درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

younesyo

عضو جدید
Worker exposures to chemical agents in the manufacture of rubber tires: Solvent vapor studies

Worker exposures to chemical agents in the manufacture of rubber tires: Solvent vapor studies

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7395732

hex6789

عضو جدید
آقا خیلی ممنون
فقط من الان باید این برنامه رو توی m file متلب کپی کنم؟! اینطوری جواب نمیده! بی زحمت برنامه ی رابطه ی دما با لزجت سینماتیکی(نو) و k ضریب انتقال حرارت هدایت برام بفرستید(مقادیر برای هوا توی فشار 1 اتمسفر),اگه میشه فایل متلب رو آپلود کنید...ممنون

دوست عزیز تا 12 ساعت دیگه براتون mفایل متلب رو قرار میدم :smile:
اما اگه کمی حوصله به خرج می دادید و با دقت نگاه میکردید به اون سطرهای انگلیسی، متوجه می شدید که من برای تابع مورد نظر شما، دو معادله برازش کردم که خود معادله با ضرایبش موجوده ... دقت، دقت، دقت ;)

alikaka22

عضو جدید
آره هم راهنماي فارسي داره هم انگليسي.فارسيش يك جلده ولي انگليسيش دو جلده.جفتشو نخوندم كه بگم فارسيش كامله يا نه!
مدل بندي هم داره.تا اونجا كه من ميدونم fx 1plus و fx2plus داره كه دومي كامل تر و بهتره. خواستي بگيري 2plus رو بگير. اين مدل ها از نظر ظاهر هيچ فرقي با هم ندارن ولي امكاناتشون متفاوته.2plus كامل تره

حالا هر کدوم رو بخرم میشه باهاش این فرمول رو حل کرد؟مربوط به ترمو 2 هست.اگه کسی برنامشو داره بده خواهشا.اینم لینک

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up3/18854089648236123493.jpg

eli sisco

عضو جدید
سوالات پیش پا افتاده

سوالات پیش پا افتاده

بچهای عزیز اگه هرچی در مورد این سوالات میدونید کمک کنید ممنون میشم.................

1-واحد و روابط فیزیکی دبی وزنی رو بدست آورید؟؟؟؟؟؟؟؟

2-چرا در تصفیه خانه ها وقتی هوای شهر خاک آلود باشه آب خروجی زلالتره:surprised:؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3-راستی کی میتونه فرمولهای مکانیک سیالات و انتقال حرارت اثبات کنه؟؟؟یا حداقل راهنماییم کنه؟؟؟:)

samin b

عضو جدید
سلام دوستان.
1پروژه برای درس طرح و اقتصاد دارم. pfd ش رو نیاز دارم.
اسم پروژه طراحی فرایندهای هیدروکربن های سنگین کلردار (پارافین های کلردار) هست.
میشه کمکم کنید؟؟؟؟؟:(
كسي نميخواد كمك كنه؟؟؟؟؟؟؟؟

espailpoor

اخراجی موقت

دوستان کسی در مورد واحد NHT که یکی از واحدهای پالایشگاهی هست اگه مطالب فارسی داره ممنون میشم کمکم کنه. فقط خواهشا فارسی باشه. خودم اطلاعات زیادی در موردش نمیدونم خیلی به کمکتون احتیاج دارم

چیزی که میخوام تحت لیسانس فرانسه هست اما همه واحدهایی که توی ایران با عنوان CCR مشغول به کار هستن رو شرکت UOP شرح فرایندشو داده. و تنها جایی که تحت لیسانس اکسس فرانسه هست همین فاز دو الایشگاه اراکه که این واحد هم تازه و شاید دو سه ما هست که راه اندازی شده. شنیدم این واحد مخلوطی از آیزوماکس و تبدیل کاتالیستی است و یکی از فرایندهای پیچیده پالایشگاهی کشور. اما متاسفانه اطلاعات فارسی کمی تونستم توی نت در موردش پیدا کنم. و تنها راه اینه که یه نفر که اونجا کار میکنه بهم اطلاعات بده
به هر حال بازم تشکر

یادمه قبلنا اینجا خیلی بهتر بود. دو سه هفته ایه خیلی از سوالات بی جواب میمونه... فکر کنم از عوارض بهاره! :D بچه ها تنبل شدن. شایدم کار دارن و حوصله پاسخگویی ندارن. من که قبلا خیلی از اینجا مطلب یاد گرفتم. مخصوصا توی پرسش و پاسخها... حیف که یه کمی شلش کردن

حــامد

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یادمه قبلنا اینجا خیلی بهتر بود. دو سه هفته ایه خیلی از سوالات بی جواب میمونه... فکر کنم از عوارض بهاره! :D بچه ها تنبل شدن. شایدم کار دارن و حوصله پاسخگویی ندارن. من که قبلا خیلی از اینجا مطلب یاد گرفتم. مخصوصا توی پرسش و پاسخها... حیف که یه کمی شلش کردن

تو تالار در قسمت فرایندهای پالایشگاهی چندین فایل قرار داده شده
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ه-نفت/page22?p=4967231&viewfull=1#post4967231
دوستانم این همه زحمت کشیدن مطالب مختلف در سایت قرار دادن شما حتی حاضر نیستید زحمت سرچ ساده متحمل بشید !!!
اینم گزارش کاراموزی CCR اراک و NHT که تو همون تاپیک قرار دادم:
فرایند تحت لایسنس اکسنس تفاوت عمده ای با UOP نداره تنها چیدمان نوع راکتورها و ریجنریتو هست

پیوست ها

• naphtha.pdf
    652.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • ccr.pdf
    72 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

saradm

عضو جدید
بودجه بندی سوالات

بودجه بندی سوالات

نام درستعداد تستضرایب
زبان عمومی و تخصصی301
انتقال حرارت 1 و 2153
ترمودینامیک203
مکانیک سیالات152
کنترل فرآیند151
انتقال جرم و عملیات واحد 1 و2204
طرح راکتور152
ریاضیات (کاربردی ـ عددی)203

matin1366

عضو جدید
سلام.من یه مقاله در مورد (اندازه گیری کربوهیدرات در نمونه های طبیعی مثل عسل) میخواستم.اگه ممکنه کمکم کنید.باتشکر

k_siroos

مدیر بازنشسته

mori1365

عضو جدید
سلام از مدیرای تالار خواهشی دارم که این آیدیهای جدید که تو این تاپیک اومدن و دارن از الان برا کنکور تبلیغ می کنن افراد سود جو نباشن .عزیزان کنکوری اگه می خواین برا کنکور 92 بخونین و می خواین خیلی زود شروع کنین از شهریور ماه مطالعه رو آغاز کنین . تجربه ثابت کرده کسایی که زودتر شروع می کنن کاملا ناموفقا . برا ارشد شما چارهای ندارید جز این که تست ها و نکات سوالات کنکورهای گذشته رو بخونین و برا کنکور منبع خوانی عملا حتی برای رتبه 1 هم نا ممکنه . پس میشه با یه برنامه ریزی اصولی این سوالات رو در 5 یا 6 ماه خوند و دوره کرد و مسلط شد بیشتر از این باعث خستگی تو ایام امتحان کنکور میشه . یعنی وقتی که همه اماده ان شما خسته اید و احساس می کنید همه چیز رو فراموش کردید . با ارزوی موفقیت .
نمیئونم ایشون از کجا به این نتیجه گیری رسیدن که کسایی که زود شروع کردن ناموفق ترن!!!پس به نظرت اونی که دی شروع میکنه از همه موفق تره نه؟؟من رشتم مهندسی نیست البته قبلا برق میخوندم ول کردم ولی من کسایی رو میشناختم که از همون ترم اول دوم برای کنکورم شروع کردن به خوندن و بر خلاف نظر شما منابع رو کامل خوندن و الانم دارن بهترین دانشگاه های تهران درس میخونن.این شیوه خوندن نمونه سوالات سالهای پیشم بیشتر به درد کنکور دانشگاه ازاد میخوره و الا توی ازمون سراسری هر سال سواله های متفاوتی طرح میشه.بعضیا خودشون حال درس خوندن ندارن میبینن یه سری نشستن دارن میخونن میخوان اونا هم مثل خودشون بشینن دست رو دست بذارن.و شما هم بشین سوالها رو حفظ کن برو سر جلسه ببینم کجا میتونید این طوری قبول شید برای کنکور سراسری که منابعش مشخصه اکثر رتبه های بالا از سال سوم دبیرستان شروع میکنن یعنی تقریبا دو سال وقت میذارن حالا شما کنکور ارشد رو که برای هر درسم چند تا منبع وجود داره میخوای تو سه چهار ماه اونم با خوندن نمونه سوال قبول شی؟؟البته اگر هدفتون قبولی تو دانشگاه ازاده روشتون بسیار خوبه و وجواب خواهد داد!!

rezareza00

عضو
سلام
من سوالمو گشتم نيافتم واسه همين دوباره ميپرسم شرمنده
آيا واحد فورفورال همان واحد ْروماتيك است؟

معتمدد

عضو جدید
نمیئونم ایشون از کجا به این نتیجه گیری رسیدن که کسایی که زود شروع کردن ناموفق ترن!!!پس به نظرت اونی که دی شروع میکنه از همه موفق تره نه؟؟من رشتم مهندسی نیست البته قبلا برق میخوندم ول کردم ولی من کسایی رو میشناختم که از همون ترم اول دوم برای کنکورم شروع کردن به خوندن و بر خلاف نظر شما منابع رو کامل خوندن و الانم دارن بهترین دانشگاه های تهران درس میخونن.این شیوه خوندن نمونه سوالات سالهای پیشم بیشتر به درد کنکور دانشگاه ازاد میخوره و الا توی ازمون سراسری هر سال سواله های متفاوتی طرح میشه.بعضیا خودشون حال درس خوندن ندارن میبینن یه سری نشستن دارن میخونن میخوان اونا هم مثل خودشون بشینن دست رو دست بذارن.و شما هم بشین سوالها رو حفظ کن برو سر جلسه ببینم کجا میتونید این طوری قبول شید برای کنکور سراسری که منابعش مشخصه اکثر رتبه های بالا از سال سوم دبیرستان شروع میکنن یعنی تقریبا دو سال وقت میذارن حالا شما کنکور ارشد رو که برای هر درسم چند تا منبع وجود داره میخوای تو سه چهار ماه اونم با خوندن نمونه سوال قبول شی؟؟البته اگر هدفتون قبولی تو دانشگاه ازاده روشتون بسیار خوبه و وجواب خواهد داد!!
ممنون;)

wnba

عضو جدید
فوری

فوری

سلام.اگه ممکنه بهم بگید چجوری الان نرم افزار متلب رو دانلود کنم؟

lord aragon

عضو جدید
کاربر ممتاز

espailpoor

اخراجی موقت
تو تالار در قسمت فرایندهای پالایشگاهی چندین فایل قرار داده شده
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ه-نفت/page22?p=4967231&viewfull=1#post4967231
دوستانم این همه زحمت کشیدن مطالب مختلف در سایت قرار دادن شما حتی حاضر نیستید زحمت سرچ ساده متحمل بشید !!!
اینم گزارش کاراموزی CCR اراک و NHT که تو همون تاپیک قرار دادم:
فرایند تحت لایسنس اکسنس تفاوت عمده ای با UOP نداره تنها چیدمان نوع راکتورها و ریجنریتو هست

من که حرف بدی نزدم. واقعیت رو گفتم. بهتون برنخوره
این چیزایی که گذاشتید رو من قبلا دانلود کرده بودم از باشگاه اما هیچکدوم اونی که میخوام نیست. همونطور که گفتم من فرایند تحت لیسانس Axens میخواستم که شما هم نداشتید
در هر صورت دستتون درد نکنه آقای مدیر

بالا