کلوپ آبیدلان.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
se bar vase esteghlal baghie ham jaro bahs ! bikhial atishe esteghlalilm ye kam tonde !
آفرین خوبه تند نگهش دار راستی چه پستی بازی می کنی؟؟؟؟؟؟؟
آخه 5شنبه با بارسلون بازی داریم..........
بازیه سختیه.............
فقط نگی مهاجمم که اون وقت باید رو نیمکت بشینی.........

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
nokaretam amooo !
baw in modiraa be hame chim gir midadan ! be english type kardan be inke ba hame rahat harf mizadam ye chand bari ham tohin shod be khunevadam naraht shodam har chi az dahanam dar omad goftam ! khob dalil nemishe man maman nadaram behem sar koft bezanan bikhial !

نوکرتم داداش گلم بیخیال هر کس ارزش نداره باهاش دهن به دهن بشی بیا پیش خودمون حسابی دور هم بخندیم خودم نوکرتم:D

Atila.angel

عضو جدید
آفرین خوبه تند نگهش دار راستی چه پستی بازی می کنی؟؟؟؟؟؟؟
آخه 5شنبه با بارسلون بازی داریم..........
بازیه سختیه.............
فقط نگی مهاجمم که اون وقت باید رو نیمکت بشینی.........

man bezarin jaye pique hamishe dos dashtam defa basham har ki miad leh konam !

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
nokaretam amooo !
baw in modiraa be hame chim gir midadan ! be english type kardan be inke ba hame rahat harf mizadam ye chand bari ham tohin shod be khunevadam naraht shodam har chi az dahanam dar omad goftam ! khob dalil nemishe man maman nadaram behem sar koft bezanan bikhial !
اصلا این چیزا به کسی ربطی نداره تو راحت باش ما حمایتت می کنیم........
ولی ادب هر کس نشونه شخصیت اون فرده اینم در نظر داشته باش داداش گلم.......

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوکرتم داداش گلم بیخیال هر کس ارزش نداره باهاش دهن به دهن بشی بیا پیش خودمون حسابی دور هم بخندیم خودم نوکرتم:D

داش محسن هر کدوم از بچه ها رو دیدی بگو 5 شنبه شب اینجا جمع شن می خویم یه رکورد تازه بزنیم می خایم این قدر کلوپ شلوغ شه که سایت بترکهههههههه
بگو با بارسلون بازی گذاشتیم......... همه ئساعت 9 تا 10 جمع شن که فرداشم کسی کار نداشته باشهههههههه
منم به همه می گم.......

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
داش محسن هر کدوم از بچه ها رو دیدی بگو 5 شنبه شب اینجا جمع شن می خویم یه رکورد تازه بزنیم می خایم این قدر کلوپ شلوغ شه که سایت بترکهههههههه
بگو با بارسلون بازی گذاشتیم......... همه ئساعت 9 تا 10 جمع شن که فرداشم کسی کار نداشته باشهههههههه
منم به همه می گم.......

حالا حتما باید سایت بترکه؟؟!!!!
کلوپ خراب میشه ها!!!
چشم به همه میگم بیان مدیرا رو هم دعوت کنم؟؟؟!!!

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
kodaketam ! jaryan in bazi barcelon chieee !?? dava ham dare tosh man defa mikham bazi konam !
ببین ما هفته ای یه بازی با تیم های بزرگ جهان داریم مثلا بازی اولمون دیشب بود با اینتر که 2 - 0 بردیمش ما جرا رو می تونی از صفحه 159 تا 170 بخونی......
همه جمع می شیم هرکی با توجه به پست مورد علاقش یه حرکت مهمی تو جریان بازی می کنه ولی نباید خود خواه باشی معمولا جریان بازی از پیش تععین شدس که بشه یه سناریویی درست کرد که همه ی بچه های آنلاین تو بازی سهیم باشن ....... مثلا دیشب یکی از بچه ها که اصلا به فوتبال علاقه نداشت گل آخر رو دقیقه نود زد و فکر کنم 5 شنبه نفر اولی باشه که اینجا حاضر میشه.......

Atila.angel

عضو جدید
ببین ما هفته ای یه بازی با تیم های بزرگ جهان داریم مثلا بازی اولمون دیشب بود با اینتر که 2 - 0 بردیمش ما جرا رو می تونی از صفحه 159 تا 170 بخونی......
همه جمع می شیم هرکی با توجه به پست مورد علاقش یه حرکت مهمی تو جریان بازی می کنه ولی نباید خود خواه باشی معمولا جریان بازی از پیش تععین شدس که بشه یه سناریویی درست کرد که همه ی بچه های آنلاین تو بازی سهیم باشن ....... مثلا دیشب یکی از بچه ها که اصلا به فوتبال علاقه نداشت گل آخر رو دقیقه نود زد و فکر کنم 5 شنبه نفر اولی باشه که اینجا حاضر میشه.......
ajaaaaaab ! fek konam in dafe biad gol be khodi bezaneee ! bawshee aalieeee man mikham pase gol bedam !

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

حداقل بذارید جلو بارسلون هتریک کنم من!!!:D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ajaaaaaab ! fek konam in dafe biad gol be khodi bezaneee ! bawshee aalieeee man mikham pase gol bedam !
حالا ببینیم چی میشه اگه فرصت شد حتما خود من دیشب کلا سه تا موقعیت بهم رسید یکی شد پاس پاس گل یکی انداختم واسه محسن پشت دفاع یکی هم نفهمیدیم چطوری غریبه زد سمت دروازه خودمون

Atila.angel

عضو جدید
حالا ببینیم چی میشه اگه فرصت شد حتما خود من دیشب کلا سه تا موقعیت بهم رسید یکی شد پاس پاس گل یکی انداختم واسه محسن پشت دفاع یکی هم نفهمیدیم چطوری غریبه زد سمت دروازه خودمون

haleee dawsh moshkelii nist to tarkibo bg man khodam michinam barat mese pazel !