زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
یک کم صبر میکنم ببینم بچه ها بیان عضو بشن.... موضوع تعیین کنیم و از این چیزا..... باید کسانی که واقعا مایل هستند معلوم بشن که تا آخرین لحضه هستند و گروه رو ترک نکنن :gol: 1 خورده صبر میکنیم :gol::heart:
باشه بهر حال من آماده ام

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
الان من سرباز شدم !!! درجه ندارم !!! سرباز صفرم ؟!

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
رزا میگه نخودی هستی :biggrin: برای همین اونجایی ... من نقش ناظرم اونجا فقط دی:

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز

پژمان اینم خیلی باحاله ها.
تو نوازنده اونای دیگه هم رزا و زهرا و سیتی

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باس شیکلک بندری پیدا کنم http://www.www.www.iran-eng.ir/signaturepics/sigpic125468_5.gif

سیلام به همگی ! ... فیدا میداتون ... نیدونم چطوریاس که ییهو این لهجه ما شد لهجه چاکرم نوکرم غلامم ! :D

سیلام زهره جونی ! ... خوفم خوفی ؟!

والا این پژمان یا باید به جای زهرا میبود یا همونی که براش انتخاب کردم ... ولی چون من زهرا رو زدم توی این شکلک ، دلم نیومد پژمان جاش باشه ... گفتم همون آخری که نخودیه و سرباز منفیه بمونه

این مهصوم همون کچل بانوی مهروف که دستیار مودور تالار عسکه ، برداشت امضا منو کپی کرد تو امضاش ! ... من راضی نیستم ... اینا حق الناسه ... بیت الماله ... فردای قیامت یخه شو میچپسم

سیلام مهدی !

با اجازه من برم لالا ... شب بر همگی خوش ... شبتون شوچولاتی
( البته این آب نبات من با طهم بادمجونو هویجه
)

MehD1979

کاربر ممتاز
باس شیکلک بندری پیدا کنم http://www.www.www.iran-eng.ir/signaturepics/sigpic125468_5.gif

سیلام به همگی ! ... فیدا میداتون ... نیدونم چطوریاس که ییهو این لهجه ما شد لهجه چاکرم نوکرم غلامم ! :D

سیلام زهره جونی ! ... خوفم خوفی ؟!

والا این پژمان یا باید به جای زهرا میبود یا همونی که براش انتخاب کردم ... ولی چون من زهرا رو زدم توی این شکلک ، دلم نیومد پژمان جاش باشه ... گفتم همون آخری که نخودیه و سرباز منفیه بمونه

این مهصوم همون کچل بانوی مهروف که دستیار مودور تالار عسکه ، برداشت امضا منو کپی کرد تو امضاش ! ... من راضی نیستم ... اینا حق الناسه ... بیت الماله ... فردای قیامت یخه شو میچپسم

سیلام مهدی !

با اجازه من برم لالا ... شب بر همگی خوش ... شبتون شوچولاتی
( البته این آب نبات من با طهم بادمجونو هویجه
)
سلام رزا
آی خانم کجا کجا؟

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

MehD1979

کاربر ممتاز