تاحالا فكر كرديد كه زندگي در كدوم دوران رو بيشتر دوست داريد؟

• گذشته

رای: 3 20.0%
  • حال

رای: 4 26.7%
  • آینده

رای: 9 60.0%

• مجموع رای دهندگان
    15

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز

با توجه به فیلم و کتابایی که در مورد آینده و گذشته بررسی کردیم کدوم دوران رو میپسندید؟؟؟
:smoke:

K.T

عضو جدید
من گذشته رو انتخاب کردم چون زندگیا ساده تر بود نه اینکه بدون مشکل بوده ولی خیلی از زندگی تجملاتی امروزه بهتره البت نظر منه

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو هر زمانی که باشه با توجه به سنی که داری مشکلات خاص خودتو داری

گذشته از لحاظ صمیمیتا و خوبیهای بیشتر , خیلی خوب بوده

از الان راضیم

اما اگه با همه ی خونوادم و کسایی که دوست دارم و آشنا شدم تو قدیم هم بودم دوست داشتم ببینم قدیم چطوریه

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو هر زمانی که باشه با توجه به سنی که داری مشکلات خاص خودتو داری

گذشته از لحاظ صمیمیتا و خوبیهای بیشتر , خیلی خوب بوده

از الان راضیم

اما اگه با همه ی خونوادم و کسایی که دوست دارم و آشنا شدم تو قدیم هم بودم دوست داشتم ببینم قدیم چطوریه

چرا؟؟؟

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز
من آینده چون فک میکنم 500 سال بعد انقد همه درگیر خودشونن که دیگه کسی به کسی کار نداره شاید اون موقع بشه آدم واسه خودش زندگی کنه شاید...

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست داشتم تو دوران ساسانیان باشم:surprised:
حالا بی شوخی:D الان این بیماریی ها و آلودگی هوا و.......خیلی اذیتم میکنه، حداقل 8 سال پیش بودیم خیلی بهتر بود :whistle:

Unline

عضو جدید
بازگشت به دوران دایناسورها ( آرزو )

یا سفر به آینده - مثلا هزار سال بعد ( رویا )

در کل اهل "حال" نیستم

REYMOND00

کاربر بیش فعال
به شخصه از عصر شوالیه ها خوشم میاد...همینطور بودن تو زمان پیامبرانی که گفته می شه وجود داشتن یه زمانی....ببینم عکس العملم چی می بوده(البته با همین اطلاعات الانم!نه مثل مثلا عرب جاهلیت!)البته برای دوران کوتاه حاضر بودم تو اون دوران باشم...
اما در کل آینده رو به همه موارد ترجیح می دم!و فقط حاضر به زندگی تو اون دوران هستم...به زورم بخوان برم گردونن برنمیگردم...
راتستیش به نظرم عمر گذشتگان در غفلت و نادانی گذشته...کلی از عمرشون تلف شده و چیزی بدست نیاوردن...البته این یه نظر کاملا شخصیه...

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هخامنش..یا زمان داریوش بزرگ یا کوروش کبیر..چون فقط تو اون زمان حقوق زنان خیلی مورد احترام بوده . و اینکه بدونم چه جوری و با چه نیرویی چنین بناهای عظیمیو ساختن..

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

با توجه به فیلم و کتابایی که در مورد آینده و گذشته بررسی کردیم کدوم دوران رو میپسندید؟؟؟
:smoke:

آینده بعد از ظهور امام زمان(عج)

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
آینده چون تا اون موقعه خیلی چیزا پیشرفته شده . بیشترم بخاطر اینکه خیلی چیزای حال و گذشته هست که ازش ناراضیم ولی احتمال زیاد در آینده وجود نداشته باشه..

e-eng

عضو جدید
آینده بعد از ظهور امام زمان(عج)

یعنی تضمینی دیگه تا 500 سال دیگه میاد دیگه؟!
خیالم راحت شد.

من تو حال زندگی میکنم. هر چند مزخرفه....500 سال قبل که کلا خانوما تو خونه بودن و بدبخت. 500 سال بعد ایرانم با این وضعش معلوم نیست کجا میره مگه خودمون یکاری بکنیم در حال که هستیم!!