اگه مجبور بودید یکی انتخاب کنید!انتخاب شما کدوم بود؟!

اگه مجبور بودید یکی انتخاب کنید!انتخاب شما کدوم بود؟!

• مجموع رای دهندگان
    21
  • نظرسنجی بسته .

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
خوانواده یا عشقتون؟!
اگه بخواهید یکی انتخاب کنید کدومه؟

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سخته سوالت عزیزم

میدونم ولی دوست دارم نظرتون بدونم اگه یکی خیلی دوست داشته باشی منتها شرایط خونوادگیتون بهم نخوره نه اینکه بد باشه نه فرهنگای متفاوت باشه یا مثلا اونا خیلی مذهبی باشن شما خونواده باز چیکار میکنید از طرفیم نتونید اون ادم فراموش کنید میدونی عقلت بگه نه دلت بگه اره
اون موقع چیکار میکنید انتخابتون کدومه؟
بعد دخترم خیلی وابسته به خونوادش باشه خیلی زیاد حتی خریدتوشم با تایید مادر باشه اما طرفش ازش بخواد که بره شهر دیگه ای که محل کارش و پدرومادرپسر اونجان

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوالت سخته دایی جون ولی ولی به نظرم پدر و مادرم چون اگر اینا نبودن منم نبودم که بخواد عشقی باشه

parmiss_archi

عضو جدید
خوانواده یا عشقتون؟!
اگه بخواهید یکی انتخاب کنید کدومه؟
من هر وقت سر 2 راهی می مونم . راه سوم را خودم می سازم ;) . اگه بین خوانوادم و عشقم بخوام انتخاب کنم انقدر می گردم تا راهی پیدا کنم که جفتشون را داشته باشم :D

parmiss_archi

عضو جدید
میدونم ولی دوست دارم نظرتون بدونم اگه یکی خیلی دوست داشته باشی منتها شرایط خونوادگیتون بهم نخوره نه اینکه بد باشه نه فرهنگای متفاوت باشه یا مثلا اونا خیلی مذهبی باشن شما خونواده باز چیکار میکنید از طرفیم نتونید اون ادم فراموش کنید میدونی عقلت بگه نه دلت بگه اره
بعد دخترم خیلی وابسته به خونوادش باشه خیلی زیاد حتی خریدتوشم با تایید مادر باشه اما طرفش ازش بخواد که بره شهر دیگه ای که محل کارش و پدرومادرپسر اونجان
یه چیزی هم همیشه یادت باشه کار دل دوست داشتن است ولی اگه توانستی کسی را با عقلت دوست داشته باشی اون وقت مطمئن باش دلت هم خوب بلده عاشقی کنه . ول وقتی عقلت می گه نه!!! بعد از ازدواج وقتی خیلی چیزایی که الان به نشرت جذابه عادی بشه .وقتی سختی های زندگی خودش را نشونت بده اونجاست که دیگه کاری از دلت بر نمی آد و باید با منطقت جواب مشکلات زندگی را بدی .

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خانواده

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
یه چیزی هم همیشه یادت باشه کار دل دوست داشتن است ولی اگه توانستی کسی را با عقلت دوست داشته باشی اون وقت مطمئن باش دلت هم خوب بلده عاشقی کنه . ول وقتی عقلت می گه نه!!! بعد از ازدواج وقتی خیلی چیزایی که الان به نشرت جذابه عادی بشه .وقتی سختی های زندگی خودش را نشونت بده اونجاست که دیگه کاری از دلت بر نمی آد و باید با منطقت جواب مشکلات زندگی را بدی .
شما میفرمایی کار دل دوست داشتن اگه کس دیگه نتونی مثل اون دوستداشته باشی حتی وقتی به خودت قبولوندی که نمیشه نتونستی به کس دیگه ای فکر کنی
عقل میگه نه نه اینکه طرفت ادم خوبی نباشه ها نه شرایطش خوبه کارش داره خونواده خوبیم داره درسشم خونده سربازیشم رفته منتها تفاوت فرهنگیمون خیلی زیاده یکی خونواده باز یکی خانواده خیلی مذهبی مشکل اصلی یکی اسلامی بودن خونواده پسرس یکیم رفتن به شهرشون
اینم بگم دختر شاید چادر نزاره اما رعایت میکنه نماز میخونه روزش میگیره قرانش میخونه اگه خدا بخواد تا چند سال دیگه حاج خانم میشه منتها تو خونواده بازیه و فقط عروسیا لباس راحت میپوشه

bech.ir

عضو جدید
خوشا به حال مسافر کشان میدان ازادی چه ازادانه فریاد میزنند ازادی , ازادی.
خیلی جالب بود

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
خوب عشقه آدمم جزء خونواده آدم حساب میشه دیگههههه........!:دی
این سوال مث این میمونه ک ی سری از دخترا ب شوهراشون میگن منو انتخاب میکنی یا مامانتو !!!:surprised: واقعا جوابی نداره دیگه:D

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
اونی که خونوادشو اصلشو ریششو بفروشه

هیچ اعتباری بهش نیس

یه روزی میرسه که عشقشم خواهد فروخت

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچوقت خانوادمو با هیچ چیز عوض نمیکنم موقعیتشم بود ولی ایناکارو نکردم خانوادم اینهمه زحمتمو کشیدن که من بی چشمو رو بازی دربیارم تو روشون وایسم :w05:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
هیچوقت خانوادمو با هیچ چیز عوض نمیکنم موقعیتشم بود ولی ایناکارو نکردم خانوادم اینهمه زحمتمو کشیدن که من بی چشمو رو بازی دربیارم تو روشون وایسم :w05:
سلام
نه اینکه تو روشون وایستید اگه خانواده به نظرت احترام بزارن قبول کنن اما خودت رو دوراهی باشی چی/
ببین شاید سوال بد پرسیدم اگه اون ادمی از نظر خونواد چیزی نباشه که خونواده شما بخواد چی ؟

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونی که خونوادشو اصلشو ریششو بفروشه

هیچ اعتباری بهش نیس

یه روزی میرسه که عشقشم خواهد فروخت

منم موافقم آخه یه عمر خانواده زحمت آدمو میکشن اگه قرار باشه به خاطر یکی اونارو بفروشیم که دیگه پدرومادرمون هرگز راضی نیستن ازما بعدشم مطمئن باشید من یکی هیچوقت تو همچین دوراهی قرار نمیگیرم آخه انتخابم یه جوریه که اول مورد تایید خانوادم باشه

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت

منم موافقم آخه یه عمر خانواده زحمت آدمو میکشن اگه قرار باشه به خاطر یکی اونارو بفروشیم که دیگه پدرومادرمون هرگز راضی نیستن ازما بعدشم مطمئن باشید من یکی هیچوقت تو همچین دوراهی قرار نمیگیرم آخه انتخابم یه جوریه که اول مورد تایید خانوادم باشه

اصلا قرار نیست خانوادش بفروشه یه خورد بد برداشت کردید خب
خب ادما متفاوتن سرنوشت ادما متفاوته ار اول قرار نبود کار اینام به اینجا برسه اما شد اصلا حرف ازدواج نبود چون میدونستن خونواده ها متفاوتن اما الان دیگه شرایط فرق کرده دو تا بهم وابسته شدن سعی کردن هم فراموش کنن نشد
ببین طرفت مورد تایید هست منتها شرایط خونوادش با شرایط خونواده جنابعالی نمیخوره جریان اینه

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل همینه دقیقا منتها دختر هنوز به خونوادش نگفته
ولی پسرگفته حالا منتظر دختره هستن چون دختر قبلا خواستگارهایی داشته که بخاطر مذهبی بودنشون یا اینکه شهر دیگه رفتن خونوادش مخالفت کردن الان نمیدونه باید چیکار کنه
بازم میگم طرف مقابل دختره ادم خوبیه هم خودش هم خونوادش

آخی مساله جدیه:D
اگه بیخیال پسره بشه همیشه حسرت میخوره و همیشه یاد اون روانشو داغون میکنه
با عشقش باشه بهتره چون بابا مامانا هر چقدر هم مخالف باشن ولی آخرش عاشق بچه هاشونن پس بیخیالشون نمبشنو اینجوری بعد از یه سختی کوتاه به یه آرامش ابدی میرسه
البته یکم منطق هم بد نیستا اگه دلایل خانواده منطقی باشه این بحثش جداست
لطفا این پیست پاسخ با نقل قول از منو پاک کن
آخه یه لحظه جو گیر شدم
ممنون:gol:

ALIREZA.F.1988

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خوب من كه دختل نيستم پس فعلا از جواب دادن معافمممممممممممم

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
آخی مساله جدیه:D
اگه بیخیال پسره بشه همیشه حسرت میخوره و همیشه یاد اون روانشو داغون میکنه
با عشقش باشه بهتره چون بابا مامانا هر چقدر هم مخالف باشن ولی آخرش عاشق بچه هاشونن پس بیخیالشون نمبشنو اینجوری بعد از یه سختی کوتاه به یه آرامش ابدی میرسه
البته یکم منطق هم بد نیستا اگه دلایل خانواده منطقی باشه این بحثش جداست
لطفا این پیست پاسخ با نقل قول از منو پاک کن
آخه یه لحظه جو گیر شدم
ممنون:gol:

گفتم هنوز به خونوادش نگفته اخه اگه مادرش بدونی سختگیره میکنه لابد به خاطر اون باقی جواب کردی ی یانکه ممکنه به دخترش سخت بگیره بعد از این
مشکل هموناست دیگه اسلامی بودن طرف و رفتن به شهرشون
چیکا رکنم؟متوجه نشدم چی پاک کنم!

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم هنوز به خونوادش نگفته اخه اگه مادرش بدونی سختگیره میکنه لابد به خاطر اون باقی جواب کردی ی یانکه ممکنه به دخترش سخت بگیره بعد از این
مشکل هموناست دیگه اسلامی بودن طرف و رفتن به شهرشون
چیکا رکنم؟متوجه نشدم چی پاک کنم!

پست 21 رو پاک کن همین:D
خانواده پسره مشکلی ندارن؟

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
هان باشه ولی من نمیتونم کهخودتون باید پاکش کنی ویرایش بزنید انجام میشه

والا نه فقط میگن دختر باید چادر بزاره بعدشم بیاد اینجا تو شهر ما

پست رو تو نوشتی من ویرایش بزنم پاک کنم؟!:w20:
من اونی که نوشته بودمو پاک کردم ولی شما نقل قول زدی موندش
چقدر سخت گیر!!!
حتما از رشت به قم میخواد بره هان؟

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
پست رو تو نوشتی من ویرایش بزنم پاک کنم؟!:w20:
من اونی که نوشته بودمو پاک کردم ولی شما نقل قول زدی موندش
چقدر سخت گیر!!!
حتما از رشت به قم میخواد بره هان؟
هان نه منتها فرقی نمیکنه چون داداشاش و دامادش روحانی هستن

حاکان

عضو
به نظر من ادم اگه واقا عشقشو بشناسه باید اونو انتخاب کنه چون همونجور که دوسته گلم فرمودن پدر مادرا نمیتونن بیخیال بچه هاشون شن اخرش مجبور میشن قبول کنن. اینجور هم به عشقت رسیدی هم پدر مادرتو داری...