بدترين درد تو دنيا چيه؟

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
هيچکسو نميشه پيدا کرد که درد نداشته باشه

عزيزم ميشه با دردا کنار اومد و نزاري که هميشه همراهت باشن تا ناراحتت کنن

اره دیگه فقط باید کنار بیاییو باهاشون بسازی کار دیگه ای نمیشه کرد!
پ.ن : خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من // ور نه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت

tahereh68

عضو جدید
اره دیگه فقط باید کنار بیاییو باهاشون بسازی کار دیگه ای نمیشه کرد!
پ.ن : خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من // ور نه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت

آي گفتي اتفاقا منم اين روزا حال خوبي ندارم و يکي از دوستام گفت خيلي روحيه خوبي داري با اين اتفاق که تو زندگيت افتاده شادي منم دقيقا همين بيت رو براش خوندم

ریحانه...

عضو جدید
به نظر من بدترین درد تو دنیا اینه که ببینی ارزش ها کم رنگ شدن و مردم خوب بودن رو فراموش کردن و فقط خودشون یادشونه و به تو به خاطر پایبند بودن به این خوبی ها در کمال تعجب نگاه کنن یا حتی بهت بخندن

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
آي گفتي اتفاقا منم اين روزا حال خوبي ندارم و يکي از دوستام گفت خيلي روحيه خوبي داري با اين اتفاق که تو زندگيت افتاده شادي منم دقيقا همين بيت رو براش خوندم

اکشال نداره ایشالله یه روزی برسه از درون حال خوبی داشته باشیم .
با این بیت پیش بریم بهتره : بخند بخند // دنیا به روت بخنده :D

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ازدست دادن مادر.............واااااااااااای خدانکنه...دور ازجون همه مامان خوشگلا......

parsa8324

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدترین درد اینه که ببینی 1 عده با غفلت و عقاید 1000 سال پیش دارن زندگی میکنن و حاضر به 1 لحظه تفکر هم نیستن!!!!!!!!!!!

fahimeh89

عضو جدید
کاربر ممتاز
به کسی که دوسش داری پیام بدی و بزنگی جواب نده
خیلی درد بزرگیه
وحشتناک

tahereh68

عضو جدید
ازدست دادن مادر.............واااااااااااای خدانکنه...دور ازجون همه مامان خوشگلا......

باهات موافقم واقعا از دست دادن يکي از نزديکترين عزيز بدترين درد ميتونه باشه که تا ابد باهات ميمونه و فراموشش نميکني

fahimeh89

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتماد کردن به کسی که فکر میکردی واقعا قابل اعتماد ولی این طور نبود...