آبجی و داداش اینترنتی !!

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا که این دختره یا خیلی احمقه یا خودشو زده به حماقت
دوما هیچ دخترو پسره غریبه ای خواهر و برادر نمیشن اینا همش فرمالیته اس
سوما به جای این القاب و عناوین من دراری بهتر دوستای خوبی باهم باشیم تا خواهر و برادرای مصلحتی
چون گفتی سه تا بگو سه تا گفتم
;).............

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم بستگی به هدفمون داره...تازه شاید اون چوب لا چرخ گذاشتنه باعث شه بزرگ شیم...قد بکشیم...پس باید دست اون دوستو ببوسیم...
منافقین، گمراه و گمراه کننده‏اند، خطا کار و به خطا کاری تشویق کننده‏اند، به رنگ‏های گوناگون بیرون می‏آیند و به قیافه‏ها و زبان‏های متعدد خودنمایی می‏کنند، از هر وسیله‏ای برای فریفتن و درهم شکستن شما استفاده می‏کنند و در هر کمینگاهی به کمین شما می‏نشینند، قلب‏هایشان بیمار و ظاهرشان آراسته است، در پنهانی راه می‏روند و از بی‏راهه‏ها حرکت می‏کنند............امام علی

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
منافقین، گمراه و گمراه کننده‏اند، خطا کار و به خطا کاری تشویق کننده‏اند، به رنگ‏های گوناگون بیرون می‏آیند و به قیافه‏ها و زبان‏های متعدد خودنمایی می‏کنند، از هر وسیله‏ای برای فریفتن و درهم شکستن شما استفاده می‏کنند و در هر کمینگاهی به کمین شما می‏نشینند، قلب‏هایشان بیمار و ظاهرشان آراسته است، در پنهانی راه می‏روند و از بی‏راهه‏ها حرکت می‏کنند............امام علی
:cry::cry:
واییییییییییییییییی...نه اینجوری نه...تو رو خدا نه...
همون مولام گفته با همه مهربون باش...چون بعضیها برادر دینی تو و بعضیها مثل تو انسانند...
نه... دین ما دین مهربونیه...دین گمان خوب...همانا بعضی ظن ها گناهند...خدا تو قران گفته...
اینجوری برداشت نکنین...

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز

ان کس که در دشمنی زیاده روی کند گناهکار و ان کس که در دشمنی کوتاهی کند ستکار و هر کس بی دلیل دشمنی کند نمیتواند با تقوا باشد

امام علی (ع)

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry::cry:
واییییییییییییییییی...نه اینجوری نه...تو رو خدا نه...
همون مولام گفته با همه مهربون باش...چون بعضیها برادر دینی تو و بعضیها مثل تو انسانند...
نه... دین ما دین مهربونیه...دین گمان خوب...همانا بعضی ظن ها گناهند...خدا تو قران گفته...
اینجوری برداشت نکنین...
بله دینمون دین مهربونیه اما با تدبیر.........در آخر اون خطبه میگه.......انان پیروان شیطانند،وبدانید پیروان شیطان زیان کارانند..................

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دینمون دین مهربونیه اما با تدبیر.........در آخر اون خطبه میگه.......انان پیروان شیطانند،وبدانید پیروان شیطان زیان کارانند..................
بله ولی شمام یادت باشه آقام حسین با دشمناشم مهربون بود...حتی به کسایی که روش آبو بستن...آب داده بود...اینه رسم دینه ما...دل مخلصو عشق به آفریده های حق...

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
ان کس که در دشمنی زیاده روی کند گناهکار و ان کس که در دشمنی کوتاهی کند ستکار و هر کس بی دلیل دشمنی کند نمیتواند با تقوا باشد

امام علی (ع)
دشمنی بحثش جداس.....من میگم هر کسی دوست شما نیست.......

setare23

عضو جدید

;) به جا بود

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله ولی شمام یادت باشه آقام حسین با دشمناشم مهربون بود...حتی به کسایی که روش آبو بستن...آب داده بود...اینه رسم دینه ما...دل مخلصو عشق به آفریده های حق...
دشمن کیه؟......منظور چیز دیگه ای بود...

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
دشمن کیه؟......منظور چیز دیگه ای بود...
بله...من میگم ائمه حتی با کسایی که دشمنشون بودن خوب رفتار میکردن...چه برسه به کسایی که باهاشون دوست بودن و یا اصلا" بحث دشمنی و دوستی باهاشون نداشتن...
در هر حال قصد من فقط گوشزد کردن زبان نرم اونم به خودم بود...شما وقتی چیزی میگین حتما" دلیل دارین و تجربه...بازم خود دانین...
ببخشین اگه جسارت کردم...

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله...من میگم ائمه حتی با کسایی که دشمنشون بودن خوب رفتار میکردن...چه برسه به کسایی که باهاشون دوست بودن و یا اصلا" بحث دشمنی و دوستی باهاشون نداشتن...
در هر حال قصد من فقط گوشزد کردن زبان نرم اونم به خودم بود...شما وقتی چیزی میگین حتما" دلیل دارین و تجربه...بازم خود دانین...
ببخشین اگه جسارت کردم...
این چه حرفیه...................بله حرفتون درسته ولی هر عملی جایگاهی داره............پس همیشه زبون نرم کار ساز نیست..................

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
دشمنی بحثش جداس.....من میگم هر کسی دوست شما نیست.......

خب منم نمیگم هر کسی دوست ادمه ولی همه هم دشمن یا منافق نیستن که ما باهاشون تند برخورد کنیم گاهی رفتار ارام تاثیر داره گاهی هم رفتار تند باید جاشو پیدا کنیم

MOΣIN

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب منم نمیگم هر کسی دوست ادمه ولی همه هم دشمن یا منافق نیستن که ما باهاشون تند برخورد کنیم گاهی رفتار ارام تاثیر داره گاهی هم رفتار تند باید جاشو پیدا کنیم
منم حرف شما رو قبول دارم............من فقط در مورد جماعت منافق صحبت کردم..........نه دوست و دشمن.......... آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است..............با دوستان مروت با دشمنان مدارا

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم حرف شما رو قبول دارم............من فقط در مورد جماعت مننافق صحبت کردم..........نه دوست دشمن.......... آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است..............با دوستان مروت با دشمنان مدارا

ایول ایول هر چی فکر کردم این بیت یادم نیومد ولی یهو تغییر بحث دادی اخه قبلش در مورد دوستی و دشمنی بود یهو رفتی تو کانال منافقین خب ما هم بد برداشت کردیم دیگه:redface:

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من اینجا یه زمانی یه مامانو بابا و دوتا آبجی وسه تا داداش داشتم...حالا داستان من چی میشه آیا؟:w20:

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی به جنبه افراد داره.
بشخصه بعضی از آقایونو داداش صدا میکنم اما تا الان تو پیامایی که با خانوما ردوبدل کردم کسی رو آبجی یا ... خطاب نکردم.
بنظرم یا رابطه ای نباشه یا کاملا محترمانه با رعایت مرزهای محرم نامحرمی باشه.

safa_re5000

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حد زیادی بستگی داره به جنبه ی 2طرف...این آبجی داستان گویا خودش یکم تنش میخارید! وگرنه ببینمت و اینا...چه معنی ای میتونه داشته باشه!

از مترلینگ پرسیدن دوست بهتره یا برادر؟
اونم تو جواب گفت: دوست برادریه که خودمون انتخاب میکنیم...اما تو انتخاب برادر اصلی نقشی نداریم..!

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
vay kheyli ba namako jaleb bud...mrc...manam ba to movafegham kheyli zayas.......miduni tapikaye to ro dus daram bahalan aksaran mrc:biggrin:;)

!!!H$

عضو جدید
حالا شما خودتو ناراحت نکن اقا بهنام:Dبعضیا خزن دیگه:biggrin: