بررسی آزمون کارشناسی ارشد معماری 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که الان رفتم کتابای کشاورزی و باغبانی رو خریدم برا سال بعد فقط خواهشا این سری نیاین از خلبانی و دریانوردی سوال طرح کنین؟؟‍!!!!!!!!!!!
سالی که نکوست از بهارش پیداست!!!سال بعد دیگه بدتر!!!

бабочка

عضو جدید
نه لازم نیست مشخصات کامل رو تو همون برگه ثبت نامی که پرینت زدی داره .انشاا..4-5خرداد لازم میشه.
بچه ها یه سوال؟
لازم بود شماره صندلیمونو مثل قدیما بکنیم و با خودمون بیاریم؟ یا نیازی نبود؟ اونجا که چیزی نگفتن

nina_20mark

عضو جدید
بچه ها یه سوال؟
لازم بود شماره صندلیمونو مثل قدیما بکنیم و با خودمون بیاریم؟ یا نیازی نبود؟ اونجا که چیزی نگفتن
بهتر بود میاوردی ولی مشکلی نیست احتمالا با لطلاعات دیگه میتونی نتیجه تو ببینی

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
من تو کلاس اسکیس شقاقی که میرفتم میگفت بد ترین ایراد بناهایی که تو پناه کوه باشن (مثل عکس) اینه که اگه بره تو کوه یا زیر زمین داشته باشه نمیتونن نور طبیعی داشته باشن...
اون بنا سقفش و یه طرفش باز بود، مطمئنا نور میگرفت اما نه به اندازه کافی
من یاد زیرزمینا افتادم که عایق رطوبتی درس حسابی میکننش برای همین اونو زدم
حرارتم که چون تو خاکه نسبتا تاثیر عایق حرارتی و افت انرژی کمرنگ میشه

senobar_2010

عضو جدید
وای بچه ها من الان فهمیدم که مسجد وکیل گنبد نداره !
دیدین داره منفی میشه! این اولیش!

ro0o0oxana

عضو جدید
منم رطوبت زدم.منم دیدم سقفش بازه زدم رطویت

бабочка

عضو جدید
دوستان عزیز تر از جان که مدتی چشم به کتابه دوختین بهتره منتظر بشین سنجش کلید بده بیرون اینجوری اعصاب همه خراب میشه چون قطعیت نداره حرف ما.به فکر مسافرت باشید به گل و بلبل فکر کنید نه به گلابچی.

samra8631

عضو جدید
الان که همه تون گفتین سوال مسجدو زدین سرویس بهداشتی من بیش از پیش به گند زدن به درکم معتقد شدم! آخه من زدم محراب!!!

بچه ها پایه اید یه کاری بکنیم؟
اصلا راجع به سوالا و جواباشون دیگه حرف نزنیم و بحث نکنیم! سازمان سنجش خودش زحمت پاسخنامه و درصدارو میکشه!!! چیزی که قطعیه اینه که سوالا واسه همه سخت بوده! همه مون هم مجاز میشیم!
بهتره انرژی مونو به جای غصه خوردن صرف اسکیس کنیم باشد که رستگار شویم!!!

بعد از کلی فکر و تحقیق رو مسجد واسه پایان نامه ام انقد روی این سوال فک کردم آخرش بازم معتقدم همش مهمه!!

rasoulll

عضو جدید
دفترچه ها هم اسم و شماره داشت! بهتر بود نمی کندی! منظورتون از جنگ چیه؟ یعنی اگه با مراقبا دعوا میکردیم میشد دفترچه رو بگیریم!؟
نه نمیدادن بهتون ، خودتون باید میپیچوندید، انگار نمیدونی تو این مملکت هیچ کاری با خواهش حل نمیشه...!

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ترم 6 ام،آزمايشي شرکت کردم
خيلي راضي ام از آزمون،تاريخ شهر و مباحث فني ساختمان و مديريت رو که واحداش رو نگذروندم و مطالعه اي نداشتم تا بحال
اما زبان و مباني نظري و منظر و درک عمومي ... راضي کننده بود،مطالعاتي که داشتم و سفر هايي که رفته بودم خيلي بهم کمک کرد! انصافا تجربه ي خوبي بود! با اينکه مطالعه نسبتا خوبي داشتم،اما اصلا انتظار نداشتم از آزمايشي تا اين حد راضي باشم!

darya68

عضو جدید
سلام
اخه چرا این قدر وقت کم بود .زبانم که vocab سخت بود من 2، 3 تا بیشتر نزدم close test زدم reading گذاشتم اخر که وقت نشد. منظرم نرسیدم همه رو بخونم فقط چند تا پراکنده جواب دادم.

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
وای بچه ها من الان فهمیدم که مسجد وکیل گنبد نداره !
دیدین داره منفی میشه! این اولیش!
تو جزوه متدین بود که مساجد شیراز گنبدو مناره ندارن
فقط بین دو ایوانی و چهار ایوانی شک دارم
من زدم دو ایوانی

nina_20mark

عضو جدید
خيلي راضي ام از آزمون،تاريخ شهر و مباحث فني ساختمان و مديريت رو که واحداش رو نگذروندم و مطالعه اي نداشتم تا بحال
اما زبان و مباني نظري و منظر و درک عمومي ... راضي کننده بود،مطالعاتي که داشتم و سفر هايي که رفته بودم خيلي بهم کمک کرد! انصافا تجربه ي خوبي بود! با اينکه مطالعه نسبتا خوبي داشتم،اما اصلا انتظار نداشتم از آزمايشي تا اين حد راضي باشم!
همون معلومه مطالعه نداشتی....!!!

elig

عضو جدید
خیلی بد بود...درک و فنی و منظر افتضاح بود .. تاریخش بهتر بود .. من فقط اونایی رو که مطمئن بودم زدم :cry: واسه زبانم وقت کم آوردم.بچه ها کلید سوالا کی میاد؟ رتبه هامون قبل از آزاد میاد یا بعدش؟

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوش بحالت!!!بازم خوبه یکی راضی هست

rasoulll

عضو جدید
تو جزوه متدین بود که مساجد شیراز گنبدو مناره ندارن
فقط بین دو ایوانی و چهار ایوانی شک دارم
من زدم دو ایوانی
2ایوانیه.. البته شبستانی با طرح 2ایوانی... من تاریخ 30تاشم زدم..خیلی زحمت کشیدم واسش،نمیتونستم نزنم.. خدا رحم کنه..:(

R00z

عضو جدید
به نظر من اگه كسي وقت كم نياورده يا خيلي خيلي مسلط بوده يا براي آزمايش اومده امتحان بده.
من و دوستام همه وقت كم آورديم.
مثلا من تمام سوال هاي سايه رو گذاشتم آخر سر فرصت فكر كنم و جواب بدم اما اصلا نرسيدم بر گردم !!!!! چون زبان بيشتر از سه ربع وقتم رو گرفت!!!!!!
در كل 11 تا درك بيشتر نتونستم بزنم !!!!!!!!:cry:

darya68

عضو جدید
سوال منظر که راجب گل بود جوابش کدوم گل میشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من نسترن زدم حالا نمی دونم درسته یا نه.

حالا اون سوال اتصال سقف به دیوار رو چه سیستمی زدین؟
بتن مسلح با قالب عایق ماندگار/پانل های سه بعدی / بتن پیش ساخته/اون یکی رو یادم نیست

من پانل سه بعدی زدم.

hamidbf

عضو جدید
به اين ميگن كشور جهان سوم.
الان قرن 21، عصر انفجار اطلاعات. بايد از چند روز قبل با حدس و گمان، با هزار جور شايعه، با ابهام فقظ بتونيم حدس بزنيم كه قراره چجوري بشه.
بايد كلي ذهن همه رو بهم بريزن.
اون از خدا بي خبري كه ميخواد روند سوالا رو عوض كنه بايد از چند وقت پيش (حداقل تو دفترچه ثبت نام) يا با چندين اطلاعيه جزئيات همه تغييراتو (تعداد سوالا، زمان و ...) اعلام ميكرد.
بايد لحظه شروع امتحان متوجه چندو چون سوالا بشيم.
با كنكور ديروز (كه سوالا كم شده بود) همه تصورشون بر اين بود كه سوالا قراره كم بشه.
خدا آخر عاقبتمونو تو اين مملكت به خير كنه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.