جذب نیروی فعال

mohandes123456

عضو جدید
من هم طی 7 سال تجربه کاری آدمهای زیادی مثل تو دیدم که فقط ادعا دارند ولی جا نماز آب می کشند و از فیس افاده نمی دانند چکار کنند.
در ضمن صنعت این مملکت رو آدمهای بی سواد و پرمدعا خراب کردند
خيلي دوست دارم بدانم آدمي با اين سطح ادب در اين 7 سال براي صنعت مملكت چكار كرده است؟
از خودتان بگوييد شايد بدرد من هم بخورد

BaBak.Turk

اخراجی موقت
خيلي دوست دارم بدانم آدمي با اين سطح ادب در اين 7 سال براي صنعت مملكت چكار كرده است؟
از خودتان بگوييد شايد بدرد من هم بخورد
من که فعلا بی ادبی نکردم ولی منتظرم ببینم آخر با چه مشخصاتی و چه کسی را با چه مزایایی استخدام می کنی؟ کل ایران کارفرما همشون سروته اش فقط برده کشی بلدند همین..
من برای خودم خیری برسانم هنر کردم برای مملکت کار کردن را به ما یاد ندادند گفتند امسال شما جای مان رو گرفتند من برم سیگارم رو بکشم که خسته شدم ...
اما در مورده کار من: آخرین کار من که الان در حال بهره برداریه : مونیتورینگ ارتعاشات و رفع عیب پدیده کاویتاسیون در یک پمپ مخصوص برای شرکت تصنیع عربستان هست .
من برم سیگارم رو بکشم می چسبه...

BaBak.Turk

اخراجی موقت
در ضمن آقای عزیز: یه خاطره ای بگم برم ..
یکی از اساتید دانشگاه تبریز که اسمشو نمی گم 8 سال پیش روی یه پروژه متالوژِی و ساخت یه دستگاه کار می کرد مثل شما دنبال نیروی فعال بود همه دانشجو های زرنگ و سال آخری رفتند پیشش 2 3 ماهی همه رو علاف کرد و ... مثل شما دنیال نیروی واقعا فعال و دلسوز به این مملکت بود ؟! آقا چشمتون روز بعد نبینه بعده 7 ماه با خوده پروژه و امتیازش و ... همش جیم شد رفت آلمان الان هم کانادا هستش با اون پرژه اش یه کارخونه نسبتا کوچیک زده ولی کلی پول در میاره ...
اون دانشجو های زرنگ هم فهمیدند که چه خدمت بزرگی به مملکتشون و صنعتش کردند و پشت دستشون رو داغ کردند که نیروی فعال نباشند ..
قربووونت آقای با ادب

?Why

عضو جدید
بیخیال بابا ...
واسه چی کل کلِ بیخود میکنین آخه ...
حالا نمیخواد دونه دونه فتح الفتوحاتتون رو برا هم بشمرین ...
آقا صلوات بفرست ...

واسه اینکه فضا تلطیف بشه اینو ببینید :
tnx.jpg
من آینده ی شغلیِ روشنی واسه این دو دوستمون پیش بینی میکنم ... خیلی زود تو محیطِ کار پیشرفت خواهند کرد ...:D

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیخیال بابا ...
آقا صلوات بفرست ...

مشاهده پیوست 76638من آینده ی شغلیِ روشنی واسه این دو دوستمون پیش بینی میکنم ... خیلی زود تو محیطِ کار پیشرفت خواهند کرد ...:D
دست شما درد نکنه حالا دیگه برای ما دست میگیری!البته خودمم وقتی دیدم کلی خندیدم ولی نمیدونم چرا؟از شوخی گذشته از حسن نیت برادرمون در جواب سوال دادن خوشم اومد گفتم تقدیری بکنم.
:cry:

• Like
واکنش ها: ?Why

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیخیال بابا ...
آقا صلوات بفرست ...

مشاهده پیوست 76638
من آینده ی شغلیِ روشنی واسه این دو دوستمون پیش بینی میکنم ... خیلی زود تو محیطِ کار پیشرفت خواهند کرد ...:D
کار خوبی نکردین.

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من فارغ التحصیل کارشناسی مکانیک جامدات هستم .
آشنا به کتیا ، انسیس ، سالید و ...
حقوق و مزایا چقدره و کجای تهران؟

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس
می خواستم بدونم که کارتون چقدر طول می کشه ؟ اسکان رو خودتون تهیه می کنید ؟ مهندس طراح توی شرکت چند نفر دارید؟
یک دید کلی از شرکتتون بدید تا بتونم با شما همکاری کنم؟
مهندس مایل باشید می تونیم با هم مکاتبه از طریق پست الکترونیکی داشته باشیم ؟ شرایط خوب باشه حتما با شما همکاری می کنم .

:que:

ehsan5593

عضو جدید
سلام من مهندس ساخت و تولید هستم با اباکوس و کتیا کار کردم یه مدتی در زمینه جوش کارکردم دوره پنوماتیک و دوره PT , MT را گذراندم.

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز بجایاینکه مثل ادمهای تازه وارد سریع اعلام امادپی کنین اول به تاریخ تاسیس این تاپیک نگاه کنین

اینجوری خودتونو انگشت نما نکنین ...

reza.hasanzad

عضو جدید
تو رو خدا نگاه کن... موضوع به این کوچیکی و سادگی چه شری درست کرده ... همش منتظریم یه چیز بشه بهم بپریم... واقعاً چرا؟

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان این تاپیک بد هم نیست.به نظر من بدون توجه به درخواست شروع کننده تاپیک موضوع تاپیک رو به صورتی تغییر بدیم که هر یک از دوستان توانایی های خودشو بگه ( یه چیزی شبیه رزومه ) تا افرادی که دنبال نیرو می گردین به این تاپیک مراجعه کنن و نیروی مورد نظر خودشون رو پیدا کنن.
پیشنهاد می کنم هر یک از دوستان از کلمات کلیدی استخدام، جذب، نیرو و چیزهایی که فکر می کنن در جذب جستجوگر مورد نظر موثره استفاده کنن تا به امید خدا این بخش به یک جور کاریابی مستقیم تبدیل بشه و مشکلی از مشکلات حتی یکی از دوستان رو حل کنه.

mojtaba_mbs

عضو جدید
سلام
حقوق كافي
مركز تهران
رزومه بفرست

واقعا خسته نباشی با این جواب دادن
عزیز من یه کم بهتر هم میتونی جواب بدیا
حقوق کافی یعنی چی؟؟؟؟
برا من ماهی یک تومن هم کمه!!!!
بازم بگم

در ضمن جای این تاپیک اینجا نیست
اینجاست :
http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/567-آزمون-های-استخدامی

آخرین ویرایش:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا زیاد شلوغش نکنین بابا

یارو رفته پی کارش

خندان گیان

عضو جدید
سلام بر مهندسین گرامی.من پروژه ای در مورد سیستم common rail دارم ممنون میشم اگه کسی بتونه با ارسال اطلاعات بهم کمک کنه

raminbabak

اخراجی موقت
ماشالله جاي بزرگيه كه تايپيك اين همه مدت استارت خورده و ايشون هي نيرو جذب مي كنند..؟!

mo.re.sb

عضو جدید
سلام
فکر کنم تا الان ته دیگش رو هم خورده باشن،ولی یا شانس:
ترم اخر سیالات،تهرانم،کتیا سالید و آباکوس کمی تا قسمتی،درخدمتیم قارداش .
یا علی التماس دعا.....