نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elham m

عضو جدید
اینا ملاکشون رو اول ازمون تستی قرار دادن و همه رو براساس تستی دعوت به اسکیس کردن در حالی که اسکیس تو رشته ما هم تو ازاد و هم تو سراسری ضریبش 5 یعنی مهمتر از تستیه
با ازمون اسکیس تراز همه جابجا شده یکی حقشه با تراز کلی که داره واحد خوبی قبول شه در صوورتی که نشده چون انتخابای قبل و بعدش رو نگا نکردن و یکی هم که با تراز کلی که اورده حقش نیس تو واحدی که فقط با نمره تستی گزینش شده قبول شه ولی قبول شده و میره جای ما رو میگیره :cry:

mahdi_ghavidel

عضو جدید
بچه ها ثپت نام حتما فرداست؟؟؟؟ساعت چند تا چند؟اگه پس فردا بریم ثپت نام نمیکنن؟؟؟

mahsa1984

عضو جدید
ما هم که نوشته ورودی بهمن باید از الان ثبت نام کنیم؟
یا ثبت نام ما بعدا میشه؟

abstr

عضو جدید
بچه ها با تراز 6150 و رتبه 44 تهران شمال
تهران شمال بهتره یا غیرانتفاعی گرمسار:(

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا ملاکشون رو اول ازمون تستی قرار دادن و همه رو براساس تستی دعوت به اسکیس کردن در حالی که اسکیس تو رشته ما هم تو ازاد و هم تو سراسری ضریبش 5 یعنی مهمتر از تستیه
با ازمون اسکیس تراز همه جابجا شده یکی حقشه با تراز کلی که داره واحد خوبی قبول شه در صوورتی که نشده چون انتخابای قبل و بعدش رو نگا نکردن و یکی هم که با تراز کلی که اورده حقش نیس تو واحدی که فقط با نمره تستی گزینش شده قبول شه ولی قبول شده و میره جای ما رو میگیره :cry:
اگه میخواستن این جوری گزینش کنن باید از اول میگفتن دامشگاه ازاد امسال خودشم نمی دونست داره چی کار می کنه ما بیچاره هم شدیم اولین گروه موش های آزمایشیشون :cry:

Paradiso100

عضو جدید

کی میگه اسکیس مهمتره ؟
دروس تئوری 10 شده جمعش اما ضریب اسکیس 5 !
اتفاقا کار خیلی خوبی بود امسال . چون طرف وقتی چیزی بارش نیست که نباید بیاد دانشگاه

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ثپت نام حتما فرداست؟؟؟؟ساعت چند تا چند؟اگه پس فردا بریم ثپت نام نمیکنن؟؟؟

اره ثبت نام میکنند دانشگاه از ترمی 2 میلیون که نمیگذره ،ولی زنگ بزن دانشگاه مسول ارشد معماری یکی هست به اسم سلیمانی ازش بپرس بهت جواب میده

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی میگه اسکیس مهمتره ؟
اتفاقا کار خیلی خوبی بود امسال . چون طرف وقتی چیزی بارش نیست که نباید بیاد دانشگاه

حرفت درست ولی باید مثل سراسری تا یه ترازیو میگفتن بیاید برا اسکیس و بعد از اسکیس گزینش نهاییو انجام میدادن

elham m

عضو جدید
کی میگه اسکیس مهمتره ؟
دوست عزیز درست که جمع تئوری بیشتر میشه ولی همیشه این اسکیسه که ترازها رو کلا چه تو ازاد چه سراسری جابه جا می کنه کسی هم که اسکیسش خوبه حتما چیزی بارش هست;)
بعد هم ازاد پارسال وقتی ثبت نام میکرد چنین برنامه ای نداشت خیلیا که واسه کنکور اماده میشدن هم داشتن تئوری میخوندن هم اسکیس کار میکردن که یهو وقتی کارت ورود به جلسه گرفتیم متوجه شدیم اسکیس بعدا هست یعنی کسی که تئوریش کمی پایین شده وقت گذاشته بوده و داشته اسکیس هم تمرین می کرده
دانشگاه ازاد باید از اول همه چیز رو برنامه ریزی شده پیش می برد نه اینکه شب بخوابن فردا صبح یه تصمیم جدید بگیرن:que:

Paradiso100

عضو جدید
دوست عزیز درست که جمع تئوری بیشتر میشه ولی همیشه این اسکیسه که ترازها رو کلا چه تو ازاد چه سراسری جابه جا می کنه کسی هم که اسکیسش خوبه حتما چیزی بارش هست;)
بعد هم ازاد پارسال وقتی ثبت نام میکرد چنین برنامه ای نداشت خیلیا که واسه کنکور اماده میشدن هم داشتن تئوری میخوندن هم اسکیس کار میکردن که یهو وقتی کارت ورود به جلسه گرفتیم متوجه شدیم اسکیس بعدا هست یعنی کسی که تئوریش کمی پایین شده وقت گذاشته بوده و داشته اسکیس هم تمرین می کرده
دانشگاه ازاد باید از اول همه چیز رو برنامه ریزی شده پیش می برد نه اینکه شب بخوابن فردا صبح یه تصمیم جدید بگیرن:que:

دوست عزیز اسکیس توی سراسری وقتی تاثیر گذاره که از قبل تئوری تاثیرش رو گذاشته و حدود 20 هزار نفر رو حذف کرده . !! میدونی ینی چی ؟ یعنی 24 هزار نفر که امتحان میدن 20 هزار نفر با تئوری حذف شدن رفته و توی مرحله بعد بازم جمع این دو تاس که نتیجه نهاییی رو رقم میزنه نه اسکیس تنهار . پس خیلی خوب مشخصه که حد ال دو برابر تئوری تاثیر داره
این شیوه هرچند ناقص هست اما از شیوه ناقص تره پارسال بهتره

lilibit2

عضو جدید
رتبه اولیه 35 و 6700 نمره بود که رتبه شده 29 نمره 6273 و نمره نفر آخر هم 5873 هست

آخرین ویرایش:

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره اینو موافقم . اما باز همین شیوه ناقص از شویه ناقصتر پارسال بهتره

من امسال هیچی درس نخونده بودم برا ارشد ولی دوستایی که درس خونده بودن و با تراز بالا توی انتخاب اول قبول شدن و الان با اسکیس رد شدن میتونستن تو انتخاب دومشون قبول بشن

elham m

عضو جدید
دوست عزیز اسکیس توی سراسری وقتی تاثیر گذاره که از قبل تئوری تاثیرش رو گذاشته و حدود 20 هزار نفر رو حذف کرده . !! میدونی ینی چی ؟ یعنی 24 هزار نفر که امتحان میدن 20 هزار نفر با تئوری حذف شدن رفته و توی مرحله بعد بازم جمع این دو تاس که نتیجه نهاییی رو رقم میزنه نه اسکیس تنهار . پس خیلی خوب مشخصه که حد ال دو برابر تئوری تاثیر داره
این شیوه هرچند ناقص هست اما از شیوه ناقص تره پارسال بهتره
ولی ازاد که حذف نکرده بود و همه دعوت به اسکیس شده بودن حتی کسی که ترازش 5000 بوده:eek: ولی واحد پایین تر. پس هر دو موافقیم که این روش گزینش مناسب نبود و بهتر بود مثل سراسری باشه:warn:

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی ازاد که حذف نکرده بود و همه دعوت به اسکیس شده بودن حتی کسی که ترازش 5000 بوده:eek: ولی واحد پایین تر. پس هر دو موافقیم که این روش گزینش مناسب نبود و بهتر بود مثل سراسری باشه:warn:

نه الهام جون همه دعوت به اسکیس نشده بودن عزیزم خیلی ها رد شدن

zaha hadid26

کاربر فعال
بنظرتون توی تکمیل ظرفیت بازم فقط تو واحدی که اسکیس دادیم سنجیده میشیم؟

elham m

عضو جدید
منم موافق با حرفتون که جمع تستی و اسکیس نتیجه نهایی رو رقم میزنه ولی ایا الان تو ازاد اینطوری شد؟

ff_z

عضو جدید
من از نتیجه آزمون ناراضینم ... بخاطر اینکه من با تراز 5936 باید برم پردیس زنجان...میخوام نرم ولی میگم هم یه ترم عقب میمونم ، هم معلوم نیست تا بهمن تکمیلشون چه جوری باشه؟شماها نظرتون چیه؟

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظرتون توی تکمیل ظرفیت بازم فقط تو واحدی که اسکیس دادیم سنجیده میشیم؟

نه دوباره انتخاب میکنی البته پارسال فک میکنم اینجوری بوده ولی امسال ... هیچ کی از کارشون سر در نمیاره که چی کار میخوان بکنن

elham m

عضو جدید
من از نتیجه آزمون ناراضینم ... بخاطر اینکه من با تراز 5936 باید برم پردیس زنجان...میخوام نرم ولی میگم هم یه ترم عقب میمونم ، هم معلوم نیست تا بهمن تکمیلشون چه جوری باشه؟شماها نظرتون چیه؟
اره دوست عزیز معلوم نیس چیکار می خوان بکنن منم دو دلم ولی تصمیم گرفتم برم واسه ثبت نام

• Like
واکنش ها: ff_z

mahsa1984

عضو جدید
برا من توی نتیجه ی آزمون زده: قبول عادي-شروع تحصيل درنيمسال دوم-بهمن ماه
مال شما زده مهر؟

علوم تحقیقات نصف اولو قبول مهر و نصف دوم رو قبول بهمن اعلام کرده
شما نمیدونی ما که بهمن هستیم کی باید بریم ثبت نام؟

lilibit2

عضو جدید
سلام عجله نکن تو تکمیل ظرفیت قبول میشی چون ممکنه تو شرط معدل حق انتخاب دانشگاه رو بهت ندن ! یعنی خودشون واست انتخاب میکنن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا