تصاویر زیبا از یاس خواننده پرمعنا و پر درد رپ ایران به همراه آهنگ زیبای درکم کن

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه اش بد گفتن بد دیدن
آخه تا کی؟
یکی نیست بش بگه
آخه مرد
تو خودت تاحالا جز خوندن این چرت و پرتا کاری کردی؟
خودت تا حالا این دردا رو حس کردی؟
تو واسه رفع این مشکلات چکار کردی؟
فقط حرف حرف حرف
تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
تا حالا سرپرستی چنتا یتیمو به عهده گرفتی
تو که از دردا میگی
تاحالا چند شب وقتی داشتی پیتزا 5 تومنی گاز میزدی یا تو سفرت به شیراز خوش میگذروندی فکر بچه ای بودی که تو خیابونا پلاسه؟
میخوای خودم بگم بهم چی جواب میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
این مشکلات اساسیه
باید دولت کاری کنه
من دست یکی دو نفر و گرفتم بقیه چی؟
آره مرد دمت گرم تو هم عین بقیه فقط حرف بزن بخون و خوش باش
پونه جان من نمیخوام طرفداری یاس رو بکنم
ولی آیا شما میدونی یاس از کسی دستگیری نکرده؟؟؟؟؟؟؟
ایمان خودت رو راحت نده عزیز جان
بعد هم وظیفه خوانندگانی نظیر یاس بیان مشکلات اجتماع هستش و رسیدگی به مشکلات مردم کار کسانی است که راحت دستشونو گذاشتن زیر سرشون و نشستن و به فکر جیب خودشون هستن که متاسفانه ته هم نداره
یاس خودش زاده شده همین مصیبتها است و درد رو خوب میفهمه اگه نمیفهمید لزومی نداشت از درد اجتماع بگه اونم میتونست مثل خیلی از رپرهای ایران همش چرند بگه
در هر حال شرمنده که رک حرف زدم;)

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
پونه جان من نمیخوام طرفداری یاس رو بکنم
ولی آیا شما میدونی یاس از کسی دستگیری نکرده؟؟؟؟؟؟؟
ایمان خودت رو راحت نده عزیز جان
بعد هم وظیفه خوانندگانی نظیر یاس بیان مشکلات اجتماع هستش و رسیدگی به مشکلات مردم کار کسانی است که راحت دستشونو گذاشتن زیر سرشون و نشستن و به فکر جیب خودشون هستن که متاسفانه ته هم نداره
یاس خودش زاده شده همین مصیبتها است و درد رو خوب میفهمه اگه نمیفهمید لزومی نداشت از درد اجتماع بگه اونم میتونست مثل خیلی از رپرهای ایران همش چرند بگه
در هر حال شرمنده که رک حرف زدم;)
من گناه کسی رو نمی شورم
اما تجربه بم ثابت کرده اونایی که حرف می زنن عمل نمی کنن
امیدوارم این رپر جز اونا نباشه

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
می گک یاس مگه شیرازی هست؟

توی تخت جمشید و حافظیه عکس گرفته...

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آهنگ فوق العاده زیبای یاس به نام درکم کن که خیلی زیباست و بیشتر در مورد مشکل اشتغاله. پیشنهاد میکنم حتماً دانلود کنید

اینم لینک خود آهنگ

دستت درد نکنه.اشکم درومد...
این روزها دنبال کار رفتم کاملا درک می کنم....

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گناه کسی رو نمی شورم
اما تجربه بم ثابت کرده اونایی که حرف می زنن عمل نمی کنن
امیدوارم این رپر جز اونا نباشه
ایشالا که یه روز یه ایران بدون فقر و فساد داشته باشیم و این میسر نمیشه مگه اینکه ما علل فقر رو بشناسیم و اونو از ریشه قطع کنیم
به امید ایرانی آباد
:)
پاینده ایران:gol::gol:

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
درد و دل
من تنهام تو دلم خیلی حرفهاست میخونم من از دردهام بیا غم و از دلم بردار
زنگ مدرسه خورد، همه کتاب و دفتر رو جمع کردنو واسه ادامه رفتن
همه شاد از اینکه حالا برن خونه خوب چیزی نیست که اونارو برنجونه
ولی خونه واسه من بود طوری دیگهیاس داستانشو اگه بتونه میگه
تو دلم به همکلاسیها گفتم خوش بحالت همیشه اساس ماها بوده پشت وانت
باید الان بری تکالیفو بنویسیو بعد بشینی به تماشای تلویزیون
بابا سر شام به بچه اش بنازه پس، فردا تو سرحالی سر کلاس درس
ولی من، نمیخوام که برم خونه واسه چی برم حالا که دلم خونه
وقتی که دردها منو دوره کردن مثل طناب دار پیچیدن به دور گردن
من تنهام، تو دلم خیلی حرفهاست، میخونم من از دردهام، بیا غم و از دلم بردار
میشینم فکر میکنم و به خودم میگم آیا، داستان من بدتر نبود از بینوایان
قصه روز فرار ما به یه شهر مرزی تو اتاق بی چراغ و یه شمع قرضی
تو خونه ای که از بیماری مادر تب کرد و پول دارو نبود یعنی باید صبر کرد
تا کی؟ کی به داد این حذب برسه وجود من پر از درد و استرسه
هر چی داد و فریاد زدم و هر چی اشک،انگار صدا میپیچید و به خودم بر میگشت
تو خونه و خیابون حتی هنگام درس توی فکر اینکه فردا دم زندان قصر
چطور باید هشت ساعت رو بکوب بشینم، تا بابام رو من از پشت شیشه یه ربع ببینم
مهم نبود زندگی بکنم با نون خشک،مهم اینه کودکی منو قانون کشت
نمیخوای بمیری،شیرینیه جون آدمه دلیل من واسه زندگی خونوادمه
خونواده ای که روز خوشی نداشتن،خواستن ولی دشمنها نذاشتن
نترس خدا تو رو واسه درد انتخاب کنه،چون این دردها قبلا روییاس امتحان شده
واسه خدا بودم مثل موش آزمایشگاه ،نتیجه ها روبرو شده باز با اشکال
مشکلاتی که میخونم تا یه گوشه دردم،جبران شه نمیخوام دنبال سوژه بگردم
سوژه زندگیمه که من شدم یه سره ویران، ولی مهم اینه هنوز هستم پسر ایران
آره کمر من زیر این بار خمیده شد،ولی قدرتی توی وجودم دمیده شد
من به آینده های روشنم اعتقاد دارم،چون که آینده هان که به من اعتماد دارن

ecsir

عضو جدید
سلام دوستان مي خواستم ببينم كسي
اين آنگ ياس و گوش كرده
Yas Ft Force Theory - Soldier Pose
:)

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیوگرافی یاس "بیوگرافی (شخصی)"

نام واقعی : یاسر

متولد : سال 1360 شمسی مصادف با 1982 میلادی (بیست و هشت ساله)
محل تولد : تهران
"یاسر" از سن شانزده سالگی به موسیقی رپ علاقه داشت و از آن زمان به بعد به اون گوش میداد.
هنگامی که پدرش برای کارهای تجاری به آلمان سفر می کرد برای او سی دی های خوانندگان سبک "هیپ هاپ"(همون سبكی كه قبلا اشاره كردم در ایران به اشتباه R&B نامیده شده) و به خصوص "توپاك 2POC" را می آورد.
بعد از مرگ ناگهانی پدرش تمام مسئولیت خانواده بردوش او افتاد و توانست به سختی بدهی های پدرش را بپردازه.
او در هجده سالگی فکر رفتن به دانشگاه را از سرش بیرون کرد و برای حمایت از خانواده اش : مادر، برادرکوچکش و خواهرانش ، مشغول کار شد.
در این هنگام بود که شروع به نوشتن شعر کرد که خیلی زود تبدیل به متن آهنگ هاش شد.
این کار باعث می شد تا او به یاد پدرش بمونه.
زلزله ی "بم" تاثیر عمیقی بر روی یاسر گذاشت و باعث شد تا او اولین آهنگش را به نام "بم" بنویسه که ابتدای خواندن حرفه ای "یاس" بود.
او متوجه شد که توانایی گفتن تمام واقعیت ها رو به زبان "رپ" داره.
او تصمیم داشت تا برای کارهاش مجوز بگیره ولی برای این کار با مشکلات زیادی مواجه شد و بارها مورد تمسخر قرار گرفت، ولی در نهایت موفق شد و توانست برای شش آهنگ از ده آهنگش مجوز بگیره !
کارهای او معمولا با بیان مشکلات اجتماعی جامعه شروع می شه و با امید پایان می گیره. او در آهنگ هاش ناسزا نمی گه
و از بیان مسائل س-ک-س-ی وخشن اجتناب می کنه.
کارهای "یاس" امروزه به قدری موفق شده که به نوعی به استاندارد جدیدی در رپ فارسی یا همون "پرشین رپ" تبدیل شده .

اینم باز نظر شخصی منه كه ؛ حقیقتا تنها رپری هست كه تا الان رسالت رپری خودش رو كه همون ؛ بیان دردهای جامعه و اعتراض مستقیم و بی پرده به تبعیض های اجتماعی و فرهنگی هست رو به تمامی انجام داده.

شایعه هایی در مورد این محبوب ترین و دوست داشتنی ترین خواننده پرشین رپ هست كه همیشه در حد شایعه باقی مونده و هیچوقت فراتر نرفته و این خود گویای این هست كه "یاس" بهترین و مسلط ترین رپر در بین رپرهای حرفه ای ایرانه.

براش قلبا آرزوی موفقیت بیشتر و رسیدن به اوج قله های "ایران" رو دارم

"بیوگرافی یاس (دیسكوگرافی)"

یاسر كه نام هنری "یاس" را برگزیده است، پس از فیلم خصوصی بازیگر سریال نرگس به شهرت رسید. او با قطعه «سی‌دی روبشكن»، موفق شد احساسات بسیاری از شنوندگان را تحریك كند. بعد از انتشار این آهنگ، نام یاس بر زبان‌ها افتاد. یاس بیست و هشت ساله از 9 سال پیش، رپ‌خوانی را آغاز كرد. او سه روز پس از زلزلة بم قطعه بم را ضبط كرد كه تكستی كاملا احساسی و تأثیرگذار داشت. او در این آهنگ به تصویرسازی حادثه بم پرداخت. این به موقع آهنگ دادن‌ها، نشان می‌داد كه او شمی قوی دارد و می‌داند كی باید آهنگ را بسازد و آن را منتشر كند تا نامش را مطرح كند. یاس، رپ‌خوانی است كه تلاشی جدی برای دریافت مجوز نشان داده. او با همكاری شركت "باربد"، تلاش می‌كند تا آلبومش را به صورت مجاز منتشر كند ولی تا این لحظه درخواستش در وزارت ارشاد، بی‌جواب مانده است. ویژگی مهم تكست‌های یاس، خاصیت انتقادی اوست. او با لحنی نیش‌دار و گاهی آزاردهنده، خصوصیات بد مردم را از قبیل مرده‌پرستی، اعتیاد، بی‌غیرتی و... هدف قرار می‌دهد كه همواره باعث رنجش عده‌ای می‌شود. یاس معمولاً در بخش انتهایی تكست‌هایش از امید می‌گوید؛ از این كه می‌توان دوباره ساخت و دوباره‌ اندیشید. بدون شك، او مجازترین رپر ایرانی است. حاشیه‌های رپ در كشور ما مانند بقیة پدیده‌های اجتماعی نوظهور، حواشی‌ای فراتر از متن دارد. بسیاری از تازه‌واردهای این سبك، فقط ظواهر رپ مانند لباس و كل‌كل بازی‌ها و جنگ‌های خیابانی را آموخته‌اند و به مسائل مهم‌تری چون جنبة انتقادی و اصلاح ‌گرایانة آن، توجه نمی‌كنند. اگر در غرب بعضی سعی كرده‌اند با این نوع رفتار و موسیقی، ‌مدلی از اعتراض را به‌ نمایش بگذارند، ما با یك رفتار غیرعقلایی و غیرایرانی به تقلید از بدترین ظواهر زندگی یك عده غیرهم‌وطن دست زده‌ایم. رپ‌خوان‌ها معمولاً لباس‌های گشاد می‌پوشند. شلوار گشاد با جیب‌های فراوان، یك ركابی بسكتبال كه بر روی تی‌شرتی ساده پوشیده می‌شود و كلاهی كه یا تا آخرین حد پایین آمده و یا كج قرار گرفته است. گردنبندی بزرگ كه حتی ممكن است گردنشان را خم كند. از دیگر زلم زیمبوهای آویزان به آن‌هاست رپرها معمولا در راه رفتن هم سر و دستشان را تكان می‌دهند و زیر لب شعرهایی را زمزمه می‌كنند. شما شاید در خیابان افرادی را دیده باشید كه كلاه خاصی بر سر دارند و با رفتارشان جماعتی را به خود مشغول كرده‌اند. یكی می‌خندد، یكی تعجب می‌كند و بعضی‌ها سر تكان می‌دهند. این‌ها همان دوستانی هستند كه راه رفتن خودشان را فراموش كرده‌اند. این تیپ از رپ‌خوان‌ها در حال افزایش‌اند، با فرهنگی آمریكایی كه هیچ سنخیتی با زندگی ما ندارد. آن‌ها برای جلب توجه و نشان دادن رپ‌خوان بودنشان معمولا در حال درگیری‌اند. برای هر حادثة كوچكی دعوا به راه می‌اندازند و قمه‌های آماده را از غلاف بیرون می‌كشند. متأسفانه تعداد زیادی از رپرهای مشهور پرشین رپ، به انواع و اقسام مواد روان گردان و اعتیادآور وابسته‌اند و با افتخار از این مواد در تكست‌ها سخن می‌گویند. اما در این میان هنوز رپرهای پاكی پیدا می‌شوند كه مجدانه برای رسیدن به استانداردهای دریافت مجوز، تلاش می‌كنند. آن‌ها موجب شده‌اند كه سیما نیز در برخی برنامه‌هایش، حداقل برای تفنن از آهنگ‌های رپ استفاده كند. همان‌طور كه در سریال "متهم‌گریخت" آهنگی با صدای "رضا عطاران" را در این سبك شنیدیم. در جشنواره فجر نیز تیتراژ پایانی فیلم "خط ممتد" به كارگردانی مانی تارخ، شعری رپ و با مضمون اجتماعی بود.

* یاس ، تو گردنش ، گردنبند فربه هر داره . ولی به نظرم ، تنها رپ خونیه که عقایدش رو هم از پاکی فروهر ، قرض می گیره.
واقعا کردار و گفتار و پندارش نیکه . با کسی کاری نداره و سرش تو کاره خودشه . وقتی پیشه یاس نشستی ، خیالت راحته که دروغ نمیگه .
با کسی دشمنی نداره و فقط و فقط به فکر پیشرفت کارش و کمک به بقیست ( اینا رو از خودم در نمیارم ، دور و بری هاش هم تصدیقش کردن ) به نظرم واسه همینه که انقدر موفقه

* یاس تنها خواننده ی رپیه که از ایران ، دعوت شده که برای سازمان های خیریه ی جهانی بخونه و داره به یه چهره ی شناخته شده ی بین المللی تبدیل میشه.
به نظرم اگه بین بچه های رپ ، صحبت از ” جهانی شدن رپ فارسی ” به میون میاد ، نمادش یاسه و بس ، یاس نه ادعایی داره و نه غروری ، نه سازمانی داره که توش اسکنه و نه کمپانیه دروغینی . یاس چون یاسه ،داره می درخشه.

* یاس به خوش اخلاقی و خوش برخوردی معروفه. بی نهایت خاکی و در عین حال جدیه . تو این مدت که یاس نبود، از خیلی ها شنیدم که دلشون واسه راهنمایی هاش و صمیمیتش ، تنگ شده.

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدیدترین گفتگو با یاس مجازترین خواننده رپ
این تصویر تغییر اندازه یافته است.براي ديدن اندازه واقعي اينجا كليك كنيد اندازه واقعی تصویر 1000x1294.
این تصویر تغییر اندازه یافته است.براي ديدن اندازه واقعي اينجا كليك كنيد اندازه واقعی تصویر 1000x1294.

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
دوستان عزیز کسی نمیخواد توی این تاپیک به من یاری بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من مطمئنم که طرفداران یاس توی این سایت کم نیستن
پس یه کم همت به خرج بدید و طرفداری خودتون رو اثبات کنید
با تشکر

ajab2kn

عضو جدید
سلام به همه. آقا من کاملا در خدمت هستم هر چیزی راجع به یاس بخواین من هستم.
ببینید من اصلا قصد تبلیغ ندارم ولی طرفدار های یاس میتونن به سایت ما بیان و هر چی که از یاسر جان دلشون بخواد اونجا هست.www.YasPersian2.com درست آیمیل یاسر جان ای او ال ش رو کردیم دات کام و دات آی آر. و اینکه 2 تا عکس فوق جدید هم از یاس براتون فعلا میذارم تا بعد

منبع : WwW.YasPersian2.CoM
خواهشا هر جا می ذارید منبع رو هم ذکر کنید.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
یاسر بدبخت زاده ... :D
شوخی کردم . من خودم یکی از طرفداراشم ...
خودتو بده به دست تکستم / یه لحظه بگذر / از فکر و ذکر و مشغله و برو سمت حسم ...

arezo.d

عضو جدید
واااااااااااااااای خیلی آهنگاشو دوس دارم
زنده باااااااااد یاس ......................