یک مهندس کامپیوتر و یک مهندس آب !!!

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطلبی رو که میخونید شاید به نظرتون آشنا بیاد و جای دیگه خونده باشیدش اما این نسخه ی جدیدشه به خدااااااااا...
یک مهندس کامپیوتر و یک مهندس آب در یک مسافرت طولانى هوائى کنار یکدیگر در هواپیما نشسته بودند. مهندس کامپیوتر رو به مهندس آب کرد و گفت: مایلى با همدیگر بازى کنیم؟ مهندس آب که می‌خواست استراحت کند محترمانه عذر خواست و رویش را به طرف پنجره برگرداند و پتو را روى خودش کشید. مهندس کامپیوتر دوباره گفت: بازى سرگرم‌کننده‌اى است. من از شما یک سوال می‌پرسم و اگر شما جوابش را نمی‌دانستید ۵ دلار به من بدهید. بعد شما از من یک سوال می‌کنید و اگر من جوابش را نمی‌دانستم من ۵ دلار به شما می‌دهم.
مهندس آب مجدداً معذرت خواست و چشمهایش را روى هم گذاشت تا خوابش ببرد. این بار، مهندس کامپیوتر پیشنهاد دیگرى داد. گفت: خوب، اگر شما سوال مرا جواب ندادید ۵ دلار بدهید ولى اگر من نتوانستم سوال شما را جواب دهم ٥٠ دلار به شما می‌دهم. این پیشنهاد چرت مهندس آب را پاره کرد و رضایت داد که با مهندس کامپیوتر بازى کند.
مهندس کامپیوتر نخستین سوال را مطرح کرد: «فاصله زمین تا ماه چقدر است؟» مهندس آب بدون اینکه کلمه‌اى بر زبان آورد دست در جیبش کرد و ۵ دلار به مهندس کامپیوتر داد. حالا نوبت خودش بود. مهندس آب گفت: «آن چیست که وقتى از تپه بالا می‌رود ۳ پا دارد و وقتى پائین می‌آید ۴ پا؟» مهندس کامپیوتر نگاه تعجب آمیزى کرد و سپس به سراغ کامپیوتر قابل حملش رفت و تمام اطلاعات موجود در آن را مورد جستجو قرار داد. آنگاه از طریق مودم بیسیم کامپیوترش به اینترنت وصل شد و اطلاعات موجود در کتابخانه کنگره آمریکا را هم جستجو کرد. باز هم چیز بدرد بخورى پیدا نکرد. سپس براى تمام همکارانش پست الکترونیک فرستاد و سوال را با آنها در میان گذاشت و با یکى دو نفر هم گپ (chat) زد ولى آنها هم نتوانستند کمکى کنند.
بالاخره بعد از ۳ ساعت، مهندس آب را از خواب بیدار کرد و ٥٠ دلار به او داد. مهندس آب مودبانه ٥٠ دلار را گرفت و رویش را برگرداند تا دوباره بخوابد. مهندس کامپیوتر بعد از کمى مکث، او را تکان داد و گفت: «خوب، جواب سوالت چه بود؟» مهندس آب دوباره بدون اینکه کلمه‌اى بر زبان آورد دست در جیبش کرد و ۵ دلار به مهندس کامپیوتر داد و رویش را برگرداند و خوابید ...
**دم همه مهندسای آب گرم واقعا نخبه هستند...**

منبع:
http://sadeghrad.blogfa.com/

Schneider

مدیر بازنشسته
اینطرف صحبت مهندس کامپیوتر بوده و درسته
اونطرف صحبت "مهندس اب" نبوده!!
من قبلا اینو تو همین باشگاه خونده بودم
مهندس آب نبوده به هر حال!!!

تغییرش دادن

saminaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیدا نمیدونم شوخی گرفتید یا هر چی اصلا هم نمیخوام از استارتر دفاع کنم ولی اونایی که اسم خودتونو گذاشتید مهندس و میاید اینجا و نظر میدید شما تو درس مهندسی یه واحد پاس نکردید اونم احترام به بقیه است اصلا کارتون خوب نبود
تو زندگی سعی کنید همه رو از پایین و از رو فروتنی نگا کنید نه از اون بالا بالاها واسه خودتون میگم که تو زندگی کلی لطمه میبینید
بیاید به هم احترام بذاریم

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیدا نمیدونم شوخی گرفتید یا هر چی اصلا هم نمیخوام از استارتر دفاع کنم ولی اونایی که اسم خودتونو گذاشتید مهندس و میاید اینجا و نظر میدید شما تو درس مهندسی یه واحد پاس نکردید اونم احترام به بقیه است اصلا کارتون خوب نبود
تو زندگی سعی کنید همه رو از پایین و از رو فروتنی نگا کنید نه از اون بالا بالاها واسه خودتون میگم که تو زندگی کلی لطمه میبینید

من فکر میکنم پست استارتر و بقیه پستها همه شوخی بودن...................شما جدی نگیر مهندس

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ببخشیدا نمیدونم شوخی گرفتید یا هر چی اصلا هم نمیخوام از استارتر دفاع کنم ولی اونایی که اسم خودتونو گذاشتید مهندس و میاید اینجا و نظر میدید شما تو درس مهندسی یه واحد پاس نکردید اونم احترام به بقیه است اصلا کارتون خوب نبودتو زندگی سعی کنید همه رو از پایین و از رو فروتنی نگا کنید نه از اون بالا بالاها واسه خودتون میگم که تو زندگی کلی لطمه میبینیدبیاید به هم احترام بذاریم
نه دوست عزیز اینا کاملا شوخی بود(استارتر هم محترمه برا ما) ... والا این درسو ارائه نمیدن وگرنه ما دوست داریم پاس کنیم :دی

• Like
واکنش ها: etnn

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنده باد مهندسان آب
زنده باد مهندسان آب به دلیل تک تک آن واحدهای عمرانی که پاس کردن و آخرش عمران شد رشته ی عالی و آب شد رشته بده
زنده باد مهندسان آب که خودشان ارزش رشته ی خود را بهتر از دیگران میدانند
:gol:

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنده باد مهندسان آب
زنده باد مهندسان آب به دلیل تک تک آن واحدهای عمرانی که پاس کردن و آخرش عمران شد رشته ی عالی و آب شد رشته بده
زنده باد مهندسان آب که خودشان ارزش رشته ی خود را بهتر از دیگران میدانند
:gol:
اره واقعا کمتر کسانی هستن که اینو درک کنن

ميسيز

عضو جدید
اووووووووووووووووووووووووو چه خبره يه شوخي بيشتر نبوده ها جنجال به پا كردين.

تازه مهندسان كامپيوتر اعتراض كنن يه چيزي، بقيه چشونه شدن كاسه داغ تر از آش!!!

اگه مهندسين آب واحد مهندسي پاس نكردن پس كي پاس كرده؟!!!!

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
زنده باد مهندسان آب زنده باد مهندسان آب به دلیل تک تک آن واحدهای عمرانی که پاس کردن و آخرش عمران شد رشته ی عالی و آب شد رشته بدهزنده باد مهندسان آب که خودشان ارزش رشته ی خود را بهتر از دیگران میدانند:gol:
دم همه شون گرم...

Schneider

مدیر بازنشسته

این تاپیک رو استارتر برای این زده که نام رشته خودشو مطرح کنه
این از این
و اما اصل این جریان برای این یه طرفش مهندس کامپیوتر همه جا نقل میشه چون اون فرد از تمام امکانات اینترنت و شبکه کمک میگیره
بنظرم بی احترامی اصلا در اون عبارات نشده به هیچکس
شده؟؟؟؟
شما این حرفارم برای این زدی چون "باخت مالی رو نشون دهنده ضعف علمی اون فرد" در نظر گرفتی
درحالیکه اینجا اصلا رو "باخت مالی" تاکید نشده!
تاکید رو زرنگی ینفر بوده
حالا چون اون طرف که زرنگی کرده مهندس کامپیوتر نبوده پس ما آدمای بدی هستیم اومدیم اینجا نظر دادیم؟؟
یا اینکه گفتیم فرد سودبرنده مهندس آب نبوده بی احترامی بوده؟؟!

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
اووووووووووووووووووووووووو چه خبره يه شوخي بيشتر نبوده ها جنجال به پا كردين.

تازه مهندسان كامپيوتر اعتراض كنن يه چيزي، بقيه چشونه شدن كاسه داغ تر از آش!!!

اگه مهندسين آب واحد مهندسي پاس نكردن پس كي پاس كرده؟!!!!

دقیقا منظورتون از بقیه کیاست؟
اینجا فقط بچه های آب و کامپیوترن