میخواهی بدونی ستاره هایی مثل جاستین بیبر.استیون تایلرو ویلیام و بیونسه... ماشیناشون چیه بیاااااا ببییییییین

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

پاتریک دمپسی
مرسدس بنز SLS AMG
ارزش تقریبی: 200 هزار دلار
ما فکر می کنیم که پاتریک دمپسی از اینکه عکس او را در این مرسدس بنز گرفته اند کاملاً راضی و خوشحال است. چون کسی که یک خودروی 200 هزار دلاری می خرد حتماً دوست دارد در چشم باشد... به خصوص اگر به مدت 8 سال ستاره و نقش اول یک سریال تلویزیونی محبوب بوده باشد. دمپسی در اوقات فراغتش در مسابقات اتومبیل رانی شرکت می کند.

جی-زی و بیانسه
بوگاتی ویرون گراند اسپورت
قیمت پایه تقریبی: 2 میلیون دلار
برای کسی که خودش همه چیز دارد چه می خرید، یا حداقل چه می توانید بخرید؟ در سال 2010 بیانسه برای چهل و یکمین سالروز تولد جی زی برای گرانترین خودروی دنیا را خرید: یک بوگاتی گراند اسپورت 2 میلیون دلاری و این خودرو تبدیل به نگین کلکسیون خودروی جی زی شد. جی زی آنقدر از خودروها خوشش می آید که حتی در یکی از موزیک ویدئوهایش با کانیه وست، یکی از آنها را به نمایش گذاشته است.

جاستین بیبر
فیسکر کارما
قیمت پایه تقریبی: 100 هزار دلار

بیبر در ماه مارس گذشته بخاطر دریافت خودروی هیبریدی فیسکر کارمای 100 هزار دلاری از مدیر برنامه هایش، برای هجدهمین سالروز تولدش در صدر اخبار قرار گرفت. این خودروی اسپورت لوکس کاملاً با کروم پوشیده شده است. در تابستان گذشته وقتی که بیبر داشت با سرعت 160 کیلومتر در ساعت در بزرگراهی در لوس آنجلس می رفت، توجه پلیس و رسانه ها را به خود جلب کرد. او از این قضیه درس نگرفت و همین هفته سفارش یک فراری نو را داد که درب منزلش آن را تحویل گرفت و البته بخاطر با سرعت راندن به هنگام شب، در خیابان های اطراف منزلش در کالیفرنیا، همسایه ها را شکی کرده است.

پاریس هیلتون
بنتلی کانتیننتال جی تی
قیمت پایه تقریبی: 150 هزار دلار

قبلاً پاریس هیلتون به بنتلی صورتی اش خیلی وابسته بود. او در لوس آنجلس با همین بنتلی صورتی اش رفت و آمد می کرد و یک بنتلی آبی هم در گاراژش داشت. ولی اخیراً ترجیح می دهد با خودروی لکسوس LFA سفیدی که نامزدش در سال 2011 به او برای تولدش هدیه داد به خرید برود. احتمالاً بنتلی از این مشتری اش خیلی راضی است.

سایمون کاول
بوگاتی ویرون
قیمت پایه تخمینی: 1 میلیون دلار

آیا اسم بوگاتی ویرون را شنیده اید؟ شاید دلیلش این باشد که هرگز در بازار به دنبالش نیستید. این خودروی میلیون دلاری می تواند تا 430 کیلومتر بر ساعت سرعت داشته باشد و غول دنیای موسیقی یعنی سایمون کاول اغلب پشت فرمان این خودرو در ترافیک لوس آنجلس دیده می شود.

ویلیام
خودروی سفارشی
قیمت پایه تقریبی: 900 هزار دلار

آیا فکر می کردید که ویلیام برای یک خودروی سفارشی 900 هزار دلار خرج کند؟ این موزیسین از ساخت این خودروی مشتق از فولکس واگن بیتل قدیمی خوشحال است.

کیم کارداشیان و کانیه وست
لامبورگینی گالاردو

قیمت پایه تقریبی: 750 هزار دلار

این لامبورگینی که در تصویر می بینید و این زوج برای گردش در شهر پاریس سوار آن شده اند، کرایه ای است، ولی همه می دانیم که آنها عاشق خودروهای پرسرعت هستند و برای مسافرت های چند روزه در شهرهای دیگر حتماً یک لامبورگینی پیدا می کنند که کرایه اش کنند. لامبورگینی واقعی وست در واقع هدیه کیم برای تولد 35 سالگی اش در ماه ژوئن گذشته است و حدود 750 هزار دلار می ارزد. کارداشیان که عشقش به خودروها در برنامه تلویزیونی اش "Keeping Up With Kardashians�/span> هم ثبت شده، یک فراری 458 ایتالیا به ارزش بیش از 230 هزار دلار می راند.

استیون تایلر
هنسی ونوم جی تی اسپایدر کانورتیبل
قیمت پایه تقریبی: 1.1 میلیون دلار

پیشخدمت ها باید مراقب باشند! استیون تایلر اخیراً به رستورانی در هالیوود غربی، کالیفرنیا رفته بود و سوئیچ خودروی 1.1 میلیون دلاری اش را به پیشخدمت رستوران داد تا برایش پارک کند. مطمئن نیستیم که پیشخدمت قبلاً سوار این مدل خودرو شده بود یا خیر، ولی محض اطلاع بگوییم این عروسک سرعتش در عرض 1.5 ثانیه از صفر به 60 مایل در ساعت (96 کیلومتر در ساعت) می رسد.

جی لنو
استون مارتین ونکوئیش
قیمت پایه تقریبی: 280 هزار دلار

جی لنو هم اتومبیل شناس خوبی است و خودروهای خوبی در کلکسیونش دارد. ولی این استون مارتین چیز دیگری است و حتی کمپانی استون مارتین هم آن را "بهترین استون مارتین تاریخ" نامیده است. جی هم با این موضوع موافق است. او می گوید: "همه باید یک روز رانندگی با چنین خودرویی را تجربه کنند!"

دیوید بکهام
جگوار ایکس جی سوپراسپورت
قیمت پایه تقریبی: 121 هزار دلار
این فوتبالیست خوش تیپ آنقدر اتومبیل دارد که در بهار گذشته بخشی از کلکسیون خود (دو خودروی بنتلی، یک BMW سری 6، یک رنج روور اسپورت و یک لامبورگینی گالاردو) را بخاطر ترک لندن و نقل مکان به لوس آنجلس برای بازی برای گلکسی فروخت. ما فکر می کنیم که او نمی خواسته که زحمت انتقال اتومبیل های باکلاس خود به خارج از کشور را به خود بدهد. این هم یکی از مشکلات پولدارهاست دیگر! ولی در لوس آنجلس هم او با این خودروی جگوار همه جا می رود. البته هنوز نمی دانیم که برای بازی برای باشگاه فوتبال پاریس سن ژرمن در فرانسه چه خودرویی خواهد راند.

mech_eng2000

عضو جدید
:biggrin:اون پراید و جی ال ایکس من (اره همونی که راحت از جیب در میاد) رو بیارید
ببینم روشون میشه سرشونو بیارن بالا
بیانسه از زی جی طلاق میگیره میاد صیغه خودم میشه:D

s.r.h.

عضو جدید
wow!
بقول یکی:اگ اونا دارن زندگی میکنن,پ ما اینجا چ غلطی میکنیم؟!!!!

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:biggrin:اون پراید و جی ال ایکس من (اره همونی که راحت از جیب در میاد) رو بیارید
ببینم روشون میشه سرشونو بیارن بالا
بیانسه از زی جی طلاق میگیره میاد صیغه خودم میشه:D
:biggrin:
آره حتما هم میاد زنت هم نه!!!!!! صیغه میشه:biggrin:

mech_eng2000

عضو جدید
:biggrin:
آره حتما هم میاد زنت هم نه!!!!!! صیغه میشه:biggrin:
خدا شاهده، 1 سفر رفتم شیکاگو، جرات نمیکردم این GLX رو از جیبم در بیارم
گفتم الانه که در و داف بریزن سرم، امریکا هم که چند همسری ممنوعه:redface:انتخاب برام سخت میشه
نمیدونی این GLX لامصب چقدر راحت از جیب در میاد، راحت تر از اون میره تو جیب:D

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا شاهده، 1 سفر رفتم شیکاگو، جرات نمیکردم این GLX رو از جیبم در بیارم
گفتم الانه که در و داف بریزن سرم، امریکا هم که چند همسری ممنوعه:redface:انتخاب برام سخت میشه
نمیدونی این GLX لامصب چقدر راحت از جیب در میاد، راحت تر از اون میره تو جیب:D

:biggrin::biggrin::biggrin: