كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
دوپینگ، داور، تبانـــــــــــی
اس اس تو قهرمانــــــــــی

باحال بود ....:D

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اس اس ها با دوپينگ به جائي برسند مگه نه مگه :w15:نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کوچولو ما اگه میخواستیم از این کارا بکنیم خیلی وقت پیش میکردیم...اما مث باشگاه اس اس باخلاف کارمونو پیش نمیبریم!

قربون دستت فقط یه طوری باشه که بعداً بتونن بگن اسمش تو قوطی بود رو قوطی نبود که فدراسیون هم یه بهونه ای داشته باشه واسه بخشیدنشون ...

دوپینگ، داور، تبانـــــــــــی
اس اس تو قهرمانــــــــــی

با لطف دوپينگ و فدراسيون فوتبال و پول و پارتي

خدا میدونه اونموقع ها ک نظارت کمتر بوده چ کارها ک نمیکردن!!!:D

میدونیم خیلی روتون فشاره ،میدونیم حرفی ووسه گفتن ندارین>اشکالی نداره با همین حرفا خودتونو خالی بکنید.میدونیم درحال ترکیدنید،میدونیم که میدونید درحد کل کل با ما نیستید(حداقل ووسه این فصل)،اما میخواید خودتونو تو این مقام نگه داریدو خودتونو ارضا بکنید،همه اینارو میدونیم >>پس خودتونو با همین حرفا خالی بکنید اشکالی نداره.
ضمنا ازون سه بازیکن دوپینگی تو دربی 73 یکیش پرسپولیسی بوده>پس تموم اینچیزایی که درمورد استقلالیا گفتین در مورد خودتونم صدق میکنه.میدونین چرا گیرا به استقلال خیلی بیشتره بخاطر اینکه استقلال جایگاه خوبی داره،مطمئن باشید اگه پرسپولیس هم جایگاه خوبی داشت اونو هم منگنه میکردن.

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونیم خیلی روتون فشاره ،میدونیم حرفی ووسه گفتن ندارین>اشکالی نداره با همین حرفا خودتونو خالی بکنید.میدونیم درحال ترکیدنید،میدونیم که میدونید درحد کل کل با ما نیستید(حداقل ووسه این فصل)،اما میخواید خودتونو تو این مقام نگه داریدو خودتونو ارضا بکنید،همه اینارو میدونیم >>پس خودتونو با همین حرفا خالی بکنید اشکالی نداره.
ضمنا ازون سه بازیکن دوپینگی تو دربی 73 یکیش پرسپولیسی بوده>پس تموم اینچیزایی که درمورد استقلالیا گفتین در مورد خودتونم صدق میکنه.میدونین چرا گیرا به استقلال خیلی بیشتره بخاطر اینکه استقلال جایگاه خوبی داره،مطمئن باشید اگه پرسپولیس هم جایگاه خوبی داشت اونو هم منگنه میکردن.

1-مهدی امیر آبادی –باشگاه استقلال تهران2-سید میثم حسینی- باشگاه استقلال تهران3-مهرداد پولادی (این بازیکن در حال حاضر در باشگاه پیروزی بازی می کند اما زمانی که تست کنترل دوپینگ از وی گرفته شده، در تیم مس کرمان حضور داشت.)4-حسین کیانی مقدم-باشگاه شهرداری اراک

• Like
واکنش ها: ayja

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-مهدی امیر آبادی –باشگاه استقلال تهران2-سید میثم حسینی- باشگاه استقلال تهران3-مهرداد پولادی (این بازیکن در حال حاضر در باشگاه پیروزی بازی می کند اما زمانی که تست کنترل دوپینگ از وی گرفته شده، در تیم مس کرمان حضور داشت.)4-حسین کیانی مقدم-باشگاه شهرداری اراک
منکه تو اخبار اون مطلبو خونده بودم.امافرقی نداره بازم میگم.

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
منکه تو اخبار اون مطلبو خونده بودم.امافرقی نداره بازم میگم.

ماهم میدونم دربیه 74 باعث شد فشار زیادی متحمل بشید...........

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماهم میدونم دربیه 74 باعث شد فشار زیادی متحمل بشید...........
برعکس تنها دربیی بود که ما از باخت ناراحت نشدیم.تازه خوشحالم شدیم که بازیکنامون همچین تجربه ای کسب کردنو تو بازیای بزرگتر باتجربه تر ظاهر شن.
بازم میگم :میدونم حالتون چه وعضیه.میتونی بخودت فشار نیاریا.ازماگفتن بود.

نازییی

عضو جدید
برعکس تنها دربیی بود که ما از باخت ناراحت نشدیم.تازه خوشحالم شدیم که بازیکنامون همچین تجربه ای کسب کردنو تو بازیای بزرگتر باتجربه تر ظاهر شن.
بازم میگم :میدونم حالتون چه وعضیه.میتونی بخودت فشار نیاریا.ازماگفتن بود.
پیشنهاد میکنم شما دوتا فوتبال ببین بعد بیا کل کل...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیشنهاد میکنم شما دوتا فوتبال ببین بعد بیا کل کل...

:w15: ... اینو باش.اگه نمیدونی بدون> من یکی از پیشکسوتای این تاپیکم.اگه برگردی عقب خیلی عقب ردپای نقل قولای منو تو اونجاها میبینی... بهرحال منکه خیلی وقته اینجام>زدم پروبال خیلیاروهم شکستم بطوریکه دیگه رفتنو برنگشتن>مثل اینکه حالا نوبت شماست.:cool:
شما اول از راه برس بعدا ... .

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w15: ... اینو باش.اگه نمیدونی بدون> من یکی از پیشکسوتای این تاپیکم.اگه برگردی عقب خیلی عقب ردپای نقل قولای منو تو اونجاها میبینی... بهرحال منکه خیلی وقته اینجام>زدم پروبال خیلیاروهم شکستم بطوریکه دیگه رفتنو برنگشتن>مثل اینکه حالا نوبت شماست.:cool:

بههههه
ببین کی اینجاست.بچه زرنگ گلستان
داداش اعصاب خودتو خراب نکن.
بیخیال.خودتو عشق است.
این هم یکی از بچه زرنگ های اهواز;)

730823_orig.jpg

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بههههه
ببین کی اینجاست.بچه زرنگ گلستان
داداش اعصاب خودتو خراب نکن.
بیخیال.خودتو عشق است.
این هم یکی از بچه زرنگ های اهواز;)

مشاهده پیوست 86825
نوکرتم دادااااااش.منو اعصاب خرابی در مقابل اینا عمرا. نه یکی نیست به اینا بگه اینجا چه خبره.
قربون تموم بچه زرنگای اهواز که گل سر سبدشون خودتی.
عشق است اسماعیل جوووووون.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نوکرتم دادااااااش.منو اعصاب خرابی در مقابل اینا عمرا. نه یکی نیست به اینا بگه اینجا چه خبره.
قربون تموم بچه زرنگای اهواز که گل سر سبدشون خودتی.
عشق است اسماعیل جوووووون.

بزرگواری داداش
این هم بچه زرنگ MIS

13901113212937270_PhotoL.jpg

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این هم بازی به یاد ماندنی استقلال اهواز و لنگی تهران.

چه حالی داد وقتی میلاد اون گل و زد.
ورزشگاه منفجر شد.

bio-4-90.jpg

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
به به میبینم که بعد از چند روز اس اسی ها روشون شد و دوباره اینجاها پیداشون شد !! بنظر من چند روز دیگه نمیومدین هنوز رسواییتون نقل محافله ..
میدونیم خیلی روتون فشاره ،میدونیم حرفی ووسه گفتن ندارین>اشکالی نداره با همین حرفا خودتونو خالی بکنید.میدونیم درحال ترکیدنید،میدونیم که میدونید درحد کل کل با ما نیستید(حداقل ووسه این فصل)،اما میخواید خودتونو تو این مقام نگه داریدو خودتونو ارضا بکنید،همه اینارو میدونیم >>پس خودتونو با همین حرفا خالی بکنید اشکالی نداره. ضمنا ازون سه بازیکن دوپینگی تو دربی 73 یکیش پرسپولیسی بوده>پس تموم اینچیزایی که درمورد استقلالیا گفتین در مورد خودتونم صدق میکنه.میدونین چرا گیرا به استقلال خیلی بیشتره بخاطر اینکه استقلال جایگاه خوبی داره،مطمئن باشید اگه پرسپولیس هم جایگاه خوبی داشت اونو هم منگنه میکردن.
آقا همه بیاین دسته جمعی یه دل سیر بخندید من که خندیدم ... الان ما زیر فشاریم؟ برو آقا جون خدا میدونه چند بازی رو با دوپینگ بردید بیشترشم که به لطف داورا بوده که الان اینقد به رتبه تون تو جدول افتخار میکنید ..ما اگه این فصل 14م هم بشیم بازم خوشحالیم چون اولا تیممون تو دربی 74 حسابی آسفالتتون کرد دوما بدون دوپینگ آسفالتتون کرد .:D معلومه که ما در حد شما نیستیم ما تا حالا اسم اون موادی که بازیکنای استقلال به عنوان دسر سر غذا سرو میکنن رو هم بلد نبودیم ..خواهشا ما رو با خودتون مقایسه نکنین ننگ داره واسه ما .. جایگاه خوب؟ فعلا که دومین و به امید خدا روز به روز دارین میاین پایین .... درضمن اون بازیکن دوپینگی که میگین پرسپولیسی بوده هنوز واسه پرسپولیس بازی نکرده و اون موقع پرسپولیسی نبود ..ما رو به خوتون نچسپونید نه بهتره بگم خودتونو به ما نچسپونید که افت داره واسه ما اسم تیم محبوبمون خراب میشه..

نازییی

عضو جدید
در حدی نیستی باهات کل کل کنم از کسای که فوتبال سرشون نمیشه ولی ادعای فوتبال بلد بودنو دارن بدم میاد...
ببین یکم اطلاعات فوتبالتو ببره بالا بعد میام کلتو میخوابونم...
درضمن من الاف نیستم بشینم این همه تایپیکو بخونم..
تیم شهرتو ازش طرفداری کن نه....
در ضمن وقتی مدیر عاملتون این باشه مربیتون مو نداشته باشه چه توقعی از هوادارش میشه کرد...
وقتی انقدر نمی فهمید که هوادارای تیم رغیب اومدن ورزشگاه تشویق کردن تیمتونو بخاطر کشور...
ببین خیلی بچه ای واسه کل کل کردن برو بزرگ شدی میام کل تو میخوابونم...
یکم سوادتون زیاد کنید بفهمید رو مکملا چی نوشته زیاد سخت نیست این کارا...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
در حدی نیستی باهات کل کل کنم از کسای که فوتبال سرشون نمیشه ولی ادعای فوتبال بلد بودنو دارن بدم میاد...
ببین یکم اطلاعات فوتبالتو ببره بالا بعد میام کلتو میخوابونم...
درضمن من الاف نیستم بشینم این همه تایپیکو بخونم..
تیم شهرتو ازش طرفداری کن نه....
در ضمن وقتی مدیر عاملتون این باشه مربیتون مو نداشته باشه چه توقعی از هوادارش میشه کرد...
وقتی انقدر نمی فهمید که هوادارای تیم رغیب اومدن ورزشگاه تشویق کردن تیمتونو بخاطر کشور...
ببین خیلی بچه ای واسه کل کل کردن برو بزرگ شدی میام کل تو میخوابونم...
یکم سوادتون زیاد کنید بفهمید رو مکملا چی نوشته زیاد سخت نیست این کارا...
یواشتر بابااا! بابا بخودت اینقد فشار نیار >دنیا دوروزه ایناهم رد میشه میره.خوبیت نداره اینقد حرص بخوری>نازی نازییی نازییییییی.

نازییی

عضو جدید
اینهمه آمارو ارقام نشون میدی که چی ؟
میخوای خودتو خالی بکنی؟بکن عزیزم بکن،میترسم نیومده از حرص خوردن از بین بری.ولی اینا هیچچیو عوض نمیکنه بهترین کار ووسه شما حرص نخوردنه.;)
حالا فهمیدی چرا کسی باهات کل کل نمیکنه چون درحد کل کل نیستی

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
گذاشتن اینهمه عکس دربی 74 اونم توی اولین پستاتون تنها یه چیزو نشون میده اونم اینکه شماهادر طی اون 4 تا دربیوبعدش تا این برد درحال ترکیدن بودید.(ببخشید خیلی تحت فشار )
الانم عقدهاتو خالی بکن.
و همچنان پرسپولیسیه :
ماکه شش تا زدیم.!!!
:w15:

نازییی

عضو جدید
گذاشتن اینهمه عکس دربی 74 اونم توی اولین پستاتون تنها یه چیزو نشون میده اونم اینکه شماهادر طی اون 4 تا دربیوبعدش تا این برد درحال ترکیدن بودید.(ببخشید خیلی تحت فشار )
الانم عقدهاتو خالی بکن.
بردی که با داوری دوپینگ باشه نمیخواییم شماهم هروفت تونستید برد اینجوری بیارد من اولین نفر میام بهتون تبریک میگم....
راستی تیم شهرتون تشویق کن انقدر حرص شهر دیگرو نخور واست خوب نیست

بالا