون الان بعضی از ادارات هنوز حقوق فروردین کارمنداشونو ندادن !

وحیدوحید

عضو جدید
یعنی چی؟! 1.5 ماهه تمام کارهای تحقیق و طب صنعتی رو برای 90ی ها انجام دادن ،کلا کاراشونو 4 ماهه ( از آزمون تا آموزشی ) تموم کردن ! ولی تقریبا 5 ماهه داره میگذره ، هنوز برای همه ما کاملا تحقیق نکردن فرضا برای همه تحقیق رفته باشن و خود بچه ها متوجه نشده باشن بازم خیلی شِف شِف میکنن ، اگه نیرو لازم دارن چرا مثه دوره قبلی ها سریع سرو تهشو هم نمیارن ؟ مارو خیلی علاف کردن بنظر من به انتقال دولت جدید هم ربط نداره ، کاری که مجوز داره و برنامه ریزی شده و ... هست تعلل چرا ؟ فک کنم برای تامین بودجه به مشکل خوردن !چون الان بعضی از ادارات هنوز حقوق فروردین کارمنداشونو ندادن !

به نظر من دلیل اینکه کار ما طول کشیده اینه که کارای استخدامی ما هم به عید نوروز خورد هم به ماه رمضون. عید که قشنگ 1 ماه مملکت تعطیل میشه؛ ماه رمضون هم که قشنگ 1 ماه مملکت میره روی standby یعنی یه جورایی باید از این 5 ماه 2 ماه رو کم کنی ;)

Engineer.che

عضو جدید
به نظر من دلیل اینکه کار ما طول کشیده اینه که کارای استخدامی ما هم به عید نوروز خورد هم به ماه رمضون. عید که قشنگ 1 ماه مملکت تعطیل میشه؛ ماه رمضون هم که قشنگ 1 ماه مملکت میره روی standby یعنی یه جورایی باید از این 5 ماه 2 ماه رو کم کنی ;)
آره وحید با حرفت موافقم
این دلیل میتونه درست باشه چون اونروز تو گزینش برج گازم بهم گفت تو ماه رمضون کارا خیلی کند پیش میره و گذاشتن برای بعد ماه رمضون.
اگر به دفتر پارس جنوبی تو تهران که برای کارای استخدام راه انداختن زنگ بزنی 1 نفر نشسته میگه بعد از ماه رمضون کاراتون انجام میشه

Engineer.che

عضو جدید
آقا احتمالا واست اومدن تحقیق اما پیش کسانی که آدرس داده بودی نرفتن. من امروز فهمیدم که توی محلمون پیش 2 3 نفر که اصلا اسمشون رو ندادم هم رفتن.
نمیدونم والا وحید
آخه اگر میرفتن حداقل یکیشون باید بهم میگفت
حداقل از همسایه های ساختمون باید میومد تحقیق کنه چون تو محل تقریبا فقط همین همسایه های تو ساختمون منو میشناسن

Yadavaran

عضو جدید
من هم حرف این دوست را قبول دازم تو ماه رمضون ملت شل میشند خصوصا هیت گزینش . آقا جان یک سوال فنی تا 22 مرداد چند روز مونده خو .؟

وحیدوحید

عضو جدید
نمیدونم والا وحید
آخه اگر میرفتن حداقل یکیشون باید بهم میگفت
حداقل از همسایه های ساختمون باید میومد تحقیق کنه چون تو محل تقریبا فقط همین همسایه های تو ساختمون منو میشناسن

خب تو از تک تک همسایه هاتون رفتی بپرسی که واست تحقیق اومدن یا نه؟
من بعد 1 ماه تازه فهمیدم که از کسانی که من آدرس ندادم تحقیقات کردن. کلا نگران این مسائل نباش ;)

mansour.mm20

عضو جدید

nimaza1

اخراجی موقت
خب تو از تک تک همسایه هاتون رفتی بپرسی که واست تحقیق اومدن یا نه؟
من بعد 1 ماه تازه فهمیدم که از کسانی که من آدرس ندادم تحقیقات کردن. کلا نگران این مسائل نباش ;)

دوس من حتما از همسایه هاتون میان یا سوپر محلتون.......از مسجد و اون دوستایی که داخل فرم گزینش معرفی کردید هیچ کدوم سوال نمیکنند....

وحیدوحید

عضو جدید
دوس من حتما از همسایه هاتون میان یا سوپر محلتون.......از مسجد و اون دوستایی که داخل فرم گزینش معرفی کردید هیچ کدوم سوال نمیکنند....

شما لطف کنید توی پیغام خصوصی دوستان رو اینجوری راهنمایی نکنید. برای من هم از کسانی که معرفی کردم تحقیق کردن هم کسانی که اسمشون توی فرم نبوده!

nimaza1

اخراجی موقت
شما لطف کنید توی پیغام خصوصی دوستان رو اینجوری راهنمایی نکنید. برای من هم از کسانی که معرفی کردم تحقیق کردن هم کسانی که اسمشون توی فرم نبوده!

پس قاعده و قانون خاصی وجود نداره... چون زمان ما اصلا تحقیق نکردند حتی واسه همکارام هم همین طور اومده بودند از همسایه ها فقط تحقیق کرده بودند

mordabpir

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان بزرگوار و منتظر
یه خبر موثق میذارم سعی کنید احساسات خودتون رو کنترل کنید
پدر یکی از دوستام تو spgc کار میکنه و دیروز واسه ادامه مراحل استخدام جلسه داشتن
قرار شده شهریورماه آموزشی برگزار بشه
و احتمالش هم هست طب صنعتی بعد از آموزشی باشه
تکمیل ظرفیت هم گفتن آبان ماه میگیرن
دقیقا چیزی رو که به من گفت براتون نقل کردم و امیدوارم حرفش 100 درصد درست باشه و اتفاق بیفته تا ما درغگو پیش شما در نیایم.
با تشکر

jam65

عضو جدید
دقیقا چیزی رو که به من گفت براتون نقل کردم و امیدوارم حرفش 100 درصد درست باشه و اتفاق بیفته تا ما درغگو پیش شما در نیایم.
با تشکر
داداش شما خودتو قاضی کن: کجا میان کسی که معلوم نیست مشکل داره یا نه رو بفرستن6ماه دوره اینقده هزینه کنن بعدش طرف مشکل داشته باشه بهش بگن مرسی خدافظ !گیرم شرکت گاز وضعش کویت باشه مردم که الاف نیستن که اینجور باشه!
هرچند ما از خدامونه تو شهریور بریم دوره ولی امکانش با این وضعیت وجود نداره

mordabpir

عضو جدید
داداش شما خودتو قاضی کن: کجا میان کسی که معلوم نیست مشکل داره یا نه رو بفرستن6ماه دوره اینقده هزینه کنن بعدش طرف مشکل داشته باشه بهش بگن مرسی خدافظ !گیرم شرکت گاز وضعش کویت باشه مردم که الاف نیستن که اینجور باشه!
هرچند ما از خدامونه تو شهریور بریم دوره ولی امکانش با این وضعیت وجود نداره

دوست عزیز من هم چنین جوابی مثل شما بهش دادم
بهم گفت: برادرم نفت 90 قبول شد اول رفت آموزشی بعد رفت طب صنعتی
من دقیقا حرفایی رو که بهم زد بدون کم یا زیاد نقل کردم

jam65

عضو جدید
دوست عزیز من هم چنین جوابی مثل شما بهش دادم
بهم گفت: برادرم نفت 90 قبول شد اول رفت آموزشی بعد رفت طب صنعتی
من دقیقا حرفایی رو که بهم زد بدون کم یا زیاد نقل کردم
شاید منظورش 90 ها باشه که قرار بوده برن دوره و نرفتن تا الان؟
ولی به هرحال میگن وصف العیش نصف العیش بازم مرسی

a.nazari.63

عضو جدید
با تشکر

سلام
بالاخره اخبار مثبت شروع شد.
با اخبار شركت گاز هم مي خونه. البته گفتن احتمالا طب صنعتي بعد از آموزش باشه كه به نظر من خيلي احتمالش كمه.
به نظرم طب صنعتي رو تا هفته سوم شهريور تموم مي كنن. هفته آخر شهريور تا اوايل مهر هم مي فرستند آموزشي.
(الته از خدا مي خوام اينطور باشه).
متشكر

mansour.mm20

عضو جدید
با تشکر

فکر نکنم .
بعید میدونم SPCG اینقد احساساتی بخاد عمل کنه...
بعدشم تا گزینش مارو تایید نکنه اینا نمیتونن هیچ کاری کنن
خیلی محاله قبل از طب صنعتی بفرستن برا آموزش. نو آی کنت بی لیو ذیس

mansour.mm20

عضو جدید
سلام
بالاخره اخبار مثبت شروع شد.
با اخبار شركت گاز هم مي خونه. البته گفتن احتمالا طب صنعتي بعد از آموزش باشه كه به نظر من خيلي احتمالش كمه.
به نظرم طب صنعتي رو تا هفته سوم شهريور تموم مي كنن. هفته آخر شهريور تا اوايل مهر هم مي فرستند آموزشي.
(الته از خدا مي خوام اينطور باشه).
متشكر

یکم زیادی خوشخیالی..
اگه تا اول شهریور هم گزینش تمومم بشه طب صنعتی هم یک ماه طول بکشه تازم بعدش یکم لودینگ شرکت گازو داریم یعنی در خوشبینانه ترین حالت اواخر مهرماه بریم برا آموزشی

amin2x

عضو جدید
من فردا به صورت خودجوش هم میرم گزینش هم تامین نیرو شرکت ملی گاز ببینم میتونم امار در بیارم یا نه.
اون خبری هم که دوستمون گذاشت غیر منطقیه چون قبلا گزینش و طب همزمان بود ولی امسال به دلیل بار مالی گفتن کسایی که تو گزینش قبول میشن میرن طب این درحالی هست که تو گزینش تعداد خیلی کمی رد میشن.با توجه به اینکه حدود 15 درصد افراد تو طب رد میشن نمیان طرف بفرستن اموزش بعد ردش کنن هزینش به مراتب از طب بیشتره.
البته شاید نیاز فوری به نیرو دارن در این صورت هرچیزی ممکنه.

alexmorgan

کاربر بیش فعال
من فردا به صورت خودجوش هم میرم گزینش هم تامین نیرو شرکت ملی گاز ببینم میتونم امار در بیارم یا نه. اون خبری هم که دوستمون گذاشت غیر منطقیه چون قبلا گزینش و طب همزمان بود ولی امسال به دلیل بار مالی گفتن کسایی که تو گزینش قبول میشن میرن طب این درحالی هست که تو گزینش تعداد خیلی کمی رد میشن.با توجه به اینکه حدود 15 درصد افراد تو طب رد میشن نمیان طرف بفرستن اموزش بعد ردش کنن هزینش به مراتب از طب بیشتره. البته شاید نیاز فوری به نیرو دارن در این صورت هرچیزی ممکنه.
این آمار 15% ردی رو از کجا آوردی؟ از منبع موثقیه؟ آخه شنیده بودم کسی رو تو طب رد نمیکنن مگه اینکه مشکل خیلی حاد داشته باشه، و در این مواقع معمولا پست های شغلی رو عوض میکنن اگه 15% رو بفرض رد کنن اینجوری خوب یه سری از ظرفیتهاشون خالی میمونه، یعنی اینا دوباره میان افراد جدید دعوت میکنن؟؟ اینجوری کاراشون عقب میفته !!!!

amin2x

عضو جدید
این آمار 15% ردی رو از کجا آوردی؟ از منبع موثقیه؟ آخه شنیده بودم کسی رو تو طب رد نمیکنن مگه اینکه مشکل خیلی حاد داشته باشه، و در این مواقع معمولا پست های شغلی رو عوض میکنن اگه 15% رو بفرض رد کنن اینجوری خوب یه سری از ظرفیتهاشون خالی میمونه، یعنی اینا دوباره میان افراد جدید دعوت میکنن؟؟ اینجوری کاراشون عقب میفته !!!!
کلا طب صنعتی چهار نوع جواب داره 1-قبول 2-دارای محدودیت 3-بعد از طی دوران درمان فلان بیماری دوباره مراجعه کند 4-رد اونی که شما میگی مورد 2 هست.این 15 درصد هم یکی از مسولین طب صنعتی تو مصاحبه ای که ازش خوندم گفته بود

nimaza1

اخراجی موقت
طب صنعتی
باید بگم اون موقع که رفیتیم طب صنعتی سه حال وجود داشت که یا قبول میشدید یا رد میشیدید یا میفرستادنتون کمیسیون.. اگر تشخیص میدا مشکلی ندارید قبول میشید وگرنه اگر میفهمیدند با عمل حل میشه میفرستادنتون عمل وگرنه رد میشید الان رو نمیدونم چه جور شده

وحیدوحید

عضو جدید
کلا طب صنعتی چهار نوع جواب داره 1-قبول 2-دارای محدودیت 3-بعد از طی دوران درمان فلان بیماری دوباره مراجعه کند 4-رد اونی که شما میگی مورد 2 هست.این 15 درصد هم یکی از مسولین طب صنعتی تو مصاحبه ای که ازش خوندم گفته بود

من هم اون مصاحبه رو خوندم. توی اون مصاحبه گفته بود که حداکثر 15٪ رد میشن یعنی ممکنه اصلا کسی رد نشه یا مثلا 10٪ رد بشن

بالا