مهریه و زندگی زناشویی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمی دونم چند تا مهریه رو قبول کنم می بینم شرایط چطوره ولی اگه ببینم خیلی رو مهریه بالا تایید دارن و دختره فقط منو واسه پول می خواد همون وسط مراسم خواستگاری خدا می دونه میام بیرون و دیگه پشت سرمم نیگاه نمی کنم.:razz:

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
مهریه رو بیخیال جوک جدید رو شنیدید؟

به زنبوره میگن میتونی از فاصله 40 ,50 متری 3 تا گل بخوری ..
میگه مگه من پرسپولیسم:biggrin:
اقا چرا تو جوک دست بردی ... قانون کپی رایت رو هم رعایت کن ..با ذکر منبع بگو ( منبع بهزاد )
میگه به زنبوره میگن میتونی تو 10 دقیقه 3 تا گول بخوری میگه مگه من استقلالم

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو چی میشه مگه !!:D

بدور از شوخی .. شما باید اول محیط اطرافتون رو بسنجید .. قدرت اون آقا هم بسنجید .. بعد اگر خواستین بالا هم ببرین .. سقفش هم ناکجا آباد .. خوبه ؟!!:smile:
اره موافقم.
به ظر م ادم باید طرفش بشاسه.
اگه خدایی کرده روزی برسه که بخواد مهریه اش بگیره یعنی اون روز دیگه چیزی از زندگیش نمونده!اون مهریه زدگی از دست رفته رو بر نمیگردونه!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا چرا تو جوک دست بردی ... قانون کپی رایت رو هم رعایت کن ..با ذکر منبع بگو ( منبع بهزاد )

اقا اون قدیمی شد الان این رو بورسه
:biggrin:

بیخیال اقا گفتیم فضا عوض شه
تو تاپیک بنده خدا هم بیشتر از این اسپم نکنیم شاکی میشه
:D

barfo.sarma

عضو جدید
پس منتظرم قبل از مراسم عقدت بگی
من نمی دونم چند تا مهریه رو قبول کنم می بینم شرایط چطوره ولی اگه ببینم خیلی رو مهریه بالا تایید دارن و دختره فقط منو واسه پول می خواد همون وسط مراسم خواستگاری خدا می دونه میام بیرون و دیگه پشت سرمم نیگاه نمی کنم.:razz:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
اسپم نفرمایین لطفا":razz:
استقلالیا همه شون همینطورین!

ایششش چقدر پرسپولیسی هم زیاد :razz:

یادم باشه طرفم اگر پرسپولیسی بود با یک سکه هم اصن نگیرمش :D (شوخی)

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم طلاق باید باشه .. ولی اگر فرهنگ و شخصیت جامعه بالا بره و طرف وقتی میخواد ازدواج کنه با ذهنی آرام و مطمئن و با شناخت کافی اقدام به ازدواج کنه باز نیاز به طلاق هست ؟!!

قبل از اینکه طلاق رو برداریم باید خیلی کارها بکنیم .. منجمله اینکه فرهنگ سازی و بالا بردن انسانیت و درست دیدن رو باید بالا برد
البته نمیخوام بگم کسانی که طلاق میگیرن آدمهای بدی هستن .. گاهی دو طرف خوب هستن ولی نباید باهم ازدواج کنن

مثل قضیه خربزه و عسل میمونه .. هر دو شیرینن ولی نباید سر یه سفره بشینن :smile:

یه قانونی که بعضا دیگران فراموش میکنن و باعث طلاق میشه این هست که فراموش میکنند که ما واسه کامل شدن بدنیا اومدیم نه اینکه کامل هستیم :(
نه دیگه ناخدا اگر دین اسلام کامل ترین دینه و خدا صلاح بندگانش بهتر می دانه پس چرا تو قرآن حرف از طلاق آمده ؟؟؟؟؟؟؟؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس منتظرم قبل از مراسم عقدت بگی

خوب دیگه هر چی کمتر باشه بهتره
ولی وقتی مثل این اشنای ما بری از یه خانواده هزار مرتبه بالاتر از خودت زن بگیری اولا 3000 تا مهریه می زنن بعدشم باید غلام حلقه به گوش خانواده عروس یاشی.

اییییییییییییییییییییییییییییی چقدر رفت و اومد تا دخترو داده بش:razz:

atefeh 23

عضو جدید
واقعا راست میگن مهریه شرط خوشبختی نیست مرد اگر مرد باشه دنیارو به پای زنش میریزه زنم اگر زن باشه بعد خدا شوهرشو میپرسته

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه ناخدا اگر دین اسلام کامل ترین دینه و خدا صلاح بندگانش بهتر می دانه پس چرا تو قرآن حرف از طلاق آمده ؟؟؟؟؟؟؟؟

کی گفته طلاق بده؟ طلاق گاهی اوقات خیلی هم شیرین تر و بهتر از یه زندگیه نکبتیه.

گاهی طلاق خیلی صلاح تر از ادمه یه زندگیه

dzzv_13

مدیر تالار

ای خدااااااا
جون من یکمی بهتر پیامم رو بخونین

من آخر پیامم گفتم ما برای کامل شدن اومدیم نه اینکه کامل هستیم

این یعنی اینکه طلاق باید باشه .. چون ما هنوز کامل نشدیم :(

dzzv_13

مدیر تالار
خوب دیگه هر چی کمتر باشه بهتره
ولی وقتی مثل این اشنای ما بری از یه خانواده هزار مرتبه بالاتر از خودت زن بگیری اولا 3000 تا مهریه می زنن بعدشم باید غلام حلقه به گوش خانواده عروس یاشی.
اییییییییییییییییییییییییییییی چقدر رفت و اومد تا دخترو داده بش:razz:

منو بکشن اینجور دخترا رو حتی نگاه هم نمیکنم .. چه برسه زنت هم بشه .. :confused:

barfo.sarma

عضو جدید
آره طلاق از زندگی که با نفرت باشه بهتره شاید اگه مهریه ها کم میبود بیشتر زندگی ها بخاطر واقعیت ها از بین میرفت
کی گفته طلاق بده؟ طلاق گاهی اوقات خیلی هم شیرین تر و بهتر از یه زندگیه نکبتیه.

گاهی طلاق خیلی صلاح تر از ادمه یه زندگیه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره طلاق از زندگی که با نفرت باشه بهتره شاید اگه مهریه ها کم میبود بیشتر زندگی ها بخاطر واقعیت ها از بین میرفت

منم نمی گم مهریه اونقدر کم باشه که پسر هر کاری دوست داشت کنه بالاخره مهریه هم یه جور ترمز abs واسه اقا پسرایی که علاقه زیادی به دوتا شدن شلوار دارن. ولی خوب معقولم باشه چشم و هم چشمی نباشه.

dzzv_13

مدیر تالار
اره بابا افاده ای:razz::biggrin:

البته بعضی از این دختر افاده ایی ها هم خوبن .. یعنی من دیدم طرف خیلی افاده ایی ولی واقعا هیچی توی دلش نیست و چون یکمی از دیگران دور افتاده اینجوری خودش رو میگیره ..

خدا خودش میدونه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
پشت سر دختر مردم غیبت نکنین...قضاوتم نکنین!!!
این استقلالیا همه شون همینجورین:razz:
غیبت وقتی معنی پیدا می کنه که شمام طرفو بشناسید .
کی گفته من استقلالیم؟

من نفت ابادانم

به زنبوره میگن تا حالا 4 تا گل زیبا از فواصل بی نهایت از نفت ابادان خوردی می گه مگه من ...........
:D

shidokht777

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته بعضی از این دختر افاده ایی ها هم خوبن .. یعنی من دیدم طرف خیلی افاده ایی ولی واقعا هیچی توی دلش نیست و چون یکمی از دیگران دور افتاده اینجوری خودش رو میگیره ..

خدا خودش میدونه
باشه شما استثنا...
به خاطر اینکه قرار زنتون یه پرسپولیسی دو آتیشه باشه میگمااااااااااا:D

atefeh 23

عضو جدید
بعضی از خانوما به خاطر مهریه میخوان به زور شوهرشونو پیش خودشون نگه دارن اشتباه محضه باید شوهرشونو آزاد بزارن تا خودش قلبا زنشو بخواد نه برا ترس از مهریه

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم طلاق باید باشه .. ولی اگر فرهنگ و شخصیت جامعه بالا بره و طرف وقتی میخواد ازدواج کنه با ذهنی آرام و مطمئن و با شناخت کافی اقدام به ازدواج کنه باز نیاز به طلاق هست ؟!!

قبل از اینکه طلاق رو برداریم باید خیلی کارها بکنیم .. منجمله اینکه فرهنگ سازی و بالا بردن انسانیت و درست دیدن رو باید بالا برد
البته نمیخوام بگم کسانی که طلاق میگیرن آدمهای بدی هستن .. گاهی دو طرف خوب هستن ولی نباید باهم ازدواج کنن

مثل قضیه خربزه و عسل میمونه .. هر دو شیرینن ولی نباید سر یه سفره بشینن :smile:

یه قانونی که بعضا دیگران فراموش میکنن و باعث طلاق میشه این هست که فراموش میکنند که ما واسه کامل شدن بدنیا اومدیم نه اینکه کامل هستیم :(

آخه ناخدا این جملاتت چه معنی می ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

barfo.sarma

عضو جدید
موافقم ولی اینجوریه دیگه بعضی ها نه بیشتریها
بعضی از خانوما به خاطر مهریه میخوان به زور شوهرشونو پیش خودشون نگه دارن اشتباه محضه باید شوهرشونو آزاد بزارن تا خودش قلبا زنشو بخواد نه برا ترس از مهریه

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم حرفتو قبول دارم اما اگر کم هم باشه پسره هر روز هوس می کنه طلاق بده بره یه جدید تر بگیره حالا اینکه طرف می خواد چند تا زن داشته باشه جای خود داره