کلوپ آبیدلان.

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

روسریت کو هان هان...

بازم پرچم بلاد کفرو گذاشتی فرزندم..

سلام به دوستانی که هستن وخواهند آمد:دی

H.N!GHT

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
روسریت کو هان هان...

بازم پرچم بلاد کفرو گذاشتی فرزندم..

سلام به دوستانی که هستن وخواهند آمد:دی

مگه گشت آبیدلانی هان؟:razz:
اصن دوز دارم....میخوام برم رفتم بت دعوت نامه میدم

اس اس آسیایی.......

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
مگه گشت آبیدلانی هان؟:razz:
اصن دوز دارم....میخوام برم رفتم بت دعوت نامه میدم

اس اس آسیایی.......
تورو دست من سپردن میفهمی اینو عمقشو درک میکنی..:D

اینجا که هستم خییییییییییلی خوبم:D
منم خوبم..:D

سلام مریم خوبی گلم؟؟؟
سلام الی جونم خوبی عزیزم..:w40:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
شفقنا ورزشی- تیم اف سی سئول کره جنوبی که برای راهیابی به دیدار پایانی لیگ قهرمانان آسیا باید از سد استقلال بگذرد، این تیم از چهار بازیکن خارجی استفاده می کند که خطرناک ترین آنها دژان دامیانوویچ نام دارد.

به گزارش شفقنا ورزشی، این مهاجم بلند قامت مونته نگرویی از سال 2008 پیراهن سئول را به تن دارد و توانسته در 186 بازی 113 گل برای این تیم به ثمر برساند. دامیانوویچ تاکنون سه بار نامزد کسب بهترین بازیکن خارجی لیگ کره شده و یک بار این جایزه را تصاحب کرده است.
او یکی از مهاجمان اصلی تیم ملی مونته نگرو محسوب می شود و موفق شد درمرحله مقدماتی جام جهانی2014 دروازه تیم ملی انگلستان را باز کند. کادر فنی استقلال در روزهای اخیر تاکید زیادی روی مهار این مهاجم داشته و از مدافعان خود خواسته به صورت منطقه ای با دامیانوویچ یارگیری کنند.
استقلال در بازی های اخیرش مشکلات دفاعی زیادی داشته و حالا باید دید مدافعان این تیم در مبارزیه با یک مهاجم بین المللی چه آماری از خود به جای می گذارند.

انتهای پیام

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمان دیدار استقلال و اف.سی.سئول تغییر کرد

زمان دیدار استقلال و اف.سی.سئول تغییر کرد

کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت هر چه بیشتر به مناسب راهیابی تیم استقلال به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2013، زمان دقیق برگزاری بازی‌های مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات را با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور اعلام کرده است
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت هر چه بیشتر به مناسب راهیابی تیم استقلال به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2013، زمان دقیق برگزاری بازی‌های مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات را با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور اعلام کرده است:
*چهارشنبه 3 مهر 1392 دیدار رفت
اف.سی.سئول کره - استقلال ایران. ورزشگاه جام جهانی سئول ساعت 14:00 به وقت ایران
کاشیوا ریسول ژاپن – گوانگجو اورگراند چین. ورزشگاه هیتاچی کاشیوا ساعت 13:30 به وقت ایران
*چهارشنبه 10 مهر دیدار برگشت
استقلال ایران – اف.سی.سئول کره. ورزشگاه آزادی ساعت 19:00 به وقت ایران
گوانگجو اورگراند چین - کاشیوا ریسول ژاپن. ورزشگاه گوانگجو ساعت 15:30 به وقت ایران
تیم های صعود کننده از مرحله نیمه نهایی، در دور رفت مرحله نهایی این دوره از مسابقات در یکی از روزهای 3 یا 4 آبان 92 و در دور برگشت به تاریخ 18 آبان 92 به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز

استارت تمرینات تاکتیکی در کره/ قلعه‌نویی پا به توپ شد

اولین تمرین تاکتیکی تیم استقلال در کشور کره‌جنوبی امروز از ساعت 16:30 به وقت محلی در زمین تمرینی استادیوم جام‌جهانی شهر سئول آغاز شد
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، اولین تمرین تاکتیکی تیم استقلال در کشور کره‌جنوبی امروز از ساعت 16:30 به وقت محلی در زمین تمرینی استادیوم جام‌جهانی شهر سئول آغاز شد.
*تمامی بازیکنان استقلال بدون مشکل در این تمرین حضور داشتند و زیر نظر کادرفنی به تمرین پرداختند.
*حدود 10 هوادار ایرانی مقیم کره، با اطلاع از زمان برگزاری تمرین به مجموعه استادیوم جام‌جهانی سئول آمده بودند تا نظاره‌گر تمرینات استقلال باشند. بازیکنان نیز در پایان تمرین، به درخواست آنها برای گرفتن عکس یادگاری، پاسخ مثبت دادند.
*این نوبت تمرینی به مدت یک ساعت و سی دقیقه به طول انجامید.
*آب و هوای کره در طی این چند روز مطلوب بوده تا این موضوع رضایت استقلالی‌ها را در پی داشته باشد.
*امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال نیز در حاشیه تمرین استقلال پا به توپ شد و خود در کنار شاگردانش به تمرین پرداخت و نکات لازم را به آنها گوشزد می‌کرد.
*بخش مهم تمرین امروز استقلال به کار با توپ و حفظ توپ اختصاص داشت.
*بازیکنان استقلال پس از اتمام این تمرین راهی هتل شدند تا بعد از استراحتی کوتاه برای صرف شام، به رستوران هتل بروند.

۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۳:۳۸