نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sweet.roonak

کاربر فعال
سایت که نمی دن ، مهم نی ، مقیاس بی خیال فقط برا سنجش هوش شما عزیزانه که توش گیر نکنین، چون وقتتونم زیاده ریز فضاها رو با ذکر تحلیل و علت بیان کنید
اخرشم تصحیحشم بسته به اینه که کدوم کار چش ابروش بهتر و با وسایل خارجی تری !!!ارائه شده
اینه داستان اسکیس ما

mahan98

عضو جدید
سایت که نمی دن ، مهم نی ، مقیاس بی خیال فقط برا سنجش هوش شما عزیزانه که توش گیر نکنین، چون وقتتونم زیاده ریز فضاها رو با ذکر تحلیل و علت بیان کنید
اخرشم تصحیحشم بسته به اینه که کدوم کار چش ابروش بهتر و با وسایل خارجی تری !!!ارائه شده
اینه داستان اسکیس ما
از سال دیگه میگن یه دونه ازکارای خوشگلتو بیار ببینیم هر کی خوشگلتر کشیده قبول!

mahdooneh

عضو جدید
من بد بخت هم به زور پلانم جا شد خوب معلوم کار جلوه نداره چون کادری واسش نمونده حالا هزاری هم طرحت خوب پر ایده اما کسی که اومده نصف شیت پلان زده کارش میاد تو چشم
یعنی واقعا حق به حق دار نمیرسه واقعا الان دارم دیوونه میشم چقدر داره بهم سخت میگذره این روزا

بچه ها درکتون میکنم.منم از یکی از استادای اسکیس شنیده بودم که اگه مقیاس رو رعایت نکنین شاید یه کم امتیاز کم شه نه اینکه کلا رد شید.
تازه من که 1 به 100 کشیده بودم کلی جا کم داشتم!پلانم شد مستطیل خالی جای مانور نداشتم.
خودشون با خودشون درگیرن.طراح یه چی میگه داور یه چی.اصلا ارزش قایل نیستن برای دانشجوا.انگار خودشون دانشجو نبودن هیچ وقت.......................:mad:

sweet.roonak

کاربر فعال
خوب بود به جز جند نفری که واقعا مردود شدنشون باور کردنی نبود بقیه تقریبا خوب نتیجه گرفتن
چند تا از دوستای منم که دیگه همه می گفتیم تهران شون حتمیه مردود شدن
شششششششششششششششوک شوکککککککککککککککککککککککککککککککککککککک شوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووک

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اینو جدی میگی ؟
واقعا ؟
حالا میفهمم چرا هیچ جا قبول نشدم چون مقیاس رعایت کردم

بله خود استاد گفتن که این کارو انجام دادیم.
یکی از اساتید میگفتن مقیاس و رعایت نکنین هیچ موقع بهش توجه نمیکنن اما دوستای من با مقیاس رفتن جلو و به زور تو شیت جا کرده بودن که معلومه نا فرم در میاد در مقابل اونی که 1:100کشیده.

بچه ها درکتون میکنم.منم از یکی از استادای اسکیس شنیده بودم که اگه مقیاس رو رعایت نکنین شاید یه کم امتیاز کم شه نه اینکه کلا رد شید.
تازه من که 1 به 100 کشیده بودم کلی جا کم داشتم!پلانم شد مستطیل خالی جای مانور نداشتم.
خودشون با خودشون درگیرن.طراح یه چی میگه داور یه چی.اصلا ارزش قایل نیستن برای دانشجوا.انگار خودشون دانشجو نبودن هیچ وقت.......................:mad:

ول كنين بچه ها با اين حرفا فقط خودتونو ازار ميدين

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند تا از دوستای منم که دیگه همه می گفتیم تهران شون حتمیه مردود شدن
شششششششششششششششوک شوکککککککککککککککککککککککککککککککککککککک شوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووک

ایشالله سال دیگه نتیجه ی اخرشون خیلی خوب میشه و همهشون موفق میشن تا ناراحتی امسالشون رفع شه

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختره از آموزشگاه زنگ زده با کلی هیجان میگه:
عزیزم کجا قبول شدی؟
منم میگم هیچ جا.
میگه ا چرا همه جا را زده بودی؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی ناراحت شدم.

یکی نیست بگه به تو چه آخه. مرض داری حال آدمو میگیری؟

sweet.roonak

کاربر فعال
ایشالله سال دیگه نتیجه ی اخرشون خیلی خوب میشه و همهشون موفق میشن تا ناراحتی امسالشون رفع شه
ایشا.... ممنون عزیزم
اگه شما از تجربه بچه هایی که میگین نتیجشون خوب بود اطلاعی دارین ممنون میشم بگین مخصوصا اگه قبولی تهران باشه

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از اساتیدی که جز اعضایی که به اسکیسا نمره دادن میگفتن چند تا کار اول و نگاه کردن بعد دیدن مقیاس که بودش خیلی بزرگه از کادر میزنه بیرون و ... تصمیم گرفتن مقیاس و کنار بذارن و در نظر نگیرن و میگفتن با این حساب کارایی که مقیاس و رعایت نکرده بودن خوب چون کوچیک بودن زیباتر به نظر میرسیدن.این یعنی کنکور اسکیس ایران کشکه الکیه

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

:w22:

arefeh

کاربر ممتاز
دختره از آموزشگاه زنگ زده با کلی هیجان میگه:
عزیزم کجا قبول شدی؟
منم میگم هیچ جا.
میگه ا چرا همه جا را زده بودی؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی ناراحت شدم.

یکی نیست بگه به تو چه آخه. مرض داری حال آدمو میگیری؟

آره اتفاقا به منم ز زد...گفتم البته رتبم هم خوب نبود گفت چند بودی مگه؟گفتم.....
گفتم باشه خداحافظ
تتتتترق(صدای گذاشتن گوشی بودااااا)یعنی مادرم با من همچین برخوردی نکرد ک این کرد والااااا:mad:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
من گريه ميكنـــــــــــــــــــم
چرا هيچكي ب من جواب نميده
اقا براي ثبت نام چيكار كنم؟
ز زدم يوني ميگه بايد مداركتو با سايت سنجش آپ كي
و توي اون سايت لعني چيزي ننوشتهههههههههههه

معمارباشی

عضو جدید
خوب خواهر من صبر كن ... جند روز ديكه مي زنن حتما ...

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پردیس شماره 2 شهید بهشتی (اکباتان) قبول شدم، واسه پولش حالا یه فکری می کنم، سطح استاداش و اینا نسبت به خود شهید بهشتی چه طوره به نظرتون؟ من کارشناسی دانشگاه تهران بودم، می ترسم برم بخوره تو ذوقم!:(
اساتیدش ترکیبی از استاید خود شهید بهشتی و هم چنین دکتراهایی هستند که سابقه کمی در تدریس در شهید بهشتی دارند که برای کسب تجربه اونجا درس میدند. اگر ضعیف باشه که شهید بهشتی عمرا مهر دانشگاهش رو پای اون نمیزنه

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب نفهمایی هستند اونها . آبجی نگران نباش سنجش دق میده بعد اعلام میکنه البته به نظرم برو تو سایت سنجش قسمت ورود به سیستم پاسخگویی اونجا اول ثبت نام کن بعد سوال کن آقا من این مشکل دارم چه کنم؟ الان بپرسی احتمال زیاد فردا جوابت رو میدن نهایتا تا شنبه میگند بهت

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم باشه خداحافظ
تتتتترق(صدای گذاشتن گوشی بودااااا)یعنی مادرم با من همچین برخوردی نکرد ک این کرد والااااا:mad:
مرکز معماری به من زنگ زده انگار من داداششم میگه کورش جان خوبی؟:surprised: کجا قبول شدی منم گفتم گیلان میگه حالا میری؟ گفتم نه 2 سال خوندم حالا بگم مرسی ممنونم نمیام میخنده میگه وای مبارکه منم سر ساختمون بودم قطع کردم گفتم خداحافظ کار دارم:D نگران نباش من جبران کردم براش:biggrin:

hoodad_gh2007

عضو جدید
سلام بچه ها خیلی خوشحالم که بعد ی سال پر استرس قبول شدم خدا خیلی کمکم کرد چون بدجور اسکیس گند زده بودم .با 160 معماری باهنر کرمان روزانه قبول شدم. خیلی راضیم چون اسکیس بد دادم. برای همه کسایی که نشدن ارزوی توفیق توی ازمونای بعد دارم من چهارسال پشت کنکور بودم . اینو گفتم که کسی نا امید نشه.براهمه تون ارزوی موفقیت دارم .
سلام همکلاسی اینده...................:) یه هماهنگ با هم بکنبم بریم یترکونیم........................hamidreza,ghahremanpouri face book

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم باشه خداحافظ

مرکز معماری به من زنگ زده انگار من داداششم میگه کورش جان خوبی؟:surprised: کجا قبول شدی منم گفتم گیلان میگه حالا میری؟ گفتم نه 2 سال خوندم حالا بگم مرسی ممنونم نمیام میخنده میگه وای مبارکه منم سر ساختمون بودم قطع کردم گفتم خداحافظ کار دارم:D نگران نباش من جبران کردم براش:biggrin:
پس با این شرایط فردا نوبت منه که بهم زنگ بزنن:biggrin:

hoodad_gh2007

عضو جدید
نه دوست عزیز بعید چیه دوست خود من الان بهشتی منظر میخونه رتبش 900 شد پارسال
خیلی هم تو این سالها اتفاق افتاده بعید چیه همینطور که خیلی از ماها با رتبه های خوب قبول نشدیم خیلی ها هم با رتبه های معمولی تر جاهای خوب فبول شدن غی از رتبه های زیر 10 این اتفاق کاملا طبیعی هست
خوب من کارنامه این دو نفر ذکر شده رو دیدم پردیس خود گردان هستن.متاسفم واسه اینکه دروغ .ای بابا منم دیدم رتیه 1200 بهشتی اما رتبه 1 اسکیس بود.دوست من مسخره بازی نیست من هر دو رو میشناختم با هم سر کلاس بودیم شاخ در اوردم زنگ زدم به استاد خدا شاهده قصد فضولی نداشتم استاد تبریک گفت.گفتم بابا من گند زدم 2000 تهرانه 1250 بهشتی و 750 منظر من با 800 گند زدم خود استاد گفت کارنامه ها جلومه بین الملل هستن...........دروغ چیز بدیه :)

hoodad_gh2007

عضو جدید
قابل توجه پذيرفته شدگان کنکور کارشناسي ارشد سال 1392دانشگاه شهيد باهنرکرمان / چهارشنبه 6 شهريور 1392 / آموزش/ منبع خبر []/ مرجع خبر []
پذيرفته شدگان بر اساس حروف الفباءدر تاريخ هاي اعلام شده با در دست داشتن مدارک ذيل شخصا براي ثبت نام به اداره کل آموزش مراجعه نمايند
الف -ج 12/06/1392
چ - ز 13/06/1392
س - ق 16/06/1392
ک - ي 17/06/1392

مدارک لازم1-اصل و کپي گواهي فارغ التحصيلي(موقت يا دانشنامه )يا فرم تاييد معدل فارغ التحصيلي تا تاريخ 31/6/922- گواهي تاييد شده معدل کارداني جهت دانشجويان کارشناسي ناپيوسته3- اصل و کپي شناسنامه و کارت ملي4-مدرک نظام وظيفه5- 6 قطعه عکس7- فرم تاييد سهميه قبولي8- موافقت محل کار براي ادامه تحصيل9-موافقت نامه آموزش و پرورش از آموزش و پرورش محل خدمت

10-گواهي معدل ارائه شده به سازمان سنجش بجه ها این چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

meriil

کاربر فعال
خب ....تبریک می گم به بچه هایی که قبول شدن، اونایی که نشدن هم اصلا مهم نیست، مهم اینه که یه سال با هم تلاش کردیم.... مطالب جدید یاد گرفتیم... سطح توقعی که از خودمون داشتیم رو بردیم بالا و مطابق اون کار کردیم... اینا به نظر من خیلیییییییییییی مهمتره....;)

اینم نتیجه ی ما بعد از شکستن این سد: معماری- شهید بهشتی. (همه رو1/50 کشیده بودم - مدارک کامل- گنبدم نداشت....)

آخرین ویرایش:

fereshte1111

عضو جدید

آخیششششش کوروش دمت گرم:D فقط یه چیزی. به نظرت ازین ب بعد کسی بگه نخونده و فشار نیاورده بهتر نیس واقعا؟؟؟ من اینجا نمونشو دیدم داداشی:cool:

hastia89

عضو جدید
همسر خود من فوق داره از دانشگاه امیرکبیر البته لیسانسشا از آزاد گرفته
الان 6 ماه داره تو دانشگاه های مختلف از سراسری گرفته تا آزاد و غیر انتفاعی و پیام نور میگرده و میره و میاد تا بتونه به عنوان استاد درس برداره
تو تمام دانشگاه ها به جز آزاد اولین سوالی که پرسیدن گفتن ارشدت دولتی هست یانه
بالاخره بعد از کلی اینور و اونور زدن رفت یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی مسئول آموزششون گفته بود اول مدرکتا بیار ما خیالمون راحت بشه دولتی خوندی بعد درس میدیم بهت

در مورد دکترا هم من خودم تو جلسه مصاحبه دکترای یکی از دانشگاه ها بودم و این امر را به عینه دیدم که چه جوری بی خود دانشجو را رد می کنند و کاری به مقاله و .... ندارند

گفتم که اینجا ایران است نه انگلستان

پس استادای ما چجوری درس برمیداشتن؟ یه استاد دانشجوی ارشد غیرانتفاعی روزبهان داشتیم و یه استاد دانشجوی دکترای ازاد که ارشدش رو هم ازاد قزوین خونده بود.

milad-karimi

عضو جدید
این نوشته زیر نظراتت منو کشته.... :biggrin:جالبه... فراخوان میدی؟؟.... :w25:یه فیلم امام حسین بود ندا میکرد میگفت کیست مرا یاری کند؟؟؟ :cool:مث اونه ... راستی من نمیخاستم برم کمال الملک ولی از دیروز بعضی از دوستای دانشگام اومدن گفتن مردود شدیم که هنگ کردم.... رتبه ۹۰۰ همه جارو زده بود... ۷۰ روزانه ها زده بود ۷۰۰ ۵۰۰ همه مردودن... اوضاع خیته منم میرم... بچه ها کسی کمال الملک قبول نشده????

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یکی از دوستام توی لیسانس اراک قبول شده بود با سهمیه فرزندان هیات علمی اومد تهران. برای ارشد این سهمیه هست؟ یا فقط لیسانسه؟ اهههه نمنم داییم جانبازه. یعنی می شه استفاده کرد؟؟؟؟

نه فقط برای لیسانس
من رفتم دنبالش برای ارشد ولی بخشنامه نشونم دادن نوشته بود این قانون شامل کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکترا و دکترای تخصصی نمی شود

nikky321

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه فقط برای لیسانس
من رفتم دنبالش برای ارشد ولی بخشنامه نشونم دادن نوشته بود این قانون شامل کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکترا و دکترای تخصصی نمی شود

من توی لیسانس از این سهمیه استفاده نکردم. وای کاش می شدا چقدر خوب می شد. مامانم منو می آورد تهران چقدر حال می داد :)

shiva2009

کاربر بیش فعال
این تاریخایی که زدن مال جدیدالورودها نباید باشه آخه زده از 2 تا 9 شهریور یعنی فقط شنبه فرصت داریم؟
خنده داره که

نه این تاریخ ثبت نام جدید الورودا نیست. انتخاب واحد ترم بالاییاس. دانشگاه تهران ثبت نامش دوسه روز قبل از شروع کلاس هاست. یعنی الان که زده 23، ثبت نامش حدود 18 اینطورا میشه. احتمالاً از وسطای هفته دیگه اطلاعیه بزنن توی سایت، اول ثبت نام اینترنتی داره و آپلود مدارک، بعدش تاریخ میدن واسه حضوری.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا