چندتا....؟!

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
------****-----****-----****----*****------*****----------****-----****-----****----*****----
------****-----****-----****----*****------*****----------****-----****-----****----*****----

چندتا چيز خوب تو اين دنيا وجود داره؟؟!

هر كي هر چي سراغ داره نام ببره ميخوام ليستشون كنم!:)

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام
خیلی زیاده
مامان وبابا
دوستای خوب
سلامتی
شادی
زیبایی
طبیعت
مهربونی
عشق
و..............

mor1360

عضو جدید

چندتا چيز خوب تو اين دنيا وجود داره؟؟!

هر كي هر چي سراغ داره نام ببره ميخوام ليستشون كنم!:)

کلا چیز بد نداریم ! همه چی در جای خودش مزایایی داره و وجودش لازمه ! این ماییم که با استفاده و کاربرد نادرست و نابجا، چیزاها رو بد می کنیم! در مورد مفاهیم هم میشه همینو به یه صورت دیگه گفت !

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا چیز بد نداریم ! همه چی در جای خودش مزایایی داره و وجودش لازمه ! این ماییم که با استفاده و کاربرد نادرست و نابجا، چیزاها رو بد می کنیم! در مورد مفاهیم هم میشه همینو به یه صورت دیگه گفت !

بلاخره یه خوب و بدی بوجود اومده دیگه، مثلا الان جنگ بده و صلح خوبه،
من دنبال اون خوبی ها هستم، میخوام ببینم از نظر شما خوبی های دنیا چیه؟!

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خیلی زیاده
مامان وبابا
دوستای خوب
سلامتی
شادی
زیبایی
طبیعت
مهربونی
عشق
و..............

مرسی:gol:

پس تا الان داریم:

مامان وبابا
دوستای خوب
سلامتی
شادی
زیبایی
طبیعت
مهربونی
عشق
.
.
.

دیگه؟؟!!!

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه چی خوبه مگه اینکه خلافش ثابت شه....:smile:

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنطر من تو دنیا همه چی خوبه .اون آدما هستن که تعیین میکنن از این همه چیزای خوب چجوری استفاده کنن وگرنه خدا همه چیز رو در جای خودش خوب افریده :smile:

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
همه چیز دنیا خوبه به شرطی که تو چه جوری بهش نگاه کنی
به نظر من مامان و بابا خوب ترین چیزهای دنیا هستند
بعدش هم حال خوب حالت که خوب باشه همه چیزخوبه همه چیز داری به همه چیز هم می تونی برسی
کاش حال دل همه ی آدم ها خوب باشه

سحر صبح

عضو جدید
همه چیز توی این دنیا خوب و نعمته
مگر اینکه آدمی از اینهمه نعمات و خوبیهای بی شمار دچار کفران بشه که همین نعمت میتونه براش تبدیل به نقمت بشه