مهم ترین اخبار فوتبال جهان

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
لوگوي رسمي رقابت هاي يورو 2016

لوگوي رسمي رقابت هاي يورو 2016

لوگوي رسمي يورو 2016

شعار اين رقابت ها "جشنِ هنرِ فوتبال" است و در طراحي اين لوگو تلاش شده تا هم هويت کشور ميزبان، فرانسه و هم جنبه هاي هنري در نظر گرفته شود.
سایت گل: اتحاديه فوتبال اروپا، يوفا، لوگوي رسمي رقابت هاي يورو 2016 را در مراسمي در پاريس رونمايي کرد.

شعار اين رقابت ها "جشنِ هنرِ فوتبال" است و در طراحي اين لوگو تلاش شده تا هم هويت کشور ميزبان، فرانسه و هم جنبه هاي هنري در نظر گرفته شود.

در اين لوگو که توسط کمپاني برانديا سنترال، کمپاني طراح لوگوي رقابت هاي يورو 2012، طراحي شده، جام قهرماني يورو، معروف به جام هنري دلوناي در مرکز ديده مي شود که با رنگ هاي آبي و قرمز پرچم فرانسه احاطه شده است؛ رنگ هايي که پيوندي قوي با سنت فرانسوي ها دارد.

اين اولين رقابت هاي جام ملت هاي اروپاست که با حضور 24 تيم برگزار خواهد شد که 8 تيم بيشتر از رقابت هاي قبلي است.

قرعه کشي رقابا هاي يورو 2016، روز 9 مارس 2014 (18 اسفند 1392) در شهر نيس برگزار مي شود.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفت‌وگوي دژاگه با سايت باشگاه فولام

گفت‌وگوي دژاگه با سايت باشگاه فولام

[h=1]گفت‌وگوي دژاگه با سايت باشگاه فولام[/h]
[h=2] هافبک ايراني باشگاه فولام در گفت‌وگو با سايت رسمي باشگاه فولام تاکيد کرد روياي هر بازيکني حضور تيم ملي فوتبال کشورش در جام جهاني است.[/h]

اشکان دژاگه که دو ماه پاياني فصل گذشته ليگ برتر انگليس را به دليل آسيب ديدگي و جراحي از دست داد ابراز اميدواري کرده که در آغاز فصل 14-2013 بتواند آمادگي کامل خود را به دست آورد.

به نقل از فارس، او در آگوست 2012 و روز پاياني نقل و انتقال‌هاي تابستاني از تيم آلماني ولفسبورگ راهي فولام شد و تا پيش از پيروزي سه بر دو تيمش مقابل کويينز پارک رنجرز که به آسيب ديدگي او انجاميد، 21 بار در ترکيب اين تيم لندني به ميدان رفت. اين هافبک که آرزوهاي بزرگي در سر دارد، تلاش مي‌کند تا هرچه زودتر دوران آسيب ديدگي را پشت سر گذاشته و به ترکيب تيمش بازگردد.

«احساس خوبي دارم. 9 هفته از عمل جراحي مي‌گذرد و اکنون دويدن را آغاز کرده‌ام. با اشتياق زيادي به شروع تمرين‌هاي فولام مي‌نگرم. پنج يا 6 هفته ديگر بايد به کارهاي فيزيوتراپي بپردازم تا بتوانم به بهترين شکل ممکن در تمرين‌هاي پيش فصل حضور پيدا کرده و ليگ برتر در فصل جديد را آغاز کنم.»

آسيب ديدگي دژاگه در زمان بسياري بدي براي وي و تيمش رخ داد. او در حال جا افتادن در ترکيب فولام و نشان دادن توانايي‌هاي خود بود که آسيب ديد.

«(آسيب ديدگي) اتفاق خيلي بدي برايم بود. اين نخستين باري است که دچار چنين آسيب ديدگي‌اي مي‌شوم. در ترکيب فولام نمايش خوبي داشتم ولي اين آسيب ديدگي همه چيز را خراب کرد. خيلي بهتر مي‌شد اگر مي‌توانستم تا پايان فصل در ترکيب تيم به ميدان بروم و به آنها کمک کنم ولي فوتبال همين است. اميدوارم با انرژي بسيار بيشتري بار ديگر به زمين مسابقه بازگردم.»

دژاگه در ادامه افزود: انگيزه بسيار زيادي دارم زيرا مي‌خواهم تمامي اتفاق‌هايي که فصل گذشته برايم رخ داد را جبران کنم. از حضور در ليگ برتر انگليس لذت مي‌برم و فکر مي‌کنم جاي خوبي براي فوتبال بازي کردن است. اميدوارم فرصت کافي براي به دست آوردن آمادگي کامل جهت حضور در نخستين ديدار تيم داشته باشم. اميدوارم بتوانم با حضور در تمرين‌هاي پيش فصل، آمادگي لازم براي حضور در ديدارهاي تيم را به دست آورم.

اين هافبک 26 ساله در زمان بازگشت به ميادين براي خود هدف‌هايي را در نظر گرفته که گلزني در صدر فهرست اهداف او قرار دارد.

«مي‌خواهم در فصل پيش رو نخستين گلم را براي فولام به ثمر برسانم. همواره به عنوان يک هافبک بيشتري تلاشم را به کار گرفته‌ام تا بتوانم نمايش خوبي در زمين از خودم ارائه کنم. دوست دارم گل بزنم و پاس گل بدهم. اين کاري است که دوست دارم براي انجامش در ترکيب قرار بگيرم.»

زماني که دژاگه به دليل آسيب ديدگي دور از ميادين بود، تيم ملي کشورش، ايران، با شکست دادن کره جنوبي به عنوان صدر نشين در گروه خود در آسيا راهي جام جهاني 2014 برزيل شد.

دژاگه در اين مورد گفت: براي ايران خيلي خوشحالم. تمامي ديدارها را تماشا کردم و پس از بازي با بازيکنان تماس گرفتم و تبريک گفتم. اين روياي هر بازيکني است که تيم ملي کشورش راهي جام جهاني شود. براي تمامي هم‌تيمي‌هايم خوشحال هستم.

هافبک پيشين هرتابرلين در پايان عنوان کرد: فصل پيش رو از نظر شخصي براي من اهميت بالايي دارد. مي‌خواهم هر کاري که از دستم بر مي‌آيد براي فولام انجام دهم و اميدوار باشم به همراه تيم ملي کشورم تابستان سال آينده در برزيل حضور داشته باشم.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اظهار نظر مسي در مورد نيمار

اظهار نظر مسي در مورد نيمار

[h=1]اظهار نظر مسي در مورد نيمار[/h]
[h=2] ستاره آرژانتيني بارسلونا در مورد بازيکن جديد اين تيم به اظهار نظر پرداخته است.[/h]

نيمار چندي پيش با امضاي قراردادي پنج ساله به ارزش 57 ميليون يورو از سانتوس برزيل به بارسلونا منتقل شد.

نيمار و ليونل مسي دو تن از مهاجماني هستند که در سراسر دنيا هواداران بسياري دارند و حضور آنها در کنار هم در ترکيب بارسلونا مي‌تواند هيجان بسيار زيادي را به آنها منتقل کند.

به گزارش فارس، مسي که پيش از اين چهار بار به عنوان بهترين بازيکن دنيا انتخاب شده بر اين باور است که حضور نيمار در بارسلونا مي‌تواند موفقيت کاتالان‌ها را بيش از پيش تضمين کند.

«حضور نيمار در بارسلونا فوق العاده عالي است و مي‌تواند بارسلونا را به تيم بسيار بهتري بدل کند. او بازيکن بزرگي است و مشتاق هستم تا هر چه زودتر در کنار او به ميدان بروم. اميدوارم او نمايشي که در ترکيب تيم ملي فوتبال برزيل داشته را در بارسلونا نيز تکرار کند.»

با توجه به اينکه جام جهاني فوتبال در تابستان سال آينده برگزار خواهد شد، مسي اميدوار است با هم‌تيمي‌هايش در آلبي سلسته بتوانند آنقدر پيشرفت کنند تا براي رسيدن به عنوان قهرماني در اين تورنمنت با سايرين به رقابت بپردازند.

«اين برايم يک رويا است که بتوانم در جام جهاني سال آينده به همراه آرژانتين به عنوان قهرماني برسم. هنوز يک سال باقي مانده که ما در اين مدت بايد پيشرفت زيادي کنيم تا بتوانيم يکي از مدعيان عنوان قهرماني باشيم.»

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلاتر: جام کنفدراسيون ها آبروي فيفا را خريد

بلاتر: جام کنفدراسيون ها آبروي فيفا را خريد

[h=1]بلاتر: جام کنفدراسيون ها آبروي فيفا را خريد[/h]
[h=2] رئيس فدراسيون جهاني فيفا معتقد است جام کنفدراسيون‌هاي اين دوره نه تنها خدشه‌اي به فيفا وارد نکرد بلکه تاثيري مثبت نيز به همراه داشته است.[/h]

سپ بلاتر رئيس فدراسيون جهاني فوتبال براي اولين بار پس از آغاز نا آرامي‌ها در برزيل در مصاحبه‌اي گفت: جام کنفدراسيون‌هاي اين دوره آبروي فيفا را خريده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، بلاتر همچنين با مردم کشور برزيل که در 100 شهر اين کشور براي اعلام اعتراض خود به خيابان‌ها آمده‌اند ابراز همدردي کرد.

گزارش‌ها حاکي از آن است که تظاهرات بزرگ ديگري تا قبل از باززي فينال بين برزيل و اسپانيا برگزار خواهد شد و همين موضوع اين شک و شبهه را به وجود آورده که آيا رئيس جمهور اين کشور ديلماروسف براي ديدن مسابقه حاضر خواهد شد يا خير.

درخواست مردم در اين اعتراضات در سطح وسيعي گسترده است آنها به دنبال موقعيت تحصيل و سلامتي بهتر هستند. البته مي‌توان گفت موقعيت اقتصادي و تورم اخير نيز نقش اساسي در شکل گيري اعتراضات مردمي داشته است.

بلاتر در اين رابطه گفت: فيفا چهره‌اي بسيار قوي‌تر از گذشته از خود نشان داده است چهره ما خدشه‌دار نشد و مي‌توان گفت پيشرفت مثبت نيز داشته است. فوتبال نقش اساسي در اين ميان داشته که مثبت بوده و احساسات را به رفتار مردم تزريق کرده است.

وي در ادامه افزود: زماني که مي‌گوئيم فوتبال مردم را به هم ارتباط مي‌دهد تنها در استاديوم نبوده بلکه در خيابان نيز متحد کرده است من اين تظاهرات را درک مي‌کنم اما اين مشکل ما نيست يک مشکل سياسي است من اميدوارم تا زمان شروع جام جهاني پايان يابد تا ما بتوانيم رسالت ورزشي‌مان را در برزيل به انجام برسانيم.

رئيس فدراسيون جهاني همچنين اعلام کرد: ما صبر داريم و مي‌دانيم که دولت مشکلات را حل خواهد کرد هدف فيفا هم اين نيست که با برگزاري جام جهاني در کشوري سود مالي ببرد بلکه ما مي‌خواهيم به کشورها کمک کنيم و هرآنچه کمک احتياج دارند در اختيارشان قرار دهيم تا جام جهاني را به يک موفقيت تبديل کنيم.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زندگینامه الکساندر دل پیرو

متولد 9 نوامبر 1974 در شهر کونگلیانوی ایتالیاست . در دیریبل کردن و حرکات خارق العاده مهارتی شگرفت دارد و در هر پستی که نیاز باشه استعداد بازی کردن داره حتی دروازه !فوتبال رو از درون دروازه شروع کرد چون ماردش معتقد بود که اگر در پستی به غیر از دروازه بازی کند زخمی می شود!!! اما برادرش مادرش رو متقاعد ساخت که الکس متعلق به حمله است و او ذاتا یک گلزن هست و همین شد که او از دروازه به حمله رسید .فوتبال حرفه ای خودش رو از پادووا شروع کرد و 2 سال در این تیم بازی کرد و در 14 بای که انجام داد توانست 1 گل بزند و البته مزدیک 4 پاس گل بدهد اما چیزی که مدیرانیوونتوس رو وسوسه به خرید الکس میکرد تکنیک و حرکات بی نظیر این بازیکنبود و او در سال 1994/1993 به یوونتوس اومد و دوران جدیدی رو آغاز کرد
مبارزه برای پیروزی

در همان فصل اول بازیکنی گلزن نشون داد و در 11 بازی که در لیگ انجام داد5 گل به ثمر رسوند و این زنگ خطری برای دیگر مهاجمین یوونتوس بود .مهاجمینی نظیر راوانلی.باجو و ویالی که هریک قادر بودند خط حمله یووه رو تضمین کنند برای همین برای الکس جایی نبود از همین رو تصمیم گرفت که جدی تر تمرین کند به طوری که روزی از 4تا 6 ساعت تمرین می کرد .در فصل های آینده کم کم جا برای بازی او باز شد اما کم و بیش گل میزد اماعملکرد مثبتی داشت به طوری که روبرتو باجو را مجبور به ترک یوونتوس کرد در همین باره باجو میگه : من دیگه به یک نیمکت نشین داشتم تبدیل می شدم و می ترسیدم که دیگر کسی اسمی از من نیاره که البته با حضور دل پیروهیچ بعید نبود برای همین از یوونتوس جدا شدم .
اوج عظمت

سال 1996 مسلما در ذهن الکس برای همیشه به ماندگار خواهد ماند یوونتوس در آن سال در اروپا با شکست حریفان خود به مصاف رئال رفتهیچ کس شانسی برای یوونتوس قائل نبود اما ... الکس همه پیش بینی ها رو به هم زدو 2 گل وارد دروازه رئال کرد تا یوونتوس تا قهرمانی این مسابقات پیش رفتو بارانی از تمجید و تعریف بر سر الکس و یوونتوس خالی شد .
توهین

بعد از این سال مردی به نام زمن پیدا شد و ارزش الکس رو زیر سوال بردو او را یک دوپینگی خطاب کرد اما معلوم شد که الکس دوپینگ نکرده اماباز الکس سکوت کرد و جواب زمن رو نداد اما گفت : هیچ وقت این حرف زمنرو فراموش نمیکنم . و همگان بر این باورند که کینه بزرگی از زمن در دل الکس است
اولین محک جدید

سال 1998 در کشور فرانسه مسابقات جام جانی برگزار شد و باز یک رقابت نه چندان جالب بین باجو و الکس اما این دفعه الکس پیروز بود و بیشتر بازی می کرد خیلی نمایش جالبی نداشت اما روی روند بازی و تعدادی از گلها تاثیر مستقیم داشت .
شروع افتخاراتی دیگر

الکس در سال بعد با شکستن رکورد آقای گل اروپا شد و باز نام خودش رو بر سرزبانها انداخت . و یک رکورد دیگر درباره الکس اینکه او در هر ثانیه 9 دلارحقوق میگیرید !!!!!!!!!!!!!!!!!او چندین بار بالاتر از مالدینی قرار گرفت و اسکار خوش قیافه ترین بازیکن ایتالیارو به خود اختصاص داد و همچنین که اصلاح ریش او نیز داستانی جالب دارد .
بد شانسی بزرگ

در سال 1999/1998 در ورزشگاه فریولی که ورزشگاه خانگی تیم اودینزه هست در برخورد با یکی از مدافعین اودینزه به شدت آسیب دید و یک سال رو از دست دادخبر های اولیه نشون میداد که میخواد از فوتبال خداحافظی کنه اما مردان بزرگی همچون لیپی و تراپاتونی و البته خواننده و آهنگساز اپرای ایتالیا پاواروتی که یکیوونتوسی نیز به شمار میاد او را دلداری دادن و تصمیم او رو عوض کردن یوونتوس در همان فصل به رتبه ششم اکتفا کرد .
بازگشت ؟؟؟

در اولین بازی که الکس بعد از مصدومیت برگشت جز معدود دفعاتی بود که ورزشگاه پر میشد و همه یکصدا الکس رو فریاد میزدند و جالب اینجاست که علاوه بر طرفداران یووه . طرفداران تیمهای جون : میلان . اینتر . فیورنتینا و حتی لاتزیو در ورزشگاهدیده میشدند و این نشان از محبوبیت بی حد و اندازه الکس در بین مردم ایتالیا هست .آله که زود تز از زمان معود به میادین بازگشت بسیار نا آماده نشون داد و همین امرباعث افت ناگهانی و شدید او شد
روتردام

شاید الکس هیچ وقت شهر روتردام و کشور هلند رو فراموش نکند جایی که ایتالیابا شکست میزبان رقابتها یعنی هلند پا به بازی پایانی گذاشت جایی که الکسبارها و بارها فرصت از دست داد و در آخر نیز ایتالیا در گل طلایی بازی روواگذار کرد .
آزار روح الکس

بعد از این مسابقات انتقادات بسیار شدیدی از الکس صورت گرفت و در همینموقع ظهور بازیکن بی ادبی مثل توتی مضع او رو وخیمتر کرد اما الکس میخواستجواب توتی رو در میدان بدهد نه در کنفرانس مطبوعاتی !فیلیپو اینزاگی دیگر بازیکنی بود که حرف های غیر ورزشی دیگری درباره الکس زد اماباز الکس و این سکوت لعنتی!!!در همین سال یوونتوس قهرمان شد و الکس در حالی که جام را در بغل گرفته بود و گریه میکردخطاب به تراپاتونی گفت که بازیکنان رو از روی آمادگی انتخاب کن نه از روی علاقه !
نیکمت جای الکس نیست

در جام جهانی 2002 کره و ژاپن الکس بسیار اندوهگین بود زیرا یکی از عزیزانش رو از دستداده بود یعتی پدربزرگش . در 2 بازی اول به میدان نرفت اما در بازی با مکزیک که تراپوضع رو دشوار میدید تصمیم به آوردن الکس گرفت . هیچ کسی شانسی برای الکس قائل نبوداما الکس مثل همیشه شکست ناپذیر نشون داد و یک گل خاره انگیز و بسیار تماشایی روبه ثمر رسوند سانتر مونتلا و ضربه سر شیرجه ای الکس باعث شد که ایتالیا به مرحله بعدصعود کنه . بعد از گل الکس چشمان و دستانش رو به سوی آسمان گرفت و این گل رو به پدربزرگش تقدیم کرد . اما باز در بازی بعدی توتی بازی کرد و با اخراج خود و کمک بی وقفه داور به تیم کره جنوبیایتالیا شکست رو قبول کرد و از گردونه رقابت ها کنار رفت .
ازدواج در خفا و سکوت

در حالی که همه آماده جشن عروسی با شکوه توتی بودند خبر رسید که الکس دل پیروبا نامزد خود یعنی سونیا آموروزو و فقط با حضور خانواده های دو طرف در یک کلیسا ازدواج کرده است . این خبر حتی خود بازیکنان یوونتوس و دوستان او را نیزشوکه کرد و در مصاحبه های خود ابراز تعجب می کردند . دنیای الکس و سونیا یک دنیای متفاوتی است به طوری که به گفته خود الکس هم روحیه اش بهتر شده و هم صبرش زیاد تر . در یکی از شبهای که نزدیک کریسمس بود و الکس در فروشگاه دنبال اجناس خودش می گشت خبرنگاران او را گیر اوردن و از او درباره فوتبال سوال کردنداما او فقط یک جمله رو گفت : از فوتبال صحبت نکنید . به عقیده او زنان کریسمس رو به خریدن هاش دوست دارن و دیگر به فکر هیچی نیستند.
منبع: http://www.alessandrodelpiero.com

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
عصبانيت دل بوسکه از مورينيو

عصبانيت دل بوسکه از مورينيو

[h=1]عصبانيت دل بوسکه از مورينيو[/h]
[h=2] سرمربي تيم ملي فوتبال اسپانيا به شدت از سرمربي پيشين رئال مادريد عصباني است.[/h]

ايکر کاسياس در فصلي که گذشت توسط ژوزه مورينيو به نيمکت ذخيره‌هاي رئال مادريد تبعيد شد تا ديگو لوپز به دروازه‌بان شماره يک اين تيم بدل شود.

به گزارش فارس،دست کاسياس در جريان يکي از ديدارهاي رئال آسيب ديد تا سران اين تيم در نقل و انتقال‌هاي ژانويه لوپز را به باشگاه بياورند. نمايش خيره کننده لوپز موجب شد تا جاي کاسياس در ترکيب رئال را بگيرد.

پس از بهبود کاسياس، مورينيو هيچ گاه او را در ترکيب اصلي باشگاه به ميدان نفرستاد و مشکل‌هايي هم با اين دروازه‌بان پيدا کرد. اکنون ويسنته دل بوسکه از نحوه برخورد با کاسياس در جريان فصل گذشته انتقاد کرده است.

«خودم را جاي کاسياس مي‌گذارم. همه مي‌دانند که من در هيچ يک از مسايلي که به من مربوط نيست دخالت نمي‌کنم ولي نمي‌توانم در مورد رفتار بدي که با پسر رئال مادريد صورت گرفت ساکت بمانم. رفتار ايکر درون دروازه و بيرون از آن بسيار عالي است.»

وي در ادامه افزود: حرف‌هاي بسيار بدي در مورد کاسياس زده شد. حمله کردن به ايکر به نوعي حمله کردن به تمام چيزهايي است که رئال مادريد براي آن مي‌جنگد. برخي‌ها هستند که نمي‌دانند اين چيزها تا چه حد براي باشگاه رئال مادريد اهميت دارد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
دژاگه تا بازي با ساندرلند آماده مي شود

دژاگه تا بازي با ساندرلند آماده مي شود

[h=1]دژاگه تا بازي با ساندرلند آماده مي شود[/h]
[h=2] بازيکن ايراني فولام به اولين بازي تيمش در رقابتهاي ليگ برتر مي رسد.[/h]

اشکان دژاگه که مدتها به دليل مصدوميت از ميادين دور بود بين 5 تا 6 هفته ديگر آماده بازي خواهد شد.

به گزارش اوج نيوز و به نقل از سايت eyefootbal، اولين بازي فولام در ليگ جزيره مقابل ساندرلند است و اشکان اميدوار است که براي اين بازي نهايت آمادگي را داشته باشد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرسنال خواهان خريد فرناندو تورس از چلسي شد

آرسنال خواهان خريد فرناندو تورس از چلسي شد

[h=1]آرسنال خواهان خريد فرناندو تورس از چلسي شد[/h]
[h=2] باشگاه آرسنال با ارائه پيشنهادي خواهان جذب مهاجم ملي پوش اسپانيايي از تيم فوتبال چلسي شد.[/h]

روزنامه ديلي ميرر نوشت مسئولان آرسنال پيشنهاد خود را براي خريد فرناندو تورس به چلسي ارائه کرده اند.

آرسن ونگر سرمربي آرسنال براي تقويت خط حمله تيمش در فصل آينده علاوه بر تمايل براي خريد آقاي گل جام کنفدراسيون ها مي خواهد گونسالو ايگوآين مهاجم آرژانتيني رئال مادريد را به خدمت بگيرد.

ديلي ميرر نوشت ژوزه مورينيو سرمربي جديد چلسي براي فصل آينده تنها اجازه فروش اسکار برزيلي ، پتر چک ، اشلي کول ، فرانک لمپارد و ادن آزار بلژيکي را نمي دهد و براي خريد ساير بازيکنان تيم مي توان با باشگاه چلسي وارد مذاکره شد.

مورينيو قبلا به تورس گفته بود در پايان جام کنفدراسيون ها ، وضعيت تورس را مشخص خواهد کرد.

اين روزنامه از احتمال جدايي خوآن ماتاي اسپانيا و داويد لوئيش برزيلي در تابستان خبر داد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
فغاني ديدار اسپانيا و مکزيک را سوت مي‌زند

فغاني ديدار اسپانيا و مکزيک را سوت مي‌زند

[h=1]فغاني ديدار اسپانيا و مکزيک را سوت مي‌زند[/h]
[h=2] تيم داوري ايراني حاضر در جام جهاني جوانان، ديدار حساس و حذفي تيم هاي اسپانيا و مکزيک را قضاوت مي کنند.[/h]

به گزارش سايت فدراسيون فوتبال، عليرضا فغاني، حسن کامراني فر و رضا سخندان ديدار تيم هاي اسپانيا - مکزيک را ازمرحله حذفي يک هشتم نهايي جام جهاني جوانان قضاوت خواهند کرد.

ضمن اينکه داور چهارم اين بازي ساندرو ريچي از برزيل خواهد بود.

اين بازي روز سه شنبه در شهر استانبول و ساعت 19:30 (به وقت ايران) برگزار مي شود

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
تيتر روزنامه‌هاي خارجي بعد از پيروزي برزيل

تيتر روزنامه‌هاي خارجي بعد از پيروزي برزيل

[h=1]تيتر روزنامه‌هاي خارجي بعد از پيروزي برزيل[/h]
[h=2] روزنامه هاي مارکا و موندو ديپورتيوو به شکست ديشب اسپانيا مقابل برزيل و درخشش نيمار پرداخته اند .[/h]

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
توپ طلا به نيمار رسيد/ توپ نقره‌اي از آن اينيستا

توپ طلا به نيمار رسيد/ توپ نقره‌اي از آن اينيستا

[h=1]توپ طلا به نيمار رسيد/ توپ نقره‌اي از آن اينيستا[/h]
[h=2] نيمار مهاجم تيم ملي فوتبال برزيل بهترين بازيکن جام کنفدراسيون‌ها لقب گرفت.[/h]

به گزارش فارس، نيمار ستاره برزيلي بارسلونا عنوان برترين بازيکن مسابقات جام کنفدراسيون‌ها را کسب کرد و توپ طلاي مسابقات را دريافت کرد. اينيستا به عنوان دومين بازيکن برتر اين پيکارها توپ نقره‌اي را بدست آورد و پائولينو بازيکن برزيل توپ برنزي را دريافت کرد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
تورس و فرد آقاي گل جام کنفدراسيون‌ها/ نيمار دوم شد

تورس و فرد آقاي گل جام کنفدراسيون‌ها/ نيمار دوم شد

[h=1]تورس و فرد آقاي گل جام کنفدراسيون‌ها/ نيمار دوم شد[/h]
[h=2] مهاجمان اسپانيا و برزيل در پايان جام کنفدراسيون‌ها با 5 گل زده آقاي گل مسابقات شدند.[/h]

به گزارش خبرگزاري فارس، فرناندو تورس مهاجم تيم ملي فوتبال اسپانيا و فرد مهاجم برزيل با 5 گل زده به طور مشترک عنوان آقاي گلي جام کنفدراسيون‌ها را کسب کردند.

فرد در فينال مقابل اسپانيا عملکرد فوق‌العاده‌اي داشت و دو گل به ثمر رساند و ديگر گل‌هاي خود را مقابل ايتاليا دو گل و اروگوئه يک گل به ثمر رساند.

تورس هم که در فينال عملکرد بسيار ضعيفي داشت گل‌هاي خود را مقابل تيم‌هاي ضعيف تاهيتي چهار گل و نيجريه يک گل به ثمر رساند.

نيمار هم به همراه هرناندز از اروگوئه با چهار گل در جايگاه دوم قرار گرفتند.

برزيل با برتري سه بر صفر مقابل اسپانيا قهرمان جام کنفدراسيون‌ها شد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ايبرا با کاهش دستمزد راهي رئال‌مادريد مي‌شود

ايبرا با کاهش دستمزد راهي رئال‌مادريد مي‌شود

[h=1]ايبرا با کاهش دستمزد راهي رئال‌مادريد مي‌شود[/h]
[h=2] مهاجم سوئدي پاري سن ژرمن با کاهش دستمزدش به زودي راهي رئال مادريد خواهد شد.[/h]

زلاتان ايبراهيموويچ که يک سال پيش و با قراردادي غير منتظره از ميلان راهي پاري سن ژرمن شد، اکنون در آستان حضور در رئال مادريد قرار گرفته است.

به گزارش فارس، يکي از نشريه‌هاي اسپانيايي خبر داده که مرد سوئدي قصد دارد به دنبال کارلو آنچلوتي که به تازگي پاري سن ژرمن را ترک کرده و راهي رئال مادريد شده است، به اين تيم اسپانيايي نقل مکان کند. اين موضوع را مينو رايولا، مدير برنامه‌هاي مشهور زلاتان در اختيار رسانه‌هاي اسپانيا قرار داده است.

زلاتان از رايولا خواسته با آنچلوتي تماس بگيرد و در مورد انتقال وي به سانتياگو برنابئو سوال کند. ايبرا براي حضور در مادريد بايد مقدار زيادي از دستمزد 14 ميليون يورويي خود را بکاهد.

مبلغ انتقال او به رئال مادريد نيز در بيشترين حالت به 20 ميليون يورو خواهد رسيد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
هديه 50 ميليون دلاري براي مسي

هديه 50 ميليون دلاري براي مسي

[h=1]هديه 50 ميليون دلاري براي مسي[/h]
[h=2] هنرمند سرشناس کلمبيايي با هديه‌اي 50 ميلون دلاري از ستاره آرژانتيني بارسلونا قدرداني کرد.[/h]

عملکرد خوب ليونل مسي در مستطيل سبز شيفتگي و اعجاب همگان را به دنبال داشته است. سايت 101greatgoals نوشت که يک هنرمند کلمبيايي که شيفته مسي است هديه‌اي 50 ميليوني دلاري به او داده است.

به گزارش ايسنا ، به نوشته اين سايت، مائوريتسيو بنيتس، هنرمند پرآوازه کلمبيايي عکسي مزين شده به کريستال سوآروفسکي را به مسي هديه داد که به گفته خودش 50 ميليون دلار قيمت دارد.

اين هنرمند کلمبيايي در سال 2000 با به کار بردن اشياء گرانقيمت در لباس‌ها و لوازم خانگي نام و شهرتي براي خود دست‌وپا کرده و ثروت زيادي اندوخت. او تنها هنرمندي نيست که چنين هديه‌اي را به مسي مي‌دهد. چندي پيش هم يک هنرمند چيني کفشي را از طلاي خالص به ستاره آرژانتيني بارسلونا هديه کرد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
نيمار و آلبا جمعه زير تيغ جراحي مي‌روند

نيمار و آلبا جمعه زير تيغ جراحي مي‌روند

[h=1]نيمار و آلبا جمعه زير تيغ جراحي مي‌روند[/h]
[h=2] بازيکنان بارسلونا روز جمعه تحت عمل جراحي قرار خواهند گرفت.[/h]

باشگاه بارسلونا شب گذشته اعلام کرد که نيمار و جوردي آلبا روز جمعه براي برداشتن لوزه تحت عمل جراحي قرار مي‌ گيرند.

به گزارش فارس، باشگاه توضيح داد که عمل جراحي لوزه هر دو بازيکن قرار است به محض پايان يافتن رقابت‌هاي جام کنفدراسيون‌ها انجام شود.

دوره نقاهت پس از عمل حدود 10 روز است. اين عمل جراحي براي نيمار در ريودوژانيروي برزيل انجام خواهد شد؛ در حالي که جوردي آلبا در مرکز کلينيک آپتيما در ترسا تحت عمل جراحي قرار خواهد گرفت.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
رايان گيگز سال آينده مربي بازيکن خواهد داشت

رايان گيگز سال آينده مربي بازيکن خواهد داشت

[h=1]رايان گيگز سال آينده مربي بازيکن خواهد داشت[/h]
[h=2] رايان گيگز فصل آينده در تيم فوتبال منچستر يونايتد سمت مربي بازيکن خواهد داشت.[/h]

گيگز 39 ساله از زمان آغاز فعاليت حرفه اي در فوتبال در سال 1991 ميلادي در تيم منچستر يونايتد حضور داشته است.

باشگاه منچستر يونايتد در بيانيه اي اعلام کرد گيگز مدارک مربيگري را دريافت کرده و قرار است به زودي مدرک مربيگري پرولايسنس يوفا (UEFA Pro Licence) را نيز بگيرد.

گيگز که قرارداد خود را براي يک سال تمديد کرده است ضمن ابراز خوشحالي از تصميم جديد باشگاه گفت‌:«اميدوارم در شرايطي که سال ها به عنوان بازيکن در کنار خانواده منچستر يونايتد بازي کرده ام بتوانم از اين تجارب به خوبي استفاده بکنم.»

به گزارش آسوشيتدپرس از منچستر، ديويد مويس سرمربي جديد باشگاه منچستر يونايتد سه مربي از باشگاه قبلي خود اورتون به اين تيم آورده است. فيل نويل مدافع سابق منچستر يونايتد نيز انتظار مي رود به کادر مربيگري اين تيم بپيوندد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
پويول : قصد بازنشستگي ندارم

پويول : قصد بازنشستگي ندارم

[h=1]پويول : قصد بازنشستگي ندارم[/h]
[h=2] کارلس پويول، مدافع مطرح تيم فوتبال بارسلوناي اسپانيا که بارها دچار مصدوميت شده است، گفت قصد بازنشستگي ندارد و اميدوار است قراردادش را با اين تيم تمديد کند.[/h]

اين ملي پوش 35 ساله اسپانيايي از ماه مارس که از ناحيه زانوي راست تحت عمل جراحي قرار گرفت تاکنون بازي نکرده است.

وي ماه مه نيز بار ديگر تحت عمل جراحي قرار گرفت و غده اي را از زانوي راستش برداشت، اين عمل موجب تشديد گمانه زني ها درباره احتمال پايان عمر حرفه اي اين ورزشکار شد.

اما پويول در پاسخ به سوال روزنامه ورزشي ال موندو ديپورتيوو مبني بر اينکه آيا مي خواهد بازنشسته شود گفت: « حالا وقت بازنشستگي من نيست.من قصد بازنشستگي ندارم. همانقدر که سختي و درد کشيده ام،‌ به همان اندازه شوق و هيجان براي بازي کردن دارم.»

وي افزود : « اگر براي فصل آينده آماده نباشم و دوباره اتفاق تازه اي برايم بيفتد، شايد به بازنشسته شدن فکر کنم، اما در حال حاضر مي خواهم طبق قراردادم عمل کنم و اگر بتوانم آن را تمديد کنم.»

پويول گفت :« روند بهبود من با اينکه به کندي صورت مي گيرد، اما پيشرفت خوبي داشته است. جراحي اخيرم مانند جراحي هاي قبلي نبود.دوره نقاهت دردناک تر است ، اما روند بهبود سريع تر صورت مي گيرد.»

پويول که قرارداد فعلي اش با بارسلونا تا ژوئن 2014 ادامه دارد، گفت مطمئن نيست به بازي براي تيم ملي فوتبال اسپانيا ادامه دهد.وي گفت : « هم اکنون منتظر بهبود خود هستم و بايد ببينم تا فصل آينده آمادگي کامل براي بازي را پيدا خواهم کرد يا خير.من هميشه تصميمي مي گيرم که براي بارسلونا بهترين تصميم باشد. با ويسنته دل بوسکه، مربي تيم ملي اسپانيا رابطه خوبي دارم، اما تا وقتي با او صحبت نکنم، نمي توانم چيزي درباره اينکه آيا در اين تيم بازي خواهم کرد يا خير بگويم.»

به گزارش خبرگزاري فرانسه از مادريد، پويول دست پرورده آکادمي فوتبال جوانان بارسلونا است و همه عمر حرفه اي خود را در اين باشگاه سپري کرده است.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
نامگذاري 20 درصد نوزادان بوليوي به نام نيمار

نامگذاري 20 درصد نوزادان بوليوي به نام نيمار

[h=1]نامگذاري 20 درصد نوزادان بوليوي به نام نيمار[/h]
[h=2] 20 درصد از نوزادان متولد شده در شهر لاپاز بوليوي به نام «نيمار» نامگذاري شده‌اند.[/h]

نيمار برنده توپ طلاي جام کنفدراسيون‌هاي برزيل تنها 21 سال دارد اما يکي از معدود بازيکنان آمريکاي جنوبي است که مي‌تواند مردم را تنها با نگاه کردن به خودش سحر کند و با حضور قريب‌الوقوعش در بارسلونا هواداران بيشتري را از سراسر دنيا جذب خواهد کرد، اکنون مردم زيادي کودکان خود را نيمار نامگذاري مي‌کنند، پديده‌اي که اکنون به خارج از مرزهاي برزيل هم کشيده شده و به شهر لاپاز بوليوي رسيده است.

به گزارش فارس، روزنامه محلي «لا رازون»، 2 نفر از هر 10 نوزادي که در اين شهر متولد مي‌شوند، نيمار نامگذاري مي‌شوند و آنها تخمين مي‌زنند که اين تمايل به زودي گسترش پيدا کند و اکثر مردان لاپاز نام‌شان نيمار شود.

رميجيو کوندوري، نماينده اداره ثبت اين شهر در اين باره گفت: معتقديم با توجه به اين شرايط که در 17 سال نام اکثر مردان اين شهر نيمار خواهد بود. اين اسم اکنون مد شده است.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
تيم رويايي جام کنفدراسيون‌ها معرفي شد

تيم رويايي جام کنفدراسيون‌ها معرفي شد

[h=1]تيم رويايي جام کنفدراسيون‌ها معرفي شد[/h]
[h=2] فدراسيون جهاني فوتبال نام بازيکنان حاضر در تيم منتخب رقابت‌هاي جام کنفدراسيون‌هاي برزيل را اعلام کرد.[/h]

فيفا نام 11 بازيکني را که در تيم رويايي جام کنفدراسيون‌ها 2013 انتخاب شده‌ اند، اعلام کرد.

به گزارش فارس، شاگردان اسکولاري که توانستند قهرماني اين مسابقات را در خانه به دست آورند، بيشترين حضور را در اين تيم به خود اختصاص دادند.

خوليو سزار، دنيل آلوس، داويد لوئيز، تياگو سيلوا، پائولينيو، نيمار و فرد از برزيل هفت نفر از 11 نفر تيم رويايي جام کنفدراسيون‌ها را تشکيل مي‌دهند.

از تيم اسپانيا، نايب قهرمان مسابقات نيز سه بازيکن به نام‌هاي سرخيو راموس، فرناندو تورس و آندرس اينيستا حضور دارند.

از ايتاليا که توانست مقام سوم اين مسابقات را به دست آورد، آندره پيرلو در تيم منتخب حضور دارد و رأي دهندگان اسکولاري سرمربي تيم ملي برزيل را به عنوان بهترين مربي مسابقات انتخاب کردند.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
رويارويي ايتاليا و آرژانتين به افتخار پاپ

رويارويي ايتاليا و آرژانتين به افتخار پاپ

[h=1]رويارويي ايتاليا و آرژانتين به افتخار پاپ[/h]
[h=2] فدراسيون فوتبال ايتاليا به افتخار پاپ فرانسيس اول رهبر کاتوليک‌هاي جهان از تيم ملي آرژانتين براي ديداري دوستانه دعوت کرد.[/h]

اين فدراسيون جمعه (امروز) اعلام کرد به افتخار پاپ که خود اهل کشور آرژانتين است، از آلبي‌سلسته (تيم ملي آر‌ژانتين) دعوت کرده تا تاريخ 14 اوت (23 مرداد) با تيم کشورش معروف به «آتزوري» بازي کند.

مطابق گزارش فارس، لاجوردي‌پوشان در ورزشگاه المپيک شهر رم در تاريخ ياد‌شده پذيراي رقيب ديرينه خود به منظور ارج ‌نهادن از رهبر واتيکان خواهند شد.

پاپ فرانسيس اول که از ماه مارس بر «صندلي مقدس» تکيه زده طرفدار فوتبال است و عضو افتخاري تيم باشگاهي سان لورنزو کشورش محسوب مي‌شود.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
پيشنهاد بارسا براي روني: 25 ميليون پوند+ويا

پيشنهاد بارسا براي روني: 25 ميليون پوند+ويا

[h=1]پيشنهاد بارسا براي روني: 25 ميليون پوند+ويا[/h]
[h=2] روزنامه‌ "اسپورت کاتالونيا" از ارائه پيشنهاد 25 ميليون پوندي بارسلونا به علاوه داويد ويا به باشگاه منچستر يونايتد براي به خدمت گرفتن وين روني خبر داده است.[/h]

وين روني مدت‌هاست که در منچستر يونايتد ساز جدايي کوک کرده است و به نظر دوست ندارد تا با ديويد مويس در تيم منچستر يونايتد کار کند. در حالي که پيش از اين آرسنال و چلسي به دنبال به خدمت گرفتن مهاجم اول تيم ملي انگليس بودند، اکنون بارسلونا نيز با ارائه پيشنهادي اغوا کننده در صف مشتريان روني قرار گرفت.

اين روزنامه‌ اسپانيايي اعلام کرد: منچستر يونايتد نمي‌تواند اين پيشنهاد خود را رد کند، زيرا هم به پول قابل توجهي مي‌رسد و هم اين که يک مهاجم خوب را به تيمش اضافه مي‌کند.

وين روني 27 ساله فصل گذشته زير سايه روبين فان پرسي قرار گرفت و نتوانست عملکرد خوبي در ترکيب شياطين سرخ داشته باشد. او اميدوار است تا با رفتن به تيم جديدي بتواند به روند قبلي خود بازگردد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترکيب تهاجمي رئال به انتخاب هوادارن

ترکيب تهاجمي رئال به انتخاب هوادارن

[h=1]ترکيب تهاجمي رئال به انتخاب هوادارن[/h]
[h=2] بيش از 30 هزار هوادار ترکيب رويايي رئال در خطوط هافبک و حمله را انتخاب کردند.[/h]

بيش از 30 هزار هواداران رئال مادريد در يک نظرسنجي ترکيب رويايي خطوط هافبک و هجومي کهکشاني‌ها را انتخاب کردند.

به گزارش فارس، بر اين اساس در ميان هافبک دفاعي هواداران ژابي آلونسو و مودريچ را انتخاب کردند.

آلونسو 14.9 درصد و مودريچ بالاتر از سامي خديرا 9.8 درصد آرا را کسب کرد. خديرا تنها موفق شد 3.6 درصد آرا کسب کند.

در ميان هافبک‌هاي هجومي نيز رونالدو در منطقه چپ 15.8 درصد آرا را کسب کرد، اوزيل 14.8 و ايسکو خريد جديد رئال 14.9 درصد را کسب کرد.

در اين منطقه کاکا و دي‌ماريا بايد بر روي نيمکت بنشينند. هافبک برزيلي 1.8 درصد راي کسب کرد و دي‌ماريا 3.6 درصد از آرا را به خود اختصاص داد. کايخون هو با يک درصد در رده آخر قرار گرفت.

در خط هجومي نيز هم کريم بن‌زما با 8.5 درصد بالاترين راي را کسب کرد.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
گوآرديولا: فلسفه بارسا را در بايرن تکرار مي‌کنم

گوآرديولا: فلسفه بارسا را در بايرن تکرار مي‌کنم

[h=1]گوآرديولا: فلسفه بارسا را در بايرن تکرار مي‌کنم[/h]
[h=2] سرمربي بايرن مونيخ با اعلام اينکه ماريو گومس در تيم بايرن مونيخ مي ماند، گفت: مي خواهم فلسفه بازي تيمم در بارسلونا را در بايرن مونيخ تکرار کنم.[/h]

پپ گوآرديولا، سرمربي بايرن‌ مونيخ با اعلام اين که ماريو گومس مي‌تواند در بايرن‌ مونيخ بماند، اعلام کرد: دوست دارد تا تيمش بازي‌هاي زيباي فصل گذشته خود را تکرار کند.

گوآرديولا درباره شايعات مربوط به رفتن ماريو گومس به فيورنتينا، گفت: گومس اينجا در کنار ماست، زيرا او بازيکن بايرن‌ مونيخ است و در تمرينات تيم شرکت مي‌کند. من يک مدتي است که با او کار کرده‌ام و مي‌دانم که گومس بازيکن حرفه‌اي است.

به نقل از ايسنا، گوآرديولا درباره حضور خود در بايرن‌ مونيخ، گفت: اولين هفته‌ حضورم در بايرن‌ مونيخ بسيار خوب پيش رفت. هدف اولم اين بود با بازيکنانم آشنا شوم که اين اتفاق رخ داد و چيزهاي زيادي از يکديگر ياد گرفتيم. بازيکنانم حمايت زيادي از جمله درباره زبان آلماني از من کردند.

گوآرديولا در ادامه گفت: شيوه من در بايرن‌ مونيخ بر مبناي اين است که توپ را در اختيار داشته باشم. مي‌خواهم مالکيت توپ تيمم افزايش پيدا کند. ما اکنون قهرمان اروپا هستيم و در چهار سال‌ گذشته در سه فينال حضور داشتيم. اکنون مي‌خواهم که قدرت حفظ توپ در تيم بالا برود. هواداران پول زيادي براي خريد بليت مسابقات مي‌پردازند و ما نيز بايد با به ثمر رساندن گل و بازي خوبمان جواب آنها را بدهيم.

پپ در پايان گفت: بايد رو به جلو حرکت کنيم و کاري به گذشته نداشته باشيم. بايد هميشه پيروز، پيروز و پيروز شويم. اگر چه حتما اشتباهاتي خواهيم داشت و وظيفه من اين است که اين اشتباهات در تيمم تکرار نشود. بايد از ابتدا به خوبي شروع کنيم و تا انتها با ريتم مشخصي پيش برويم.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
صعود فرانسه به نيمه‌نهايي‌ جام‌جهاني زير20سال

صعود فرانسه به نيمه‌نهايي‌ جام‌جهاني زير20سال

[h=1]صعود فرانسه به نيمه‌نهايي‌ جام‌جهاني زير20سال[/h]
[h=2] در ادامه رقابتهاي جام جهاني زير 20 ساله‌ها روز شنبه فرانسه موفق شد ازبکستان را شکست دهد و به مرحله نيمه نهايي راه پيدا کند و موقعيت خود را به عنوان يکي از بخت هاي کسب قهرماني ارتقا بخشد.[/h]

يحيي سانوگو در دقيقه 31 و پل پوگبا و فلوريان تووين هر دو از روي نقطه پنالتي فرانسه را در با نتيجه 3 بر صفر در نيمه اول پيش انداختند.

در نيمه دوم ضربه سر شيرجه اي کورت زوما مدافع فرانسه نتيجه بازي را 4-0 کرد. فرانسه در مرحله قبل نيز ترکيه را با نتيجه 4-1 از پيش رو برداشته بود.

به گزارش آسوشيتدپرس، فرانسه در مرحله بعدي رقابت‌ها با برنده بازي دو تيم غنا- شيلي که فردا به مصاف هم مي‌روند بازي خواهد کرد. فرانسه با راهيابي به مرحله نيمه نهايي دستکم نتيجه جام جهاني دو سال قبل در کلمبيا(چهارمي) را براي خود محفوظ کرده است.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسامي 10 نامزد کسب پاي طلا اعلام شد

اسامي 10 نامزد کسب پاي طلا اعلام شد

[h=1]اسامي 10 نامزد کسب پاي طلا اعلام شد[/h]
[h=2] اسامي 10 نامزد کسب جايزه پاي طلا اعلام شد.[/h]

دو نفر از اعضاي تيم ملي فوتبال اسپانيا به نام‌هاي ايکر کاسياس و آندرس اينيستا در ميان 10 نامزد کسب پاي طلاي 2013 قرار گرفتند. همچنين در اين فهرست نام کريستيانو رونالدو نيز به چشم مي‌خورد.

به گزارش فارس،اين جايزه با توجه به موفقيت‌هاي يک بازيکن بالاي 28 سال سن در تمام طول دوران حرفه‌اي‌‌اش به او اختصاص مي‌يابد. برنده توسط هيئتي شامل نمايندگان همکاران رسانه‌اي‌ پاي طلا بر اساس آراي هواداران از سراسر دنيا انتخاب مي‌شود. اين جايزه توسط شاهزاده آلبرت دوم از موناکو در اواخر امسال اهدا خواهد شد. برنده اين جايزه جاي پايش را روي سنگي حک خواهد کرد.

در يک دهه‌اي که اين جايزه اهدا مي‌شود، هيچ بازيکن اسپانيايي نتوانسته آن را به دست آورد. اسامي زلاتان ايبراهيموويچ، رايان گيگز، روبرتو کارلوس، رونالدينيو و الساندرو دل‌پيرو در ميان برندگان قبلي اين جايزه به چشم مي‌خورد.

فهرست کامل نامزدهاي دريافت اين جايزه به شرح زير است:

ايکر کاسياس (رئال مادريد)، کريستيانو رونالدو (رئال مادريد)، آندرس اينيستا (بارسلونا)، ديديه دروگبا (گالاتاسراي)، ميروسلاو کلوزه (لاتزيو)، ديويد تره‌زگه (ريورپلاته)، ديويد بکام (بازيکن سابق پاري‌سن‌ژرمن)، فرانک لمپارد (چلسي)، آندرا پيرلو (يوونتوس)، ساموئل اتوئو (آنژي)

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ونگر خواهان تشکيل مثلث قدرت در خط آتش

ونگر خواهان تشکيل مثلث قدرت در خط آتش

با جذب احتمالي ايگواين‌، روني و سوارس شکل مي‌گيرد
[h=1]ونگر خواهان تشکيل مثلث قدرت در خط آتش[/h]
[h=2] رسانه‌ها مي‌گويند مربي فرانسوي آرسنال از باشگاهش خواستار جذب مثلث گونزالو ايگواين،‌ وين روني و لوئيس سوارس به منظور تشکيل مثلث قدرت در خط آتش تيمش شده است.[/h]

آخرين گزارش‌ها در مورد بازيکنان مورد نظر «توپچي‌هاي شهر لندن»‌ عنوان مي‌کند لندني‌ها به طور جدي پروژه جذب ايگواين از رئال مادريد را دنبال مي‌کنند اما با خريد اين بازيکن،‌ اشتهاي آنها براي جذب بازيکن نامي از بين نخواهد رفت.

به گزارش فارس و به نقل از سان، مربي 62 ساله تيم از مديران خواسته امکان انتقال روني از منچستريونايتد و لوئيس سوارس از ليورپول را دنبال کنند تا فصل آينده مثلث قدرت در خط آتش تيمش تشکيل شود.

يک منبع نزديک به آرسنالي‌ها در همين ارتباط عنوان کرد ونگر با جذب سه بازيکن مطرح شده تلافي چند سال گذشته که به ندرت بازيکن شاخص جذب کرده را تلافي کند.

بالا