نمايش نتيجه هاي نظرسنجي ها: تالار تا چه حد شما رو در جهت یافتن جواب سوالاتون کمک کرد

رای دهنده
9. شما نمي توانيد در اين نظرسنجي راي دهيد
  • تا حالا جواب همه سوالامو گرفتم

3 33.33%
  • جواب بعضی از سوالامو گرفتم

5 55.56%
  • تا حالا جواب هیچکدوم از سوالامو نگرفتم

1 11.11%
  • تا حالا سوالی نپرسیدم

0 0%
صفحه 1 از 2 12 آخرينآخرين
نمايش نتايج 1 تا 10 از 16

تاپیک: تالار مکانیک تا چه حد شما رو در رسیدن به پاسخ پرسشهاتون کمک میکنه؟

مدیر بازنشسته آواتار سروش7
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/1
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض تالار مکانیک تا چه حد شما رو در رسیدن به پاسخ پرسشهاتون کمک میکنه؟

سلام
    هم تالاریهای عزیز لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید و بگین که تالار تا چه حد شما رو در یافتن جواب سوالاتوت کمک کرده و اگه ممکنه
    کاربرایی که شما رو در این امر کمک کردن رو نام ببرید تا تشکری هم از اونا شده باشه
    در صمن اگه نظر دیگه ای برای بهتر شدن و بهبود اوضاع تالار دارین خوشحال میشیم که بیان کنید
    با تشکر
    جهان در حمد تو قامت بسته...

2. تشكرها از اين پست

مدیر تالار مهندسی مکانیک آواتار Zaneti
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/1
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

درود
    در جواب دادن به سئوال ها دوستان زیادی بهم کمک کردن که الان اسمشون در خاطرم نیست ولی اینجا از همه کسانی که به اندازه یک کلمه هم به اضافه شدن دانش من کمک کردن سپاس گذارم .
    "ای مرد هر که هستی و از هر کجا که آمده باشی , زیرا می دانم که خواهی آمد , منم کوروش که برای پارسیان این دولت وسیع را بنا نهادم , پس بر این مشتی خاک که تن مرا می پوشاند رشک مبر"

4. تشكرها از اين پست

اخراجی موقت
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2012/2
    محل سكونت
    ღ✿ღღ✿ღ اهـــــــــــــــــــــواز ღ✿ღ♥ღ✿ღ

پيش فرض

سلام
    من این اواخر سوالاتی واسم پیش اومده بود که با مدیر تالار مکانیک ( [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] ) مطرح کردم و ایشون هم محبت کردن و پاسخ سوالات بنده رو دادن .

همینجا صمیمانه ازشون تشکر میکنم...و برای ایشون آرزوی موفقیت دارم

6. تشكرها از اين پست

رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/1
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Zaneti نمايش پست
    درود
    در جواب دادن به سئوال ها دوستان زیادی بهم کمک کردن که الان اسمشون در خاطرم نیست ولی اینجا از همه کسانی که به اندازه یک کلمه هم به اضافه شدن دانش من کمک کردن سپاس گذارم .

ممنون احمد جان خیلی خوب میشه که اسم ببری و این حس قدر شناسی رو در تالار نهادینه کنیم
    در تالار ما خیلی از دوستان هستند که بدون هیچ چمداشتی به بقیه اعضا کمک میکنن دوستانی مث[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]که زحماتش و تلاشهاش بر کسی پوشیده نیس یا[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]که در تالار خودرو فعالیتهای ارنده ای داشتن و امیدوارم برگردنو ادامه بدن همینطور[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]عزیزدر بخش جامدات و[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]در بخش سیالات
    خود[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] عزیزو[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] در بخش انرژیهای نو و دوست خوب ونقادم[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]که علاوه بر اطلاعات علمی از انتقادات و پیشنهاداتش همیشه بهره بردیم و[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] در بخش ساخت وتولید و[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] در بخش آزمونهای دانشگاهی و[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]که در بخشهای مختلف تالار همیشه فعال بودن
    و دیگر دوستان که از همه تشکر میکنم

8. تشكرها از اين پست

رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/1
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

واقعا خودم از خودم بدم اومد که [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]، و[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]رو فراموش کردم

10. تشكرها از اين پست

مدیر تالار مهندسی مکانیک آواتار Zaneti
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/1
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله سروش7 نمايش پست
    ممنون احمد جان خیلی خوب میشه که اسم ببری و این حس قدر شناسی رو در تالار نهادینه کنیم
    در تالار ما خیلی از دوستان هستند که بدون هیچ چمداشتی به بقیه اعضا کمک میکنن دوستانی مث[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]که زحماتش و تلاشهاش بر کسی پوشیده نیس یا[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]که در تالار خودرو فعالیتهای ارنده ای داشتن و امیدوارم برگردنو ادامه بدن همینطور[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]عزیزدر بخش جامدات و[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]در بخش سیالات
    خود[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] عزیزو[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] در بخش انرژیهای نو و دوست خوب ونقادم[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]که علاوه بر اطلاعات علمی از انتقادات و پیشنهاداتش همیشه بهره بردیم و[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] در بخش ساخت وتولید و[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] در بخش آزمونهای دانشگاهی و[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]که در بخشهای مختلف تالار همیشه فعال بودن
    و دیگر دوستان که از همه تشکر میکنم
    درود
    شما که اسم همه را اوردید حیف هست که از آقای امین قیاسی هم یاد نکنیم ایشون توی قسمت خودرو تا زمانی که فعالیت می کردند این بخش یکی از فعالترین بخش های تالار بود.
    "ای مرد هر که هستی و از هر کجا که آمده باشی , زیرا می دانم که خواهی آمد , منم کوروش که برای پارسیان این دولت وسیع را بنا نهادم , پس بر این مشتی خاک که تن مرا می پوشاند رشک مبر"

12. تشكرها از اين پست

رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/1
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Zaneti نمايش پست
    درود
    شما که اسم همه را اوردید حیف هست که از آقای امین قیاسی هم یاد نکنیم ایشون توی قسمت خودرو تا زمانی که فعالیت می کردند این بخش یکی از فعالترین بخش های تالار بود.
    آره دوست خوبم امین که مطمئنم از دستم دلخور نمیشه که اسمشو نبردم اما با این حال ازش تشکر میکنم همینطور از شما به خاطر یادآوریتون

14. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار میثم...
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/11

پيش فرض

در این مدتی که عضو باشگاه شدم خیلی از اطلاعات و دانش دوستان استفاده کردم:
    pinion
    essi
    arash_441
    و سایر دوستان که از همشون تشکر میکنم
    تنها, سرسخت

16. تشكرها از اين پست

همکار مدیر مهندسی مکانیک آواتار Y..or..Z
    تاريخ عضويت
    2012/7

پيش فرض

ما که جدید اومدیم ولی باید از essi تشکر کنم که واقها" تاپیکها و پستهاشون پر بار هستش و کاش زودتر زمان دانشجوی با ایشون آشنا میشدم تا از دانششون بهره کافی رو میبردم
    و در کل یه مدت هستش که انگار فعالیتی اینجا وجود نداره همه تاپیک ها مربوط به خیلی وقت پیشه اما از دستان عزیزی که اینجا زحمت میکشن کمال تشکر رو دارم
    از آهسته راه رفتن نترس، از بی حرکت ایستادن بترس.
    ” کسي كه از شكست خوردن مي هراسد، به شكست خود باور دارد.ناپلئون بناپارت “

18. تشكرها از اين پست

عضو
    رشته
    مهندسی برق
    تاريخ عضويت
    2007/4

پيش فرض

بد نبود

صفحه 1 از 2 12 آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. لينكستان تالار مكانيك باشگاه مهندسان ايران: