زنم زناي قديم............ نظر شما چيه؟

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی آقا سعید...
جالب بود... و باعث شد بچه ها نظرات قشنگی بدن...
با شناختی که از شما دارم میتونم بفهمم که هدفتون از این تاپیک هرچیزی میتونه باشه به جز توهین...
شاید برخی از خانومها این ویژگیها رو داشته باشن...
من دیدم همچین خانومهایی رو متاسفانه...اما همون طور که بچه ها گفتن قابل تعمیم به همه ی خانومها مخصوصا بانوان زحمتکش و صبور ایرانی نیست....

parastoo_sam

عضو جدید
زنهای قدیم عمدا بیسواد و نا آگاه نگه داشته شده بودند تا دنیای مردانه به آسودگی به راهش ادامه بده!!!
زنهای قدیم و وضعیت زندگیشون بعضی جاها انقدر اسفباره که تعجب داره الان یکی پیدا بشه و اون شیوه زندگی رو تایید کنه!
زنهای جدید نمیدونم چند درصدش اونی هستن که شما حالا به طنز نوشتی ولی همه اونایی که من میشناسم چه شاغل چه خانه دار بنده خداها فقط دارن برای خونواده شون زحمت میکشن. البته کمتر کسی قدرشون رو میدونه

fk_invisible

عضو جدید
کاربر ممتاز
انسان هیچوقت نباید با ناموس خود و دیگران شوخی بکنه. شما اگه نمیبینی علتش اینه که تصور نمیکنی که تحقیر زن در ایران ریشه اش از همین به ظاهر شوخی ها شروع شده. کلا اکثر تاپیکهای این استاتر یه همچین خطی رو دنبال میکنه.
کسی نباید به خودش اجازه بده که با اهل خانه خودشم از این شوخی ها بکنه. اگه میتونه تو خونه از این شوخی ها بکنه اونوقت حق داره بیاد اینجام به بانوان ایرانی توهین کنه. اونم یه بچه صفت بیست ساله که بینی شو بگیری نفسش بند میاد.
بله نباید در مواردی که فرمودید شوخی کرد .
زن ایرانی الان کارش خیلی پیچیده تر از زنان قدیم است . رسیدگی به کار منزل و شوهر و بچه ها ، تحصیل علم ، تربیت کودک ، کار بیرون ...

ولی کلا در طنز و کاریکاتور این طور است که آن مورد انتقاد شده به شدت بزرگنمایی میشود .

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی آقا سعید...
جالب بود... و باعث شد بچه ها نظرات قشنگی بدن...
با شناختی که از شما دارم میتونم بفهمم که هدفتون از این تاپیک هرچیزی میتونه باشه به جز توهین...
شاید برخی از خانومها این ویژگیها رو داشته باشن...
من دیدم همچین خانومهایی رو متاسفانه...اما همون طور که بچه ها گفتن قابل تعمیم به همه ی خانومها مخصوصا بانوان زحمتکش و صبور ایرانی نیست....
خواهش میکنم عزیز
این چند سالی من اینجا بودم هم ما پسرها به دخترها به شوخی طعنه زدیم
و در عوضش هزار برابر حرف خوردیم و صد برابر تایپکهایی که طعنه به پسرهاست از جانب دخترها خوندیم اخرش چند ساعتی همه شاد شدیم
همه ما هم مادر داریم هم خواهر هم در اینده زن خواهیم داشت هم دختر
و خانمها هم عکسش
همه به هم محتاجیم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش میکنم عزیز
این چند سالی من اینجا بودم هم ما پسرها به دخترها به شوخی طعنه زدیم
و در عوضش هزار برابر حرف خوردیم و صد برابر تایپکهایی که طعنه به پسرهاست از جانب دخترها خوندیم اخرش چند ساعتی همه شاد شدیم
همه ما هم مادر داریم هم خواهر هم در اینده زن خواهیم داشت هم دختر
و خانمها هم عکسش
همه به هم محتاجیم
شوخی های دخترانه و پسرانه خیلی هم خوب و جذاب هستند. حرفی نیست.
تاپیک شما داره به زنها و مادران توهین میکنه. این یکی فرق داره. زن بحثش جداست .

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شوخی های دخترانه و پسرانه خیلی هم خوب و جذاب هستند. حرفی نیست.
تاپیک شما داره به زنها و مادران توهین میکنه. این یکی فرق داره. زن بحثش جداست .
بابا اگه من بگم غلط کردم دست از سر من میدارید؟
فکر کنم پسری که با شما ازدواج کنه شما روزگارش رو همون روز خواستگاری سیاه میکنید

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا اگه من بگم غلط کردم دست از سر من میدارید؟
فکر کنم پسری که با شما ازدواج کنه شما روزگارش رو همون روز خواستگاری سیاه میکنید
من هنوزم تصمیم دارم درسامو بخونم. بیخودی فکر خواستگاری بسرت نزنه.

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من موندم کی میگه زنا حقشونو نمیتونن بگیرن یا زنا مظلومن...:surprised:
ayja جان بیخیال دیگه...
شما نمونه ی یک بانوی کوشا هستی که حقتو از این آقا سعید گرفتی و بنده خدا رو به زانو در آوردی...
اما خدا وکیلی بی راه هم نبوداااا...:D
خدایی شما تا لنگ ظهر نمیخوابی؟!

• Like
واکنش ها: ayja

Green Head

عضو جدید
استارتر عزیز

باید به اطلاع برسانم که متاسفانه من یک اخلاقی دارم که وقتی به یک چیزی گیر بدم تا قانع نشوم دیگه بی خیال نمی شوم.

من هنوز منتظرم تا شما در مورد آخر، یک اقدامی بنمایید.چون به نظر من کل موضوع رو تحت تاثیر قرار داده و متن آلوده شده و تصورات شما در مورد طنز بودن موضوع را کاملا زیر سوال برده.

یا باید حذفش کنید یا باید یک دلیل قانع کننده ارائه بدید یا مثل یک مرد مسولیتش رو قبول کنید!!!

آخرین ویرایش:

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استارتر عزیز

باید به اطلاع برسانم که متاسفانه من یک اخلاقی دارم که وقتی به یک چیزی گیر بدم تا قانع نشوم دیگه بی خیال نمی شوم.

من هنوز منتظرم تا شما در مورد آخر، یک اقدامی بنمایید.چون به نظر من کل موضوع رو تحت تاثیر قرار داده و متن آلوده شده و تصورات شما در مورد طنز بودن موضوع را کاملا زیر سوال برده.

یا باید حذفش کنید یا باید یک دلیل قانع کننده به ارائه بدید یا مثل یک مرد مسولیتش رو قبول کنید!!!
البته جوابتون رو پایینتر دادم دلیل قانع کننده
ولی من فقط در برابر خانمها کوتاه میام .... و به این خاطر اینجوری با خانم ayja گفتم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ayja جان بیخیال دیگه...
شما نمونه ی یک بانوی کوشا هستی که حقتو از این آقا سعید گرفتی و بنده خدا رو به زانو در آوردی...
شما بزرگواری دوست من . چشم. من با اجازه شما و با عرض پوزش زحمت رو کم میکنم. مرسی از همه

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
ayja جان بیخیال دیگه...

خدا وکیلی من که یادم نمیاد صبح تا لنگ ظهر خوابیده باشم
الانم چند ساله که ساعت 6 صبح...خروس خون بیدارم تا ساعت 10 11 شب....

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا زنم زنای قدیم ............. به خدا جای اونا بهشته ......... نه بعضی از زن ها و دختران ........ این دوره زمونه ........ خدا به خیر کنه.........

Green Head

عضو جدید
میدونی در جوامعی که این مورد رو برای مرد نظر میگیرند و زن رو هیچ گونه حقی براشون در نظر نمیگیرند در مورد این عمل
دقیقا دوست دارند لحن بیان دقیقا مانند انچه شما میخواهید بیان بشه

قصد من از اعتراض به این مورد نادیده گرفتن حقوق زنان در این عمل نبود(من اونطوری فکر نمی کنم)!!!!!!!! منظور من قباحت مطرح شدن یک همچین موضوعی در اینجا بود که علاوه بر اینکه خنده دار نیست بلکه خیلی ها را نسبت به جنبه طنز یا جدی مابقی مطلب بدبین و منزجر می کنند.

ولی اگه قبول کنید هر دو در این زمینه تساوی هستند پس هیچ علتی نداره زن مشغول تماشای ماهواره باشه و بگه مزاحم نشوید
برای رعایت حریم فروم نقطه چین گذاشتم داداش

این صحبت شما یعنی اینکه شما در این متن منظور طنز نداشتید و برعکس سعی داشتید از حقوق زن دفاع کنید!!!!!!!!!!!!

البته جوابتون رو پایینتر دادم دلیل قانع کننده
ولی من فقط در برابر خانمها کوتاه میام .... و به این خاطر اینجوری با خانم ayja گفتم

بنا بر اون چیزایی که بالا گفتم، قانع کننده نبود.
من انتظار کوتاه آمدن، از شما ندارم.انتظاراتم را قبلا گفتم:یا یک دلیل بهتر بیاورید یا حذفش کنید یا مسئولیتش را قبول کنید.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به هیچکس ربط نداره مگر به انحراف فکری اونایی که چنین می اندیشند و یا این اندیشه ها رو منتشر میکنند.
انحراف فکری نیست، واقعیت جامعه است
گروهی از زنان همانگونه اند که در متن ذکر شد،گروهی از مردان هم بسیار بی غیرت تر و بی عار تر از مردان قدیم اند

اینه که آمار طلاق بالا میره ورفته

انحراف فکری انکار این واقعیات است

aaj6551

عضو جدید
متن رو نخوندمکاری ندارم طنز بود یا مزخرف...اما حداقل الان بیشتر خانم ها رو میشناسم که دوشادوش همسرانشان کار میکنن...صبح زودتر از همسر بیدار میشن صبحانه رو میگذارن تا جناب از خواب بیدار شه..و بعد از صرف صبحانه با هم به سر کار میرنبعد از ظهر هم که از سر کار برگشت دوباره باید شیفت بعدی کارش رو که اینبار در خانه هستش شروع کنهاما خوبه بهتون بگم که در قانونی که بیشتر به خواب شبیه هست تا واقعیتزن در خانه شوهرش فقط یک کار رو باید انجام بده و اون همبستری با شوهرشهو در غیر این صورت هیچ وظیفه دیگری به عهده اش نیست...میتونه تمام روز رو به دیدن تلویزیون یا به قول شما دوست عزیز کپیدن طی کنه...حتی میتونه از شوهر عزیز شکایت کنه تا نفقه اش رو سر وقت بگیرهکاری ندارم که این قانون تا بحال انجام نشده و تا حدود خیلی زیادی غیر ممکن...درست هست یا نه..یا اصلا به مذاق شما خوش میاد یا نهمهم اینجاست که خانم ها خودشون بخاطر همسر و فرزندانشون هم که شده از این میگذرنآسایش و راحتی خودشون رو فدای رفاه همسر و فرزندانشون میکننمثل شمع آب میشن تا زندگی رونق و صفا بگیرهنمیدونم از کدوم شهر و کدوم کشور و زنانش صحبت کردید...من کاری با بعضی از خانم ها ندارم...بالاخره هر چیزی خوب و بد دارهاما نامردی هم حدی داره...حاضرید در مورد خواهر و مادر خودتون هم چنین نظری بدید؟؟؟انصاف هم چیز خوبیست...افسوس که رعایت نمیشه:gol:
اینا که گفتی همه درسته.ولی ما یه وظیفه اخلاقی هم داریم که برخی کارای دیگه به غیر از اونی که گفتی را هم شامل میشه.زندگی همش همبستری نیست.زندگی را خود زن و مرد با هم میسازند

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا که گفتی همه درسته.ولی ما یه وظیفه اخلاقی هم داریم که برخی کارای دیگه به غیر از اونی که گفتی را هم شامل میشه.زندگی همش همبستری نیست.زندگی را خود زن و مرد با هم میسازند

فکر میکنم توی متن توضیح دادم
گفتم که درسته در قانون اینطوریه..این حرف من نیست...عقیده من هم نیست.....منتها خود شما تا حالا کدوم زن رو دیدی این طور باشه؟؟؟
شاید علت اینکه اسلام اینو گذاشته باشه اینکه همینکه زن از همسرش باید اطاعت بکنه...منتها مرد هم نباید فکر کنه نوکر گرفته...
واقعا علتش رو نمیدونم

اما زن های الان یا در خارج از خانه کار میکنند یا اگرم در خانه هستن مسلما اهل ولخرجی و ریخت و پاش نیستن
میدونم استثنا زیاده
گفتم همه جا بد و خوب هست
بالاخره هستن زن هایی که اصلا شوهر بیچاره رو آدم حساب نمیکنن و فکر میکنن که شوهر باید تمام وقت در اختیار ایشون باشه ( از نظر پول و پله )
از این جور زن ها دیدم..ازشون هم بدم میاد
پشت هر مرد موفقی مسلما یک زن خوب و با وفا ایستاده و بلعکس

aaj6551

عضو جدید
سلام

سلام

فکر میکنم توی متن توضیح دادم
گفتم که درسته در قانون اینطوریه..این حرف من نیست...عقیده من هم نیست.....منتها خود شما تا حالا کدوم زن رو دیدی این طور باشه؟؟؟
شاید علت اینکه اسلام اینو گذاشته باشه اینکه همینکه زن از همسرش باید اطاعت بکنه...منتها مرد هم نباید فکر کنه نوکر گرفته...
واقعا علتش رو نمیدونم

اما زن های الان یا در خارج از خانه کار میکنند یا اگرم در خانه هستن مسلما اهل ولخرجی و ریخت و پاش نیستن
میدونم استثنا زیاده
گفتم همه جا بد و خوب هست
بالاخره هستن زن هایی که اصلا شوهر بیچاره رو آدم حساب نمیکنن و فکر میکنن که شوهر باید تمام وقت در اختیار ایشون باشه ( از نظر پول و پله )
از این جور زن ها دیدم..ازشون هم بدم میاد
پشت هر مرد موفقی مسلما یک زن خوب و با وفا ایستاده و بلعکس

از حرف هایی که زدین معلوم که خانم با اصل و نسبی هستین و اصلا مثل برخی از دخترای امروزی فکر نمیکنین.
شما معتقد هستین که زندگی را هر دو شخصیت زن و شوهر می سازند.
در زندگی زنا شویی منیت معنی پیدا نمیکنه.اگه این عنصر مخرب وارد زندگی زن و مرد شد،زندگی را از هم می پاشونه.
من خودم همه تلاشم اینکه زندگیم را بهتر کنم.طرف مقابلم هم باید همین احساس را داشته باشه.
در فرهنگ غرب خدمت زن در خانه به همسر و فرزاندان مانند ایران ستوده نمی شود وبرخی از خانم ها افکار آنها را متاسفانه نوشخوار می کنند.
به شما تبریک میگم

هستی65

عضو جدید
آنچه بار زندگی را بردوش ماسنگین تر میسازد، عموماً زیاده روی در خود زندگی است. روسو

parastoo_sam

عضو جدید
من اصلا نمیفهمم چرا وضع اقتصادی ما باید انقدر بد باشه،
که 1 مرد رضایت بده زنش کار کنه؟؟؟؟؟
زن من 1 وقت همچین چیزی بگه، همه دندوناشو خورد میکنم

کسی که دندون بشکنه و مثل اراذل رفتار کنه جوابی در خور رفتارش میگیره

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يه نگاهي هم به مرداي قديم مي انداختي بد نبود.......... مرد هم مرداي قديمي........الان خانمه سر كاره آقاي محترم در خونه خوابيدن...خريد خونه هم با زنه ..يه كم انصاف هم بد نيست........

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی
ما میشکونیم
ببخشید البته قصد توهین ندارم...اما

متاسفانه بعضی از مردان وحشی گری رو با مردونگی اشتباه میگیرن

اینجور نیست که زور بازو و بزرگی شکم و کلفتی سبیل نشاندهنده مردونگی باشه..یا قدرت لگد..
مردونگی یعنی در عین صلابت پشت زن و پچت واستی و ازشون حمایت کنی
پناهشون باشی نه اینکه از شرت در امان نباشن...
وگرنه این طوری باید برای بعضی حیوانات به جای خوی درندگی و وحشی گری صفت مردانگی ( از نظر شما ) را در نظر بگیریم
مثلا بگیم عجب کفتار مردیه...

احسنت به مردونگيت:mad:

متاسفانه برای بعضی مردونگی این طور معنی شده
هستن زنانی که فکر میکنن مرد بودن یعنی دست بزن داشتن..کلفتی صدا و رگ گردن
یعنی اگه یه روز کتک نخورن از دست مردشون ( دوست داشتم کلمه دیگه ای بگم...احترام فروم رو نگه داشتم ) فکر میکنن روزشون شب نمیشه
اینم از بدبختی مردم ماست..
از سادگی بعضی از زنان ایرانی ( ناگفته نمونه..زنی که فرصت درس خوندن نداشته...همواره توی خونه یا مزرعه یا هر قبرستون دیگه ای عین خر کار کرده و بجای پاداش..انگ ضعیفه بودن و ناقص العقل بودن بهش بخوره..بایدم مردانگی رو این جور توصیف کنه )

دیدم که میگم...

البته خدایی هم هست که براش زن و مرد بودن مهم نیست تقوا و عمل صالح براش مهمه

آخرین ویرایش:

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا زنم زنایه قدیم...اه اه به اینا هم میگن زن اخه..:redface:

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا نمیفهمم چرا وضع اقتصادی ما باید انقدر بد باشه،
که 1 مرد رضایت بده زنش کار کنه؟؟؟؟؟
زن من 1 وقت همچین چیزی بگه، همه دندوناشو خورد میکنم
طرز فکرهای شما منسوخ شده.جمع کنید خودتون رو.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
درجواب تاپیک خیلی به ظاهر ارزندتون باید بگم

مردان در صید عشق به وسعت نامنتهایی نامردند، گدایی عشق میكنند تا وقتی مطمئن به تسخیر قلب زن نشدند، اما همین كه مطمئن شدند مردانگی را در كمال نامردی به جا می آورند....
دكتر علی شریعتی

آخرین ویرایش: