درخواست های مرتبط با | کتاب های مهندسی شیمی

aminza

عضو جدید
با سلام
راهنما (حل) کتاب : applied mathematics and modeling for chemical engineers
نویسنده (خود کتاب): Richard Rice/Duond D.Do

majid vatandoost

عضو جدید
سلام دوستان من حل المسائل كتاب Principles of Polymerization ورژن 4 كه نويسندش GEORGE ODIAN را مي خوام.

s.matavos

عضو جدید
سلام دوستان.
لطفا یه جستجویی هم واسه این کتاب انجام بدین.
اگه نیست من دیگه نگردم.
با تشکر
http://www.amazon.com/Air-cooled-Hea...der_1593700199

با سلام و خسته نباشید این کتابو میخواستم لطفا

نام کتاب:
Sorption and biosorption

نویسنده:
Bohumil Volesky

http://www.amazon.com/Sorption-Bios...1-1&keywords=volesky+sorption+and+biosorption

وای منم میخوام خواهشن اگه حل المسائلش هست بزارید برامون . یک دنیا ممنون
همچنان در حال گشتن هستیم. به محض پیدا کردن یه لینک معتبر، همینجا اطلاع رسانی خواهد شد!

AMIN_XCD

عضو جدید
با عرض سلام وو وقت بخیر
این کتاب را هم اگر به همراه حل المسائل برای من پیدا نمایید یک دنیا ممنون می شوم.

Introductory Chemical Engineering Thermodynamics
J.R. Elliott
C. T. Lira

باز هم ممنونم.
منتظزم...

همچنان در حال گشتن هستیم. به محض پیدا کردن یه لینک معتبر، همینجا اطلاع رسانی خواهد شد!

با عرض سلام و وقت بخیر
اگر این کتاب را هم برای من پیدا نمایید شما را دعا می نمایم.
ممنونم.

Parsi.Eng

عضو جدید
دوستان کسی حل المسائل سیالات شیمز رو داره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

s.matavos

عضو جدید
دوستان کسی حل المسائل سیالات شیمز رو داره ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام.
هنگام درخواست کتاب،
نام نویسنده، ویرایش، انتشارات و همچنین لینک آمازون رو قرار بدید تا کتابتون در اسرع وقت اینجا تقدیم شه.

Parsi.Eng

عضو جدید
سلام.
هنگام درخواست کتاب،
نام نویسنده، ویرایش، انتشارات و همچنین لینک آمازون رو قرار بدید تا کتابتون در اسرع وقت اینجا تقدیم شه.
نویسندش مهم نیست
چون کتاب خاصی ازش تو نت نیست
فقط اینطور که شنیدم که نسخه به زبان اسپانیایی داره
فقط حل المسائل مکانیک سیالات شیمز باشه

ariobarzan_2005

عضو جدید
با سلام وخسته نباشید
ممنون میشم اگه بتونین لینک دانلود رو واسم پیدا کنین

حل المسائل کتاب معادلات دیفرانسیل جزیی خطی برای دانشمندان و مهندسان
linear partial differential equations for scientists and engineers
tyn myint u-Lokenath Debnath

ا

s.matavos

عضو جدید
با سلام وخسته نباشید
ممنون میشم اگه بتونین لینک دانلود رو واسم پیدا کنین

حل المسائل کتاب معادلات دیفرانسیل جزیی خطی برای دانشمندان و مهندسان
linear partial differential equations for scientists and engineers
tyn myint u-Lokenath Debnath

ا
سلام. لینک آمازون رو قرار بدید تا رسیدگی شه.

hose1n

عضو جدید
ضمن سلام و خسته نباشید به همه دوستان.

دوستان عزیز من کتاب پدیده های انتقال برد، ویرایش نخست رو خیلی ضروری لازم دارم. هر چی سرچ کردم نتونستم پیداش کنم، اگر کسی داره آپلود کنه یک دنیا ممنون میشم، من اینجا تو فیلیپین هستم و شاید سرورهای اینجا بهم اجازه دانلود نمیدن، نمیدونم. دوستان اگر حلل مسائلشم دارید که نور علی نور میشه. ویرایش دومش به سادگی گیر میاد ولی من ویرایش نخستش رو لازم دارم که کلا تمارین و مطالب و همه چیز کلا عوض شده. ممنون.

اسم کتاب:
Transport Phenomena by R. Byron Bird (1965)

لینک آمازون

s.matavos

عضو جدید
ضمن سلام و خسته نباشید به همه دوستان.

دوستان عزیز من کتاب پدیده های انتقال برد، ویرایش نخست رو خیلی ضروری لازم دارم. هر چی سرچ کردم نتونستم پیداش کنم، اگر کسی داره آپلود کنه یک دنیا ممنون میشم، من اینجا تو فیلیپین هستم و شاید سرورهای اینجا بهم اجازه دانلود نمیدن، نمیدونم. دوستان اگر حلل مسائلشم دارید که نور علی نور میشه. ویرایش دومش به سادگی گیر میاد ولی من ویرایش نخستش رو لازم دارم که کلا تمارین و مطالب و همه چیز کلا عوض شده. ممنون.

اسم کتاب:
Transport Phenomena by R. Byron Bird (1965)

لینک آمازون
سلام دوست عزیز
ویرایش اول این کتاب نسخه منسوخ شده ای هست که توسط هیچ دانشگاه معتبری تدریس نمیشه دیگه.
مربوط به دهه 60 میلادی هست و خیلی از آپدیتارو در زمینه مهندسی شیمی نداره.
از اونحایی که تقریبا هیچ دانشگاهی در دنیا این ویرایش رو درس نمیده، متقاضیاش هم کمن، و چیزی که توی اینترنت متقاضی نداشته باشه، گیر آوردنش سخته.

mohammadalipour

عضو جدید
سلام دوستان. ببخشید من این کتاب رو لازم دارم. اگه ممکنه برام دانلود کنید.
[h=1]Biochemical Engineering Fundamentals[/h]Jay Bailey (Author), James Bailey (Author), David F. Ollis (Author)

http://www.amazon.com/Biochemical-Engineering-Fundamentals-Jay-Bailey/dp/0070032122/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1352645860&sr=8-1&keywords=Biochemical+engineering+fundamental

hose1n

عضو جدید
سلام دوست عزیز
ویرایش اول این کتاب نسخه منسوخ شده ای هست که توسط هیچ دانشگاه معتبری تدریس نمیشه دیگه.
مربوط به دهه 60 میلادی هست و خیلی از آپدیتارو در زمینه مهندسی شیمی نداره.
از اونحایی که تقریبا هیچ دانشگاهی در دنیا این ویرایش رو درس نمیده، متقاضیاش هم کمن، و چیزی که توی اینترنت متقاضی نداشته باشه، گیر آوردنش سخته.

ممنون از پاسختون. البته من از تک تک نقاط دنیا اطلاعات دقیقی ندارم ولی خود کتاب رو که دیدم، تفاوت چندانی با ورژن جدیدش نمیکنه، فقط کمی ریختش تغییر کرده, بازهم اگر کسی اثری از این کتاب داشت ممنون میشم بهره مندون کنه.

بالا