سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

sarake

عضو جدید
سلام
انشالله این دفعه این تنطیماتو پیدا کنم.
بازم ممنون.اقای احمد فکری؟

reza2011

عضو جدید
با سلام خدمت اساتيد ...

من يك سئوال خيلي حياتي از دوستان عزيز دارم اميدوارم بتونيد اين مشكل رو حل كنيد .

من از برنامه Internet Download Manager استفاده ميكنم و نسخه برنامه آكروبات من هم 10 هست . با اين توضيحات ميرم سر اصل مطلب . هر بار كه يك فايل PDF رو دانلود ميكنم و ميخوام بازش كنم با برنامه Acrobat Reader مرتب پيغام هايي از برنامه اينترنت دانلود منيجر مياد كه ميخواد يك چيزي رو دانلود كنه . به عكس زير دقت كنيد . 4 پنجره اومده كه من هنوز نفهميدم اين چي رو ميخواد دانلود كنه .. تنها راه حل هم اينه كه كنسل كنم تا اين پنجره ها حذف بشن . اين مشكل رو به هنگام باز كردن هر فايل PDF كه از اينترنت دانلود ميكنم و بعدش ميخوام باز كنم دارم .

ممنون ميشم دوستان يك راه حل قطعي پيش پاي من بزارن كه ديگه اين پنجره هاي دانلود ظاهر نشه . يك دنيا از لطفتون ممنون . :gol:

sarake

عضو جدید
شما اول باید چک کنید که سخت افزار شبکه بیسیم شما در چه وضعیت قرار داره ، برای اینکار بر روی My Computer کلیک راست کنید ، و از منوی باز شده گزینه Manage را انتخاب کنید .
و با توجه به عکس چک کنید .(لطفا در صورت امکان عکس بگیرید و بگذارید.)

مشاهده پیوست 85123

یه عکس درصورت اکتیو بودن سخت افزار شبکه بیسیم تون از بخشی که من گرفتم بگذارید.
مشاهده پیوست 85122
HP wireless Assistant رو هم چک کنید.
مسیر HP wireless Assistant-------> در منوی استارت ویندوز 7 سرچ کنید "HP wireless Assistant"
و یا در Control Panel موجود است .

پایدار باشید .
گزینه انتخابی در divec managerنبود
search در استارت و کنترل پنل هم نتیجه ای نداشت.
این یعنی من نمیتونم درستش کنم.باید بدم یکی برام درست کنه.
بازم ممنون جناب امیرحسین:gol:

hadi.blue.chem

عضو جدید
سلااااااااام به همه بچه های گل و گلاب:gol:
کسی میتونه راجب کوله لپ تاپ راهنماییم کنه؟؟
از نظر کیفیت؟ ممنون میشم:gol:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز

وقت بخیر.
خوب این مستلزم اینه که شما از چه نوع مارک لب تاپ بخواید؟
این سایت می تونه کمک زیادی بهتون کنه:
www.rayansaba.com/

salar-fa

عضو جدید
با سلام
کسی میتونه سر فصل کارهایی که میشه با برنامه اکسل رو انجام داد توضیح بده ممنون میشم

sarake

عضو جدید
سلام
بالاخره بعد10روز دکمه وایرلسم عمل کرد و روشن شد.من دست به تنظیماتش نزدم.امروز خیلی بابتش ناراحت بودم یه 20.30 باری زدم تا بالاخره روشن شد.این اشکال نرم افزاریه؟؟یاسخت؟؟همش نگرانم سخت افزاری باشه.
وحالا نگرانم از اینکه خاموشش کنم دیگه روشن نشه.اشکالی که نداره این تا ابد روشن بمونه؟؟
اصلا مگه باید دکمه وایرلس رو روشن وخاموش کرد؟؟؟
بازم نیازمند لطف واطلاعات شما

آخرین ویرایش:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
بالاخره بعد10روز دکمه وایرلسم عمل کرد و روشن شد.من دست به تنظیماتش نزدم.امروز خیلی بابتش ناراحت بودم یه 20.30 باری زدم تا بالاخره روشن شد.این اشکال نرم افزاریه؟؟یاسخت؟؟همش نگرانم سخت افزاری باشه.
وحالا نگرانم از اینکه خاموشش کنم دیگه روشن نشه.اشکالی که نداره این تا ابد روشن بمونه؟؟

من فکر می کنم مشکل شما سخت افزاریه !

روشن بودنش میزان مصرف شارژ باتری رو میبره بالا !

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
روشن بودنش رو امنیت سیستم شما تاثیر داره...

reza2011

عضو جدید
با سلام خدمت اساتيد ...

من يك سئوال خيلي حياتي از دوستان عزيز دارم اميدوارم بتونيد اين مشكل رو حل كنيد .

من از برنامه Internet Download Manager استفاده ميكنم و نسخه برنامه آكروبات من هم 10 هست . با اين توضيحات ميرم سر اصل مطلب . هر بار كه يك فايل PDF رو دانلود ميكنم و ميخوام بازش كنم با برنامه Acrobat Reader مرتب پيغام هايي از برنامه اينترنت دانلود منيجر مياد كه ميخواد يك چيزي رو دانلود كنه . به عكس زير دقت كنيد . 4 پنجره اومده كه من هنوز نفهميدم اين چي رو ميخواد دانلود كنه .. تنها راه حل هم اينه كه كنسل كنم تا اين پنجره ها حذف بشن . اين مشكل رو به هنگام باز كردن هر فايل PDF كه از اينترنت دانلود ميكنم و بعدش ميخوام باز كنم دارم .

ممنون ميشم دوستان يك راه حل قطعي پيش پاي من بزارن كه ديگه اين پنجره هاي دانلود ظاهر نشه . يك دنيا از لطفتون ممنون . :gol:

از دوستان كسي جواب سئوال ما رو بلد نيست ؟

hadi.blue.chem

عضو جدید

وقت بخیر.
خوب این مستلزم اینه که شما از چه نوع مارک لب تاپ بخواید؟
این سایت می تونه کمک زیادی بهتون کنه:
www.rayansaba.com/
ممنونم مهندس
ولی سوال من راجب کوله پشتی (کیف) لپتاپ بوداا:gol:
;)

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

از دوستان كسي جواب سئوال ما رو بلد نيست ؟

سلام آقا رضا!
من فکر کنم مشکل شما از adobe reader باشه!
من زیاد از این نرم افزار خوشم نمی یاد! خیلی گیر الکی میده! تازه سرعتش هم تو باز کردن فایل ها پایینه!
دوست عزیز من
این نرم افزار را توصیه می کنم!! ببین مشکلت حل میشه یانه!

reza2011

عضو جدید
سلام آقا رضا!
من فکر کنم مشکل شما از adobe reader باشه!
من زیاد از این نرم افزار خوشم نمی یاد! خیلی گیر الکی میده! تازه سرعتش هم تو باز کردن فایل ها پایینه!
دوست عزیز من
این نرم افزار را توصیه می کنم!! ببین مشکلت حل میشه یانه!

راستش سعيد جان حجم اين برنامه يك كم بالاست و منم در حال حاضر فرصت دانلودش رو ندارم .. يك سئوال با اين برنامه ميشه فايل pdf رو ويرايش هم كرد مثل برنامه Adobe Acrobat يا نه فقط ميشه خوندش ؟

يك سئوال ديگه هم دارم اينكه من يك فايل پي دي اف دارم كه باز كردنش نياز به پسورد داره . با 2 برنامه پاك كردن پسورد فايل pdf پسوردش رو مثلا پاك كردم ولي باز كه ميشه فقط يك صفحه خالي هست ... آيا كسي كه فايل pdf رو ساخته ميتونه تنظيم كنه كه اگر فايل باز شد بدون پسورد هيچ چيزي نمايش داده نشه ؟

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش سعيد جان حجم اين برنامه يك كم بالاست و منم در حال حاضر فرصت دانلودش رو ندارم .. يك سئوال با اين برنامه ميشه فايل pdf رو ويرايش هم كرد مثل برنامه Adobe Acrobat يا نه فقط ميشه خوندش ؟

يك سئوال ديگه هم دارم اينكه من يك فايل پي دي اف دارم كه باز كردنش نياز به پسورد داره . با 2 برنامه پاك كردن پسورد فايل pdf پسوردش رو مثلا پاك كردم ولي باز كه ميشه فقط يك صفحه خالي هست ... آيا كسي كه فايل pdf رو ساخته ميتونه تنظيم كنه كه اگر فايل باز شد بدون پسورد هيچ چيزي نمايش داده نشه ؟

امکانات نرم افزار Foxit PhantomPDF Business Edition :
- امکان ساخت فایل PDF از خروجی چاپی تمامی نرم افزار
- نصب پلاگین لازم برای تبدیل به PDF در بسیاری از نرم افزارها به خصوص مجموعه آفیس
- امکان تبدیل فایلهای متنی به فونت فارسی
- امکان ویرایش مستقیم و بی نظیر فایلهای متنی حتی به زبان فارسی (در Adobe Acrobat وجود ندارد)
- امکان باز کردن و خواندن و مرور سریع فایلهای PDF
- امکان اضافه کردن کامن به یک فایل PDF
- امکان الصاق هر فایلی به یک فایل PDF
- امکان اضافه کردن فیلم به فایلهای PDF
- امکان کم و زیاد کردن، حذف کردن، جایگزین کردن، جابجا کردن، چرخاندن، استخراج کردن صفحات یک فایل PDF
- امکان ساخت فایل PDF به صورت فرم قابل پر کردن
- امکان پسورد گذاری و رمز کردن و لایسنس گذاشتن بر روی فایل PDF
و .....

این نرم افزار قابلیت کار با فایل های فارسی را به طور کامل در خود دارد.

در مورد سوال دوم هم من تا حال همچین چیزی ندیدم که صفحه سفید باز شه!
مگه از چه نرام افزاری استفاده کردی؟

reza2011

عضو جدید
امکانات نرم افزار Foxit PhantomPDF Business Edition :
- امکان ساخت فایل PDF از خروجی چاپی تمامی نرم افزار
- نصب پلاگین لازم برای تبدیل به PDF در بسیاری از نرم افزارها به خصوص مجموعه آفیس
- امکان تبدیل فایلهای متنی به فونت فارسی
- امکان ویرایش مستقیم و بی نظیر فایلهای متنی حتی به زبان فارسی (در Adobe Acrobat وجود ندارد)
- امکان باز کردن و خواندن و مرور سریع فایلهای PDF
- امکان اضافه کردن کامن به یک فایل PDF
- امکان الصاق هر فایلی به یک فایل PDF
- امکان اضافه کردن فیلم به فایلهای PDF
- امکان کم و زیاد کردن، حذف کردن، جایگزین کردن، جابجا کردن، چرخاندن، استخراج کردن صفحات یک فایل PDF
- امکان ساخت فایل PDF به صورت فرم قابل پر کردن
- امکان پسورد گذاری و رمز کردن و لایسنس گذاشتن بر روی فایل PDF
و .....

این نرم افزار قابلیت کار با فایل های فارسی را به طور کامل در خود دارد.

در مورد سوال دوم هم من تا حال همچین چیزی ندیدم که صفحه سفید باز شه!
مگه از چه نرام افزاری استفاده کردی؟

مرسي از توضيحات جامعت ...

من از 2 برنامه استفاده كردم .. اول PDF Password Remover و دوم Advanced-PDF-Password-Remover

اينم فايل pdf كه صحبتش رو ميكردم . لطف كن خودت يك چك بكن ببين جريانش چيه .. قطعا نميتونه صفحه سفيد باشه يعني توش متن هست اما به نظرم تا پسورد صحيح وارد نشه اجازه مشاهده متن داده نميشه ...

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا رضا شرمنده! فایل موقع دانلود شیلتره!!!

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سعيد جان شما كه ديگه كاربر حرفه اي هستي داداش .. مگه Filter شكن نداري ؟؟؟مشاهده پیوست 85318

پيوستش كردم . لطف كن يك بررسي كن خبرش رو بده ...

شرمنده! نیست من بچه مثبتم ! آنتی شیلتر ندارم:دی
باشه تستش می کنم و جوابشو بهت می دم!

Abolfazl.B

عضو جدید
مشکل کیبورد(صفحه کلید) فراسو

مشکل کیبورد(صفحه کلید) فراسو

ا سلام امروز وقتی داشتم برنامه های کامپیوترهای محل کارم رو بروز میکردم تو دو تا از کامپیوترها که اتفاقا صفحه کلید دو تاشون هم فراسو بود به مشکل برخوردم به این صورت که مثلا وقتی موقع تایپ میخواستم حرف u رو تایپ کنم کنترل پانل رو باز میکرد و با چند کلید دیگه هم مشکلاتی شبیه این داشت .درایورش رو هم نصب کردم ولی فرقی نکرد.جالب اینه که وقتی صفحه کلید دیگه ای رو به کیس وصل میکردم این مشکل نبود.آیا این مشکل حل شدنیه یا باید صفحه کلید رو عوض کرد؟

sarake

عضو جدید
یه مطلب مهم داشتم دیگه باز نمیشه

sarake

عضو جدید

قبلا با winrar باز میشد.الان فرمتش شده pdf که دیگه باز نمیشه.چکار باید کرد؟
ممنون

salar-fa

عضو جدید
با سلام
دوستان یه سایت خوب برای دانلود نرم افزار IDM می خواستم ممنون.

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سعيد جان هنوز تست نكردي برادر ؟؟؟؟ :)

سلام آقا رضا:
والا همون دیشب با چند نرم افزار قوی تستش کردم ولی سایت برای من بالا نمی اومد تا بیام بهت بگم!
ببین آقا رضا!
پسورد های فایل های PDF اصولا سه دسته هستند:

1.پسورد برای اجتناب از پرینت شدن

2.پسورد برای به هم خوردن شکلها و مطالب هنگام پرینت

3.پسورد برای ورود و مشاهده PDF

همه ی این پسورد ها رو می تونیم با دونستن پسورد PDF ها ، از روی PDF ها پاک کنیم، اما مشکل ما همینجاست که ما پسورد رو نمی دونیم.
- ببین حتی با نداشتن پسورد می تونیم با استفاده از خیلی از برنامه های خذف پسورد پی دی اف دو مورد(1و2)، پسوردشون به راحتی آب خوردن پاک کنیم ولی در مورد سومی (3) اصلاً اینطور نیست،تا پسورد رو ندونیم نمی تونیم پسوردشو پاک کنیم، اصلا برای ورود و مشاهده پی دی اف این مورد پسورد می خواد،و فایل شما هم از این دسته سوم است!
پس به قطعیت می گم با هیچ نرم افزاری نمی تونیم پسورداون را پاک کنیم!
باتشکر
:gol:
:gol:

mona_69

عضو جدید
سلام دوستان....... من می خوام یه سری آهنگو با نرم افزار Rockit pro dj میکس کنم.در واقع میخوام فاصله ی بین آهنگا رو از بین ببرمو انتهای هر آهنگو،با ابتدای آهنگه بعدی میکس کنم... ولی هر چی سعی میکنم نمیتونم از این نرم افزار استفاده کنم..یعنی میشه گفت ازش چیزی سر در نمیارم..نمیدونم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا هر کدوم از دوستان که با این نرم افزار آشنایی داره،یه مقدار راهنماییم کنه.اگه هم نرم افزار بهتری رو برای این نوع میکس کردن سراغ دارین،لطفا بهم معرفی کنین.....واقعا لطف میکنین...ممنون.

mahsa66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من یه سوال در مورد word 2007 دارم می تونم بپرسم؟

بالا