گام به گام تا کنکور 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها اینم برنامه من ودرسایی که تا حالا خوندم از 18 مردادتا الان
زبان:504 کامل خوندم ـتافل تادرس 4 تخصصی هنوز شروع نکردم

تئوری:
dlmتا شماره
1600
ریاضی:تا اخر ماتریس با تست خوندم انتگرال مونده
تحقیق:تا اول تحلیل حساسیت خوندم با تست

اقتصاد:خرد تا اول فصل 6 و کلان تا اول فصل 5 با تست

مالی:فصل 2 و 3 کامل از کتاب مناجاتی با تست
بازاریابی:فصل 1,2و7 خوندم
برنامه من تا 20 مهر تا اون موقع به احتمال زیاد کل درسا یه دور خونده بشه از 20 مهر ایشالا با سیلابس ازمونای ازمایشی پپیش میرم
سلام
خسته نباشی! کتاب و جزوه رو با هم شخم زدی !
پیشنهاد میکنم توی آزمونهای ماهان یا مدرسان حتما شرکت کنید ببینید رتبه تون چند میشه...
موفق باشی

anoeil

کاربر ممتاز
هان منم اخرای تابع مشکل داشتم دیگه یه سری قانون بودااونارو یادم نمیاد مثلا مربع بودن یا جمله مشترک اونا یادم نیست جزواتم دست ابجیم حالا اون بیاره شاید یادم بیاد شایدم مثل شما رفتم جلو از تابع
من ماهان میخوندم دیگه نمیدونم شاید کتابا خوب باشن مشکل از منه نمیدونم
برای ریاضی ماهان تنها کافی نیست... باید 2-3تا کتاب بخونین تا نتیجه بگیرین. ریاضی زیاد تمرین میخواد...

anoeil

کاربر ممتاز
ریاضی معادلات رو تمرین کردم... بازم نیاز به تمرین داره.
مدیریت تولید فصل 1 و 2 کتاب موسسه علوی
زبان504درس 2و 50% درس 3
طبق برنامه فعلا تا این حد...

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام بچه ها اینم برنامه من ودرسایی که تا حالا خوندم از 18 مردادتا الان
زبان:504 کامل خوندم ـتافل تادرس 4 تخصصی هنوز شروع نکردم

تئوری:
dlmتا شماره
1600
ریاضی:تا اخر ماتریس با تست خوندم انتگرال مونده
تحقیق:تا اول تحلیل حساسیت خوندم با تست

اقتصاد:خرد تا اول فصل 6 و کلان تا اول فصل 5 با تست

مالی:فصل 2 و 3 کامل از کتاب مناجاتی با تست
بازاریابی:فصل 1,2و7 خوندم
برنامه من تا 20 مهر تا اون موقع به احتمال زیاد کل درسا یه دور خونده بشه از 20 مهر ایشالا با سیلابس ازمونای ازمایشی پپیش میرم
;)افرین پس رتبه اول ما مشخص شد کیه دیگه
بچه ها واسه ریاضی استادمون کتاب رنجبران رو سفارش کرد... خیلی عالیه...
بعدشم سعی کنین تست زیاد بزنین... ریاضی خیییییییلی سخته...
میرسیییییی از راهنماییتون
باید سازمان سنجش رو از رو ببری!
خب اینم خیلی سخته نمیخوام...دی

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
ریاضی معادلات رو تمرین کردم... بازم نیاز به تمرین داره.
مدیریت تولید فصل 1 و 2 کتاب موسسه علوی
زبان504درس 2و 50% درس 3
طبق برنامه فعلا تا این حد...

افرین خیلیم خوب سرعتت خوبه
من هیچی نخوندم یعنی خوندم حدود 40 صفحه از جزوات ویندوزم خوندم برای امتحان جمعه:razz:

سارا 11

عضو جدید
بچه ها؟؟؟؟ شما هم مثل من از پژوهش متنفرید یا فقط من اینطوریم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:crying::w06::wallbash:

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام به همگی
چه خبر ؟
سارا خوبه فعال هستیا !!! چی چی پژوهش سخته !! من که برام فرقی نداره فقط وقت کنم بخونم.
وای سونیا ریاضی مدیریت کجاش سخته ؟ حد و تابع و ... بابا ریاضیات 1و2 پارسال خوندم مغزم هنگ میکرد . انتگرال سه گانه و ....
خب بچه ها بشینید بخونید من که هیچی نخوندم
الانم بعد دو روز اومدم خونه !! پادگان بودم. خیلی خسته هستم. مهمون هم داریم. می بینید ؟
ای خدا .....

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
بچه ها؟؟؟؟ شما هم مثل من از پژوهش متنفرید یا فقط من اینطوریم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:crying::w06::wallbash:
سلااااااااااام
اره اره منم متنفرم بدجور چیه اخه من بهش میگم تحقیق د رعملیات نمیدونم تو دانشگاه چطوربا18.5 قبول شدم
سلام به همگی
چه خبر ؟
سارا خوبه فعال هستیا !!! چی چی پژوهش سخته !! من که برام فرقی نداره فقط وقت کنم بخونم.
وای سونیا ریاضی مدیریت کجاش سخته ؟ حد و تابع و ... بابا ریاضیات 1و2 پارسال خوندم مغزم هنگ میکرد . انتگرال سه گانه و ....
خب بچه ها بشینید بخونید من که هیچی نخوندم
الانم بعد دو روز اومدم خونه !! پادگان بودم. خیلی خسته هستم. مهمون هم داریم. می بینید ؟
ای خدا .....
هی سهنام
خب شما نابغه ای دیگه من که نیستم سخته:(
مجموعه اسون بود توابع سخته باقیشم هنوز نرسیدم من یادم رفته خدااااااااا

suC

عضو جدید

بابا تحقیق که خوبه!!!!!! من عاشقشم. حاضرم روزی 10 ساعت بخونمش.
ریاضیو یادم رفته هرچی حل میکنم چیزی یادم نمیاد!!!!!:w06:

سارا 11

عضو جدید
بابا تحقیق که خوبه!!!!!! من عاشقشم. حاضرم روزی 10 ساعت بخونمش.
ریاضیو یادم رفته هرچی حل میکنم چیزی یادم نمیاد!!!!!:w06:

اتفاقا ریاضی من خوبه مشکلی ندارم هم استادمون خوب بود هم یادمه حسام یه دفتر داشت هم ریاضی 1 هم 2 فقط تمرینای نیکوکارو حل میکرد با تستاشو بعد کپی کرد به همه داد با راه حل های مفصل!!! تشریحیه تشریحیا یعنی واسه حل هرکدومشون واسه اینکه ما بفهمیم زیرش بیچاره انشا مینوشت:D!!!!!!! اما پژوهش واااااااااااای استادمون داغون بود. اگه حسام وقت داشت میرفتم پیشش یاد میگرفتم ازش اما اونم مطمئنم وقت نداره!!! من تو دانشگاه تحقیق در عملیات 1 رو افتادم یه بار:D !!! شاید این درسو تو پارسه کلاس رفتم

sed ali

کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال ؟
باز دارم سرد میشم واسه کنکور امسال میگم بزارم برای سال بعد چی ؟ شاید تا اون موقع وضعیتم بهتر بود.
یه خونه ای چیزی گرفته باشم شخصی و هم سر کار باشم .
با وقت بیشتری به ارشد برسم.
چون الان قبول هم بشم باز مشخص نیست برم !! چون الویت اصلی من کار هست
میگم تو این یک سال مطالعات کاری خودمو بیشتر کنم بهتر نیست ؟
وای من چقدر سخت شده برام تصمیم گیری !! واقعا ادم سنش بالا میره دیگه نمیدونه چیکار کنه!!
از یه طرف داریم کچل میشیم :biggrin: !! میگیم زودتر زن رو بگیرم که تو عکس عروسیمون مو داشته باشیم از یه طرف هم باید درس بخونیم !! بعدش چطوری برم سرکار که زن بگیرم ؟
ای خدا
یه زن با پدر زن و مادر زن مناسب نصیب ما بگردان هرچه سریعتر !!

suC

عضو جدید
بچه ها یه سوال ؟
باز دارم سرد میشم واسه کنکور امسال میگم بزارم برای سال بعد چی ؟ شاید تا اون موقع وضعیتم بهتر بود.
یه خونه ای چیزی گرفته باشم شخصی و هم سر کار باشم .
با وقت بیشتری به ارشد برسم.
چون الان قبول هم بشم باز مشخص نیست برم !! چون الویت اصلی من کار هست
میگم تو این یک سال مطالعات کاری خودمو بیشتر کنم بهتر نیست ؟
وای من چقدر سخت شده برام تصمیم گیری !! واقعا ادم سنش بالا میره دیگه نمیدونه چیکار کنه!!
از یه طرف داریم کچل میشیم :biggrin: !! میگیم زودتر زن رو بگیرم که تو عکس عروسیمون مو داشته باشیم از یه طرف هم باید درس بخونیم !! بعدش چطوری برم سرکار که زن بگیرم ؟
ای خدا
یه زن با پدر زن و مادر زن مناسب نصیب ما بگردان هرچه سریعتر !!

اصلا اینجور!!!!!!!!!!!!!!
الان بزرگترین معضل زندگیت زنه؟؟؟؟؟؟؟؟
تو ارشد قبول شو بعد دسته جمعی میگردیم واست یه.زن خوب پیدا میکنیم.....دی
بشین درستو بخون بدتر از من دنبال بهونس درس نخونه!!!!!!!!!!!

سارا 11

عضو جدید

علییییییییی؟؟؟ تو الن فقط مشکلت زنه؟؟؟ تو ارشد قبول شو من خودم در حضور همه بهت قول میدم یه کیس توپ واست جور کنم!! به عنوان جایزه ارشد:D اما اگه مثل الانت بخوای با این وضع دودلی و ناامیدی و... تصمیم بگیری مرد سیبیلو هم از سرت زیادیه چه برسه به زن!:biggrin:

sed ali

کاربر ممتاز

نه بابا کی گفته مشکلم زنه !! حالا کی زنشو میده به ما ؟ :biggrin:
نه ابجی اینو شوخی کردم
ولی برام مهمه کی زندگیمو شروع کنم و یا کی برم سرکار !!
باشه میخونیم
چاره ای نداریم. ولی اینجوری خوندنم بدرد نمیخوره .

سارا 11

عضو جدید
بچه ها من همه درسارو عالی دارم میرم جلو واقعا خوب میخونم خوب تست میزنم اما این پژوهش داره کچلم میکنه!!! اعصابمو خطخطی کرده بی شعووووووور!:w39: نمیدونم! به سرم زده حذفش کنم! اما از یه طرف همه میگن اگه یه درسو کامل حذف کنی احتمال قبولیت تو روزانه خیلی کم میشه!! از یه طرفم احساس میکنم داره وقتمو الکی میگیره!! من امروز 2ساعت رو سیمپلکس ثانویه وقت گذاشتم هیچی سر در نمیارم!! از کل پژوهش فقظ مدل نویسی و روش ترسیمی و آزمون و خطا رو یکم بلدم! اونم نه در حد خوب!!! بچه ها نظر شما چیه؟؟ چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sed ali

کاربر ممتاز
علییییییییی؟؟؟ تو الن فقط مشکلت زنه؟؟؟ تو ارشد قبول شو من خودم در حضور همه بهت قول میدم یه کیس توپ واست جور کنم!! به عنوان جایزه ارشد:D اما اگه مثل الانت بخوای با این وضع دودلی و ناامیدی و... تصمیم بگیری مرد سیبیلو هم از سرت زیادیه چه برسه به زن!:biggrin:

سلام
نه بابا زن چیه !! غروب رفته بودم ارایشگاه دیدم خیلی موهام ریخته ! بعدش شوخی میکردیم که سریع زن بگیرم.
نه نمیشه موقعیتش نیست بخونم
فردا ببینم چیکار میتونم بکنم . اتاقمو یکم خلوت کنم و کامپیوتر رو هم جمع کنم بزارم پشت بوم !! :biggrin:
خب حالا کدوم دختری رو میخوای بدبخت کنی !! ما جایزه نخواستیم که یه نفر بدبخت بشه !
پس نخونم بزار یه نفر زندگی خوبی داشته باشه.

sed ali

کاربر ممتاز
بچه ها من همه درسارو عالی دارم میرم جلو واقعا خوب میخونم خوب تست میزنم اما این پژوهش داره کچلم میکنه!!! اعصابمو خطخطی کرده بی شعووووووور!:w39: نمیدونم! به سرم زده حذفش کنم! اما از یه طرف همه میگن اگه یه درسو کامل حذف کنی احتمال قبولیت تو روزانه خیلی کم میشه!! از یه طرفم احساس میکنم داره وقتمو الکی میگیره!! من امروز 2ساعت رو سیمپلکس ثانویه وقت گذاشتم هیچی سر در نمیارم!! از کل پژوهش فقظ مدل نویسی و روش ترسیمی و آزمون و خطا رو یکم بلدم! اونم نه در حد خوب!!! بچه ها نظر شما چیه؟؟ چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من تحقیق رو کلاس رفتم پارسال زیاد مشکل ندارم . الانم جزوشو میخونم و راضیم . اصلا هم سخت نیست برام .
ولی وقتی فکرشو میکنم که بخوام کتاب بخونم غصه هم میگیره .
بخون انشالله که یاد میگیری .
تحقیق زیاد هم سخت نیستا باید مفهومشو بفهمی تست کار کنی همین .

خیلی دوست داشتم زمان دانشگاه یه گروه بشیم واسه ارشد بخونیم. تو گروه میشه همچین مشکلایی رو حل کرد. و با هم پیشرفت کرد.
سارا نمیدونم جزوه استاد سهرابی به دردت میخوره یانه ! میترسم بگیری چیزی ازش سر درنیاری .
راستی من به کسی جزوه نمیدم . دیدم داری میخونی گفتم بهت بدم.
جزوش دست نوشته هست .
میخواییش ؟

سارا 11

عضو جدید
سلام
نه بابا زن چیه !! غروب رفته بودم ارایشگاه دیدم خیلی موهام ریخته ! بعدش شوخی میکردیم که سریع زن بگیرم.
نه نمیشه موقعیتش نیست بخونم
فردا ببینم چیکار میتونم بکنم . اتاقمو یکم خلوت کنم و کامپیوتر رو هم جمع کنم بزارم پشت بوم !! :biggrin:
خب حالا کدوم دختری رو میخوای بدبخت کنی !! ما جایزه نخواستیم که یه نفر بدبخت بشه !
پس نخونم بزار یه نفر زندگی خوبی داشته باشه.
علی جون اگه میخوای همینجوری با ناامیدی و دودلی درس بخونی وقتتو تلف نکنی بهتره داداشی! تو در درجه اول مشکلت اینه که هدفتو معلوم نکردی! واسه همینه تصمیمات ثبات نداره. حالا هدفت میتونه ارشد باشه یا کار یا هرچیزه دیگه. مهم اینه که علی جون زود هدفت و مشخص کنی و بعد واسه رسیدن به هدفت تصمیم درست بگیری و با اراده و پشتکار تلاش کنی!! حالا ایشالله هر هدفی رو انتخاب کردی توش موفق باشی:gol:
علی تو مگه چند سالته اینقدر تیریپ بابا بزرگی برداشتی؟؟؟ حالا که نمیخوای بخونی منم نمیگم چه کیسای توپی واست مدنظر داشتم:w18::w18::w18:

sed ali

کاربر ممتاز
علی جون اگه میخوای همینجوری با ناامیدی و دودلی درس بخونی وقتتو تلف نکنی بهتره داداشی! تو در درجه اول مشکلت اینه که هدفتو معلوم نکردی! واسه همینه تصمیمات ثبات نداره. حالا هدفت میتونه ارشد باشه یا کار یا هرچیزه دیگه. مهم اینه که علی جون زود هدفت و مشخص کنی و بعد واسه رسیدن به هدفت تصمیم درست بگیری و با اراده و پشتکار تلاش کنی!! حالا ایشالله هر هدفی رو انتخاب کردی توش موفق باشی:gol:
علی تو مگه چند سالته اینقدر تیریپ بابا بزرگی برداشتی؟؟؟ حالا که نمیخوای بخونی منم نمیگم چه کیسای توپی واست مدنظر داشتم:w18::w18::w18:

من با توجه به شرایطم تصمیم گرفتم . امسال هم بخونم چیزی ازم کم نمیشه . تا بحال تقریبا طبق برنامه پیش رفتم .
راسش این مدرکو بیشتر برای تثبیت جایگاه سازمانی که میخوام برم توش میخوام. یه برنامه هایی واسه خودم دارم که نیاز به این مدرک و بینش مدیریتی می بینم .
سن ؟ زیاد !! منو ببینی فکر می کنی 27 یا بیشتر !! (رفته بودم هتل کارمند هتل گیر داده بود که شناسنامه خودت نیست . تو سنت بیشتر میخوره )
سنم 24 !! به این فکر نمی کنم که چند سال دارم. به این فکر میکنم بهترین دوران عمرم چند سال مونده !! و داره تلف میشه الان. فقط 6 سال دیکه میتونم واسه خودم برنامه ای بریزم که بتونم پیشرفت کنم .
خب حالا می بینی چقدر کم وقت دارم . ؟

sed ali

کاربر ممتاز

تو هم دست گذاشتی رو نقطه هدف ما ها :D
من که نمیخوام باهاش فوتبال بازی کنم که میگی توپ هست میخوام زندگی کنم !! ;)
این رو هم تو پرانتز بشنو (من برام بچه هام که هیچ برای نوه هام سعی می کنم برنامه بریزم و باهاشون خوش بگذرونم ! )

سارا 11

عضو جدید
من تحقیق رو کلاس رفتم پارسال زیاد مشکل ندارم . الانم جزوشو میخونم و راضیم . اصلا هم سخت نیست برام .
ولی وقتی فکرشو میکنم که بخوام کتاب بخونم غصه هم میگیره .
بخون انشالله که یاد میگیری .
تحقیق زیاد هم سخت نیستا باید مفهومشو بفهمی تست کار کنی همین .

خیلی دوست داشتم زمان دانشگاه یه گروه بشیم واسه ارشد بخونیم. تو گروه میشه همچین مشکلایی رو حل کرد. و با هم پیشرفت کرد.
سارا نمیدونم جزوه استاد سهرابی به دردت میخوره یانه ! میترسم بگیری چیزی ازش سر درنیاری .
راستی من به کسی جزوه نمیدم . دیدم داری میخونی گفتم بهت بدم.
جزوش دست نوشته هست .
میخواییش ؟
آخی مرسی عزیزم نه! آخه با جزوه دیگرونو خوندن حتی اگه مال بهترین استادا هم باشه هیچ وقت به کمک آدم اصلا نمیاد! همه مشاورای خوب کنکور هم میگن که هیچ وقت وقتتون با جزوه ی به قول خودتون عالیه فلان استاد تو فلان کلاس تلف نکنید! من باید این درسو کلاس برم اما... میدونم خیلی وقتمو میگیره دودلم! وااااای علی با هم خوندن و نگو که یاد گذشتم میفتم دلم خون میشه!! من متاسفانه پارسال یه همچین موقعیت فوووووق العاده عالی ای و داشتم اما مفت از دستش دادم!!! حدود 15 تا از بچه ها مون تیر 91 قرار گذاشتیم تو تابستونم دانشگاه رفت و آمد کنیم و استارت ارشدو سریع بزنیم اما کم کم تیر شد شهریور و همه با هم از هفته اول شهریور شروع کردیم!! روزهای فرد هم 4 تا 7 همه میومدیم دانشگاه تا هر کی هرچیو که مشکل داره بپرسه و هرکی هر روش تستی جالب یاد گرفته بیاد به بچه ها بگه و کلا همه انگیزه بگیریم.حتی یکی از دوستامون با آموزش هم هماهنگ کردو بعد یه هفته به جای درس خوندن تو کتابخونه دانشگاه بهمون کلاس خالی هم دادن. ماژیک و اینا هم حسام میاورد و درسایی مثل ریاضی و اقتصاد و پژوهشو... بهمون توضیح میداد و تستارو باهم حل میکردیم. خیلی خوب درس میخوندیم اما من اسکل آخرای شهریور رفتم مسافرت و...دیگه هر چی بچه ها گفتن بیا عقب نیستی نرفتمو فکر میکردم که خیلی ازشون عقب افتادم!!! خلاصه اون اکیپ14-15 نفره تا آذر کلی ریزش کردو شدن 5 نفرن پایه ثابت و تا آخر همینطور ادامه دادن. نتیجش حسام شد رتبه 49! یکی دیگه از بچه هامون شد طرفای 300 روزانه قبول شده الان. 3تای دیگه هم یکی روزانه بابلسر اون دوتای دیگه هم هردو نوبت دوم دانشگاه گیلان قبول شدن! وقتی یادم میاد چه فرصتی و از دست دادم اینقدر افسوس میخورم که نگو!!!

sed ali

کاربر ممتاز
آخی مرسی عزیزم نه! آخه با جزوه دیگرونو خوندن حتی اگه مال بهترین استادا هم باشه هیچ وقت به کمک آدم اصلا نمیاد! همه مشاورای خوب کنکور هم میگن که هیچ وقت وقتتون با جزوه ی به قول خودتون عالیه فلان استاد تو فلان کلاس تلف نکنید! من باید این درسو کلاس برم اما... میدونم خیلی وقتمو میگیره دودلم! وااااای علی با هم خوندن و نگو که یاد گذشتم میفتم دلم خون میشه!! من متاسفانه پارسال یه همچین موقعیت فوووووق العاده عالی ای و داشتم اما مفت از دستش دادم!!! حدود 15 تا از بچه ها مون تیر 91 قرار گذاشتیم تو تابستونم دانشگاه رفت و آمد کنیم و استارت ارشدو سریع بزنیم اما کم کم تیر شد شهریور و همه با هم از هفته اول شهریور شروع کردیم!! روزهای فرد هم 4 تا 7 همه میومدیم دانشگاه تا هر کی هرچیو که مشکل داره بپرسه و هرکی هر روش تستی جالب یاد گرفته بیاد به بچه ها بگه و کلا همه انگیزه بگیریم.حتی یکی از دوستامون با آموزش هم هماهنگ کردو بعد یه هفته به جای درس خوندن تو کتابخونه دانشگاه بهمون کلاس خالی هم دادن. ماژیک و اینا هم حسام میاورد و درسایی مثل ریاضی و اقتصاد و پژوهشو... بهمون توضیح میداد و تستارو باهم حل میکردیم. خیلی خوب درس میخوندیم اما من اسکل آخرای شهریور رفتم مسافرت و...دیگه هر چی بچه ها گفتن بیا عقب نیستی نرفتمو فکر میکردم که خیلی ازشون عقب افتادم!!! خلاصه اون اکیپ14-15 نفره تا آذر کلی ریزش کردو شدن 5 نفرن پایه ثابت و تا آخر همینطور ادامه دادن. نتیجش حسام شد رتبه 49! یکی دیگه از بچه هامون شد طرفای 300 روزانه قبول شده الان. 3تای دیگه هم یکی روزانه بابلسر اون دوتای دیگه هم هردو نوبت دوم دانشگاه گیلان قبول شدن! وقتی یادم میاد چه فرصتی و از دست دادم اینقدر افسوس میخورم که نگو!!!

اره سخته از رو جزوه بخونی واسه همین گفتم که میل داری بهت بدم.

حیف ایکاش ادامه میدادی . ادم تو جو باشه خیلی بهتر میخونه . من خودم الان به همین همین جو هستم که دارم میخونم.
شما هم ادامه بده امسال حتما قبول میشی .

shima1993

عضو جدید
کی شروع کنیم؟؟از کجا شروع کنیم؟؟کدوم آموزشگاه برم؟لطفا راهنمایی کنید

ana_1989

عضو جدید
سلام
خسته نباشی! کتاب و جزوه رو با هم شخم زدی !
پیشنهاد میکنم توی آزمونهای ماهان یا مدرسان حتما شرکت کنید ببینید رتبه تون چند میشه...
موفق باشی
سلام مرسی شمام خسته نباشی:gol:
هنوز دور اولم به شخم زدن نرسیده هنوز...:D

ana_1989

عضو جدید
سلام سارا جون خوبی ؟خسته نباشی..
راستش من یه زمانی همین حسو داشتم ولی الان ...تنها راهش تمرین وتکرار زیاده من خودم اولین باری که میخواستم تحقیقو شروع کنم تا ثانویه خوب پیش رفتم ولی وقتی به تحلیل حساسیت رسیدم هیچی یاد نداشتم چون تو دانشگاه فقط تحقیق 1 داشتیم ولی انواع کتابا رو امتحان کردم از عادل اذر گرفته تا مهرگان وفدوی و...حتی سر کلاس ترم بالاییا میرفتم تا بفهممش .به نظر من اگه میخوای که مث من این همه راهو نری فقط یه کتاب هستش که من فکر میکنم تا حدخیلی زیادی میتونه کمکت کنه کتاب تحقیق در عملیات مهندس یگان انتشارات راهیان ارشده من خودم تا چند روز دیگه ایشالا میگیرم اینو واسه تسلط بیشتر مطمئن باش اگه خودم ازش مطمئن نبودم هیچوقت بهت معرفیش نمیکردم
موفق باشی عزیزم:smile:

anoeil

کاربر ممتاز
آره خدا امواتتو بیامرزه!
کی این پژوهش رو خلق کرد!!! خیلی مسخره ست!!:cry:
باور کن چند بار این سیمپلکس منو توی خواب دنبالم کرد!!! وای چه خواب بدی بود!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا