زنی که مرده بود اما شوهرش با عشق زنده اش کرد!!

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز

پسر و سه دختر این زن، که هنگام وداع پدرشان بالای سر او ایستاده بودند، گفتند: با وجود اینکه 45 دقیقه از زمان اعلام فوت مادرمان گذشته بود به یکباره...

زن انگلیسی که بر اثر حمله قلبی فوت کرده بود بطور ناگهانی و با جمله «دوستت دارم» همسرش به زندگی بازگشت!

بازگشت به زندگی این زن در اوج ناباوری خانواده و پزشکانش باعث شگفتی آنان شد. پزشکان این بیمار پس از انجام

اقدامات پزشکی به خانواده «لورنا» اعلام کردند که بیمارشان فوت کرده و اکنون با کمک دستگاه زنده است. بستگان لورنا

که از تلاش‌های نیروهای پزشکی ناامید شده بودند، خود را برای مراسم خاکسپاری او آماده کردند. همسر لورنا برای وداع

آخر به بالای تخت او می‌رود جمله دوستت دارم را چندین بار زمزمه می‌کند.

پسر و سه دختر این زن، که هنگام وداع پدرشان بالای سر او ایستاده بودند، گفتند: با وجود اینکه 45 دقیقه از زمان اعلام

فوت مادرمان گذشته بود به یکباره متوجه شدیم که رنگ صورتش تغییر کرد و پلک‌هایش تکان خورد.

پزشکان لورنا با بیان اینکه شرایط او نادر است، پس از به هوش آمدن لورنا آزمایشات و عکس‌برداری‌های لازم را انجام داده

و اعلام کردند که وضعیت او روبه بهبود است و آسیبی به مغزش نیز وارد نشده است.

y.h.m.b

عضو جدید
خدایا شوهر پیشکشه یه دوست پسر هم ندادی اگه مردیم بگه خدا بیامرزدت :cry:, دوستت دارم هم نگفت به درک:(

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا غصه نخور تا اونموقع که بمیری یکیو پیدا میکنی:redface:

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قیافه مرده باید موقع دیدنه زنده شدن زنش جالب بوده باشه!!!!!!!
پیش خودش گفته "آخه خدایا ......!!!!من این همه آرزو کردم، برآورده نکردی....... حالا اشتباه کردم یه شکری خوردم، تو باید اینجوری حال مارو بگیری؟؟؟؟"
نتیجه اخلاقی:
هیچ وقت جو گیر نشوید!!!

M o R i S

مدیر تالار حسابداری
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خدایا شوهر پیشکشه یه دوست پسر هم ندادی اگه مردیم بگه خدا بیامرزدت :cry:, دوستت دارم هم نگفت به درک:(
شما خانم ها تا ما آقایون رو نکشید که نمی میرید!!!! خیالت تخت

marjan.hoseini

عضو جدید
الهی.عزیز دلم تنت سلامت .میخوام 100 سال سیاه شوهر و دوست پسر نباشه یعنی ما بدون اونا نمیتونیم زندگی کنیم؟بیخیال بابا

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
درکجارسم براین است که عاشق نشوی باغبان باشی ودلتنگ شقایق نشوی

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
چهههههههههههههههه جالللللللللللللبببببببببببب!
منم میخوام!