[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

FAMINE RIAN

عضو جدید
من روز گزینش پرسیدم نتیجمون رو از کی بگیریم و چه طور مطلع شم گفت به امید خدا از طرف شرکت باهاتون تماس میگیریم

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
در مورد سابقه کار اینطور که شنیدم اگه سابقه کارت مرتبط باشه تا 80% شو اعمال میکنن پس اگه غیر مرتبط باشه این مقدار کمتره و احتمالا فقط از لحاظ ریالی چیزی بهت اضاف شه نه از لحاظ سابقه.در مورد مکان و نوع کارتون قطعا به رشته تون بستگی داره ولی اینکه خشکی یا دریا هستینو حقیقت نمیدونم ولی بعید می دونم شماها رو ببرن سکو چون خیلی مونده تا آب بندی بشین.رو سکو موندن کار هر کسی نیست. منورت از لحاظ تسهیلات چیه؟ اگه حق اولاد و از این جور چیزاست که میدن ! در مورد مسکن هم یا توی شهرک جم بهتوت خونه میدن یا ودیعه حدود 10 تا 12 میدن . شهرک جم هم جاش بد نیست ولی سوتو کوره . در مورد تعهد هم در مورد بچه هایی که پالایش و پخش قبول شدن راستش شنیدم علاوه بر تعهد باهاشون قرارداد تامین اجتماعی می بندن که خیلی بده ولی با بچه هایی که نفت قبول شدن قرارداد نفتی می بندن و هر وقتم دلت خواست می تونی فلنگو ببندی!!
توی سه چهار ساله اول به فکر انتقالی نباش غیر از اینکه پارتیت به اندازه خدا باشه انتقالی ربطی به تاهل و این چیزا نداره. ادامه تحصیل هم اگه بتونی بدی کسی کاریت نداره!!

ممنون از اطلاعاتت...شما کجا مشغولی دوست عزیز؟

امیدی

عضو جدید
خوشبختم منم مناطقم...فکر کردم شاغلی..اخه اطلاعات تکمیلی داری...از مناطق چه خبر؟شروع بکار؟مدت دوره اموزشی و مکانش؟تقسیمات؟

داداش من شاغلم نزدیک 5 سال هم سابقه پتروشیمی دارم با رفتن اونجا هم از لحاض حقوقی چندان تفاوتی برام نداره تازه اینجایی که من دارم کار میکنم از لحاظ لول کاری زمین تا آسمون بالاتر از نفته شایدم نرفتم نفت چون توی پتروشیمی هم خونه میدن هم پرواز دارم و خیلی از امکانات دیگه نفت تنها چیزیش که آدمو وسوسه میکنه تنها بیمارستان و انتقالیشه وگر نه چیزی نداره . بچه هایی که توی نفت کار میکنن از لحاظ سواد صنعتی در برابر بچه های پتروشیمی صفرن موقعیکه رفته بودم مصاحبه تخصصی یارو اطلاعاتش نصفه منم نبود

امیدی

عضو جدید
خوشبختم منم مناطقم...فکر کردم شاغلی..اخه اطلاعات تکمیلی داری...از مناطق چه خبر؟شروع بکار؟مدت دوره اموزشی و مکانش؟تقسیمات؟

شروع به کار بعید میدونم برج 2 باشه شاید 4 باشه آموزشی هم بین 4 تا6 ماهه مکانشم یا آبادان یا اهوازه در مورد تقسیماتشم مناطق 4و 5تا شرکت داره که یکیش میفتی دیگه مارون کارون آغاجری گچساران مسجد سلیمان یا یه شرکت توربین هم دارن

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش من شاغلم نزدیک 5 سال هم سابقه پتروشیمی دارم با رفتن اونجا هم از لحاض حقوقی چندان تفاوتی برام نداره تازه اینجایی که من دارم کار میکنم از لحاظ لول کاری زمین تا آسمون بالاتر از نفته شایدم نرفتم نفت چون توی پتروشیمی هم خونه میدن هم پرواز دارم و خیلی از امکانات دیگه نفت تنها چیزیش که آدمو وسوسه میکنه تنها بیمارستان و انتقالیشه وگر نه چیزی نداره . بچه هایی که توی نفت کار میکنن از لحاظ سواد صنعتی در برابر بچه های پتروشیمی صفرن موقعیکه رفته بودم مصاحبه تخصصی یارو اطلاعاتش نصفه منم نبود

اوکی...مگه انتقالی نفت چطوریه؟؟ تقسیمات نمیدونی چطوریه؟انتقالی تو نفت!!!

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
شروع به کار بعید میدونم برج 2 باشه شاید 4 باشه آموزشی هم بین 4 تا6 ماهه مکانشم یا آبادان یا اهوازه در مورد تقسیماتشم مناطق 4و 5تا شرکت داره که یکیش میفتی دیگه مارون کارون آغاجری گچساران مسجد سلیمان یا یه شرکت توربین هم دارن
شرکتاش رو میدونم نحوه تقسیم بندی منظورم بود...امیدیه که مربوط به اغاجاریه چطوریه؟مسجد سلیمان چی؟

FAMINE RIAN

عضو جدید
امیدی;4807069[COLOR=#ff0000 گفت:
]
داداش من شاغلم نزدیک 5 سال هم سابقه پتروشیمی دارم
[/COLOR] با رفتن اونجا هم از لحاض حقوقی چندان تفاوتی برام نداره تازه اینجایی که من دارم کار میکنم از لحاظ لول کاری زمین تا آسمون بالاتر از نفته شایدم نرفتم نفت چون توی پتروشیمی هم خونه میدن هم پرواز دارم و خیلی از امکانات دیگه نفت تنها چیزیش که آدمو وسوسه میکنه تنها بیمارستان و انتقالیشه وگر نه چیزی نداره . بچه هایی که توی نفت کار میکنن از لحاظ سواد صنعتی در برابر بچه های پتروشیمی صفرن موقعیکه رفته بودم مصاحبه تخصصی یارو اطلاعاتش نصفه منم نبود
به متن که های لایت شده نسبت داشتن اطلاعات واسه مقایسه مصاحبه شما با افرادی مثل من توجه کنید

امیدی

عضو جدید
اوکی...مگه انتقالی نفت چطوریه؟؟ تقسیمات نمیدونی چطوریه؟انتقالی تو نفت!!!
من الان نفتی نیستم قراردادم تامین اجتماعیه چون پتروشیمی خصوصی شده توی تامین اجتماعی فعلا چیزی به اسمه انتقالی نیست ولی توی نفت هست شما بعد از چند سال می تونی هر جایکه زیر مجموعه نفت باشه حتی شهر خودت انتقالی بگیری حتی پالایش پخش و گاز هم میتونی بری!!شب خوش

FAMINE RIAN

عضو جدید
500 صفحه ای شدن این تایپک رو تبریک میگیم
به امید خدا شاغل شدیم 5000 صفحه خاطره اضافه میکنیم که بشه 5500 صفحه
شاد و کامروا باشید

naeem63

عضو جدید
آقای امیدی

ممنون از راهنمایی تون
ودیعه مسکن رو به بچه هایی که اقماری هستن، میدن؟
انتخاب اسکان یا اقماری بودن با خودمونه؟
دوره آموزشی نفت و گاز پارس چند ماهه؟ مکانش کجاست؟

yas_85

عضو جدید
سلامداداش شما که تجربه کاری داری میشه لطفاً بفرمایید کار یه کارشناس الکترونیک در عسلویه تقریباً چیه؟ که اگه خدا بخواد تو این فرصت یکم اطلاعاتمون را تکمیل کنیم مثلاً plc یا زبان یا ..... ؟؟؟؟؟؟تشکریا علی مدد
سلام دوست عزیز
والا من رشتم مواد اما از یکی از دوستان که رشتش برق بود و 6،7 سال سابقه کار داره پرسیدم،گفت باید :
کاتدیک پروتکشن،پاور،پست فشار قوی،پانل برد،ترانس،لایتینگ و .....بلد باشه و اگه هم از plc وابزار دقیقم بلد باشه که دیگه بهتر
اما دوست من تو آموزشی چیزای عمومی مثل زبان و کامپیوتر رو به همه گروه ها یاد می دن و صد در صد تو بخش فنی هم چیزایی که به کارتون بیاد بهتون آموزش میدن
پس خیالتون راحت باشه

hiby

عضو جدید

برج 4 !!! :eek::eek:
ماه رمضون.............:cry:

yas_85

عضو جدید
دوستان عزیز بویژه بروبچه های نفت پارس
من چون کانستراکشنم و الانم کنگان کار می کنم و دو سال این مناطق میرم و میام می خواستم یه سری اطلاعات از منطقه بهتون بدم
خود عسلویه که واقعا آب وهوای گرمی داره وبه غیر از 3 ماه سال8 یا 9 ماه دائما کولرها روشنه
وبه غیر از گرمی هوا شرجی خیلی بدی داره و از همه بدتر هوای خیلی آلوده به خاطر بوی گاز و گوگرد و .......
امکاناتش نسبت به شهرهایی مثل شیراز،اصفهان و...... خیلی ناچیزه اما خدایش نسبت به 4 سال پیش خیلی بهتر شده
بوف اونجا شعبه داره،حداقل یه پیتزا میشه بخوری:biggrin:
مراکز خریدشم در حد اونجا بد نیست،بیشتر از این مغازه ها هستن که لوازم خارجی می فروشن (چاکلت،چیپس،انواع نوشیدنی،چای،قهوه و..........)
یه پارک ساحلیم داره و میشه یه جورایی سر کرد البته در مقایسه با کنگان که 50 دقیقه با عسلوییه فاصله داره بهتره
کنگان امکاناتش کمتر ولی هواش آلوده نیست،البته همونقدر گرم و الان که باهاتون صحبت می کنم اگه دیروز و امروز رو فاکتور بگیریم که هوای همه جای ایران عزیزمون سرد شده ما دیشب نه اما پریشب تو کمپ کولر تا خود صبح با درجه 9 روی high cool روشن بود:confused:
تو ماشین ها هم ایرکادنشین آلردی روشن
البته برو بچ pogc با رونیز و تویوتا هایس میرن و میان و گرم نیست ان شا اللاه:D
ما هم که مجبوریم با این سمند lx و پیکاپ بریم و بیایم و البته چون با کره ای ها کار میکنیم سانتافه . موهاوی هم هستا که البته بیشتر واسه منجراست که ما هم هر از گاهی بهره مند میشیم:cool:
اما بروبچ قربونش برم pogc همه حتی صفری ها سوار رونیزن
منجر ها هم سوار پرادو:D
حالا اینارو گفتم فضا عوض بشه

راستی بخاطر هوای خیلی آلوده و گرم اونجا معمولا متاهل هارو تو جم اسکان می دن
جم تا عسلوییه نیم ساعت راه ام هواش یه عالمه از اونورا بهتر و تمیزتر
امکاناتش به نسبت بهتر و واسه بچه های spgc و pogc امکانت خوبی داره
رستوران دارن و استخر و..........که میتونن ازش استفاده کنن
غذای بچه ها اونجا انصافا از هر نظر عالیه خیالتون تخت
دیگه همین دیگه
سوالی داشتین بپرسین،بتونم و بلد باشم حتما جواب میدم
پیشاپیش سال نو مبارک
ما که امروزم مشغول بکاریم

امیدی

عضو جدید
آقای امیدی

ممنون از راهنمایی تون
ودیعه مسکن رو به بچه هایی که اقماری هستن، میدن؟
انتخاب اسکان یا اقماری بودن با خودمونه؟
دوره آموزشی نفت و گاز پارس چند ماهه؟ مکانش کجاست؟

در مورد نفت و گاز پارس اطلاعات ندارم ولي وديعه رو به هر كي بخواد ميدن

FAMINE RIAN

عضو جدید
دوست عزیز اطلاع دارید کسی که رشته تجصیلیش صنایع شیمیایی باشه چه کاری انجام میده و سئوال دیگه این که pogc همه کارهاش تو خشکیه یا رو سکو هم میرن

امیدی

عضو جدید
شرکتاش رو میدونم نحوه تقسیم بندی منظورم بود...امیدیه که مربوط به اغاجاریه چطوریه؟مسجد سلیمان چی؟

اميديه بيشترين ضريب حقوقي رو داره بستگي داره كجاش بيفتي چون بعضي از يونيتاش خيلي پرته مثه پازنان و رگ سفيد توي كوه و بيابونه اگه آشنا داري برو صحبت كن بيفتي جاي خوبش مثه يونيت 19 مايلي تقويت فشار گاز رامشير

naeem63

عضو جدید
دوستان عزیز بویژه بروبچه های نفت پارس
من چون کانستراکشنم و الانم کنگان کار می کنم و دو سال این مناطق میرم و میام می خواستم یه سری اطلاعات از منطقه بهتون بدم
خود عسلویه که واقعا آب وهوای گرمی داره وبه غیر از 3 ماه سال8 یا 9 ماه دائما کولرها روشنه
وبه غیر از گرمی هوا شرجی خیلی بدی داره و از همه بدتر هوای خیلی آلوده به خاطر بوی گاز و گوگرد و .......
امکاناتش نسبت به شهرهایی مثل شیراز،اصفهان و...... خیلی ناچیزه اما خدایش نسبت به 4 سال پیش خیلی بهتر شده
بوف اونجا شعبه داره،حداقل یه پیتزا میشه بخوری:biggrin:
مراکز خریدشم در حد اونجا بد نیست،بیشتر از این مغازه ها هستن که لوازم خارجی می فروشن (چاکلت،چیپس،انواع نوشیدنی،چای،قهوه و..........)
یه پارک ساحلیم داره و میشه یه جورایی سر کرد البته در مقایسه با کنگان که 50 دقیقه با عسلوییه فاصله داره بهتره
کنگان امکاناتش کمتر ولی هواش آلوده نیست،البته همونقدر گرم و الان که باهاتون صحبت می کنم اگه دیروز و امروز رو فاکتور بگیریم که هوای همه جای ایران عزیزمون سرد شده ما دیشب نه اما پریشب تو کمپ کولر تا خود صبح با درجه 9 روی high cool روشن بود:confused:
تو ماشین ها هم ایرکادنشین آلردی روشن
البته برو بچ pogc با رونیز و تویوتا هایس میرن و میان و گرم نیست ان شا اللاه:D
ما هم که مجبوریم با این سمند lx و پیکاپ بریم و بیایم و البته چون با کره ای ها کار میکنیم سانتافه . موهاوی هم هستا که البته بیشتر واسه منجراست که ما هم هر از گاهی بهره مند میشیم:cool:
اما بروبچ قربونش برم pogc همه حتی صفری ها سوار رونیزن
منجر ها هم سوار پرادو:D
حالا اینارو گفتم فضا عوض بشه

راستی بخاطر هوای خیلی آلوده و گرم اونجا معمولا متاهل هارو تو جم اسکان می دن
جم تا عسلوییه نیم ساعت راه ام هواش یه عالمه از اونورا بهتر و تمیزتر
امکاناتش به نسبت بهتر و واسه بچه های spgc و pogc امکانت خوبی داره
رستوران دارن و استخر و..........که میتونن ازش استفاده کنن
غذای بچه ها اونجا انصافا از هر نظر عالیه خیالتون تخت
دیگه همین دیگه
سوالی داشتین بپرسین،بتونم و بلد باشم حتما جواب میدم
پیشاپیش سال نو مبارک
ما که امروزم مشغول بکاریم

سلام دوست عزیز
اقماری بودن یا اسکان متاهل ها به انتخاب خودشونه؟ اگه کسی نخواست اسکان پیدا کنه، می تونه اقماری باشه؟
کسانی که تو عسلویه (کمپ) هستن، ناهار و شام رو شرکت میده؟

majid2798

عضو جدید
اميديه بيشترين ضريب حقوقي رو داره بستگي داره كجاش بيفتي چون بعضي از يونيتاش خيلي پرته مثه پازنان و رگ سفيد توي كوه و بيابونه اگه آشنا داري برو صحبت كن بيفتي جاي خوبش مثه يونيت 19 مايلي تقويت فشار گاز رامشير

جناب امیدی همچنان منتظر پاسختان هستیم :razz:

امیدی

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اقماری بودن یا اسکان متاهل ها به انتخاب خودشونه؟ اگه کسی نخواست اسکان پیدا کنه، می تونه اقماری باشه؟
کسانی که تو عسلویه (کمپ) هستن، ناهار و شام رو شرکت میده؟

در مورد نيروهاي قديمي نفت كه انتقالي ميرن اونجا معمولا انتخابو ميزارن بعهده خودشون كه اقماري باشن يا ساكن در مورد نيروهاي جديد نميدونم
در مورد ناهارو شام هم !!! په نه په بعد از كار بايد پيشبند ببنديو غذا درست كني !!!! ميدن ديگه!!!!!!

kiyan_max2020

عضو جدید
سلام

سلام

دوستاني كه به اين جور مسائل بيشتر اهميت اتفاقا خيلي سريع تر پله هاي ترقي رو طي ميكشن جو نفت هم تا دلتون بخواد از ين تريپا مي پسنده

جو نفت از چه تیپ آدم هایی پره
و کدوم مدل رو میپسندند؟
یکم واضح تر توضیح بدید؟ اگه ممکنه

امیدی

عضو جدید
دوستان با سابقه لطفا منو راهنمايي كنيد

دوستان كه پيام خصوصي ميدن يه نسخه شم واسم ايميل مياد
چطور ميشه از اين كار جلوگيري كرد؟؟

reza 68

عضو جدید
سلام به روی ماهت
شب تو هم خوش
ممنون به خاطر تبريکت منم امشب که بيرون بودم خواستم فردا تبريک بگم اما خب شما پيش دستی کردی
سال پيش این موقع من دربدر دنبال اکسيد تنگستن ميگشتم که باش پروژه ام رو شروع کنم و اصن تو این واديا نبودم! ر
اینو ميگن چرخ روزگار

پیشونی منو کجا میشونی:biggrin::biggrin::biggrin:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بايد جا نماز آب بكشي

آستين كوتاه نپوشي

زير آبي نيري زير آبي ميبرنت و................

اینی که شما ميگی واسه کل ایران و تو هر ارگانی صادق
اما اینکه اگه کسی آستين کوتاه بپوشه و اونجوری نباشه رو بخوان جلوش رو بگيرن و از نون خوردن بندازنش ديگه گذشت، مربوط به دهه 60 بود !
من هرکيو ديدم کار ميکنه و اونجاس اصن تو واديا نيست فقط اونجا نبايد مشکل ساز بشی واسه کسی يا ارگانی

بالا