ارشد 92 رو چیکار کردی ؟

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام دوستان
ارشد 92 رو چیکار کردید ؟
چطور بود ؟
کلا چقدر تلاش کردید چقدر نتیجه گرفتید ؟؟؟

sed ali

کاربر ممتاز
من خودم گند زدم !!
دوستان شما چیکار کردید ؟
من مدیریت زیر شاخه صنعتی 3000 و سیستم رو 2000 !! خیلی خراب کردم !!
راستش یک ماه اخر کلا ول کرده بودم از طرفی نمیخواستم حتی سر امتحان برم ! یک سال عمرم رفتم ! شاید دیگه مثل امسال وقت نداشته باشم بخونم!
با اینکه سرباز هستم ولی دلم وا نمیسته که بیخیال بشم
شاید دوباره اونم با شرایط سربازی شروع کردم!!! خدا رو چی دیدی شاید تو سربازی ادم شدیم و خوب خوندیم!!!
فقط از این می ترسم دوباره مثل سالهای قبل یک ماه اخر گند نزنم!!!

راستی از بهزاد و ایمان و حمید و ..... جه خبر ؟؟ این بهزاد هر روز بودا !! امروز گم شده !!!

sed ali

کاربر ممتاز
منم نیز گند زدم.
1136 :cry:
غصه نخور آبجی !!!
بازم فرصت هست !!
شب وقت شد میام یه داستان در موردش میگم باهم دیگه انرژی بگیریم
من از گند زدنم ناراحت نیستم از اینکه اخرش نتونستم جمع بندی کنم ناراحتم !!

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بروبکس . خیلی کم میرسم بیام تالار اما میام و میبینمتون و بیشتر در آینده میام . به خصوص وقتی این ترم تموم شه .

مالی 71
صنایع 80

من راضی ام اما حقم بیشتر بود . خدا رو شکر بازم .

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام بروبکس . خیلی کم میرسم بیام تالار اما میام و میبینمتون و بیشتر در آینده میام . به خصوص وقتی این ترم تموم شه .

مالی 71
صنایع 80

از متاهل باشگاه یاد بگیرید!
تبریک مهندس

پیشنهاد میکنم بدون اطلاع راجع به مالی انتخاب رشته نکنید. برای انتخاب رشته حتما از دکتر ایوزیان کمک بگیرید.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من خودم گند زدم !!
دوستان شما چیکار کردید ؟
راستش یک ماه اخر کلا ول کرده بودم از طرفی نمیخواستم حتی سر امتحان برم ! یک سال عمرم رفتم ! شاید دیگه مثل امسال وقت نداشته باشم بخونم!
شاید دوباره اونم با شرایط سربازی شروع کردم!!! خدا رو چی دیدی شاید تو سربازی ادم شدیم و خوب خوندیم!!!

راستی از بهزاد و ایمان و حمید و ..... جه خبر ؟؟ این بهزاد هر روز بودا !! امروز گم شده !!!

بقیه چه خبر؟

melika02

عضو جدید
منم 1400 شدم! :smile:
همین که مجاز شدم به خود می بالم چون جز کنکور سال قبل، هیچ چی واسه کنکور امسال نخونده بودم. کلی آمار و احتمال زدم نمیدونم چرا درصدش 0 شده!:surprised:
ایشالا سال دیگه تو رشته مورد علاقم و در بهترین دانشگاهها! ;)

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجانب از هم اکنون خیز برداشتم برای قبولی در ازاد تهران جنوب !با این رتبه ترجیح میدم ازاد تهران بخونم تا اینکه برم شبانه شهرستان ..

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی
درود بر صنایعی ها
از برق مزاحمتون میشم!
امیدوارم همگی موفق شده باشید به نسبت تلاشتون نتیجه ای عالی گرفته باشید می دونم خیلی سخته منم سال پیش تجربه کرده بودم.
یکی از فامیل های من شرکت کرده بود صنایع شده 295 مدیریت سیستم و بهره وری
زبان 6 ریاضی 20 امار 22 OR حدودا 30 اینا اقتصاد یا مدیریت (اسمشو نمیدونم)31
طوری که من دیدم تو تهران سال پیش 270 قبول بوده خوارزمی.و 400 هم مدیریت صنعتی
به نظر شانس داره؟یا جای دیگه؟
از لطفتون پیشاپیش ممنون:)

merijoon

عضو جدید
غصه نخور آبجی !!!
بازم فرصت هست !!
شب وقت شد میام یه داستان در موردش میگم باهم دیگه انرژی بگیریم
من از گند زدنم ناراحت نیستم از اینکه اخرش نتونستم جمع بندی کنم ناراحتم !!

آبجی کیه ؟؟
ما با این سیبیل شدیم آبجیت ؟

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان منم رتبم 1200 شد و فقط مجازی قبولم که نمیرم و از فردا ی برنامه ریزی برای ازاد میکنم

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز

مالی 71
صنایع 80

فکر میکردم رتبت زیر 10 بشه ولی بازم خوبه بهت تبریک میگم انشالا که یه جای خوب بیاری و دکتری 1 بشی
ایمان به نظرت مجازی برم بهتره یا بخونم برای آزاد نجف آباد ؟؟؟

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم گند زدم !!
دوستان شما چیکار کردید ؟

سلام علی جونم
نمیدونم بهت تبریک بگم یا ... رتبه تو هم مثل من زیاد امیدی بهش نیست
من که میخونم برای ازاد

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله1259 هستم.
شما همایش پنجشنبه رو میری؟
کدوم همایش ؟؟
اگر منظور همایش دکتر خاکبازان هست که نه نمیرم به شما هم توصیه میکنم نرید تمام چیزهایی که اونجا میگند را دوستان تو همین سایت بهتر و با تجربه بیشتر بهتون میگند دلیلش هم خواستی برات پیام خصوصی میزارم

'nobody'

کاربر بیش فعال
سلام به همه دوستان گلم. منم سالی یه بار اونم بعد از اعلام نتایج ارشد میام اینجا:دی
اینطور که صداش میاد امسال نتایج راضی کننده نبود. به نظر میرسه با توجه به دفترچه ظرفیتها نسبت به پارسال کمی بیشتر شده.
امیدوارم اونایی که میخوان انتخاب رشته کنند یه جای خوب قبول بشن و اونایی هم که برای آزاد میخوان بخونن موفق باشن. البته اگه برا آزاد هم میخونید توصیه میکنم فقط برا دانشگاه های آزاد تهران بخونید چون دانشگاه هایی مثل علوم تحقیقات از خیلی از روزانه های شهرستانم بهتره.

'nobody'

کاربر بیش فعال

مالی 71
صنایع 80

یه سلام ویژه هم خدمت آقا ایمان، افتخار باشگاه:)
حتما خودتون بهتر میدونید کجاها شانس قبولی دارید اما من جهت اطلاع دوستان یه بار میگم
روزانه که به احتمال خیلی زیاد علم و صنعت قبولید و همینطور تربیت مدرس. من اگه بودم تربیت مدرس میزدم
شبانه تهران و شبانه لجستیک امیرکبیر هم انشاءالله قبولید. اگه قصد زدن شبانه دارید و ساکن تهران نیستید بهم پیام بدید تا شرایطی که براتون پیش میاد و بگم. آخه خودم شبانه امیرکبیر میخونم
اما یه انتخاب دیگه هم دارید که به نظر من گزینه خیلی مناسبیه و شانس هم دارید. اونم زنجیره تامین دانشگاه تهرانه که امسال آورده. چون سال اولشه شاید خیلی خوب استقبال نشه ازش واسه همین شانستون زیاده ولی رشته بسیار خوب و به روزیه. تو دانشگاه تهرانم اساتیده خیلی خوبی هستن که زنجیره تامین کار میکنن مثل دکتر توکلی مقدم و دکتر جولای. من این گزینه را قبل از علم و صنعت و تربیت مدرس توصیه میکنم.
در کل با رتبه و گزینه های زیادی که در قبولی دارید اصلا بهتون توصیه نمیکنم که شبانه بزنید. چون ارزششو نداره.
باز هم تبریک:)

Arezou89

عضو جدید
کدوم همایش ؟؟
اگر منظور همایش دکتر خاکبازان هست که نه نمیرم به شما هم توصیه میکنم نرید تمام چیزهایی که اونجا میگند را دوستان تو همین سایت بهتر و با تجربه بیشتر بهتون میگند دلیلش هم خواستی برات پیام خصوصی میزارم

آره همون همایش رو میگم. ممنون میشم دلیلشو بهم بگی.

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی کردیم اما باختیم
کاخ خود را روی دریا ساختیم
لمس باید کرد این اندوه را
بر کمر باید کشید این کوه را
زندگی را با همین غمها خوش است
با همین بیش و همین کم ها خوش است
زندگی را خوب باید آزمود
اهل صبر و غصه و اندوه بود
باختیم و هیچ شاکی نیستیم
بر زمین خوردیم و خاکی نیستیم

اینو یکی از دوستان تو سایت ایوزیان زده بود

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فکر میکردم رتبت زیر 10 بشه ولی بازم خوبه بهت تبریک میگم انشالا که یه جای خوب بیاری و دکتری 1 بشی
ایمان به نظرت مجازی برم بهتره یا بخونم برای آزاد نجف آباد ؟؟؟
مرسی . بخون برای آزاد

*انعکاس*

عضو جدید
راستی بچه ها یه سوال مهم:

من 975 شدم
دوستم 1600 شده

چون من به احتمال زیاد بخوام برا سال بعد بخونم(هنوز تصمیم قطعی نشده)میخواییم رتبه هامونو عوض کنیم
ولی نمیدونم ایا مثل کارشناسیه؟یعنی امکانش هس بعد انتخاب رشته یه پیام نوری با یه غیرانتفاعی جابه جا کنن؟یا حتما باید نوع دانشگاهشون یکی باشه؟
من باید حتما یه ترم برم؟
برای من مشکل "جدی" از این لحاظ پیش نمیاد؟

بالا