مشکلات موسسه غیر انتفاعی جامی نجف آباد اصفهان

ramin-002

عضو جدید
سلام خدمت خانم فرزان من یه درخواست دارم البته ببخشید که دیر شود من شما رو به عنوان سازنده این تایپک مدیر این تایپک میدونم البته فکر کنم دوستان هم موافق باشند میتونند نظر های خود را وارد کنند درخواست من این هست که در این گونه موارد به صورت شخصی وارد بشوند تا این گونه موارد مشاهده نشود.
البته من هم مقصرم نباید دخالت میکردم ولی چون میدانستم که هدف شما از ساخت این تایپک فرستادن این گونه موارد نبوده و اقدامی از سوی شما مشاهده نکردم و میدانستم که بعد از این پست احتمال باب شدن این گونه موارد است برای جلو گیری از الوده شده این تایپک این بحث را ادامه دادم که خط میش ما مشخص شود. با تشکر از شما و تمام دوستان با ما یا بی ما

با با بی خیال از نفس نیفتی .جو اینجا رو هم تو خراب کردی . نه من قضاوت به عهده دوستان موفق باشید

البته یه کم از دانشگاه بنویسی بد نیست.اگه می شود بیخیال ما شو

jami.m

عضو جدید
به نام خدا
سلام به همه ی بچه های جامی
حالا که فارغ التحصیل شدیم دیگه چه فرقی میکنه که چه مشکلاتی داشته یا داره ما که سوختیم و ساختیم
من به خانم فرزان پیشنهاد میکنم که به جای مشکلات جامی از مشکلات اقتصادی مثل نخریدن نفت ایران
یا تمام شدن ذخیره ارزی ایران یا قیمت دلار و سکه و.... بنویسه
من فکر میکنم جامی با همه ی تلخیهاش گذشت آدم عاقل هم دنبال رفته نمیره

به نام خدا
سلام به همه ی بچه های جامی
حالا که فارغ التحصیل شدیم دیگه چه فرقی میکنه که چه مشکلاتی داشته یا داره ما که سوختیم و ساختیم
من به خانم فرزان پیشنهاد میکنم که به جای مشکلات جامی از مشکلات اقتصادی مثل نخریدن نفت ایران
یا تمام شدن ذخیره ارزی ایران یا قیمت دلار و سکه و.... بنویسه
من فکر میکنم جامی با همه ی تلخیهاش گذشت آدم عاقل هم دنبال رفته نمیره

سلام . خوبی درس میگی تشکر از پیشنهاد شما

loti123

عضو جدید
سلام. اگر به وب سایت اتحادیه دانشگاههای غیر انتفاعی سری بزنید اطلاعیه دانشگاه جامی در زمینه آمادگی برای طراحی و ساخت امکانات آزمایشگاهی رو می بینید. بنابر این حرف دوستمون درسته. توی این اطلاعیه اومده که موسسه آموزش عالی جامی امادگی خود را برای طراحی و ساخت امکانات آزمایشگاهی ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت و ... اعلام می دارد. شاید دوستانی که دلیجان هم بودن یادشون باشه که بعضی از وسائل آزمایشگاه رو آقای آهن ساز به همراه دکتر نصیری طراحی می کردن و می ساختن. بعضی از دانشجوها هم بعضاً در امور اجرایی کمک می کردن.
درباره دوره کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک هم باید خدمت شما عرض کنم که در دفتر چه کنکور کارشناسی ارشد امسال و همین طور سایت جامی هم شما می تونید صحت این مطلب رو چک کنید. با اینکه گروه مهندسی مکانیک توی جامی گروه نسبتاً خوبی هست و استادهای خوبی داره مطمئن هستم با شروع دوره کارشناسی ارشد استادهای بهتری هم اینجا میان. فقط امیدوارم از این اساتید بهتر به جای بعضی از حق التدریسهای ضعیف برای دوره های کارشناسی هم استفاده کنن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ramin-002

عضو جدید
دقیقاٌ

دقیقاٌ

سلام. اگر به وب سایت اتحادیه دانشگاههای غیر انتفاعی سری بزنید اطلاعیه دانشگاه جامی در زمینه آمادگی برای طراحی و ساخت امکانات آزمایشگاهی رو می بینید. بنابر این حرف دوستمون درسته. توی این اطلاعیه اومده که موسسه آموزش عالی جامی امادگی خود را برای طراحی و ساخت امکانات آزمایشگاهی ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت و ... اعلام می دارد. شاید دوستانی که دلیجان هم بودن (مثل آقای حسین نیازمندی) یادشون باشه که بعضی از وسائل آزمایشگاه رو آقای آهن ساز به همراه دکتر نصیری طراحی می کردن و می ساختن. بعضی از دانشجوها هم بعضاً در امور اجرایی کمک می کردن.
درباره دوره کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک هم باید خدمت شما عرض کنم که در دفتر چه کنکور کارشناسی ارشد امسال و همین طور سایت جامی هم شما می تونید صحت این مطلب رو چک کنید. با اینکه گروه مهندسی مکانیک توی جامی گروه نسبتاً خوبی هست و استادهای خوبی داره مطمئن هستم با شروع دوره کارشناسی ارشد استادهای بهتری هم اینجا میان. فقط امیدوارم از این اساتید بهتر به جای بعضی از حق التدریسهای ضعیف برای دوره های کارشناسی هم استفاده کنن.

با سلام بله دقیقاً داخل سایت اتحادیه دانشگاهها دیده بودم.هرچی کارگاه و آزمایشگاه هم هست از تلاش های مهندس طلایی و دکتر نصیری هست دلیجان مهندس طلایی و دکتر نصیری و همچنین آقای آهن ساز خیلی تلاش می کردند .در ضمن اگر اساتید آزمایشگاها و گارگاها از اساتید خوب استفاده شود بهتر هست.البته باید تایلی حدودی به مسولان جامی حق داد چون دانشگاه تازه تاسیس هست و نمی توانند خیلی از مشکلات موجود در دانشگاه را درست کنند;)

آخرین ویرایش:

jamikhabar

عضو جدید
تابلو!

تابلو!

سلام. اگر به وب سایت اتحادیه دانشگاههای غیر انتفاعی سری بزنید اطلاعیه دانشگاه جامی در زمینه آمادگی برای طراحی و ساخت امکانات آزمایشگاهی رو می بینید. بنابر این حرف دوستمون درسته. توی این اطلاعیه اومده که موسسه آموزش عالی جامی امادگی خود را برای طراحی و ساخت امکانات آزمایشگاهی ترمودینامیک، مکانیک سیالات، انتقال حرارت و ... اعلام می دارد. شاید دوستانی که دلیجان هم بودن (مثل آقای حسین نیازمندی) یادشون باشه که بعضی از وسائل آزمایشگاه رو آقای آهن ساز به همراه دکتر نصیری طراحی می کردن و می ساختن. بعضی از دانشجوها هم بعضاً در امور اجرایی کمک می کردن.

با سلام بله دقیقاً داخل سایت اتحادیه دانشگاهها دیده بودم.هرچی کارگاه و آزمایشگاه هم هست از تلاش های مهندس طلایی و دکتر نصیری هست دلیجان مهندس طلایی و دکتر نصیری و همچنین آقای آهن ساز خیلی تلاش می کردند .در ضمن اگر اساتید آزمایشگاها و گارگاها از اساتید خوب استفاده شود بهتر هست.البته باید تایلی حدودی به مسولان جامی حق داد چون دانشگاه تازه تاسیس هست و نمی توانند خیلی از مشکلات موجود در دانشگاه را درست کنند;)

حسین آقا نیازمندی، خدمت آقای مهندس طلایی ارادت داشته باشید خیلی دارن زحمت میکشن!
:biggrin:

آخرین ویرایش:

hasanmto

عضو جدید
[h=2]رتبه بندي موسسات غيرانتفاعي[/h]
يكي از معتبرترين وبسايت هاي رتبه بندي دانشگاههاي جهان webometrics.info است كه يا تاكيد بر وبسايت هاي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي اونها را رتبه بندي ميكنه.
جالبه كه دانشگاههاي هر كشو را جداگانه رتبه بندي كرده و همچنين كاتالوگ دانشگاههاي كشورهاي مختلف را داره
براي ايران تقريبا همه دانشگاههاي معتبر در كاتالوگ اين كشور ثبت شده اند و از بين موسسات هم ظاهرا فقط موسسه آموزش عالي جامي در اين كاتالوگ ثبت شده.
در ادامه به معيارهاي اين وبسايت معتبر اشاره ميكنم و بعد از اون يك رتبه بندي كه توسط گروهي از اساتيد و دانشجويان دانشگاههاي اصفهان، صنعتي اصفهان، تربيت مدرس، علوم و تحقيقات، علم و صنعت و دانشگاه تهران در مورد موسسات غيرانتفاعي كه داراي وبسايت هستند صورت گرفته را ارائه ميكنم.
البته ذكر دو نكته لازمه:
1- فعلا تنها 33 موسسه در اين رتبه بندي شركت داده شده اند و قراره در آينده نزديك بقيه موسسات هم مورد ارزيابي قرار گيرند.
2- اين رتبه بندي تنها براي موسساتي صورت گرفته كه وبسايت داشته اند و لازم به يادآوري است كه بسياري از موسسات آموزش عالي ايران اصلا وبسايت ندارند!!!

1- مقدمه: وضعیت دانشگاهها در وبومتری نامناسب است." این جمله ای است که منصور کبگانیان معاون پژوهشی وزیر علوم در نیمه های سال گذشته به خبرگزاری مهر اعلام کرد. این مقام مسئول وزارت علوم با تایید جایگاه ضعیف دانشگاههای ایران در رده بندی وبومتریک گفت: "دانشگاههای کشور وب سایت به روز ندارند و باید هزینه لازم در این زمینه صورت گیرد."
در این بخش تعدادی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و مدرسین گروههای آموزشی مختلف دانشگاهها سعی نموده اند با تکیه بر اصول وبومتری نسبت به رتبه بندی دانشگاههای غیر انتفاعی اقدام نمایند. نتایج تحقیقات این گروه منجر به معرفی دانشگاههای برتر در این زمینه شده است و با این عمل گامی در جهت ایجاد انگیزه در دانشگاههای غیرانتفاعی برای بالابردن قابلیت های خود در اینترنت و نهایتاً معرفی ایران و جایگاه علمی آن در جهان برداشته شده است. لازم به ذکر است که دانشگاههایی که به اصول وبومتری خود متعهد هستند مطمعناْ در بالابردن سطح کیفی و کمی امکانات خود نیز سخت گیر و پرتلاش ظاهر خواهند شد. لذا دانشگاههای برتر معرفی شده در این بخش فارغ از مساحت و تعداد دانشجویانشان مطمعناْ از برترین دانشگاهها غیر انتفاعی ایران محسوب می گردند.​

۲- مواد و روشها: در اولین بخش از این تحقیق مطالعات کتابخانه ای برای تعیین شاخص های مناسب در وبومتری انجام شد و این شاخصها با توجه به امکانات موجود استخراج گردید. در دومین گام از این مطالعه نیز جستجو برای مشخص نمودن آدرسهای اینترنتی موسسات و دانشگاههای غیرانتفاعی انجام پذیرفت. در این مطالعه با بررسی وب سایت دانشگاههای غیر انتفاعی اطلاعات مورد نیاز مشاهده و ثبت شد. این اطلاعات عبارت بودند از: وجود شمارنده بازدید با ۵ امتیاز-وجود نسخه غیر فارسی زبان (انگلیسی) با ۲۰ امتیاز-وجود لیست اعضاء هیئت علمی با ۵ امتیاز-وجود سوابق علمی و پژوهشی اساتید با ۵ امتیاز-وجود عکس و نحوه تماس با اعضاء هیئت علمی دانشگاه با ۵ امتیاز-وجود قوانین و مقررات آموزشی با ۵ امتیاز-امکان دانلود جزوات و منابع علمی با ۳ امتیاز-قابلیت دیده شده در موتور جستوگر گوگل با ۴۰ امتیاز-تنوع اطلاعات ارائه شده ۵-آخرین بروز رسانی و نهایتاْ زیبایی سایت با ۷امتیاز به عنوان شاخصهای وبومتری درنظر گرفته شده است. در این مطالعه به هر یک از موارد فوق امتیاز خاصی نسبت داده شد است بطوری که مجموع این امتیازات ۱۰۰ می گردید. با بررسی امتیازات هر دانشگاه امتیازی مابین ۰ الی ۱۰۰ به آنها اختصاص می یابد که شاخص تعیین اعتبار دانشگاه است.
۳- نتایج و بحث: در این مطالعه پس از انجام بررسی های مختلف نتایج ارائه شده در جدول شماره ۱ بدست آمد. لازم به ذکر است نتایج این مطالعه که بین ۲۶۱ دانشگاه غیر انتفاعی ایران انجام پذیرفت نشان داد که فقط ۷۱ دانشگاه دارای وب سایت هستند و سایر دانشگاههای غیر انتفاعی به کل چیزی به عنوان قابلیت دیده شدن در اینترنت ندارند.​

جدول شماره ۲: رتبه بندی ۳۳ دانشگاه غیر انتفاعی ایران
امتیاز کسب شده
نام دانشگاه

77.5 موسسه آموزش عالی سوره
69.5 موسسه آموزش عالی جامی
67.5 موسسه آموزش عالی سجاد
63.25 موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی تهران
47 موسسه غیر انتفاعی غیر دولتی بینالمللی چابهار
43.25 موسسه آموزش عالی آستان قدس
38.5 موسسه آموزش عالی خاوران
37.5 موسسه آموزش عالی علاالدوله
31.5 دانشگاه شیخ بهایی
31.25 موسسه آموزش عالی صدرالمتالهین
22.25 موسسه آموزش عالی کار زنجان
22 موسسه آموزش عالی هاتف
19.5 موسسه آموزش عالی اندیشه
17.5 موسسه آموزش عالی سپهر
16.75 موسسه آموزش عالی سراج
16.25 موسسه آموزش عالی آقاق
14.25 موسسه آموزش عالی بینالود
13 موسسه آموزش عالی فیض کاشانی
13 موسسه آموزش عالی نقش جهان
12.75 موسسه آموزش عالی حافظ
12.5 موسسه آموزش عالی ارشاد
12.5 موسسه آموزش عالی ادیبان
12.25 موسسه آموزش عالی ایران زمین
12.25 عطار
9.25 عین القضات
8 اشراق
7.25 معارف قرآنی
7.25 ارم
5.5 شاهرود
3.5 هشت بهشت
3.5 عبدالرحمان صوفی
3 بزرگمهر
2.25 فولاد
2.25 الکترونیک رایانه ای

ramin-002

عضو جدید
حسین آقا نیازمندی، خدمت آقای مهندس طلایی ارادت داشته باشید خیلی دارن زحمت میکشن!
:biggrin:
هه هه حالا بخندیم :biggrin::biggrin:؟؟؟؟؟؟؟؟؟من به هر کسی دوست داشته باشم ارادت دارم به شما ربطی داره:w11: .به نظر شما ایشون زحمت نمی کشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sweatdrop::sweatdrop::sweatdrop:

jamikhabar

عضو جدید
هه هه حالا بخندیم :biggrin::biggrin:؟؟؟؟؟؟؟؟؟من به هر کسی دوست داشته باشم ارادت دارم به شما ربطی داره:w11: .به نظر شما ایشون زحمت نمی کشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sweatdrop::sweatdrop::sweatdrop:

اصل مطلب را بگیر
منظورم این بود که آقای مهندس طلایی اینجا دارن خیلی زحمت میکشن. خداوند شما را واسه همدیگه حفظ کنه.
حالا نمیدونم چرا پست های بدون مطلب میگذاره که بحث منحرف بشه؟!؟!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

AFSHAR_PIPING

عضو جدید
سلام من دانشجوی کاردانی نقشه کشی صنعتی بودم سال 88 همون اوایل که تاسیس شده بود تو دلیجان.خلاصه اون موقع قبلش اون ساختمون تو شهریور که اومدیم ثبت نام کنیم امتحانات تجدیدیهای بچه های پیش دانشگاهی بود آخه اونجا پیش دانشگاهی بود قبلش و اونا اجارش کرده بودن...خلاصه اولش که ما بچه های مکانیک بودیم کلآ 9 نفر بودیم تو کل اون دانشگاه...یعنی هر وقت میخاستیم میرفتیم هر وقتم که نمیرفتیم یعنی دانشگاه دیگه درش قفل میشد اصلا یه وضعییییی بود.هیچی نداشت اون موقع بزور تونستیم دو تا خونه اجاره کنیم ما 5 تا تو یه خونه 4 دیگه هم جای دیگه بودن بعد تو تکمیل ظرفیت 4و5نفر اضافه شدن....چه دورانی بود خدا....همون سال پر برف ترین شهر ایران دلیجان بود..خلاصه 1 سال گذشت تا کارشناسی تاسیسات اضافه شد قبلش کارگاه یه هنرستان بود ردیف کرده بودیم واسه درسای کارگاهی و یه انقد گفتیم خابگاه میخایم که بعد یک سال برای بچه های تاسیسات خابگاه ردیف کردن مخصوصآ دختراش...فکر کنم پارسال بود که وقت کردم برم برای تصفیه حساب تو جاده فولادشهر بود تو یه مخابرات بود..چقد جاش داغون بود..همش میگفتم یعنی اینا سالم هستن همشون مخصوصآ دختراش...الان که تیتر پیجتونو دیدم انگار رفته دانشگاه نجف آباد....اینم بگم اون موقه یه دانشگاه بودو 70 واحد ما که بین مددی و محمدی تقسیم شده بود که محمدی انداختیم بیرون مددی هم از ترم 2 جای محمدی اومد بنده خدا دمش یجورایی گرم اوضاع مارو میدید هیچکیو نمینداخت ولی فکر کنم الان گرگ شده دیگه... سولی کسی داشت بپرسه یه تجدید خاطره ای میشه....اینو خاستم بگم اگه ما 9 نفر نبودیم الان موسسه ای بنام جامی وجود نداشت. یا علی

jamikhabar

عضو جدید
سلام
بچه های دانشجوی جامی از نتایج ارزشیابی در مورد استادهای جامی توی ترم قبل کسی اطلاع داره؟
ما یسری اطلاعات به دست آوردیم و داریم تکمیل میکنیم و به زودی توی وبلاگ jami-university منتشر میکنیم.

سلام
بچه های دانشجوی جامی از نتایج ارزشیابی در مورد استادهای جامی توی ترم قبل کسی اطلاع داره؟
ما یسری اطلاعات به دست آوردیم و داریم تکمیل میکنیم و به زودی توی وبلاگ jami-university منتشر میکنیم.
نه مگه جامی هم جزوشونه؟

jamikhabar

عضو جدید
ارزشیابی دکتر اعتماد

ارزشیابی دکتر اعتماد

نه مگه جامی هم جزوشونه؟

جزء چی؟
ارزشیابی از اساتید موسسه که دانشجوها انجام میدن را گفتم.
ظاهرا دانشجوهای شیمی یه حال اساسی به دکتر اعتماد دادن. ایشون که خیلی هم ادعاشون میشه البته، نمره خیلی ضعیفی از دانشجوها گرفتند، حتی خیلی پایینتر از اساتید حق التدریس.
فعلا در همین حد داشته باشید تا اطلاعات کاملتر را توی ویلاگ بذاریم.

jamikhabar

عضو جدید
خبر دیگه از ارزشیابی های اساتید اینکه دانشجوهای ارشد مکانیک هم از استاد ریاضی پیشرفته دکتر طلایی ناراضی بودن و نمرات ضعیفی به این استاد عضو هیئت موسس دادن.
این در حالی بوده که بچه های ارشد مکانیک از بقیه اساتیدشون دکترضیایی و دکتر سلیمی خیلی راضی بودن و نمرات خیلی خوبی بهشون دادن.

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبر دیگه از ارزشیابی های اساتید اینکه دانشجوهای ارشد مکانیک هم از استاد ریاضی پیشرفته دکتر طلایی ناراضی بودن و نمرات ضعیفی به این استاد عضو هیئت موسس دادن.
این در حالی بوده که بچه های ارشد مکانیک از بقیه اساتیدشون دکترضیایی و دکتر سلیمی خیلی راضی بودن و نمرات خیلی خوبی بهشون دادن.

سلام دوست گرامی .
به نظر منکه این ارزشیابیا خیلی الکی هست چون دانشجوها هر کس برحسب علاقه خودش به استاد و اینکه چقدر نمره بده هست و اینکه دانشجو رو الکی پاس کنن و سرکلاسها زمان به اتلاف و گفتگو و خنده بگذره نمره میدن و اصولا استادی که زحمت میکشه و تدریس خوب داره و به اندازه ای هم که درس میده توقع داره دانشجوهاش نمره خوب بگیرن ولی نمیگیرن و پاس نمیشن مورد بدگویی دانشجو قرار میگیره. وگرنه دکتر اعتماد جز بهترین اساتید در تدریس هستند و هیچ شکی هم نیست .شما هم بهتره موج الکی نفرستین ;) دکتر طلایی هم که جای خود دارن

jamikhabar

عضو جدید
سلام دوست گرامی .
به نظر منکه این ارزشیابیا خیلی الکی هست چون دانشجوها هر کس برحسب علاقه خودش به استاد و اینکه چقدر نمره بده هست و اینکه دانشجو رو الکی پاس کنن و سرکلاسها زمان به اتلاف و گفتگو و خنده بگذره نمره میدن و اصولا استادی که زحمت میکشه و تدریس خوب داره و به اندازه ای هم که درس میده توقع داره دانشجوهاش نمره خوب بگیرن ولی نمیگیرن و پاس نمیشن مورد بدگویی دانشجو قرار میگیره. وگرنه دکتر اعتماد جز بهترین اساتید در تدریس هستند و هیچ شکی هم نیست .شما هم بهتره موج الکی نفرستین ;) دکتر طلایی هم که جای خود دارن

آقا چه رویی دارید شما!!!
:mad:
علنا ارزشیابی ها را الکی میدونید و همه دانشجوها رو متهم به این می کنید که به استادی که راحت بگیره نمره خوب میدن. ما که دیگه خودمون سر کلاس ها هستیم و داریم میبینیم، الان بچه های درس خون و فعال هم از این استادها دل خوشی ندارن. ما اساتیدی داریم که خیلی هم سخت گیر هستند مثل دکتر نصیری دکتر آقامیری و خیلی اساتید دیگه که دانشجوها درکل خیلی ازشون راضی هستند حتی کسی که از درس این اساتید افتاده بازم راضی بوده.
درضمن اگه این ارزشیابی ها الکی هستند اصلا چرا انجام میشه؟
:warn:

palang-sorati

عضو جدید
ا

آقا چه رویی دارید شما!!!
:mad:
علنا ارزشیابی ها را الکی میدونید و همه دانشجوها رو متهم به این می کنید که به استادی که راحت بگیره نمره خوب میدن. ما که دیگه خودمون سر کلاس ها هستیم و داریم میبینیم، الان بچه های درس خون و فعال هم از این استادها دل خوشی ندارن. ما اساتیدی داریم که خیلی هم سخت گیر هستند مثل دکتر نصیری دکتر آقامیری و خیلی اساتید دیگه که دانشجوها درکل خیلی ازشون راضی هستند حتی کسی که از درس این اساتید افتاده بازم راضی بوده.
درضمن اگه این ارزشیابی ها الکی هستند اصلا چرا انجام میشه؟
:warn:

آقا اصلا این ارزشیابی رو کی انجام داده؟

به نظر من هم این ارزشیابی ها اصلاٌ با ارزش نیست.:twisted:
شما هم انقدر عصبی نشو و فرا فکنی هم نکن

jamikhabar

عضو جدید
ا

آقا اصلا این ارزشیابی رو کی انجام داده؟

به نظر من هم این ارزشیابی ها اصلاٌ با ارزش نیست.:twisted:
شما هم انقدر عصبی نشو و فرا فکنی هم نکن

چه فوری میرید کاربری جدید درست می کنید و موضع گیری می کنید؟!؟! حالا چرا پلنگ صورتی؟! کلاه قرمزی بهتر نبود؟
دوست عزیز فرافکنی به این حرف شما و اون دوست محترم قبلی میگن. اینجوری اصل ارزشیابی را زیر سوال بردن و صورت مسئله را پاک کردن در واقع فرافکنی است.
اول مفهوم کلمات رو خوب یاد بگیر بعد استفاده کن.:smile:
در مورد اینکه کی اصلا ارزشیابی انجام داده یا نتیجه از کجا در میاد و چقدر ارزشمنده باید مسئولین محترم موسسه جامی جواب بدن!!!
واسه ما مهم اینه که نتایج ارزشیابی که در وبلاگ ما منتشر شده با واقعیت خیلی خوب جور در میاد.
بهر حال ما زیر دست بعضی از همین عزیزان داریم درس پاس میکنیم.

آخرین ویرایش:

jamikhabar

عضو جدید
از مسئولین محترم موسسه خواهشمندیم خودشون را دانشجو جا نزنند اینجا، یکم تابلوست!:biggrin:
قشنگ از طرف خودتون محترمانه نظر بدید و دفاع کنید. قول میدیم تو وبلاگ بیطرفانه منتشر کنیم.:smile:

palang-sorati

عضو جدید
چه فوری میرید کاربری جدید درست می کنید و موضع گیری می کنید؟!؟! حالا چرا پلنگ صورتی؟! کلاه قرمزی بهتر نبود؟
دوست عزیز فرافکنی به این حرف شما و اون دوست محترم قبلی میگن. اینجوری اصل ارزشیابی را زیر سوال بردن و صورت مسئله را پاک کردن در واقع فرافکنی است.
در مورد اینکه کی اصلا ارزشیابی انجام داده یا نتیجه از کجا در میاد و چقدر ارزشمنده باید مسئولین محترم موسسه جامی جواب بدن!!!
واسه ما مهم اینه که نتایج ارزشیابی که در وبلاگ ما منتشر شده با واقعیت خیلی خوب جور در میاد.
بهر حال ما زیر دست بعضی از همین عزیزان داریم درس پاس میکنیم.[
/QUOTE]

اول که دوست گرامی از شما کاملا مشخص هست که به صورت کلا سطحی و بدون تفکر صحبت میکنی.:wallbash:بنده به دلیل مشاهداتم این صحبت را کردم چون دانشجو تا کنکور ارشد نداده یا آزمون استخدامی یا هر چیزی که نیاز باشد علم خود رو بسنجد کاملا متوجه نمی شود که چه اساتیدی لطف کردن و درس رو کامل دادن و چه اساتیدنه استادهایی مثل دکتر اعتمادی و دکتر طلایی چه جوری تو نظر سنجی شما رای نیاوردند
بنده دلیل را می گوییم چون دانشجو ها فقط به نمره فکر میکنند و حاضر نیستند با تلاش و دسترنج خود نمره بگیرند ولی اساتیدی که جزوه میدهند و عین جزوه امتحان می گرند جزوه اساتید محبوب هستند:heart:

البته من به این نکته اشاره میکنم که صحبتی که بنده میکنم 100% نمی باشد ولی اکثریت دارد.

یه تذکر هم میدهم به شما که فقط که انقدر دنبال حواشی و حاشیه سازی نباش چون دوست دیگرمون خانم فرزان به همین دلیل به صحبت شما جواب ندادند. چون شما تهین آمیز صحبت میکنی

شما هم اسمت رو عوض کن به جای ملا ممد جان بزار ملا عمر به جای آواتار هم عکس بن لادن رو بگذار چون تفکراتتون هم نزدیک هست و انها هم مثل شما متحجر هستند
:exclaim::Ph34r::Ph34r:

آخرین ویرایش:

jamikhabar

عضو جدید
بهر حال ما زیر دست بعضی از همین عزیزان داریم درس پاس میکنیم.[
/QUOTE]

اول که دوست گرامی از شما کاملا مشخص هست که به صورت کلا سطحی و بدون تفکر صحبت میکنی.:wallbash:بنده به دلیل مشاهداتم این صحبت را کردم چون دانشجو تا کنکور ارشد نداده یا آزمون استخدامی یا هر چیزی که نیاز باشد علم خود رو بسنجد کاملا متوجه نمی شود که چه اساتیدی لطف کردن و درس رو کامل دادن و چه اساتیدنه استادهایی مثل دکتر اعتمادی و دکتر طلایی چه جوری تو نظر سنجی شما رای نیاوردند
بنده دلیل را می گوییم چون دانشجو ها فقط به نمره فکر میکنند و حاضر نیستند با تلاش و دسترنج خود نمره بگیرند ولی اساتیدی که جزوه میدهند و عین جزوه امتحان می گرند جزوه اساتید محبوب هستند:heart:

البته من به این نکته اشاره میکنم که صحبتی که بنده میکنم 100% نمی باشد ولی اکثریت دارد.

یه تذکر هم میدهم به شما که فقط که انقدر دنبال حواشی و حاشیه سازی نباش چون دوست دیگرمون خانم فرزان به همین دلیل به صحبت شما جواب ندادند. چون شما تهین آمیز صحبت میکنی

شما هم اسمت رو عوض کن به جای ملا ممد جان بزار ملا عمر به جای آواتار هم عکس بن لادن رو بگذار چون تفکراتتون هم نزدیک هست و انها هم مثل شما متحجر هستند
:exclaim::Ph34r::Ph34r:

1- توهین فقط تو بیانات شما مشاهده میشه و رفتار تند و خالی از منطق شما بیشتر طالبانی و متحجرانه است. یکم از ما دانشجوها ادب و منطق در گفتار را یاد بگیرید.:cool:

2- شما مسئولین محترم بجای اصلاح خودتون و موسسه همیشه فرافکنی میکنید و شلوغش میکنید.:surprised:

3- ما هیچ نظرسنجی یا ارزشیابی سرخود انجام ندادیم و نتایجی که در وبلاگ جامی خبر منتشر شده درواقع نتایج ارزشیابی انجام شده توسط خود شماست و ما فقط کمک کردیم و نتایج را منتشر کرده ایم.;)

4- قبلا هم گفتیم که ما خودمون با بعضی از این بزرگواران درس داشتیم و داریم و چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟!؟!:)

5- توصیه میکنیم از این فرافکنی و شلوغ بازی دست بردارید چون ادامه این روند اوضاعتون رابدتر میکنه! یه نگاه به تعداد صفحات ایجاد شده در همین تاپیک بندازید. جامی بیش از حد داره تابلو میشه. جالب اینکه راه اندازی همین تاپیک هم کار خود شما بود دوست عزیز. چطوری فرزان خانوم؟!؟! میخوای تو پست بعدی مشخصات واقعیتون را فاش کنیم؟؟؟ دیگه باید کم کم دست برداری ازین بچه بازیها
حداقل اینقدر روی اسم دکتر اعتماد و دکتر طلایی کلید نمیکردی که کمتر تابلو بشی:biggrin:

palang-sorati

عضو جدید

1- توهین فقط تو بیانات شما مشاهده میشه و رفتار تند و خالی از منطق شما بیشتر طالبانی و متحجرانه است. یکم از ما دانشجوها ادب و منطق در گفتار را یاد بگیرید.
2- شما مسئولین محترم بجای اصلاح خودتون و موسسه همیشه فرافکنی میکنید و شلوغش میکنید.
3- ما هیچ نظرسنجی یا ارزشیابی سرخود انجام ندادیم و نتایجی که در وبلاگ جامی خبرمنتشر شد درواقع نتایج ارزشیابی انجام شده توسط خود شماست و ما فقط کمک کردیم و نتایج را منتشر کرده ایم.
4- قبلا هم گفتیم که ما خودمون با بعضی از این بزرگواران درس داشتیم و داریم و چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟!؟!
5- توصیه میکنیم از این فرافکنی و شلوغ بازی دست بردارید چون ادامه این روند اوضاعتون رابدتر میکنه! یه نگاه به تعداد صفحات ایجاد شده در همین تاپیک بندازید. جامی بیش از حد داره تابلو میشه. جالب اینکه راه اندازی همین تاپیک هم کار خود شما بود دوست عزیز. چطوری فرزان خانوم؟!؟! میخوای تو پست بعدی مشخصات واقعیتون را فاش کنیم؟؟؟ دیگه باید کم کم دست برداری ازین بچه بازیها
حداقل اینقدر روی اسم دکتر اعتماد و دکتر طلایی کلید نمیکردی که کمتر تابلو بشی

بندثابت میکنم که ملا عمر جان ببخشید :biggrin:بن لادن جان شما کلاٌ در توهم به سر می برید ولی متاسفانه چون عززیزان صلاح ندیدند جواب شما رو بدهند فکر می کنی عقل کل هستی و دستهمه رو خواندی:w04::w10:

1- صحبت هایآقا رامین رو مورد تمسخر قرار دادی و جوری خواستی جلوه بدی که ایشون به دلایلی دارند خوبی دانشگاه رو می گویند ولی ایشون نسبت به صحبت ها شما واکنش نشان ندادندولی بنده مطمئن هستم کسی که ریس امور صنفی دانشجو ها بوده خیلی بیشتر از دانشگاهخبر دارد تا شما و هرکس صحبت های ایشون را خوانده باشد متوجه میشود که درسش تمامشده پس چه دلیل هست تا ایشون از موسسه الکی دفاع کنند

2- به خانم فرزان توهین کردی و این کار راداری انجام میدی با کلمات معروف بگم بگم...... وافشا گری که واقاٌ خنده دار هست چون بنده ایشون را دورا دور می شناسم .ولی جوابصحبت های شما به عهده خود ایشان است و بنده دخالت نمی کنم

3- اسمکاربری بنده رو مسخره کردید و توهم زدی که دانشجو نیستم بنده هم دلیل نمی بینم کهبخواهم به تو ثابت کنم دانشجو هستم و همچنین در بعضی مطالب به مهندس طلایی همتوهین کردی و از لحن تمسخر آمیز استفاده کردی.

4- دوستان اگر دوست داشته باشند جواب شما رو میدهند

5- اما من ساکت نمیمونم و خدای کل کل هستم چو تو واقعا توهم داری و چون دوستان جواب تو روندادند فکر کردی عقل کل هستی واقعاٌ;)

حالا متوجه شدی کی توهین میکند یا ای کیوت اندازه ماهی هست و یادت میرود

6- منتظرافشا گری شما هستیم....................

آخرین ویرایش:

jamikhabar

عضو جدید

بندثابت میکنم که ملا عمر جان ببخشید :biggrin:بن لادن جان شما کلاٌ در توهم به سر می برید ولی متاسفانه چون عززیزان صلاح ندیدند جواب شما رو بدهند فکر می کنی عقل کل هستی و دستهمه رو خواندی:w04::w10:

1- صحبت هایآقا رامین رو مورد تمسخر قرار دادی و جوری خواستی جلوه بدی که ایشون به دلایلی دارند خوبی دانشگاه رو می گویند ولی ایشون نسبت به صحبت ها شما واکنش نشان ندادندولی بنده مطمئن هستم کسی که ریس امور صنفی دانشجو ها بوده خیلی بیشتر از دانشگاهخبر دارد تا شما و هرکس صحبت های ایشون را خوانده باشد متوجه میشود که درسش تمامشده پس چه دلیل هست تا ایشون از موسسه الکی دفاع کنند

2- به خانم فرزان توهین کردی و این کار راداری انجام میدی با کلمات معروف بگم بگم...... وافشا گری که واقاٌ خنده دار هست چون بنده ایشون را دورا دور می شناسم .ولی جوابصحبت های شما به عهده خود ایشان است و بنده دخالت نمی کنم

3- اسمکاربری بنده رو مسخره کردید و توهم زدی که دانشجو نیستم بنده هم دلیل نمی بینم کهبخواهم به تو ثابت کنم دانشجو هستم و همچنین در بعضی مطالب به مهندس طلایی همتوهین کردی و از لحن تمسخر آمیز استفاده کردی.

4- دوستان اگر دوست داشته باشند جواب شما رو میدهند

5- اما من ساکت نمیمونم و خدای کل کل هستم چو تو واقعا توهم داری و چون دوستان جواب تو روندادند فکر کردی عقل کل هستی واقعاٌ;)

حالا متوجه شدی کی توهین میکند یا ای کیوت اندازه ماهی هست و یادت میرود

6- منتظرافشا گری شما هستیم....................

آقای مهندس طلایی ما کی به شما توهین کردیم؟؟؟ ما اتفاقا خیلی به شما ارادت داریم!!! باور کنید قصد توهین به شما را اصلا نداشتیم ولی اگه شما توهین تلقی کردید معذرت خواهی میکنیم.
ولی خدایی اگه تو نتایج ارزشیابی که ما از مسئولین خود موسسه بدست آوردیم و منتشر کردیم آقای دکتر طلایی نمره ضعیف نمی گرفت شما بازم جبهه میگرفتی و کل ارزشیابی را زیر سوال میبردی؟
ما همینجا اعلام میکنیم آقای دکتر طلایی ترم گذشته حداقل سه تا درس مختلف در موسسه تدریس کردند که در دو درس در مقطع کارشناسی نمره نسبتا بالایی از دانشجوها دریافت کردند و فقط در یک درس در مقطع کارشناسی ارشد نمره ضعیف گرفتند.
حالا شما خودت قضاوت کن، دانشجوهای کارشناسی ارشد بیشتر به کیفیت تدریس نمره میدهند یا کارشناسی؟؟؟
مسلما نمره دادن دانشجوها براساس راحت گرفتن و به قول شما جزوه ای درس دادن اگر هم اتفاق بیفته در مقاطع کاردانی و کارشناسی وجود داره. خیلی بده که شما دانشجوهای کارشناسی ارشد موسسه جامی را به این محکوم کنید که به اساتید گلابی نمره خوب میدن.

ازین گذشته قبلا هم گفتیم که اساتیدی مثل دکتر نصیری، دکتر ضیایی، دکتر آقامیری و اتفاقا همین دکتر طلایی خیلی سخت گیر هستن در عین حال خوب و کامل تدریس میکنن و افتاده و نمرات پایین زیاد دارن. پس چرا دانشجوها نمره ضعیف به عملکرد اینها نمیدن. چرا دکتر طلایی در بقیه دروسش نمره خوبی گرفته؟ میخوای بگی در اون درسها ساده گرفته و جزوه ای درس داده و امتحان گرفته؟!:warn:
لطفا منطقی باش آقای مهندس!:gol:

palang-sorati

عضو جدید

آقای مهندس طلایی ما کی به شما توهین کردیم؟؟؟ ما اتفاقا خیلی به شما ارادت داریم!!! باور کنید قصد توهین به شما را اصلا نداشتیم ولی اگه شما توهین تلقی کردید معذرت خواهی میکنیم.
ولی خدایی اگه تو نتایج ارزشیابی که ما از مسئولین خود موسسه بدست آوردیم و منتشر کردیم آقای دکتر طلایی نمره ضعیف نمی گرفت شما بازم جبهه میگرفتی و کل ارزشیابی را زیر سوال میبردی؟
ما همینجا اعلام میکنیم آقای دکتر طلایی ترم گذشته حداقل سه تا در
س مختلف در موسسه تدریس کردند که در دو درس در مقطع کارشناسی نمره نسبتا بالایی از دانشجوها دریافت کردند و فقط در یک درس در مقطع کارشناسی ارشد نمره ضعیف گرفتند.
حالا شما خودت قضاوت کن، دانشجوهای کارشناسی ارشد بیشتر به کیفیت تدریس نمره میدهند یا کارشناسی؟؟؟
مسلما نمره دادن دانشجوها براساس راحت گرفتن و به قول شما جزوه ای درس دادن اگر هم اتفاق بیفته در مقاطع کاردانی و کارشناسی وجود داره. خیلی بده که شما دانشجوهای کارشناسی ارشد موسسه جامی را به این محکوم کنید که به اساتید گلابی نمره خوب میدن.

ازین گذشته قبلا هم گفتیم که اساتیدی مثل دکتر نصیری، دکتر ضیایی، دکتر آقامیری و اتفاقا همین دکتر طلایی خیلی سخت گیر هستن در عین حال خوب و کامل تدریس میکنن و افتاده و نمرات پایین زیاد دارن. پس چرا دانشجوها نمره ضعیف به عملکرد اینها نمیدن. چرا دکتر طلایی در بقیه دروسش نمره خوبی گرفته؟ میخوای بگی در اون درسها ساده گرفته و جزوه ای درس داده و امتحان گرفته؟!:warn:
لطفا منطقی باش آقای مهندس!:gol:

والا من دیگه موندم که با چه زبونی بگم من نه مهندس طلایی هستم نه از خویشاوندان نه از دوستان نه از همکاران نه..................
بنده یک دانشجو هستم مثل دیگران تو هم واقعا جیگر تشریف داری
:w13:

آخرین ویرایش:

jamikhabar

عضو جدید

والا من دیگه موندم که با چه زبونی بگم من نه مهندس طلایی هستم نه از خویشاوندان نه از دوستان نه از همکاران نه..................
بنده یک دانشجو هستم مثل دیگران تو هم واقعا جیگر تشریف داری
:w13:

آقای مهندس از شما انتظار نداشتیم. واسه شما اعتبار و احترام خاصی قائل بودیم ولی ... . شما دیگه چرااا؟؟؟
البته شما و بعضی همکاراتون ما دانشجوهارو جیگر فرض می کنید ولی ما داریم سعی می کنیم به شما ثابت کنیم که اشتباه می کنید.
یکی از بزرگترین مشکلات ما همین عدم جوابگویی درست و منطقی مسئولین موسسه است. چرا یاد نمی گیرید بدون جوسازی و هوچی گری پاسخگو باشید.

الان در جواب پست قبلی ما جوابی نداشتید و به ناچار دست به تخریب و بداخلاقی زدید.
بهرحال امیدواریم موفق باشید و درکنار ادامه تحصیل به تهذیب اخلاق هم بپردازید.
:gol:

palang-sorati

عضو جدید

آقای مهندس از شما انتظار نداشتیم. واسه شما اعتبار و احترام خاصی قائل بودیم ولی ... . شما دیگه چرااا؟؟؟
البته شما و بعضی همکاراتون ما دانشجوهارو جیگر فرض می کنید ولی ما داریم سعی می کنیم به شما ثابت کنیم که اشتباه می کنید.
یکی از بزرگترین مشکلات ما همین عدم جوابگویی درست و منطقی مسئولین موسسه است. چرا یاد نمی گیرید بدون جوسازی و هوچی گری پاسخگو باشید.

الان در جواب پست قبلی ما جوابی نداشتید و به ناچار دست به تخریب و بداخلاقی زدید.
بهرحال امیدواریم موفق باشید و درکنار ادامه تحصیل به تهذیب اخلاق هم بپردازید.

سلام به دوستان

می خواهی بدانی چرا اسمت رو گذاشتم ملا عمر و چرا گفتم متحجری و یه انارشیست هستی

چون انها هم مثل تو فکر میکند می گویند حرف حرف ما هرکس خلاف ما حرف بزند کافر هست و گردنش رو میزنند

مطمئنا اگر دست شما هم به من میرسید از خجالتم در مییامدید مگه نه؟؟

هرکس خلاف میل شما صحبت میکند شما یا مسخره میکنید یا توهین میکنید و به هر نحو میخواهید جوری جلوه دهید که همه اشتباه میکنند به جز شما

مسخره کردن شما هم نوعی انارشیستی بوده چون شما دوست دارید این تاپیک رو به حرج ومرج بکشانید و نگذارید دانشجوهایی مانند من و فرزان حرف دلشون رو بگویند

شما هم اگه نظری در مورد دانشگاه و نقاط ضعف دارید بگویید من هم استقبال میکنم.نه اینکه بنشینید هرکس مطلبی گذاشت بیایید و تمسخر آمیز و توهین آمیز صحبت کنید.شما نه در این جا نه در وبلاگتون از مشکلات عدیده دانشجوها نمی گویید مانند کتابخانه ضعیف دانشگاه و چرا دانشگاه هر سال جا عوض میکندو........ فقط به حواشی میپردازید

به اون خدایی که می پرستی من نه مهندس طلایی هستم نه از خویشاوندان نه از دوستان نه از همکاران نه...........

دیگه قضاوت با دوستان

آخرین ویرایش:

jamikhabar

عضو جدید

سلام به دوستان

می خواهی بدانی چرا اسمت رو گذاشتم ملا عمر و چرا گفتم متحجری و یه انارشیست هستی

چون انها هم مثل تو فکر میکند می گویند حرف حرف ما هرکس خلاف ما حرف بزند کافر هست و گردنش رو میزنند

مطمئنا اگر دست شما هم به من میرسید از خجالتم در مییامدید مگه نه؟؟

هرکس خلاف میل شما صحبت میکند شما یا مسخره میکنید یا توهین میکنید و به هر نحو میخواهید جوری جلوه دهید که همه اشتباه میکنند به جز شما

مسخره کردن شما هم نوعی انارشیستی بوده چون شما دوست دارید این تاپیک رو به حرج ومرج بکشانید و نگذارید دانشجوهایی مانند من و فرزان حرف دلشون رو بگویند

شما هم اگه نظری در مورد دانشگاه و نقاط ضعف دارید بگویید من هم استقبال میکنم.نه اینکه بنشینید هرکس مطلبی گذاشت بیایید و تمسخر آمیز و توهین آمیز صحبت کنید.شما نه در این جا نه در وبلاگتون از مشکلات عدیده دانشجوها نمی گویید مانند کتابخانه ضعیف دانشگاه و چرا دانشگاه هر سال جا عوض میکندو........ فقط به حواشی میپردازید

به اون خدایی که می پرستی من نه مهندس طلایی هستم نه از خویشاوندان نه از دوستان نه از همکاران نه...........

دیگه قضاوت با دوستان

آناراشییییست!!! مردیم از خنده:biggrin::biggrin::biggrin:
این شما هستی که موضع سمج و خشک خودت را میخوای با تحکم به بقیه بخورونی! ما که کاملا منطقی بحث می کردیم شما یبار مارو ماهی خطاب کردی که موجود لطیف و دوست داشتنی هست و یبار جیگر که اونم اگه چشم بینا داشته باشی فحش و توهین نیست. حالا اومدید مارا آنارشیست و احتمالا بعدش فاشیست معرفی کردید!!! البته به همین بسنده نکرده ما را متهم به ترور کردید. آخه شما کی هستی که ما بخوایم بهت آسیبی برسونیم.
شما نمیتونی جواب منطقی بدی چرا جو را متشنج میکنی؟ چرا بیخود شلوغ بازی در میاری؟
اصلا نیازی به قسم دادن نبود ما ازین به بعد فرض می کنیم شما مهندس طلایی نیستی! خودتو ناراحت نکن آقای مهندس!

jamikhabar

عضو جدید

دیگه قضاوت با دوستان

محض اطلاعتون بخش قابل توجهی از مطالب وبلاگ ما به کمبودهای موسسه اختصاص داره از جمله همین مشکل تعویض مکان
همین جمله پایین پست های مارو بخون متوجه میشی

jamikhabar

عضو جدید
لطف فرموده بدون جوش آوردن فقط به همین بخش پاسخ منطقی بدهید البته بدون فرافکنی:

palang-sorati

عضو جدید
jamikhabar;62763[SIZE=2 گفت:
34]لطف فرموده بدون جوش آوردن فقط به همین بخش پاسخ منطقی بدهید البته بدون فرافکنی:
مسلما نمره دادن دانشجوها براساس راحت گرفتن و به قول شما جزوه ای درس دادن اگر هم اتفاق بیفته در مقاطع کاردانی و کارشناسی وجود داره. خیلی بده که شما دانشجوهای کارشناسی ارشد موسسه جامی را به این محکوم کنید که به اساتید گلابی نمره خوب میدن.ازین گذشته قبلا هم گفتیم که اساتیدی مثل دکتر نصیری، دکتر ضیایی، دکتر آقامیری و اتفاقا همین دکتر طلایی خیلی سخت گیر هستن در عین حال خوب و کامل تدریس میکنن و افتاده و نمرات پایین زیاد دارن. پس چرا دانشجوها نمره ضعیف به عملکرد اینها نمیدن. چرا دکتر طلایی در بقیه دروسش نمره خوبی گرفته؟ میخوای بگی در اون درسها ساده گرفته و جزوه ای درس داده و امتحان گرفته؟!:warn:
[/SIZE]

با سلام
بنده هیچ بخشبندی در صحبتهایم نکرده و در مورد دانشجو های ارشد هم هیچ صحبتی نکردم حالا شما این چیزها را از کجا می آوری ا... اعلم

و کلمه گلابی به کار نبردم
برای هیچ استادی تازه گلابی معروف به شاه میوه هست.همچنین دلیل نمی بینم ارزشیابی که تو سایت شما گذاشته شده و منبع خاصی ندارد بخواهم تحلیل کنم.
دلیل خاصی نمی بنم که بخواهم کلاسهای درس و ارزشیابی اساتید رو هم تحلیل کنم.

بنده به عنوان یه دانشجو نظر دادم و گفتم نمیشود به نظر سنجی کاملاٌ اعتماد کرد
تو همه دنیا همین جور هست .که به شما برخورد چون شما داری سیاست های اشتباهی را به کار میبری

در ضمن شما به بنده و دوستان دیگر معذرت خواهی بدهکاری

قضاوت با دوستان هم دانشگاهی

آخرین ویرایش:
بالا