با جنس مخالف دوست بودن یا نبودن ؟؟ مساله این است...

loee

عضو جدید
با توجه به صحبتهاي شما به اين نتيجه رسيدم كه هيچ وقت نخوابم چون زلزله ميادو نميفهمم.يا نرم بيرون چون ممكنه زمين بشكافه من بيافتم توش...دوست نشم با كسي چون ممكنه وابسته شم ولم كنه بره.....وااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!

lord of darkness

عضو جدید
با توجه به شرایط حاکم بر ایران به نظر من دوستی ها باید حد داشته باشند و به رابطه جنسی کشیده نشند اما
یه دوستیه موفق میتونه نیاز عاطفی و روحیه ادمو تامین کنه حداقل در شراطی که امکان ازدواج برای اکثریت جوانها نیست
و سن ازدواج دائما در حال بالا رفتن است!

loee

عضو جدید
با توجه به شرایط حاکم بر ایران به نظر من دوستی ها باید حد داشته باشند و به رابطه جنسی کشیده نشند اما
یه دوستیه موفق میتونه نیاز عاطفی و روحیه ادمو تامین کنه حداقل در شراطی که امکان ازدواج برای اکثریت جوانها نیست
مرسي....دقيقا

lord of darkness

عضو جدید
به دوستانی که وابستگی عاطفی رو دلیل بر رد دوستی می دانند باید عرض کنم که وابستگی معمولا تو سن نوجوانی
اتفاق می افته و وابستگی دوستیهای دوران جوونی اونقد نیست که جداییشون به لطمه قابل توجهی تبدیل شه هرچند که
خیلی از دوستیهای دوران جوانی به ازدواج منتهی میشه

loee

عضو جدید
بابا اصلا ازدواجم نه يكي كه تورو به خاطر خودت بخواد و تو موقعيت هايي كه نياز به كمك داري كمكت كنه...همدل و همربونت باشه...بات همفكر باشه و چون دوستت داره براي با تو بودن براي با تو صحبت كردن وقت بذاره...كي بدش مياد يه همچين كسيو داشته باشه حتي اگه روزي از دستش بدي انقد دوران خوبي سپري شده كه ارزششو داشته...منم فك نمي كنم آدم انقد بي اراده باشه كه كنترل احساست خودشم نداشته باشه...يه رابطه كه تموم ميشه به معناي مرگ نيس يني مال همديگه نبوديد...

مهرگا

عضو جدید
یعنی می گین هنوزهم اکثریت ازدواج ها باز به سبک گذشته و بیداکردن دختر توسط مادربسر و خواستگاری رفتن مادربسر انجام می شود!؟:eek:
نه منظورم این نبود.منظورم این بودخیلی ازدوستیاجوری هستش که معمولاطرفی که صادق هستش آسیب میبینه.

مهرگا

عضو جدید
خب مشکل همین تعیین حدرابطه ست

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
الان داشتم صحبت بچه ها رو دوباره می خوندم به دو دیدگاه رسیدم :
1- سنتی مذهبی
2- نیمه سنتی ( 50% غربی ، 50% ایرانی )

اول اینو واسه کسایی می گم که خودشون رو دیندار می دونند و دوست دارن حرف خدا رو زمین نمونه !
خدا گفته دوست نشو . تموم شد . دیگه دلم اینجوری میگه و اون روان پزشک اینجوری میگه و .... همه رو میزاره کنار اول حرف خدا ( اینکه دونبال دلیلش بریم خوبه ولی اگر هم پیدا نشد حرف خدا رو زمین نمی زارن )
خدا خودش خلق کرده به همه چی هم آگاه هستش ! اون بهتر می دونه .

اینو هم واسه کسایی که دیدگاه نیمه سنتی دارند :
اینکه می گن وابستگی سعی می کنیم ایجاد نشه . مگه دست خودته ! مثال دکتر انوشه رو در مورد عروباغه شنیدین ! به طور خلاصه میگم !
عروباغه به گرما حساسه و در اثر گرما سیستم عصبیش از کار می افته ! در یک آزمایش یک غورباغه رو تو دیک می زارن کم کم گرما میدن . غروباغه چون این گرما به آرامی داده میشه واکنش نشون نمی ده . تا اینکه یهو دما که به 80 درجه رسید میفهمه که باید فرار کند . اما حالا دیگه سیستم عصبی کار نمیکنه ! و فقط چشمش تکون میخوره و بعد از چند لحظه میمیره !

خوب انسان هم همینطوره ! از طرفی تو دنیا نمیشه همه چی رو تجربه کرد !

جالبه شیطان به راحتی گناه را زیبا جلوه می دهد .

نمیخوام جنمار آب بکشم ها ! من هم تو زندگی خطا هایی داشتم ام ! اینها فقط تفکر من بوده !

مهرگا

عضو جدید
ازدواج ممکنه خیلی بیشتراز دوستی مشکل و دردسر داشته باشه (اونم دائمی و خلاص شدن توش هم زمین تا اسمون با دوستی فرق داره )
باید گذاشتش کنار!؟
جنس مشکلاتش باهم فرق داره.نمیشه باهم مقایسه کرد.درمجموع بستگی داره به هدف 2طرف ازدوستی

مرد تنهای شب

عضو جدید
من نظرم اینه که لازمه حتی بهتره که مدتی هم با دوست مخالف زندگی مشترک داشته باشیم
چون ببیشتر خصوصیات و شرایط زندگی دستمون میاد
البته باید مراقب بود شیطنتی رخ نده

sed ali

کاربر ممتاز
من نظرم اینه که لازمه حتی بهتره که مدتی هم با دوست مخالف زندگی مشترک داشته باشیم
چون ببیشتر خصوصیات و شرایط زندگی دستمون میاد
البته باید مراقب بود شیطنتی رخ نده

شما خودتون دوست دارین ! و زندگی مشترک با اون رو چی ؟
فکر نمی کنید از نظر سیستم اجتماعی ، جامعه را در شرایط بحرنج قرار می ده !

niki kiyani

عضو جدید
سلام........
خب اگه نخوایم با اونی که دوستیم ازدواج کنیم بازم این رابطه ضرر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من میخوام تموم کنم رابطم رو باهاش ولی با یک مشاوره که صحبت کردم میگه که اون الان بهت به شدت وابسته شده!!!!!!!!!!در ضمن اگه تموم کنم واقعا ضربه میبینه:(
خب من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی کمکم کنه...!:cry::cry:

ha_23

عضو جدید
خب درسته. الان بخواین یهو یه رابطه رو قطع کنید برای شما هم سخت خواهد بود سعی کنید اروم اروم روابطتونو کم کنید.دیدارها کمتر.اس ام اس تلفن کمتر.

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام........ خب اگه نخوایم با اونی که دوستیم ازدواج کنیم بازم این رابطه ضرر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من میخوام تموم کنم رابطم رو باهاش ولی با یک مشاوره که صحبت کردم میگه که اون الان بهت به شدت وابسته شده!!!!!!!!!!در ضمن اگه تموم کنم واقعا ضربه میبینه:( خب من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی کمکم کنه...!:cry::cry:
منم موافقم باید ی کاری بکنی که اون ازت خسته بشه و خودش ولت کنه در غیراینصورت جفتتون هر کدوم به نحوی ضربه میبینین

sed ali

کاربر ممتاز
سلام........ خب اگه نخوایم با اونی که دوستیم ازدواج کنیم بازم این رابطه ضرر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من میخوام تموم کنم رابطم رو باهاش ولی با یک مشاوره که صحبت کردم میگه که اون الان بهت به شدت وابسته شده!!!!!!!!!!در ضمن اگه تموم کنم واقعا ضربه میبینه:( خب من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی کمکم کنه...!:cry::cry:
در هر صورت کار سختی دارین . به نظر من راهش را هم از مشاوره بپرسین . فقط کاری نکنین که به هر دختری بی اعتماد بشه . منطقی عمل کنین . اگر دوستتون داشته باشه پا پیش میزاره .

loee

عضو جدید
يه كاري كن دلشو بزني...حتما اينكارو بكنا....يه كاري كن ازت بدش بياد...

niki kiyani

عضو جدید
من 3شبانه روز جواب sms هاشو ندادم..خودش میدونه که نخوام جواب بهش نمیدم...واسه همین کمتر اس میداد......بالاخره بعد3 روز اس ام اس داد که توروخدا نیکی جوابمو بده اگه جواب ندی یک کاری دست خودم میدم
من باور نکردم حرفش رو....ولی بعد خواهر که منو میشناخت بهم زنگ زد!!!!!!!!!!گفت فقط یک مدت دیگه باهاش بمون بعد تموم کن
منکه میدونم چند وقته دیگه هم باز همین ماجراهاست!!!!!!:(

sed ali

کاربر ممتاز
من 3شبانه روز جواب sms هاشو ندادم..خودش میدونه که نخوام جواب بهش نمیدم...واسه همین کمتر اس میداد......بالاخره بعد3 روز اس ام اس داد که توروخدا نیکی جوابمو بده اگه جواب ندی یک کاری دست خودم میدم من باور نکردم حرفش رو....ولی بعد خواهر که منو میشناخت بهم زنگ زد!!!!!!!!!!گفت فقط یک مدت دیگه باهاش بمون بعد تموم کن منکه میدونم چند وقته دیگه هم باز همین ماجراهاست!!!!!!:(
خوب اگر شما رو واسه خودتون میخواد و راست میگه بگو پا پیش بزاره ! بعد هم اگر راست می گفت میتونید بهش فکر کنید . تو روابط یکی لطمه میبینه واسه همین میگن که باید از اینطور روابط خودراری کرد . چون نمیشه توش وابستگی رو کنترل کرد . اونم شاید دوستت نداشته باشه ولی بهت وابسته شده .